پاپوآ گینه نو جدیدترین بچه در بلوک اقتصادی مقررات زدایی شده است (زنجیره ای)

پاپوآ گینه نو ، یک کشور کوچک در منطقه جنوب غربی اقیانوس آرام آسیا ، جدیدترین کشوری است که از آزادی های اقتصادی و حمایت دولت از شرکت های بلاکچین که قصد انجام پیشنهادات رمز را دارند ، ارائه می دهد. این کشورها به عنوان کشورهای برتر رمزپایه دوست به سنگاپور ، مالت ، سوئیس ، جزایر کیمن ، لیختن اشتاین و سایر کشورهای کوچکتر پیوستند..

تیم دراپر ، سرمایه دار خطرپذیر مشهور و طرفدار پرشور بیت کوین اخیراً حمایت خود را از این ابتکار اعلام کرد. آنها در همکاری با بنیانگذار PNG بومی و بنیانگذار Ledger Atlas ، شین نینای ، مسئولیت ارتقا the کشور به عنوان پناهگاه جدید فروش رمز را بر عهده خواهند داشت.

تیم Ledger Atlas با تیم دراپر (سوم از چپ)

تیم Ledger Atlas با تیم دراپر (سوم از چپ)

دولت PNG قصد دارد برای ایجاد منطقه ویژه اقتصادی ، یک جزیره کوچک در منطقه Finschhafen به لجر اطلس ارائه دهد ، جایی که آنها مجموعه قوانین و مقررات خود را که توسط خود شرکت تنظیم شده است ، وضع می کنند. به گفته آقای نینایی ، این استقلال ، محیط ایده آل برای نوآوری در بلاکچین را پرورش خواهد داد.

“اهمیت همکاری دولت PNG با ما و تیم دراپر برای طراحی و بهره برداری از یک منطقه ویژه اقتصادی برای رمزنگاری ، بلاکچین و نوآوری یک پیروزی عظیم برای کل صنعت است زیرا ما شاهد افزایش مسائل نظارتی هستیم. ما در Ledger Atlas در تلاش هستیم تا توسط جامعه بلاکچین خانه ای برای جامعه بلاکچین ایجاد کنیم. “ نینایی در بیانیه ای به Coin Central گفت.

این ابتکار باید رشد اقتصادی را برای کشوری که نیاز مبرم به فرصت اقتصادی بهتر دارند تحریک کند. طبق اعلام بانک جهانی, تولید ناخالص داخلی این کشور بیش از 20 میلیارد دلار است. برای بافت ، دارایی خالص جف بزوس تقریباً 120 میلیارد دلار تخمین زده شده است. آقای Rainbo Paita ، نماینده مجلس به نمایندگی از Finschhafen ، این را گفت:

“فناوری آینده هر کشور است. ما اعتقاد داریم که با این منطقه در حال موفقیت برای خود هستیم. ما کشور کوچکی هستیم ، اما این بدان معنا نیست که نباید ریسک های جسورانه و حساب شده ای را انجام دهیم. بلاکچین نوآوری تکنولوژیکی انقلابی است و ما خوشحالیم که می توانیم خود را با Ledger Atlas و Draper Associated همسو کنیم تا این سرمایه جدید هیجان انگیز را تحقق بخشیم. “

این اقدامی محتاطانه است که یک دولت سعی در ایجاد تنوع در تولید اقتصادی خود دارد. از سال 2014 ، بیشتر نیروی کار به فعالیت های کشاورزی مانند جنگلداری و کشت زمین مشغول بود ، در حالی که استخراج منابع بیشترین رشد تولید ناخالص داخلی را تأمین می کرد. این افزایش اخیر فعالیت استخراج ، PNG را به یک بازیگر اقتصادی قابل توجه در اقیانوس آرام جنوبی تبدیل کرده است. اکنون PNG می تواند از وضعیت جدید خود استفاده کند تا به گسترش انجیل بلاکچین در بقیه مناطق جنوب اقیانوس آرام کمک کند..

Ledger Atlas 'Shane Ninai (راست راست) با اعضای دولت PNG

Ledger Atlas ’Shane Ninai (راست افراطی) با اعضای دولت PNG

با تمام فشارهای نظارتی دولت های پیشرو ، این ابتکار عمل نمی تواند در زمان بهتری انجام شود. نیروگاه های بزرگ اقتصادی مانند ایالات متحده رشد نوآوری در بلاکچین و پیشنهادات توکن را خفه کرده اند و باعث شده بسیاری از شرکت های بلاکچین به دنبال پناهندگی اقتصادی در جاهای دیگر باشند. SEC اخیراً موقعیت خود را تأیید کرده است که همه توکن ها باید صرف نظر از کاربرد اصلی آنها به عنوان اوراق بهادار طبقه بندی شوند.

برای کسانی که از تفاوت بین یک توکن امنیتی و یک ابزار سودمند بی اطلاع هستند ، رمزهای امنیتی برای نشان دادن مالکیت یا حقوق صاحبان سهام در شرکت صادر کننده (سهام سهام) صادر می شوند. از طرف دیگر ، توکن های کمکی (که به آن نشانه های کاربر نیز می گویند) صادر می شوند تا امکان تعامل کاربر با محصول یا خدمات اساسی فراهم شود. یک مثال جالب از این مسئله ، سیستمی است که توسط همسایگان دوستدار Chuck E Cheese شما استفاده می شود. برای دسترسی به بازی های آنلاین ، باید دلار معامله دلار را با نشانه های بازی معامله کرد (معروف به “توکن های سودمند”) و فقط در این صورت است که می توانید از Chuck E Cheese در تمام شکوه آن لذت ببرید. آیا SEC باید مقررات اقتصادی بازی مورد علاقه دوران کودکی ما را نیز اعمال کند؟ اگر انصاف داشته باشیم ، امکان بهره مندی از توکن های سودمند است. موفق باشید که سعی می کنید نشانه های پنیر Chuck E را شل کنید.

با افزایش محبوبیت توکن سازی ، کشورهایی مانند PNG عاقلانه هستند که از این روند استفاده کنند. در سال 2017 ، ICO بیش از 5.6 میلیارد دلار برای شرکتهای بلاکچین جمع کرد در مقایسه با تقریبا 1 میلیارد دلار از VC سنتی.

در دو ماه اول سال 2018 ، این روند ادامه داشته است. ICO نسبت به VC سنتی 3.5 برابر بیشتر سرمایه برای استارت آپ های مجاور بلاکچین و بلاکچین سرمایه جمع کرده است. علاوه بر این ، شرکت ها دوست دارند چندشکلی این شارژ را به سمت رمزگذاری تمام طبقات دارایی (از جمله VC معمولی) سوق می دهد. اگر آنها در این تلاش موفق شوند ، کشورهایی مانند PNG در موقعیت ایده آل برای کمک به حمایت از این تغییر نوپا و سود اقتصادی قرار خواهند گرفت.

کشورهایی که ابتکارات اقتصادی دوستانه رمزنگاری را جذب نمی کنند ، در نهایت مانع نوآوری در بلاکچین می شوند و فرصت حمایت از اقتصاد رمز جدید را از دست می دهند. همانطور که معلم گرافیک شبکه های اجتماعی ، گری واینرچوک ، همیشه می گوید: “نوآوری کنید یا بمیرید.”