تقسیم سهام بیت کوین

بدون شنیدن توصیه های hodl نمی توانید یک ساعت در انجمن های رمزنگاری شده ، اعتبارات فرعی یا گفتگوی توییتر شرکت کنید. برای افراد ناآگاه ، “hodl” تبدیل به فریادی برای جامعه ارزهای رمزپایه شده است. این خلاصه ای از توصیه ها برای نگهداری دارایی های شما است ، حتی در شرایط بی ثباتی بازار. هودلرها معتقدند که بلاکچین در دراز مدت پیروز خواهد شد ، بنابراین سرمایه گذاری در بیت کوین ، اتریوم و سایر پروژه ها باید بازی های طولانی مدت باشد. با این بحث در مورد برگزاری طولانی مدت ، شکاف سهام بیت کوین رشد می کند. سرمایه گذاران می خواهند بدانند که دارایی های خود را در کجا قرار دهند تا رشد اقتصادی را به حداکثر برسانند و از خطر جلوگیری کنند.

سرمایه گذاری طولانی مدت در ارز رمزنگاری شده در یک نقطه عطف است. در حال حاضر ، سرمایه گذاران نهادی و سهام خصوصی در حال توجه به سودهایی هستند که از ارز رمزپایه کسب می کنند. ابزارهای مشروع سرمایه گذاری مانند صندوق های سرمایه گذاری مشترک و تراز كننده های اوراق بهادار در حال جلب توجه هستند. بورس اوراق بهادار نیویورک حتی یک شاخص بیت کوین (NYXBT) را لیست می کند. Crypto دیگر یک خرده فرهنگ حاشیه ای نیست. به سرعت به رسمیت شناخته می شود و مشروعیت می یابد.

صعود Crypto به عنوان یک وسیله نقلیه سرمایه گذاری قانونی ، بسیاری از سرمایه گذاران را کنجکاو کرده است. آیا می توانم به ترتیب دهه ها در رمزنگاری سرمایه گذاری کنم؟ آیا قرار دادن پس انداز بازنشستگی من در ارز رمزنگاری شده ایده خوبی است?

اگرچه من مطمئن هستم که برخی از سخت افزارهای رمزنگاری با اشتیاق می گویند بله ، این مقاله رویکردی سنجیده و دقیق تر را در پیش می گیرد. اگر شما در مورد سرمایه گذاری طولانی مدت واقعی صحبت می کنید ، به ترتیب دهه ها ، افزودن رمزنگاری متنوع به عنوان بخشی از نمونه کارهای کامل ، دارای مزایایی است. همچنین اشکالات جدی وجود دارد که به این معنی است که شما باید در بازار سهام عادی نیز سرمایه گذاری کنید. با این حال ، اگر استراتژی صحیح را اتخاذ کنید ، تقسیم سهام بیت کوین اصلاً نباید یک شکاف باشد.

پتانسیل رشد

تردیدی نیست که سرمایه گذاری در بیت کوین و ارزهای رمزپایه دیگر دارای رشد گسترده ای است. بین 1 ژانویه 2017 و 1 ژانویه 2018 ، S&P 500 رشد 22 درصدی داشت. این یک سال بسیار عظیم برای بازار سهام است. در همین بازه زمانی ، بیت کوین 1300٪ رشد کرده است. بازگشت سرمایه که معامله گر ارز رمزنگاری می تواند ببیند ، باورنکردنی است.

مسلماً سال 2017 برای بیت کوین و همه ارزهای رمزپایه یک سال عظیم بود. مقایسه سهام بیت کوین برای سال 2017 دقیقاً عادلانه نیست. حقیقت این است که ما هنوز اطلاعات تاریخی کافی در مورد بیت کوین برای پیش بینی میانگین بازده سالانه نداریم. سال 2017 چنان ناهنجاری عظیمی از یک سال بود که ما اشتباه می کنیم که تصور کنیم همه سالها مشابه خواهد بود.

برای آینده قابل پیش بینی ، احتمال زیادی وجود دارد که بسیاری از ارزهای رمزپایه همچنان ارزش خود را حفظ کنند. پذیرش بلاکچین فقط در حال تسریع است و بسیاری از پروژه ها مانند آن از ارزش بیشتری برخوردار می شوند. پتانسیل رشد کلی برای یک سرمایه گذاری بلند مدت در رمزنگاری بسیار بیشتر از توانایی سرمایه گذاری در بازار سهام است.

نوسان

نزولی عظیم و نزولی خردکننده دو روی یک سکه هستند که صحبت از رمزنگاری می شود. در بازار خرس ، هرگونه سرمایه گذاری که در اوج انجام دادید به سرعت خراب می شود. هنگامی که به طور طولانی مدت دست به کار می شوید ممکن است ضرر و زیان آن دشوار باشد. دشوارتر اما ضررهایی است که هرگز بهبود نمی یابند.

در حالی که در پایان به احتمال زیاد بلاکچین و دفترهای توزیع شده پیروز می شوند ، اما هیچ تضمینی برای موفقیت در پروژه های فعلی بلاکچین موجود در بازار وجود ندارد. پروژه هایی که امروز ایده خوبی به نظر می رسند می توانند سال آینده لغو شوند. این واقعیت سرمایه گذاری طولانی مدت در فضای رمزنگاری است. چالش این است که وقتی به نظر می رسد ممکن است خراب شود ، برندگان را انتخاب کنید و در بالای سرمایه گذاری خود قرار بگیرید.

این یک کار و خطر برای حساب بازنشستگی یا برنامه پس انداز دانشگاه برای فرزند شما است. سرمایه گذاری ارزهای رمزنگاری شده هنوز چنان سوداگرانه است که فکر کردن در مورد آن در زمینه بازنشستگی یا پس انداز دانشگاه ناخوشایند است.

نوسانات و گمانه زنی ها دلیل اصلی این است که بازار سهام سنتی هنوز به عنوان وسیله نقلیه سرمایه گذاری برای بازده بلند مدت و قابل پیش بینی معقول است. البته ، هیچ تضمینی نیز وجود ندارد. اگر قصد بازنشستگی در سال 2009 را داشتید ، احتمالاً باید 5 سال دیگر قبل از تثبیت پورتفوی خود کار می کردید. در کل ، ما می توانیم سهام بازار را خیلی راحت تر از آنچه رمزنگاری کنیم ، پیش بینی کنیم و به ندرت پیش می آید که سهام یک شرکت عمومی به صفر برسد.

متنوع سازی

یکی از راه های کاهش نوسان در سرمایه گذاری بلند مدت ، متنوع سازی است. به جای شرط بندی همه روی یک یا تعداد انگشت شماری از پروژه ها ، خرید سهام اندکی را در بسیاری از پروژه ها در نظر بگیرید. تنها کافی است نگاهی به coinmarketcap در یک روز عادی بیندازید تا ببینید چرا این منطقی است. در هر زمان مشخص ، برخی از پروژه ها سود می برند در حالی که برخی دیگر ضرر می کنند. متنوع سازی به شما کمک می کند تا میانگین و ضرر را به طور متوسط ​​انجام دهید. مطمئناً ، این پتانسیل رشد عظیم را کاهش می دهد ، اما تلفات را نیز تعدیل می کند.

متنوع سازی ، رمزنگاری را به سرمایه گذاری جذاب تری تبدیل می کند که همچنان با نوسانات کمتری روند صعودی دارد. با این حال ، تعیین اینکه در کدام پروژه ها باید سرمایه گذاری شود و در چه تخصیصی هنوز وقت گیر است. علاوه بر این ، شما باید به طور منظم نمونه کارهای خود را متعادل کنید تا برای یک پروژه خیلی سنگین نشود. تعادل مجدد نیاز به انجام یک مبادله با بسیاری از سفارشات دارد و این می تواند به سرعت گران شود. همچنین باید لیست پروژه های تخصیص داده شده خود را مرتباً مرور کنید و در اخبار مربوط به این پروژه ها بمانید.

سرمایه گذاری شاخص

تحول جدید در سرمایه گذاری ارزهای رمزپایه ، صندوق های شاخص است. این وجوه برترین ارزهای رمزپایه را ردیابی می کنند و بر اساس محدودیت بازار به طور خودکار تعادل برقرار می کنند. شما به جای خرید مستقیم ارزهای رمزپایه ، سهمی از صندوق شاخص خریداری می کنید. این امر بیشتر فرآیند تحقیق و متنوع سازی را خودکار می کند. درعوض ، اکنون فقط حرکت کلی بازار ارزهای رمزنگاری شده را ردیابی می کنید.

به عنوان مثال ، یک صندوق شاخص ممکن است دارای سهم متناسب از 50 ارز رمزپایه برتر باشد. اگر پروژه ای شروع به لغزش و سقوط از 50 مورد برتر کند ، صندوق به طور خودکار آن سکه ها را برای هر پروژه جدیدی که وارد 50 پروژه برتر شده است می فروشد. در نتیجه ، دارایی های شما در 50 سکه مختلف پخش می شود و در معرض کل بازار قرار می گیرید..

سرمایه گذاری شاخص در بازار سهام سنتی نیز محبوب است. وارن بافت ، سرمایه گذاری در شاخص را به عنوان بهترین روش برای بهره مندی از کل بازار سهام برای سرمایه گذاران ستوده است. او حتی به املاک خود دستور داده است که 90٪ در S سرمایه گذاری کند&شاخص P 500 پس از مرگ او. در طول سال ها ، سود مضاعف سرمایه گذاری در یک شاخص برای چندین دهه سودهای کلانی را پرداخت خواهد کرد.

مالیات…

برای سرمایه گذاران بلند مدت ، یک توجه جدی کاهش بدهی مالیاتی شما است. در ایالات متحده ، هیچ سرمایه مالیاتی برای سرمایه گذاری در ارزهای رمزپایه وجود ندارد. هر بار که می فروشید ، باید مالیات بر سود سرمایه را برای رمزنگاری خود بپردازید. این مالیات ها می توانند درآمد شما را جدی بگیرند.

از طرف دیگر ، دولت ایالات متحده (و بیشتر دولت های جهان) حساب های مزایای مالیاتی را برای بازنشستگی ، پس انداز دانشگاه و سایر اشکال سرمایه گذاری طولانی مدت در بازار سهام ارائه می دهند. اکثر مردم نمی توانند سطحی را که مالیات باید بر تصمیم شما در بورس اوراق بهادار تأثیر بگذارد ، درک کنند.

وضعیت هر فرد متفاوت خواهد بود ، اما هنگام در نظر گرفتن مزایای بلند مدت یک استراتژی سرمایه گذاری خاص ، مالیات را در نظر بگیرید.

یک کیف مخلوط

برای اکثر سرمایه گذاران علاقه مند به سرمایه گذاری طولانی مدت ارزهای رمزنگاری شده ، داشتن یک نمونه کاره رمزنگاری متنوع در کنار پرتفوی سهام متنوع ، منطقی است. بیت کوین و رمزنگاری باید بخشی از استراتژی کلی شما برای سرمایه گذاری باشد. با این حال ، از ثبات و مزایای مالیاتی بازار سهام غافل نشوید و بیش از آنچه توانایی از دست دادن هزینه های خود را دارید ، در رمزنگاری سرمایه گذاری نکنید..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me