حتی سخت ترین مژده دهنده بیت کوین برای پاسخ به این سوال تلاش می کند. خوب ، شاید نه اکثر جان سخت. اما بسیاری از “معتقدان” در اولین ارز رمزنگاری شده در جهان وجود دارند که دستمزد خود را در بیت کوین قبول نمی کنند. چرا که نه?

خوب ، محاسبه مالیات (البته لازم به ذکر نیست ، پس گرفتن مالیات) از بیت کوین تقریباً یک کابوس است. در بعضی از مکان ها ممنوع است و مورد قبول جهانی نیست.

حتی بنیانگذار و مدیر عامل سایت لیست ارزهای رمزنگاری شده برنامه CoinSchedule, الکس بوئلاو می گوید ، “بیت کوین در هیچ کجا پذیرفته نیست ، هر آنچه می خواهید بخرید ، لوازم اداری ، تجهیزات ، رایانه, شراب, شما نمی توانید با رمزنگاری هزینه کنید. ”

و پس از آن ، نوسانات وجود دارد.

عالی است ، روزهای بعدی فاجعه بار است. اما سلام ، شما باید هیجان خود را به جایی برسانید ، درست است?

اما مگر اینکه در کشوری زندگی کنید که برای رفتن به فروشگاه گوشه ای به یک چمدان پر از پول نقد به جای کیف پول نیاز دارید ، استفاده از بیت کوین به عنوان جایگزین پایدار برای ارز فیات در واقع بسیار خطرناک است.

بنابراین آیا دستمزد خود را در بیت کوین می پذیرید؟ و اگر چنین است ، چه چیزی باید بدانید?

چرا دستمزد خود را در بیت کوین قبول کنید

اگر نیازی به دسترسی فوری به درآمد خود ندارید ، خوب است بدانید که بازار می تواند لحظه ای صعود کند یا پایین بیاید ، و مانند یک فرزندخواند اولیه ، ممکن است بخواهید دستمزد خود را در بیت کوین بپذیرید.

“من دستمزد را در بیت کوین در سال 2013 پذیرفتم ، و این بزرگترین کاری بود که تاکنون انجام داده ام!” دن ناینانگفت: با یک چهره صاف و همه. مطمئناً ، پرداخت پنج صد سال پیش بیت کوین به ارزش چند صد دلار در مقایسه با ارزش فعلی آن ، جای خنده ندارد. در مواجهه با آماری از این دست ، هر کسی دستمزد خود را در بیت کوین می گیرد.

وی اعتماد می کند: “این برنامه در نهایت پردرآمدترین نمایشی است که من تاکنون انجام داده ام.” در واقع. حتی با افزایش بسیار زیاد تقریباً 20،000 دلار و افت شدید سریع ، پس از آن ، Dan’s هنوز سود سنگینی کسب کرد.

اما این بدان معنا نیست که شما این کار را خواهید کرد.

با وجود اینکه ارزش بیت کوین نسبت به تابستان انگلیسی کمتر قابل پیش بینی است ، کریس کاستیگلیونه می گوید ، “من استاد دانشگاه کلمبیا هستم که در مورد بلاکچین تدریس می کنم. من دوره ای را نیز تدریس می کنم به نام یک ماه بیت کوین & اتریوم. “من 100٪ دستمزد خود را در بیت کوین می پذیرم. من بسیار معتقد هستم که ارزهای رمزپایه ارز آینده خواهند بود. ”

نوسان قیمت آن چطور است؟ وی پاسخ می دهد: “اگر کسی در مورد نوسانات رمزنگاری نگران باشد ، پس می تواند با دانستن اینکه توانایی تبدیل مستقیم به دلار پس از دریافت را دارند ، راحت باشد.”.

یکی دیگر از طرفداران بیت کوین ، ماتیوی دیادکوف ، مدیر عامل پلت فرم تبلیغات آنلاین است Bitmedia.io, که فقط پرداخت با ارز دیجیتال را قبول می کنند. او می گوید:

“ارز رمزنگاری شده در حال رایج شدن است ، بنابراین اجازه دادن به مردم برای پرداخت پول با رمز ارز یک ایده کاملاً هوشمندانه است. علاوه بر این ، پرداخت های بین المللی را آسان تر می کند. سعی کنید پول را با انتقال از طریق سیم یا PayPal به کشور دیگری ارسال کنید. در 80٪ موارد با مشکل روبرو خواهید شد. “

چه چیزی باید در مورد جنبه حقوقی بدانید?

قانونی بودن بیت کوین

ویکتوریا گریسدورن ، مدیر عملیات در رمزنگاری ها توصیه های محکمی را ارائه می دهد. “اگر من فکر می کردم که آیا می خواهم کل یا بخشی از دستمزد خود را با ارز رمزنگاری شده به من پرداخت کنند ، من بررسی می کنم که آیا این از نظر قانونی در محل زندگی من امکان پذیر است.”

این فقط از کشوری به کشور دیگر متفاوت نیست ، بلکه حتی ایالتی به ایالت دیگر است. بررسی قانون ملی ارزیابی کرد وضعیت حقوقی در ایالات متحده و دریافت که در سطح فدرال ، می توان دستمزدی را که تا حدی با ارز رمزپایه پرداخت می شود ، دریافت کرد. با این حال ، این فقط به شرطی است که حداقل دستمزد و غرامت اضافه کار به دلار آمریکا پرداخت شود.

وی گفت: “بنابراین هر دستمزدی که بیش از حداقل دستمزد کسب کرده باشد می تواند از طریق ابزارهای دیگر از جمله ارز رمزپایه پرداخت شود. با این حال ، برخی از ایالت ها ، به ویژه مریلند و پنسیلوانیا اساسنامه خود را دارند که مقرر می کند حقوق باید به دلار آمریکا پرداخت شود. بنابراین اینکه آیا دریافت حقوق با ارز رمزنگاری شده حتی از نظر قانونی امکان پذیر است بستگی به محل اقامت من و کدام قانون کار در من دارد. “

ایان کین ، بنیانگذار شرکت ترنیو راه اندازی بلاکچین می گوید: “بزرگترین چالش فعلی از نظر جبران خسارت به طور کامل در رمزنگاری ، قوانین موجود ایالات متحده است. ایالات متحده برخلاف کشوری مانند سوئیس که در آن 3 دسته وجود دارد – ابزار ، ارز و امنیت به عنوان اوراق بهادار به عنوان اوراق بهادار رفتار می کند. من خوش بین هستم که قوانین ایالات متحده در نهایت جبران خواهد شد. ” به کلیه کارمندان وی با ارز فیات و همچنین علائم TERN شرکت جبران می شود.

چقدر آمادگی خود را برای از دست دادن دارید?

اگر بخواهید به طور منظم آن را به ارز فیات تبدیل کنید ، بیت کوین یک ارز رمزپایه بسیار گران قیمت است که باید در آن پرداخت کنید. بنابراین ، شما باید از خود بپرسید که چقدر پول برای از دست دادن آماده هستید و چقدر سریع به حقوق خود دسترسی دارید?

گریسدورن اظهار داشت: “من در نظر می گیرم که چه مقدار از دستمزد خود را نیز تحمل کنم تا از دست بدهم. ارزهای رمزپایه یک ابزار مالی نسبتاً جدید است و بازار نوسانات زیادی را مشاهده کرده است. به همین ترتیب ، ارزهای رمزنگاری شده باید ریسک بالا (بیشتر از ابزارهای مالی ثابت مانند سهام ، اوراق قرضه و اوراق بهادار) در نظر گرفته شوند. “

تای اسمیت بنیانگذار شرکت Crypico, یک پلت فرم مستقل که به کاربران امکان پرداخت و پرداخت با هر ارز رمزپایه را می دهد. علی رغم اینکه معتقد به ارز رمزنگاری شده است ، او هنوز هم به مردم توصیه می کند با احتیاط عمل کنند.

“یکی از بزرگترین مواردی که من به مردم می گویم مراقب باشند محاسبه مالیات است ، راه حل هایی در حال توسعه است که مالیات رمزنگاری را آسان می کند اما هنوز هیچ چیز به طور کامل محقق نشده است بنابراین شما ممکن است به یک حسابدار متخصص نیاز داشته باشید.”

و هنگامی که در مورد مناسب بودن بیت کوین به عنوان پرداخت برای دستمزد س askedال شد ، او می گوید ، “نوسانات رمزنگاری هنوز خیلی زیاد است و نمی توان آن را با یک مقدار تعیین شده پرداخت کرد. پرداخت پول در ارز رمزنگاری شده مطمئناً یک خطر محسوب می شود ، اما اگر به اندازه کافی تحمل ریسک داشته باشید ، یک وجه احتمالی را ارائه می دهد که ، به نظر من ، از ضرر آن بیشتر است. اگرچه ، من در حال حاضر این روش را به عنوان تنها روش درآمد برای کسی توصیه نمی کنم. ”

همه تخم مرغ های خود را در یک سبد قرار ندهید

تخم مرغ در یک سبد

پیام اصلی افراد مطلع این است که همه تخمهای خود را در یک سبد قرار ندهید. مانند هر تصمیم سرمایه گذاری یا مالی ، حرکت هوشمندانه این نیست که همه منابع درآمد خود را در یک مکان ثابت نگه دارید. بانک ها شکم می روند ، صرافی های بیت کوین هک می شوند. در صورت آتش گرفتن خانه شما حتی پر کردن تشک با پول نقد نیز مفید نیست.

“من رشد و محتوا را برای CoinCircle, Chance Abbott می گوید: “یک راه اندازی رمزنگاری شده است و نمی خواهد Bitcoin را به عنوان پرداخت دریافت کند. هزینه های بالای معاملات ، زمان بلوک کند و کابوس مالیاتی ناشی از هر معامله ای که باعث مالیات بر افزایش سرمایه می شود ، کافی است تا از پرداختن به بیت کوین جلوگیری کند. فعلاً ترجیح می دهم فیات پرداخت شوم و تصمیم بگیرم که بعد از واقعیت چقدر دوست دارم در ارزهای رمزنگاری شده سرمایه گذاری کنم. ”

بنیانگذار مشترک در آبهای آزاد تیم اسپل به کارمندان پاداش بیت کوین می دهد اما همچنین توصیه می کند که احتیاط کنید. “گرچه به نظر می رسد ایده آل بودن کارفرمای شما برای پرداخت بیت کوین به شما باشد ، اما واقعیت این است که زندگی صرفاً خارج از بیت کوین یک دردسر مهم است. ممکن است روزی نباشد که بیت کوین به ارز تسویه حساب پیش فرض تبدیل شود ، اما برای کارمندان امروز بهتر است فقط پس از پرداخت مالیات از ارز فیات باقیمانده خود برای خرید بیت کوین استفاده کنید. “