آیا درآمد حاصل از استخراج ارز رمزنگاری شده مشمول مالیات است?

قبل از اواخر سال 2017 ، تعداد کمی از مالیات های استخراج ارز رمزنگاری شده در ایالات متحده یا بقیه جهان وجود داشت. همانطور که در اواخر سال 2017 ارزش های رمزنگاری های برتر مانند BTC ، ETH و چندین مورد دیگر افزایش می یابد ، بیشتر استخراج کنندگان ارزهای رمزپایه بیشتر به فکر مالیات بر دارایی های رمزنگاری می افتند و به همین دلیل. آژانس های دولتی در سراسر جهان شروع به وضع مالیات بیشتر بر استخراج ارزهای رمزپایه می کنند. اگر ارز رمزنگاری شده خود دارید ، آنچه در مورد مقررات مالیاتی اخیر باید بدانید اینجاست. ابتدا ، ما به قوانین تازه معرفی شده ایالات متحده نگاه خواهیم کرد. سپس ، برخی از مالیات های استخراج ارز رمزنگاری شده از سایر نقاط جهان را بررسی خواهیم کرد.

قوانین مالیات معدن ایالات متحده

حتی اگر در گذشته پرداخت مالیات از استخراج رمزنگاری به صورت قانونی امکان پذیر نبوده است ، هر کسی که از استخراج ارز رمزنگاری شده در سال 2018 (سال مالیاتی 2019) و غیره سود کسب کند ، مشمول مالیات خواهد شد. صرف نظر از اینکه شما به عنوان یک مشاغل کوچک یا سرگرمی یا یک کار تمام وقت استخراج می کنید ، قوانین جدیدی وجود دارد که کنگره ایالات متحده در دسامبر 2017 تصویب کرد و نحوه رفتار IRS با ارز رمزنگاری شده را تغییر می دهد.

دوران یک نوع قانون پایان یافته است

پیش از آنکه کنگره آمریکا در سال 2017 حکم واضح تری ارائه کند ، طبق نظر بسیاری از کارشناسان مالیاتی ، طبقه بندی دارایی های ارزهای رمزپایه برای تفسیر در نظر گرفته شده است. دلیل این امر این است که بسیاری از معدن کاران و معامله گران رمزنگاری با استناد به بخش 1031 IRC (a.k.a. قانون مشابه).

اساساً ، این حکم به این معناست که یک استخراج کننده می تواند از لحاظ نظری ارز رمزنگاری شده استخراج شده را با ارز رمزنگاری شده دیگری بدون پرداخت مالیات معامله کند. با این حال ، دیگر هیچ معافیت مالیاتی وجود ندارد. شهروندان ایالات متحده و هر کسی که در سال 2018 عملیات استخراج بیت کوین انجام دهد ، باید از سال 2019 مالیات بپردازد.

2 دسته اصلی مالیاتی

جنبه مهم دیگری که باید در نظر گرفت این است که چگونه گزارش می کنید سود استخراج ارزهای رمزپایه به عنوان منبع درآمد. در حال حاضر دو گزینه در ایالات متحده وجود دارد.

  1. اولین گزینه گزارش درآمد از معدن به عنوان درآمد خود اشتغالی و مالیات بر درآمد است. با استفاده از این گزینه ، می توانید هزینه هایی مانند تجهیزات استخراج ، قبض های برق و سایر هزینه های مربوطه را کسر کنید. جنبه روی حیله و تزویر در این مورد این است که برای مثال اگر شما در خانه معدن کار می کنید ، باید یک متر برق جداگانه برای اندازه گیری انرژی مصرف شده به طور خاص برای اهداف استخراج داشته باشید. اگر از کنتور برقی مشابه برای اهداف دیگر (به عنوان مثال گرمایش و سرمایش) استفاده می کنید ، هنگامی که هزینه های کار و خانه در همان صورت حساب ذکر شده است ، گرفتن IRS برای کسر تجاری قابل اثبات بسیار دشوار است. عیب اصلی این گزینه این است که ، مگر اینکه مقدار قابل توجهی برق مصرف کنید ، مالیات احتمالاً بسیار بیشتر از گزینه دوم خواهد بود.
  2. گزینه دوم گزارش درآمد از معدن به عنوان “درآمد دیگر” است. در ظاهر ، این گزینه خوبی به نظر نمی رسد ، زیرا شما نمی توانید با گزینه اول مالیات هزینه ها را کسر کنید. با این حال ، با گزینه دوم ، مالیات های کلی باید کمتری داشته باشند ، زیرا شما اساساً کلیه درآمد را در دسته جریان سرگرمی / درآمد ثانویه قرار می دهید که درصد مالیات بسیار کمتری نسبت به گزینه اول دارد..

مالیات مضاعف?!

هنگام پرداخت مالیات برای سود معدن به عنوان یک جریان درآمد ثانویه ، باید چند مورد را در نظر بگیرید. به گزارش TurboTax, اولین رویداد مشمول مالیات هر زمان که یک معدنچی سکه جدیدی استخراج می کند ، رخ می دهد. سازمان امور مالیاتی حتی اگر معدنچی تصمیم به استفاده از HODL بگیرد ، این “درآمد” است. از دید یک ماینر ، به دلیل نوسانات ثابت قیمت ارزهای رمزپایه ، ممکن است تعیین رقم دلاری معادل یک سکه استخراج شده دشوار باشد. بهترین راه برای پیگیری ارزش ، نوشتن قیمت در زمان استخراج یک سکه معین است. با این حال ، انجام این کار مهم است تا جایی که ممکن است با قوانین مالیاتی مطابقت داشته باشید. برای ماینرهایی که HODL رمزنگاری استخراج می کنند و پس از استخراج مستقیماً با دلار دریافت نمی کنند ، این عدم قطعیت را به همراه دارد. آنچه امروز می توانست سود خالص باشد می تواند فردا به ضرر خالص تبدیل شود.

علاوه بر این ، هر زمان که از تجارت هر سکه معدن داده شده سود می برید ، باید مالیات سود سرمایه دوم و جداگانه را پرداخت کنید. توجه به این نکته مهم است که اگر ارز رمزنگاری شده معینی را تهیه کرده و بلافاصله به دلار آمریکا تبدیل می کنید ، پرداخت مالیات بر سود سرمایه ضروری نیست.

در مورد کشورها علاوه بر ایالات متحده چه می توان گفت?

مشابه ایالات متحده ، بسیاری از کشورهای دیگر به دنبال افزایش ارزش ارزهای رمزنگاری شده در دسامبر 2017 / ژانویه 2018 ، به سرعت مواضع خود را در مورد مالیات رمزنگاری تغییر داده اند. حتی با کاهش قیمت ها ، به نظر می رسد دولت ها بیش از هر زمان دیگر در این مورد دو قطبی هستند . برخی از کشورها هم از بازرگانان و هم از کارگران معدن مالیات می گیرند. کشورهای دیگر در حال ایجاد بهشتهای مالیاتی ارزهای رمزنگاری شده هستند. این به عنوان یک لیست جامع عمل نمی کند ، اما در اینجا چند مثال برای بررسی وجود دارد.

*** مقررات مالیاتی از 27 آوریل 2018 (مقررات می توانند به سرعت تغییر کنند ، بنابراین حتماً تحقیقات خود را انجام دهید.)

  • استرالیا- استخراج مانند معاملات سهام رفتار می شود. بنابراین ، از آن مالیات دریافت می شود.
  • بلاروس- تخفیف مالیاتی رمزنگاری به طور رسمی انجام می شود حداقل تا سال 2023 ادامه یابد.
  • دانمارک- در آینده از شرکتهای ارز رمزپایه مالیات دریافت می شود. از افراد خصوصی مالیات دریافت نمی شود.
  • آلمان- اگر رمزنگاری بیش از یک سال به عنوان دارایی نگه داشته شود ، مالیاتی دریافت نمی شود. پس از آن زمان ، می توان رمزنگاری را به یورو یا ارز دیگر بدون پرداخت مالیات بر سود سرمایه تبدیل کرد.
  • ژاپن- مشابه ایالات متحده ، رمزنگاری احتمالاً مشمول مالیات بر درآمد و مالیات بر سود سرمایه است.
  • سنگاپور- ارز رمزنگاری شده به عنوان سود سرمایه ای تلقی نمی شود. با این حال ، وجود دارد “مالیات کالاها و خدمات (GST)” در حدود 7٪.
  • اسلوونی- در حال حاضر بدون مالیات در رمزنگاری.
  • انگلستان- در اینجا یک راهنمای دقیق.