بنابراین ، شما می خواهید تجارت Cryptocurrency را شروع کنید?

خوب ، شما به جای درست آمده اید. شروع کار با معاملات ارزهای رمزنگاری شده می تواند یک کار ترسناک باشد. ممکن است از خود بپرسید: ”از چه کیف پول استفاده کنم؟ بیت کوین را از کجا بخرم؟ حتی بیت کوین چیست؟ ”

دیگر نگران نباشید. ما اینجا هستیم تا تمام اطلاعات لازم برای یادگیری نحوه شروع ماجراجویی در معاملات ارزهای رمزنگاری شده را در اختیار شما قرار دهیم.

استراتژی شما چیست?

قبل از اینکه حتی به ارزهای رمزپایه احتمالی نگاه کنید ، باید بفهمید که می خواهید کدام استراتژی را دنبال کنید. هر کس تاکتیک های خاص خود را دارد ، اما به طور کلی در یکی از دسته های زیر قرار می گیرد:

  • هودلر بلند مدت – شما فقط می خواهید چند سکه مختلف خریداری کنید و آنها را به عنوان یک بلند مدت نگه دارید (>1 سال) سرمایه گذاری این ساده ترین استراتژی تجارت است و معمولاً کمترین میزان خطر را در پی دارد. به احتمال زیاد به ارزهای رمزپایه با محدودیت بازار بزرگتر پایبند خواهید بود.
  • سرمایه گذار میان رده – تحمل خطر شما کمی بیشتر از هودلر بلند مدت است. ممکن است مدتی سکه هایی در دست داشته باشید ، اما همچنین هر ماه یا همین طور سبد سهام خود را متعادل می کنید. دارایی های شما احتمالاً شامل ترکیبی از سکه های کلاهک بزرگ و متوسط ​​بازار است.
  • Daytrader – پیشرفته ترین و پر خطرترین استراتژی معاملات ارزهای رمزنگاری شده. شما برای معاملات نوسانات ناپایدار در بازار عمدتا بر روی تجزیه و تحلیل فنی تمرکز می کنید. اگر این کار را به درستی انجام دهید ، می تواند سودآور باشد ، اما اجرای آن دشوار است. تمام سکه ها با این استراتژی بازی عادلانه ای هستند.

استراتژی شما نیز می تواند ترکیبی از این سه تاکتیک باشد. اگر تازه با معاملات ارزهای رمزنگاری شروع می کنید ، توصیه می کنیم دو مورد اول را رعایت کنید.

ارز رمزنگاری شده را انتخاب کنید

ممکن است بدیهی به نظر برسد ، اما شما باید در انتخاب ارزهای رمزپایه ای که در آنها سرمایه گذاری می کنید کمی تلاش کنید. وقت خود را با این کار اختصاص دهید. همیشه فرصت های جدیدی وجود خواهد داشت ، بنابراین در تلاش برای گرفتن پمپ فقط به تجارت بپردازید.

تحقیق ، تحقیق ، تحقیق

آیا ما به تحقیق اشاره کردیم؟ مهمترین گام در هر فرصت سرمایه گذاری تحقیق در مورد سکه ای است که می خواهید خریداری کنید. با انجام این یک مرحله شما به طور چشمگیری از بسیاری دیگر از سرمایه گذاران خارج از کشور پیش خواهید افتاد.

حداقل باید بدانید که سکه چه مشکلی را حل می کند ، چرا تیم صلاحیت ایجاد آن را دارد و سکه در اکوسیستم کلی چه هدفی دارد.

خواندن مقاله سفید سکه راهی عالی برای جمع آوری تمام این اطلاعات است. این اسناد ممکن است ترسناک به نظر برسد ، اما پس از خواندن اولین زن و شوهر ، متوجه خواهید شد که آنها چندان بد نیستند. کاغذ سفید بیت کوین نقطه شروع کامل برای هر تازه کار ارز رمزنگاری شده است. آن را بررسی کنید و یاد بگیرید چه چیزی باعث انقلاب کل بلاکچین شده است.

پس از دقت لازم روی سکه (یا ده سکه) ، وقت آن است که سرمایه گذاری کنید.

تبادل پیدا کنید

مقدار به ظاهر بی پایان گزینه های مبادله ای وجود دارد. هر یک از موارد مثبت و منفی برای معامله گران مختلف و همچنین لیست های مختلفی از سکه های موجود تشکیل شده است.

هنگام یافتن صرافی ، مهم است که ابتدا ببینید آیا از سکه هایی که می خواهید تجارت کنید پشتیبانی می کند یا خیر. اکثر صرافی ها صفحه ای دارند که به راحتی پیدا می شود و تمام سکه های موجود را لیست می کند. ما همچنین لیستی از ارزهای رمزپایه قابل معامله را در محبوب ترین صرافی ها در اینجا جمع آوری کرده ایم.

مبادلات مبتدی

اگر مبتدی علاقه مند به معروف ترین ارزهای رمزپایه هستید ، Coinbase بهترین شرط شماست. GDAX و Gemini با کمی پیشرفت بیشتر ، سکه های مشابهی را با هزینه های معاملاتی پایین تر ارائه می دهند.

سهولت استفاده کراکن مانند مبادلات قبلی است اما از لیست بزرگتری سکه تشکیل شده است.

در همه این سیستم عامل ها می توانید ارز رمزنگاری شده را با فیات (یعنی USD) خریداری کنید.

پایه سکه

رابط Coinbase

مبادلات متوسط

این سیستم عامل ها طیف گسترده تری از سکه ها را نسبت به مبادلات مبتدی پشتیبانی می کنند و معمولاً هزینه کمتری نیز دارند. با این حال ، این هزینه به تجربه کاربر می رسد.

هیچ یک از این صرافی ها اجازه استفاده از فیات برای خرید رمزنگاری را نمی دهد. شما باید قبلاً در یکی از صرافی های مبتدیان بیت کوین یا Ethereum را مالک یا خریداری کرده باشید.

مبادلات معتبر این لیست شامل Binance ، Bittrex و KuCoin است.

مبادلات غیرمتمرکز (پیشرفته)

با تبدیل شدن به یک معامله گر ارز رمزنگاری شده ، ممکن است خود را در معاملات سکه های کلاه بازاری کوچک ببینید. بیشتر این سکه ها در صرافی های متمرکز موجود نیستند. در عوض ، شما باید از مبادله غیرمتمرکز (DEX) مجهز به Ethereum استفاده کنید.

در این صرافی ها مستقیماً با بلاکچین تجارت می کنید. هیچ واسطه ای برای مطابقت با سفارشات وجود ندارد. شما برای اجرای معاملات خود از ابزاری مانند MetaMask استفاده می کنید. بار دیگر ، مبادلات غیرمتمرکز فقط برای بازرگانان باتجربه توصیه می شود.

اگر این موردی است که مورد علاقه شماست ، Ether Delta و IDEX دو DEX محکم برای بررسی هستند.

کیف پول انتخاب کنید

سرانجام و مهمتر از همه ، اگر قصد دارید سکه های خود را به مدت طولانی نگه دارید ، باید کیف پول ایمنی داشته باشید. یک بار دیگر ، گزینه های زیادی برای ذخیره سازی دارید.

مبادلات

صرافی ها تا حد زیادی کمترین مکان برای ذخیره وجوه شما هستند. آنها اهداف مشترک هکرها هستند و مستعد حملات فیشینگ هستند. اگر قصد دارید پول خود را در صرافی بگذارید تا نقدینگی معاملاتی داشته باشید ، آن را به حداقل میزان ممکن برسانید.

کیف پول آنلاین

کیف پول آنلاین بهترین گزینه بعدی شماست. اینها کمی بهتر از صرافی ها هستند ، اما از آنجا که هنوز آنلاین هستند ، آسیب پذیری های زیادی دارند. حتی اخیراً کیف پول معتبری مانند MyEtherWallet ثابت کرده است که بازیکنان مخرب همیشه راهی برای دور زدن سیستم پیدا می کنند.

کیف پول های نرم افزاری

حتی بهتر از کیف پول های آنلاین کیف پول های نرم افزاری هستند. بسیاری از این کیف پول ها اطلاعات شما را به صورت محلی روی دستگاهی که بارگیری می کنید ذخیره می کنند. با این حال ، اگر رایانه یا تلفن شما بدافزار بگیرد ، می تواند امنیت شما را به خطر بیندازد. Exodus و Edge دو گزینه محبوب نرم افزار هستند.

سخت افزار / کیف پول های کاغذی

در حالت ایده آل ، شما باید از یک کیف پول سخت افزاری یا کاغذی برای ذخیره سازی استفاده کنید. هر دو روش سکه های شما را آفلاین نگه می دارند و بالاترین سطح امنیت را فراهم می کنند. کیف پول های کاغذی رایگان هستند ، اما قیمت کیف پول های سخت افزاری معمولاً حدود 100 دلار است. هرچند برچسب قیمت امنیت کافی را برای ارزش آنها فراهم می کند. Ledger Nano S و Trezor برترین گزینه های کیف پول سخت افزاری هستند.

دفتر کل

لجر نانو اس

خارج شوید و Tradin را شروع کنید

این مراحل اساسی است که شما باید برای شروع تجارت ارز رمزنگاری شده دنبال کنید. از آنجا ، آزمایش و خطا و یادگیری هرچه بیشتر انجام می شود. اگر برای کسب اطلاعات بیشتر خارش دارید ، به راهنماهای ما درباره اشتباهات رایج برای جلوگیری از هنگام معامله و همچنین نحوه ارزیابی سکه مراجعه کنید..