ارزهای رمزنگاری شده آینده تکامل مالی ایجاد می کنند

در سال 2009 ، Satoshi Nakamoto بیت کوین را تا حدی در واکنش به فروپاشی مالی 2008 ایجاد کرد. او یک سیستم مالی کاملا همتا به همتا را تصور کرد که در آن شما مجبور نیستید برای انجام معاملات به موسسات شخص ثالث اعتماد کنید. اکنون ، صدها (اگر نه هزاران) ارز رمزنگاری شده در آینده وجود دارد که بر اساس بنیاد Bitcoin ساخته شده اند. آنها اینجا هستند تا صنعت مالی را به همان روشی که بیت کوین برای معاملات ساده انجام داد ، تقویت کنند.

در این مقاله ، تأثیر این ارزهای رمزپایه آینده را بر بزرگترین صنعت جهان – امور مالی بررسی می کنیم.

نهادهای موجود کارایی بیشتری دارند

با وجود محصولات موجود ، برخی از ارزهای رمزپایه ، به ویژه ریپل و استلار ، با موسسات موجود کار می کنند تا سیستم خود را کارآمدتر کنند.

پروتکل معاملات Ripple (RTXP) شبکه ای از موسسات مالی در بلاکچین است. هر شرکتی که از پروتکل استفاده می کند می تواند در کسری از زمان و هزینه ای که برای یک سیستم سنتی می خواهد با هر شرکت کننده دیگری معامله کند. این به ویژه برای پرداخت های جهانی ایده آل است که به طور معمول 3-5 روز طول می کشد و هزینه شرکت کنندگان را می گیرد سالانه 1.6 تریلیون دلار.

ضرر پرداخت های جهانی

استلار که توسط یکی از اعضای تیم Ripple آغاز شده است ، تأثیر مشابهی در صنعت مالی دارد. این پروژه برای تسهیل پرداخت های بین جهانی بهتر با IBM پیوست. برخی از طرفداران Stellar استدلال می کنند که اقتصاد توکن پروژه منجر به آن می شود که یک راه حل غیرمتمرکزتر از همتای آن ، Ripple باشد. با این حال ، در هر دو جهان کاملاً بهم پیوسته ، جا برای هر دو وجود دارد.

شما کنترل کامل پول خود را دارید

یکی از بزرگترین ارزشهایی که بلاکچین برای صنعت مالی به ارمغان می آورد ، کنترل پولی است. با این فناوری دیگر لازم نیست پول خود را به یک بانک اعتماد کنید. این در یک دفتر تغییرناپذیر ذخیره شده است که تقریباً غیرممکن است دستکاری یا هک شود.

واقعاً ، هر ارز رمزنگاری شده آینده این هدف را تأمین می کند. با استفاده از همه آنها از فناوری بلاکچین (یا موارد مشابه) ، ایمان شما به کد منبع باز سکه بیشتر از هر مسسه فساد پذیر است. با استفاده از ارز رمزنگاری شده ، غیرممکن است کسی بودجه شما را مسدود کند یا به شما بگوید که کجا و چه زمانی می توانید پول خود را خرج کنید.

کیف پول ، کلیدهای خصوصی و وجوه شما کاملاً تحت کنترل شماست. این قانون شماره یک برای هر ارز رمزپایه معتبر است.

معاملات واقعاً نظیر به نظیر هستند

فناوری Blockchain همچنین نیازی به واسطه ها در معاملات را از بین می برد. و بسیاری از ارزهای رمزپایه آینده وجود دارد که از این ویژگی برای استفاده خوب استفاده می کنند. بازیکنان بزرگی مانند Bitcoin و Litecoin در این نوع معاملات تخصص دارند ، اما پروژه های کوچکتری نیز وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید.

نانو به دلیل کمبود هزینه و نزدیک به زمان معاملات فوری محبوبیت خاصی کسب کرده است. از آنجا که نانو به جای استفاده از بلاکچین معمولی از الگوریتم نمودار دایره چرخشی (DAG) استفاده می کند ، شبکه بیشتر کارآمدتر می شود. اگر چه به اندازه بیت کوین پسر بزرگ آزمایش نشده ، ارز رمزنگاری شده می تواند آینده امیدوار کننده ای برای پرداخت های همکار به همتا داشته باشد.

پروژه دیگری ، Request Network ، با ساخت یک رابط بلاکچین مانند Paypal ، فراتر از پرداخت های ساده همتا به همتا در حال گسترش است. با استفاده از سیستم عامل آنها ، ضمن جلوگیری از واسطه های شخص ثالث ، پول ارسال و درخواست می کنید. اما تیم در اینجا متوقف نمی شود. آنها یک کل ایجاد کرده اند نقشه ذهنی برای همه روش هایی که می خواهند صنعت مالی را تغییر دهند. سرمایه گذاری جمعی ، پرداخت ها ، محل فروش – تیم در تلاش است تا همه مشکلات را برطرف کند.

افراد بیشتری به خدمات بانکی دسترسی دارند

از همه مهمتر ، ارزهای رمزپایه آینده خدمات بانکی را به بازار عرضه می کنند 2 میلیارد نفر در سراسر جهان بدون بانک. این که آیا توانایی مالی ندارند ، شرایط لازم را ندارند و یا کشورهایی که در آنها زندگی می کنند فاقد م institutionsسسات بانکی هستند ، این گروه از افراد معمولاً محروم هستند.

بسیاری از ارزهای رمزنگاری شده در آینده ، خدمات بانکی را مقرون به صرفه تر و بیشتر در دسترس بانکی قرار می دهند. با استفاده از Stellar ، موسسات مالی قادر به ارائه حساب های کم هزینه و همچنین وام هایی با نرخ سود مطلوب تر هستند. اکنون ، یک صاحب مشاغل در یک کشور در حال توسعه می تواند با سهولت بیشتری وام دریافت کند ، و اقتصاد را در این روند تحریک کند.

حتی مبادلات ارزهای رمزنگاری شده نیز تأثیری بعید بر صنایع مالی کشورهای بدون بانک دارند. به عنوان مثال ، Binance اخیراً ابتکاری را برای تغییر و بهبود فضای اقتصادی اوگاندا اعلام کرد. آنها این کار را با اثبات اشتغال جوانان از طریق بلاکچین انجام خواهند داد.

binance با آنها شریک خواهد شد cryptosavannah AggieKonde HelenHaiyu حمایت از تحول اقتصادی اوگاندا و اشتغال جوانان از طریق بلاکچین ، پذیرفتن چهارمین انقلاب صنعتی. ما این کار را با ایجاد هزاران شغل و آوردن سرمایه به اوگاندا انجام خواهیم داد.

– CZ (cz_binance) 22 آوریل 2018

یک زیرساخت کاملاً جدید مالی ممکن است وجود داشته باشد

با عبور از ساختارهای مالی سنتی ، حتی ممکن است به زودی یک زیرساخت جدید فناوری کل بخش مالی را تأمین کند.

Wanchain تنها یک پروژه است که تلاش می کند از ابتدا کار مالی انجام دهد. آنها به جای اینکه به زیرساخت های فعلی متصل شوند ، آنها در حال ساخت خود هستند. هدف آنها ایجاد یک اکوسیستم مبتنی بر بلاکچین است که در آن هرکسی بتواند خدمات مالی را بر اساس آن ایجاد کند. موفقیت Wanchain می تواند به این معنی باشد که بانک های فیزیکی ناپدید می شوند ، و به جای آن به برنامه های غیرمتمرکز تبدیل می شوند..

این تازه شروع کار است

فناوری بلاک چین در حال حاضر تأثیر گسترده ای بر صنعت مالی دارد. با ارزهای رمزنگاری شده تاسیس شده مانند بیت کوین ، ذخیره ایمنی از ارزش ، پرداخت های بی اعتبار همتا به همتا و کنترل پولی کامل به دست می آورید..

سایر ارزهای رمزپایه آینده نیز تأثیرات چشمگیری دارند. فراتر از معاملات دیجیتال ، پروژه های جدید به طور خاص در کمک به غیر بانکی ، مقیاس پذیرتر شدن فناوری بلاکچین و ارائه رابط های کاربردی متمرکز هستند..

از آنجا که این ارزهای رمزنگاری شده و بیشتر به بهبود بخش مالی ادامه می دهند ، دیری نمی گذرد که زیرساخت های مالی فعلی ما مربوط به گذشته است.