در حالی که مقررات و ممنوعیت های قابل توجه ارز رمزنگاری شده توسط دولت های ملی در سراسر جهان وضع شده است ، تعداد کمی از تنظیم کنندگان بر کمپین های آموزشی به عنوان راهی برای آموزش سرمایه گذاران جدید در مورد خطرات احتمالی سرمایه گذاری در رمزنگاری تأکید کرده اند..

بنابراین چه کسی در مورد این خطرات آموزش می دهد؟ تاکنون شاهد انواع موسسات غیرانتفاعی بوده ایم, انتشارات مجله حقوقی, و خدمات مالیاتی اطلاعات مربوط به خطرات خرید ارز رمزپایه را منتشر کنید.

بیایید نگاهی به برخی از مبارزات آموزشی فعلی در مورد خطرات موجود در معاملات ارزهای رمزپایه بیندازیم و اینکه آنها چه راهکارهایی را برای کمک به مردم در کاهش ریسک ارائه می دهند.

تلاش های رسمی هنگ کنگ

تاکنون ، هنگ کنگ در تلاش برای ایجاد یک کمپین رسمی آموزش ارزهای رمزپایه به رهبری دولت پیشگام است. در تاریخ 29 ژانویه 2018 ، خدمات مالی دولت هنگ کنگ و اداره خزانه داری (FSTB) و مرکز آموزش سرمایه گذاران (IEC) یک کمپین آموزشی ارزهای رمزپایه را راه اندازی کردند که شامل مجموعه ای از فیلم ها ، اینفوگرافیک ها و مقالات است. در این وب سایت.

مقالات و اینفوگرافیک های موجود در سایت به زبان انگلیسی نوشته شده اند. فیلم ها به زبان کانتونی تولید می شوند. این سایت چند توضیح مختصر درباره ریسک سرمایه گذاری ارز رمزنگاری شده و ICO ارائه می دهد. همچنین سایر اصطلاحات FinTech مانند “وام P2P” و “سرمایه گذاری در سهام” را توضیح می دهد..

کمپین های ایالات متحده / غیرانتفاعی

در حالی که کمیسیون اوراق بهادار و بورس اوراق بهادار (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالاها (CFTC) چندین جلسه داشته اند که در مورد چگونگی اداره ارزهای رمزنگاری شده دولت ایالات متحده در آینده بحث کرده اند ، در حال حاضر هیچ برنامه رسمی آموزشی دولتی در مورد خطرات رمزنگاری وجود ندارد. با این حال ، چند سازمان برخی از مواد آموزشی را تولید کرده اند.

انتشارات حقوقی

در ژانویه 2018 ، مجله حقوق نیوجرسی مقاله ای درباره آنچه مردم هنگام سرمایه گذاری در ارز رمزنگاری شده باید از آن آگاه باشند ، منتشر کرد. این مقاله ارزیابی واقعی و بی طرفانه برخی از هک های قبلی رمزنگاری های برتر را ارائه می دهد و دلایلی را بیان می کند که چرا برخی از رمزنگاری ها تصمیمات معامله خوبی نیستند یا نمی توانند. همچنین برخی از تفاوتهای اساسی بین رمزنگاریهای برتر مانند BTC و ETH را توضیح می دهد.

گروههای طرفداری

کمپین های آموزشی Super PAC مانند اتحاد ارزهای رمزنگاری شده همچنین محبوب تر می شوند. این Super PAC متعهد به ایجاد آگاهی عمومی بیشتر پیرامون فناوری رمزنگاری و بلاکچین است.

اتحادیه ارزهای رمزنگاری شده همچنین تلاش می کند تا “با قانونگذاری و نامزدهای سیاسی که قصد تنظیم ارزهای رمزپایه را با هزینه حریم خصوصی مصرف کننده دارند ، مخالفت کند.” طبق وب سایت گروه ، بیش از 20 نفر اکنون اعضای اصلی این سازمان هستند.

دانشگاه ها / دوره های آنلاین

دانشگاه ها شاید تاکنون بزرگترین پذیرنده کمپین های آموزشی در زمینه ارزهای رمزپایه هستند. کارنگی ملون ، کرنل ، دوک ، انستیتوی فناوری ماساچوست و دانشگاه مریلند و چند دانشگاه مهم دیگر در ایالات متحده دوره هایی را در زمینه فناوری رمزنگاری ، اقتصاد ، حقوق و سایر موضوعات خاص اضافه کرده اند.

اگرچه گفتن دقیقاً تکامل فناوری بلاکچین و روند بازار ارزهای رمزپایه دشوار است ، اما اساتید به طور کلی می توانند دانشجویان را برای ایجاد اصول صحیح سرمایه گذاری راهنمایی کرده و به آنها در مورد ایمن نگه داشتن سرمایه گذاری ها آموزش دهند..

علاوه بر این ، سیستم عامل های یادگیری آنلاین نیز دوره های بیشتری را در رابطه با بلاکچین و ارز رمزپایه ارائه می دهند. به عنوان مثال ، Coursera پیشنهاد می دهد یک کلاس پرینستون در مورد طیف گسترده ای از موضوعات در مورد بیت کوین و رمزنگاری های مختلف دیگر.

برنامه های بعدی چیست?

کمپین های آموزشی فعلی در مورد خطرات معاملات ارزهای رمزنگاری شده هنوز بسیار اندک هستند. در حالی که دانشگاه ها احتمالاً دوره های آموزشی در مورد بلاکچین و ارز رمزنگاری شده را گسترش می دهند ، سایر اقشار مردم نیز باید درباره چگونگی تصمیم گیری معاملات ارز رمزنگاری بیشتر بدانند.

در بیشتر موارد ، HODLers و معامله گران روز مجبورند از طریق تحقیقات خود در مورد خطرات اطلاعاتی کسب کنند. شاید ، یکی از مهمترین راههای آگاهی بیشتر سرمایه گذاران جدید از خطرات احتمالی ، استفاده از ترکیبی از مشاوره سرمایه گذاری قدیمی (یعنی اصول کلی مرتبط با سرمایه گذاری در بورس سهام) و آموزش خودکار از طریق تحقیق (به عنوان مثال یادگیری در مورد کیف پول) باشد. ذخیره سازی ، اقدامات امنیتی و غیره)

سرمایه گذاران باید توصیه های کلاسیک مانند “بیش از سرمایه خود را از دست بدهند” یا “کم خرید ، فروش بالا” به خاطر بسپارند. با این حال ، آنها همچنین باید به دنبال منابع بیشتری باشند که مفاهیم ضروری فناوری بلاکچین / ارز رمزپایه را آموزش می دهند.

همانطور که بازار ارزهای رمزنگاری شده به بلوغ خود ادامه می دهد و سرمایه گذاران جدیدتر به بازار علاقه پیدا می کنند ، فعالیت های رسمی آموزشی نقش مهمی در آموزش اصول سرمایه گذاری و مفاهیم فناوری به مردم خواهند داشت. در حال حاضر ، شکاف آموزشی برای سرمایه گذاران جدید هنوز نسبتاً زیاد باقی مانده است.