مزایای بالقوه و تأثیرات اهدای بیت کوین در امور خیریه چیست?

کمک های بیت کوین راهی عالی برای موسسات خیریه برای تشویق بیشتر اهدا کنندگان به مشارکت است. برای اهدا کنندگان ، ارسال وجوه در بیت کوین آسان است ، به شرط آنکه موسسه خیریه کیف پول آنلاین راه اندازی کند. و برای موسسات خیریه ، آنها می توانند از سراسر جهان بودجه ، از نوع مدرن اهدا کننده مالی ، که این روش پرداخت را ترجیح می دهد ، دریافت کنند.

کریستوفر موسی ، مدیر ارشد سرمایه گذاری در می گوید: “بیت کوین یک ارز دیجیتالی هیجان انگیز و جدید است که اجازه می دهد پرداخت های جهانی 24/7 ، 365 روز سال با هزینه های اسمی انجام شود.” سرمایه گذاری Crypto Capital. “موسسات خیریه در حال درک مزایای بالقوه بسیاری در پذیرش کمک های بیت کوین هستند. در صف مقدم پذیرش کمک های بیت کوین ، سازمان شما در برابر جامعه جدیدی از اهداکنندگان قرار می گیرد که ترجیح می دهند به طور انحصاری با بیت کوین سر و کار داشته باشند. ”

عالی به نظر می رسد ، درست است؟ و همینطور است. اما ، مانند هر چیز دیگری در زندگی ، ابتدا باید چاپ خوب را بخوانید. اگر یک موسسه خیریه هستید و می خواهید کمک های بیت کوین را بپذیرید ، نکاتی وجود دارد که باید بدانید. اجازه نمی دهید مسائلی مانند انطباق مالیاتی ، نوسانات و امنیت کمک های مالی بیت کوین شما را به تعویق بیندازد. اما ابتدا تحقیق خود را انجام دهید.

هنگامی که از خطرات احتمالی آگاه شدید و می دانید چگونه به طور صحیح کمک های بیت کوین را پردازش کنید ، پذیرش این نوع بودجه می تواند مزایای عمده ای برای موسسه خیریه شما داشته باشد. بیایید به تعدادی از آنها در اینجا نگاهی بیندازیم.

استخر اهداکننده گسترده تر

موسسات خیریه در مورد جذب خیرین در مقابل رقابت بسیار سختی قرار دارند. آنها نه تنها باید اهداكنندگان را متقاعد كنند كه از جیب خود پول بدهند ، بلكه باید با هزاران علت دیگر نیز رقابت كنند..

تنها در ایالات متحده وجود دارد 1.5 میلیون سازمان های غیرانتفاعی ثبت شده متقاعد کردن اهدا کنندگان برای انتخاب مال شما نسبت به بقیه کار ساده ای نیست.

پذیرش کمک های بیت کوین نه تنها ظرفیت بالقوه اهدا کنندگان را باز می کند ، بلکه به شما در رقابت که ارز رمزپایه را قبول نمی کنند ، پا می گذارد. برای اهداکنندگان بین المللی ارسال پول نیز آسان تر است. و برای اهداکنندگانی که ناشناس ماندن کامل را ترجیح می دهند ، ارسال بیت کوین یک انگیزه اضافی است.

فقط به صندوق آناناس فکر کنید که 55 میلیون دلار بیت کوین به مritiesسسات خیریه به طور ناشناس اهدا کرد. بدون بیت کوین امکان پذیر نبود.

مشاور غیرانتفاعی, پل لمب اشاره می کند ، “یک فایده واضح این است که ، هرچه افراد بیشتری از استفاده از بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه آگاه و راحت می شوند ، توانایی موسسات خیریه در گرفتن جریان های جدید بودجه بیشتر می شود.”

جذاب برای جمعیتی هزاره

خیریه های نوپا تلاش ویژه ای برای جلب توجه اهدا کنندگان دارند. آنها معمولاً بودجه ای برای بازاریابی خود ندارند و برای عموم مردم کاملاً شناخته شده نیستند. وقتی اکثر مردم کمک مالی می کنند ، این امر به بزرگترین موسسات خیریه و نام های مشهوری است که عادت کرده اند در رسانه ها ببینند.

جذابیت برای هزاره ها باید بخشی از اولویت های خیریه باشد. هزاره ها نسبت به نسل های قبل از خود اشتیاق بیشتری نسبت به علل دارند و نوع دوستانه ترند (میانگین هزاره تقریباً اهدا می کند 600 دلار در سال به موسسات خیریه) هزاره ها همچنین فعال ترین نسل با استفاده از بیت کوین هستند. اگر این کار را برای آنها آسان تر کنید ، آنها مایل به کمک مالی شما هستند.

چندین سیستم عامل سرمایه گذاری جمعی وجود دارد که باعث می شود خیریه های کوچک بتوانند خود را به راحتی معرفی کنند ، از جمله گزنده و بیتوپ. هنگامی که امور خیریه خود را در معرض دید مخاطبان مناسب قرار می دهید و اهدای آن را با پذیرش بیت کوین ساده می کنید ، جذابیت خود را گسترش می دهید.

لمب می گوید: “هزاره ها جمعیتی هستند که بیشترین استفاده را از بیت کوین دارند ،” و موسسات خیریه سعی در جذب اهداکنندگان جوان تر دارند ، ارز رمزنگاری شده یک زمینه بی سابقه و درحال رشد برای جمع آوری سرمایه است. همچنین توانایی پذیرش بیت کوین نوعی حافظه پنهان پیش از موعد را به همراه دارد ، که می تواند توجه اهدا کننده مدرن و مبتنی بر نوآوری را به خود جلب کند. “

یک جریان قابل توجه درآمد جهانی

در ماه مارس ، ریپل اهدا کرد 29 میلیون دلار به DonarsChoose.org تا بتوانند به درخواست هر معلم در سایت کمک مالی کنند. این فقط یک نمونه از فعال بودن ارزهای رمزپایه در امور خیرخواهانه است.

این نه تنها برای موسسات خیریه مفید است بلکه به شرکت های بلاکچین کمک می کند تا برخی از مطبوعات منفی پیرامون ارز رمزنگاری شده و اتهاماتی را که بیشتر افراد در آن مجرم هستند یا فقط برای منافع شخصی خارج می شوند ، برطرف کنند. موسسات خیریه برای بهره مندی از این حسن نیت در جهت هدایت کمک های مالی بیشتر مقدماتی دارند.

بهره کامل از کمک مالی

در حالی که موسسات خیریه ای که از طریق روش های سنتی ، مانند کارت اعتباری یا PayPal ، کمک های مالی را قبول می کنند ، مشمول پرداخت هزینه می شوند ، اما با کمک های بیت کوین ، می توان آنها را به میزان قابل توجهی کاهش داد. در حالی که هزینه معاملات هنوز وجود دارد ، اما به طور قابل توجهی پایین تر است.

موسی توضیح می دهد: “این امر به موسسه غیرانتفاعی امکان می دهد كه از مزایای كامل کمک مالی بهره مند شود و به طور قابل توجهی زمان پردازش را کاهش می دهد.” “کمک های مالی با بیت کوین از طریق افراد مختلف در سراسر جهان قابل قبول است. مزایای اهدای بیت کوین این است که معاملات به سرعت و معمولاً در عرض 15 دقیقه اتفاق می افتد. ”

پذیرش کمک های بیت کوین به این معنی است که شما مجبور نیستید سود سرمایه ای پرداخت کنید ، این به موسسات خیریه اجازه می دهد که کل سود این کمک را دریافت کنند – تا زمانی که موسسات خیریه نوسانات ارزش بیت کوین و پیامدهای احتمالی مالیات را درک کنند..

غذای اصلی این است که شما باید مطیع باشید. بنابراین کمک های مالی را قبول نکنید و سپس بی پروا HODL کنید. موس توصیه می کند: “برای سازمان های خیریه ، توجه به این نکته مهم است که نگه داشتن کمک های بیت کوین به عنوان یک سرمایه گذاری ممکن است آنها را ملزم به پرداخت مالیات بر درآمد مشاغل غیرمرتبط با هر درآمدی کند که ممکن است محقق شود. متخصصان مالیات در حال افزایش تمرکز خود بر مالیات بر بیت کوین هستند و می توانند به سازمانها کمک کنند تا از این مرز جدید عبور کنند. “

جرومی اسپنس ، مدیر امور مالی در iComply Investor Services Inc. اضافه می کند ، “در ایالات متحده که سودهای سرمایه از اولین روش برای اولین بار استفاده می کنند ، کمک مالی زودتر از این زمان مفید خواهد بود تا آنها بتوانند در مالیات با رمزنگاری ترین مالیات خود ، رسید مالیاتی دریافت کنند. مزایای اضافی برای اهدا کنندگان برای اولین بار وجود دارد که باید به آنها نیز توجه شود. ”

با این حال ، او نتیجه گرفت که “در نهایت موسسات خیریه باید هیجان زده شوند و بیاموزند که چگونه برای علاقه مندان به اهدا cry رمزگذاری بازاریابی کنند تا بتواند برای اهدا کننده و خیریه یک برنده باشد.”

افکار نهایی درباره اهدای بیت کوین

پذیرش کمک های بیت کوین برای امور خیریه شما مزایای زیادی دارد. مخصوصاً اگر می خواهید استخر اهداکننده خود را وسعت بخشیده و به ساده ترین شکل دادن آن را انجام دهید.

پذیرش بیت کوین به موسسه خیریه شما امکان بیشتری می دهد ، که می تواند تأثیر ناگفته ای بر کار شما داشته باشد. در این مورد هوشمندانه عمل کنید ، انطباق داشته باشید و راه را برای تأمین بودجه بیشتر و آینده ای روشن باز کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me