Gemini ، Coinbase Turn Away Ripple’s Pay-for-Listing Offers

اگر شما یک سرمایه گذار Ripple هستید و از توانایی XRP برای رسیدن به یک معامله بزرگ فیات ناراحت هستید ، نگران نباشید. گارلینگهاوس و تیمش در تلاش بوده اند.

با این حال ، با توجه به اینکه همه تلاش های آنها بی نتیجه بوده است ، این ممکن است کمی تسلی باشد. Ripple در حال حاضر سومین دارایی رمزنگاری شده در بازار است که قیمت XRP 0.50 دلار به آن اضافه می کند و به سقف 19.8 میلیارد دلار در بازار می رسد. موفقیت آن باعث شده است که جف گارلینگهاوس ، مدیرعامل Ripple ، یکی از اولین و معدود میلیاردرهای ساخته شده در بازار ارزهای رمزپایه باشد.

هنوز هم ، همه این موفقیت ها و انبوهی از پول نقد همراه با آن برای مبادلات Gemini و Coinbase معنی چندانی ندارد. حتی اگر Ripple سعی داشت راه خود را به سمت هر دو بکشد ، طبق منابع ناشناس که خبر دادند بلومبرگ. اگر در Coinbase فقط Bitcoin ، Ethereum ، Bitcoin Cash و Litecoin وجود داشته باشد ، یک لیست در هر صرافی یک عنوان ارز را در کنار اشراف Crypto کسب می کند ، در حالی که Gemini هنوز فقط با لیست های Bitcoin و Ethereum منحصر به فرد است.

در واقع ، جفت های فیات کالایی آرزو شده در حوزه ارزهای رمزنگاری شده هستند ، جایی که گرفتن یک رمز علامت گذاری شده در هر نوع مبادله یک کار پر سر و صدا است. در واقع آنقدر پر سر و صدا ، که برخی از پروژه ها برای درج لیست سکه های خود از 1 میلیون دلار تا 3 میلیون دلار هزینه می کنند ، طبق گزارش توسط Autonomous Next.

برای تلاش های Ripple ، این قیمت ها کاملاً دقیق هستند. از نظر منابع بلومبرگ ، این سازمان یک میلیون دلار برای جفت USD / XRP در بورس خود به Gemini متعلق به Winklevoss پیشنهاد داد. این اقدام معامله ای که در سال 2017 با واسطه انجام شد ، XRP را در Q3 همان سال ذکر می کرد. وقتی Gemini پیشنهاد را رد کرد ، Ripple دوباره به مذاکرات اضافی مانند طرح پرداخت تخفیف و هزینه های ادغام پرداخت..

بدون تاس.

پس از این بن بست ، ریپل پاییز سال گذشته به Coinbase متوسل شد ، مسلماً محبوب ترین گزینه از این دو گزینه است ، زیرا Coinbase میز جهانی را روی جفت های معاملاتی رمزنگاری به فیات اجرا می کند. و این بار ، ریپل پیشروی خود را بالا برد و پیشنهاد داد که به ارزش 100 میلیون دلار XRP برای شروع تجارت در Coinbase و احتمالاً همتای مبادله آن ، GDAX ، به ارزش 100 میلیون دلار به شرکت وام دهد. به عنوان بخشی از معامله ، Coinbase مجاز به بازپرداخت وام یا به صورت XRP یا دلار خواهد بود ، در حالی که منابع اشاره کردند که گزینه بعدی این فرصت را به Coinbase می دهد تا سود حاصل از معامله را افزایش دهد اگر XRP قیمت پس از لیست افزایش یابد.

اگر Coinbase قبل از ژانویه XRP را ذکر کرده بود ، مطمئنا سود داشت. اما این تا حدی به دلیل افزایش قیمت Ripple در پیش بینی چنین لیست است. بین دسامبر و ژانویه ، شایعات مربوط به لیست Coinbase قریب الوقوع قیمت سکه را به نزدیک 4.00 دلار رساند و به بالاترین رقم 3.84 دلار رسید CoinMarketCap. پس از اینکه Coinbase این شایعات را در ژانویه انکار کرد – و دوباره در ماه مارس پس از اینکه مدت کوتاهی دوباره مطرح شد – XRP کاهش چشمگیری داشته است.

بخشی از تردید Coinbase و Gemini ممکن است از این واقعیت ناشی شود که SEC ایالات متحده به این مبادلات غیرمجاز هشدار داده است که نشانه هایی را که ممکن است به عنوان اوراق بهادار بدانند ذکر نکند. از آنجا که XRP تحت کنترل یک شرکت واحد ، Ripple است ، باید بحث شود که این شرکت می تواند تحت چنین طبقه بندی قرار گیرد. چنین عدم اطمینان قانونی منشأ نگرانی برای علاقه مندان و کارآفرینان ارزهای رمزنگاری شده است ، زیرا دارایی های رمزنگاری شده با علامت بازگشتی به عنوان اوراق بهادار می توانند یک کابوس قانونی برای پروژه ها و مبادلات ایجاد کنند.

در پاسخ به این تحولات ، Emalee Kremer ، سخنگوی Ripple ، ادعا کرد که برخی از اطلاعات داده شده به بلومبرگ نادرست است ، هرچند وی نتوانست مشخص کند که به خصوص کدام اطلاعات نادرست است. در عوض ، او به بلومبرگ گفت که “ریپل همیشه در مورد تمرکز [ساخت] و رشد یک اکوسیستم قوی XRP شفاف بوده است” ، ادامه داد که “[تیم Ripple می خواهد] XRP مایع ترین دارایی دیجیتال ممکن برای فعال کردن باشد. پرداخت سریعتر و ارزانتر در سطح جهانی. “

یک جفت معاملاتی رمزنگاری به فیات در دو مورد از معاملات معروف ایالات متحده قطعاً این نقدینگی را تضمین می کند. اما تا زمانی که وضوح قانونی و نظارتی بیشتری از طرف دولت ایالات متحده یا XRP از وضعیت امنیتی پاک نشود ، بعید است این جفت ها به زودی ظاهر شوند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me