ایکونومی چیست?

Iconomi یک پلت فرم مدیریت دارایی دیجیتال است که به کاربران اجازه می دهد آرایه دارایی های دیجیتال (DAA) را ایجاد یا سرمایه گذاری کنند. اگرچه Coinbase و سایر فعالان صنعت فکر شما را غیر از این می دانند ، اما Iconomi در واقع یکی از اولین صندوق های شاخص ارز رمزنگاری شده (Blockhain Index DAA) را ایجاد کرد.

با جدا شدن از دیگر شاخص های رمز ارز / صندوق های محافظ ، هیچ مانعی برای ورود دارایی های Iconomi وجود ندارد. بر خلاف صندوق شاخص Coinbase ، سرمایه گذاران غیر معتبر می توانند از دسترسی کامل به همه DAA های سیستم عامل برخوردار شوند. تیم معتقد است که این رویکرد “ایجاد حلقه گمشده بین اقتصاد قدیم و اقتصاد جدید” است ، روشی که در آن یک فرد متوسط ​​می تواند از شیوه های سرمایه گذاری که فقط برای نخبگان و از نظر اقتصادی وجود داشت بهره مند شود..

Iconomi چگونه کار می کند

Iconomi در ارائه انواع وسایل نقلیه سرمایه گذاری بالا ، متوسط ​​و کم خطر با نقدینگی بالا به سرمایه گذاران متمرکز است. این سرمایه گذاری ها به صورت DAA است که کاربران می توانند از طریق پلتفرم Iconomi خریداری کنند و همه DAA قول برداشت فوری و بدون تهدید قفل را می دهند.

DAA ها

برای سرمایه گذاری در DAA ، باید یک حساب کاربری در آن راه اندازی کنید وب سایت Iconomi. از آنجا می توانید ارز رمزنگاری شده را برای خرید به a انواع DAA ها. این پلتفرم خود از قراردادهای هوشمند مجهز به Ethereum برای مدیریت سرمایه گذاری ها استفاده می کند و Iconomi بیشترین سرمایه را در انبار سرد چند امضا نگه می دارد تا آنها را از تلاش برای هک کردن عایق بندی کند..

ایده در اینجا ارائه راهی آسان برای سرمایه گذاری است ، مکانی که تنها کاری که باید انجام دهید این است که کلیک کنید ، کلیک کنید ، و Iconomi بقیه کارها را انجام می دهد. برخی از این وجوه با تشکر مدیریت می شوند به مدیران DAA که Iconomi انتخاب کرده است برای ایجاد آرایه دارایی در سیستم عامل آن. مدیران می توانند DAA های خود را با استفاده از جعبه ابزار پلتفرم تصحیح و ایجاد کنند و آنها با جذب کاربران به DAA های خود و / یا مدیریت وجوه کاربر دیگر ، هزینه هایی را جمع می کنند. هرچه DAA موفق تر باشد ، اعتبار مدیر آن در سیستم عامل بهتر بوده و سرمایه گذاران بیشتری را نیز به خود جذب می کند.

در حال حاضر ، لیست DAAs Iconomi توسط رهبران صنعت در فضای سرمایه گذاری رمزنگاری / سرمایه ، از جمله Columbus Capital Ltd. و Solidum Capital ایجاد شده است. در حالت فعلی ، Iconomi در مجموع 11 DAA برای انتخاب دارد که هرکدام مخلوط دارایی رمزنگاری شده و درجه ریسک / بازده بالقوه خود را دارند. هرکدام هزینه مدیریت خاص خود را دارند که به طور معمول بین 1-5٪ است. برخی از DAA نشانه های ERC20 خاص خود را برای نشان دادن سهام دارند و برخی از این نشانه ها را می توان به طور فعال در صرافی ها معامله کرد (برای اطلاعات بیشتر در این قسمت ، جزئیات رمز در هر صفحه اطلاعات DAA ذکر شده است).

بدون جزئیات زیاد ، در اینجا چند نمونه از بودجه این سیستم عامل ارائه شده است:

شاخص بلاکچین (BLX): پرچمدار Iconomi DAA و معادل آن داو جونز. توسط سازندگان آن به عنوان “نگه داشتن انگشت بر روی نبض اقتصاد بلاکچین” اعلام شده است ، این پروژه شامل پروژه های کاملاً تأیید شده و دارای حداقل بتا کار است. در بین 33 دارایی خود ، Bitcoin ، Ethereum ، Dash ، Monero ، Icon ، Qtum و Lisk را در خود جای داده است.

BLX

Crush Crypto Core (CCC): این DAA متخصص در دارایی های “با کیفیت بالا و کم ارزش” است و به عنوان نمونه کارهای بلند مدت خدمت می کند. این محصول برای عملکرد بهتر از اوراق بهادار کم خطر که 50/50 به بیت کوین و اتریوم می رود ، ساخته شده است و 13 دارایی آن شامل سکه هایی مانند Ethereum ، Monero ، Bitcoin ، Icon ، Kyber Network و Raiden Network.

Crypto Crush Core CCC

Solidum Prime (SOPR): SOPR خود را به عنوان “اولین وزن برابر DAA” در جهان تبلیغ می کند ، نمونه کارهای متعادلی را در برخی از ارزهای امیدوار کننده بیشتر ارائه می دهد که در سیستم عامل Iconomi ارائه می شود. این صندوق 3-4٪ از تقریبا 30 دارایی خود را در اختیار دارد ، از جمله Quantstamp ، Golem ، OmiseGo ، Monero ، Icon ، Request Network ، Ethereum ، Steem و غیره.

رمز ICN

همانطور که احتمالاً انتظار دارید ، Iconomi همراه با نشانه اصلی خود ، ICN است. در خالص ترین شکل ، ICN نشان دهنده سهام پلت فرم Iconomi است. این تیم در ابتدا در نظر داشت که از آن برای سود سهام شرکت استفاده کند ، اما به دلیل سردردی که باعث پیمایش قوانین مربوط به اوراق بهادار کشور-t0 می شود ، آنها به جای یک برنامه خرید مجدد تصمیم گرفتند. تحت این مدل ، Iconomi بخشی از سود خود را برای خرید مجدد ICN از سرمایه گذاران می گیرد ، و به نوبه خود این ICN را سوزانده تا برای دارندگان ارزش ایجاد کند..

هنوز هم ، کمبود عمومی توکن ICN در برخی از اعضای جامعه نسبت به ضرورت آن مضطرب و محتاط است. از آنجایی که این پلتفرم مدیریت DAA را برای افراد / نهادهای بیشتری باز می کند ، از این رمز برای ایجاد DAA (ابزار اصلی فعلی آن) و پرداخت هزینه سایر اقدامات مانند تعادل مجدد و افزایش محدودیت های مالی استفاده می شود.

که در یک پست متوسط ​​اخیر, تیم Iconomi فاش کرد که آنها قصد دارند دو مورد عمده استفاده از رمز ICN را در ماه مارس اعلام کنند.

Iconomi Team و نقشه راه

تیم M. Zagar ، یکی از بنیانگذاران پروژه و مدیر عامل آن ، قبل از شروع Iconomi ، به عنوان مدیر عامل Cashila ، دروازه پرداخت بیت کوین مستقر در پراگ ، فعالیت می کرد. جانی والجاوک ، دومین بنیانگذار Iconomi ، همچنین به تاسیس Cashila کمک کرد و یکی از اعضای بنیانگذار Columbus Capital Ltd است.

COO ماتج تومازین تجربه گسترده ای در زمینه مدیریت و کار تجاری دارد ، هم به عنوان مدیر عامل و هم به عنوان کارگزار / مدیر نمونه کارها. Iconomi’s CTO ، میها ویدمار ، بیش از 15 سال در زمینه توسعه / مهندسی نرم افزار فعالیت دارد و پس از خدمت به عنوان رئیس توسعه Halcom d.d به پروژه می آید.

تیم ایکونومی

در پایان سال 2017 ، تیم منتشر کرد یک مقاله متوسط جزئیات چشم انداز آنها برای سال 2018 و آنچه که آنها امیدوارند به سیستم عامل معرفی کنند. تعدادی از پیشرفت ها برای کاربران ، گسترش پیشنهادات پلتفرم و ابزارهای اضافه شده برای مدیران DAA روی داکت است. موارد قابل توجه قابل توجه در این سیستم عامل عبارتند از:

  • ادغام فیات برای سپرده گذاری / برداشت
  • خرید مستقیم دارایی های فردی
  • کارت نقدی
  • پشتیبانی از حساب های شرکت مدیر DAA
  • بهینه سازی رمزگذاری DAA
  • هزینه های قابل پرداخت ICN
  • حسابرسی چهار بزرگ
  • راه اندازی DAA های خصوصی (فقط برای سرمایه گذاری دعوت کنید)
  • یکپارچه سازی API برای داده / تجارت

تاریخ تجارت Iconomi

Iconomi اخیراً به 100 مورد برتر راه پیدا کرده است. در زمان نوشتن این مقاله ، آن با قیمت 1.80 ~ با محل # 83 در CoinMarketCap نشسته است.

Iconomi را از کجا بخریم

Binance در حال حاضر بزرگترین بازار ICN را ادعا می کند ، بیش از 80٪ از کل معاملات با جفت های تجاری BTC و ETH را تشکیل می دهد.

Kraken و OKEx همچنین با جفت های BTC و ETH از بزرگترین بازارهای بعدی پشتیبانی می کنند.

Iconomi را کجا ذخیره کنید

همانند اکثر سکه ها که ما از پوشش دادن لذت می بریم ، Iconomi یک رمز ERC20 است. به همین ترتیب ، صدای معمول کیف پول محبوب Ethereum کافی خواهد بود (به عنوان مثال ، MyEtherWallet ، MetaMask ، Parity ، Ledger Nano S ، Trezor و غیره)

افکار نهایی

تیم Iconomi در حال ایجاد یک بستر سرمایه گذاری برای افراد روزمره است و با این کار ، آنها هم فرصت های سرمایه گذاری قبلی را که برای آنها امکان دسترسی به آنها وجود ندارد فراهم می کنند و هم سرمایه گذاری ارزهای رمزپایه را برای عموم مردم قابل دسترسی می کنند..

با پیشرفت این پلتفرم ، انتظار داریم تنوع بیشتری از DAA از مدیران مختلف ، ابزارهای ردیابی سرمایه گذاری و نمونه کارها ، ابزار قدرتمندتر برای رمز ICN ، دروازه های فیات و موارد دیگر بیشتر مشاهده کنیم. ما همچنین امیدواریم که Iconomi در آینده به روی سرمایه گذاران آمریکایی باز شود ، اما باید منتظر بمانیم تا قبل از استفاده از این امکان ، ابتدا مقررات موجود در کشور ستاره دار را ببینیم..

در هسته اصلی خود ، Iconomi در حال باز کردن خزانه رمزنگاری به همه است ، و یک دارایی از قبل انقلابی و دموکراتیزه را به چیزی تبدیل کرده است که همه می توانند از آن لذت ببرند. همانطور که طوفان تصویب در حال گسترش است ، تماشای رشد Iconomi در کنار ارائه دهندگان صندوق های شاخص منحصر به فرد ، مانند Coinbase ، یک نگاه اجمالی به چگونگی انتخاب سرمایه گذاران خرده فروشی و موسسات جدید برای نزدیک شدن به این کلاس دارایی در حال رشد ارائه می دهد..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me