علامت نان چیست؟ | راهنمای مبتدیان

علامت نان چیست?

Bread Token (BRD) هنگام استفاده از برنامه محبوب کیف پول نان تخفیف و خدمات اضافی را ارائه می دهد. نان اولین کیف پول ارز رمزنگاری شده است که یک برنامه وفاداری و پاداش مشتری را ارائه می دهد. در بازار رقابتی کیف پول ارزهای رمزنگاری شده ، نان بیش از 650،000 مشتری در بیش از 150 کشور دنیا به دست آورده است. مرحله بعدی تشویق مردم برای ماندن در داخل اکوسیستم نان است.

آرم BRD

کیف پول نان

کیف پول نان یک بارگیری رایگان iOS یا Android است و راه اندازی آن آسان است. هیچ ثبت نامی یا اطلاعات شخصی در هنگام راه اندازی جمع آوری نشده است. با بارگیری برنامه می توانید کیف پول بیت کوین را وارد کنید یا کیف پول جدیدی ایجاد کنید. اگر کیف پول جدیدی ایجاد کنید ، یک کلید کاغذی به شما ارائه می شود ، “لیستی از 12 کلمه اگر تلفن خود را گم یا ارتقا دهید می توانید به آن دسترسی پیدا کنید. ” اگر تصمیم دارید بعداً از کیف پول دیگری استفاده کنید ، از 12 کلمه می توانید برای تولید کلید خصوصی خود استفاده کنید و همچنان می توانید بیت کوین های خود را بازیابی کنید. کلیدها فقط از طریق دستگاه شما قابل دسترسی هستند بنابراین دیگر نگران هک شدن نان نخواهید بود.

رابط کاربری ساده گزینه هایی برای ارسال و دریافت بیت کوین دارد. در گزینه منو ، برای برخی از کشورها ، امکان خرید مستقیم Bitcoin از برنامه Bread وجود دارد.

کیف پول BRD

هنگام ارسال می توانید از پرداخت هزینه های شبکه “عادی” یا “اقتصادی” استفاده کنید. هزینه های عادی باید معامله شما را در عرض یک ساعت تأیید کند در حالی که هزینه اقتصادی بسته به میزان ترافیک در شبکه بیت کوین ، باید معامله شما را ظرف 24 ساعت تأیید کند..

هزینه های معامله نان

کیف پول نان همان چیزی است که ما یک کیف پول گرم می دانیم ، به این دلیل که به اینترنت متصل است و اگر قصد دارید بیت کوین ها را به طور مداوم به اطراف منتقل کنید ، مفید است. برای ذخیره سازی طولانی مدت و ایمن تر بیت کوین ها ، باید سردخانه مانند Ledger Nano S را در نظر بگیرید.

دسترسی

هدف نهایی نان ساخت یک بانک غیرمتمرکز. همانطور که Airbnb هیچ هتلی ندارد و Uber هیچ اتومبیلی ندارد ، نان هیچ کس از پول شما نمی گیرد. آنها به سادگی ارسال و دریافت پول شما را تسهیل می کنند. دفتر مرکزی این شرکت در زوریخ قرار دارد اما خدمات را برای کاربران در سراسر جهان فراهم می کند.

نان با انواع موسسات خدمات مالی شریک خواهد شد تا “خرید و فروش بیت کوین, واریز مستقیم دستمزدها به بیت کوین ، پرداخت قبض ها ، خرید و فروش توکن ، ردیابی ROI دارایی های رمزنگاری و غیره. نان با هدف کاهش وابستگی مشتری به بانک های مبتنی بر فیات سنتی و انتقال آنها به دنیای بانکداری غیرمتمرکز است.

نان به جای اینکه در هر کشور مستقر شوید و از نظر قانونی سازگار باشید ، به سادگی با آن شریک است اشخاص ثالث را تاسیس کرد در کشورهای مختلف. وی افزود: “اگر نان خود را در ژاپن باز كنید ، به صرافی ها و خدمات محلی كه از نظر قانونی سازگار بوده و در ژاپن به مشتریان خدمات ارائه می دهند ، دسترسی خواهید یافت. اگر به آلمان سفر کرده و نان خود را در آنجا باز کنید ، خدماتی را می بینید که در آن منطقه برای استفاده در دسترس هستند. ”

در کشورهای خاص ، نان قادر است تا 20000 دلار در روز و 50000 دلار در ماه تحویل دهد. شایان ذکر است که اگرچه از ویژگی های اساسی کیف پول BRD به صورت ناشناس استفاده می شود ، خرید از این اشخاص ثالث نیاز به برخی اطلاعات شخصی دارد.

رمز نان چگونه کار می کند?

رمز نان ، BRD ، در دسامبر 2017 راه اندازی شد. تا حدودی شبیه سکه Binance است که امکان معامله ارزان تر در صرافی Binance را فراهم می کند. رمز BRD امکان تخفیف و خدمات اضافی را در برنامه Bread فراهم می کند. به عنوان مثال ، اگر خرید بیت کوین از طریق برنامه هزینه 5 دلاری را متحمل شود ، ممکن است به کاربران این امکان داده شود که هنگام استفاده از نشانه های BRD فقط 3 دلار پرداخت کنند. به سادگی برگزاری BRD در آینده با مزایایی نیز همراه خواهد بود.

88،862،718 نشانه BRD وجود دارد که تقریباً از طریق پیش فروش و فروش گسترده توزیع می شود. 32 میلیون دلار در این فروش با قیمت 900 BRD در هر 1 ETH جمع آوری شد.

فروش BRD

چندین روش مختلف برای بدست آوردن remaining BRD باقیمانده وجود دارد. ارسال پیام در مورد BRD در شبکه های اجتماعی ، پاسخ به نظرسنجی ها ، یا به سادگی نگه داشتن مقدار مشخصی BTC در کیف پول نان ، همگی می تواند منجر به دریافت BRD رایگان در آینده شود.

توزیع BRD

در یک سیستم پاداش مشتری معمول ، امتیاز بیشتری کسب می کنید و در نتیجه جوایز بیشتری کسب می کنید. با این حال ، با عرضه ثابت توکن های BRD ، سرانجام ، بالاترین سطح پردازش غیرقابل دستیابی خواهد شد. نان امیدوار است که این مشکل را از طریق “آبشار پاداش” حل کند.

جوایز آبشار

با گذشت زمان ، بدست آوردن سکه ها سخت و دشوار می شود ، ردیف های پاداش جدیدی به وجود می آید. یکی از جوایز پیشنهادی برای دارندگان BRD دسترسی به خدمات مشتری شخصی است. نادر در فضای ارزهای رمزنگاری شده ، کاربران می توانند برای پشتیبانی مشتری با یک شخص واقعی تماس بگیرند.

تیم نان و پیشرفت

نان که قبلاً با نام Breadwallet شناخته می شد ، توسط آرون ووازین و آدام ترایدمن در سال 2015 تاسیس شد. این “اول مستقل iOS Bitcoin کیف پول »و به 15 کارمند افزایش یافته است.

تیم نان

با حرکت به جلو ، تیم BRD می خواهد اجازه خرید و فروش بیت کوین از طریق برنامه در کشورهای مختلف را بدهد. همچنین به زودی از نشانه های Ethereum و ERC20 پشتیبانی می شود. احتمالاً هیجان انگیزترین ویژگی توانایی در است ICO های جدید را از طریق برنامه نان با نشانه های BRD خریداری کنید. در زیر نقشه راه تهاجمی آنها در حال حرکت به سمت بازی نهایی تبدیل شدن به بانک غیرمتمرکز جهان است.

نقشه راه نان

تاریخچه تجارت علامت نان

جای تعجب نیست که قیمت BRD با قیمت BTC ارتباط زیادی دارد. نه تنها اکثر سکه ها از این همبستگی برخوردارند ، بلکه رمز BRD مستقیماً به یک برنامه با استفاده از بیت کوین گره خورده است. با این حال ، ارزش بلند مدت BRD به سودمندی بستگی دارد. اگر تیم نان قادر به دریافت هدیه و تخفیف برای دارندگان BRD باشد ، با توجه به عرضه ثابت BRD ، انتظار افزایش قیمت را دارید.

از کجا می توان خرید علامت نان?

“تبلیغات ، مسابقات و نمایش های مختلف در مراحل برنامه ریزی است” برای توزیع توکن های BRD. با این حال ، اگر امروز می خواهید برای برخی معامله کنید ، اکثریت قریب به اتفاق حجم معاملات در Binance انجام می شود.

از کجا می توانید ذخیره کنید علامت نان?

از آنجا که BRD یک رمز ERC20 است ، می توانید آن را در MyEtherWallet ذخیره کنید. در حال حاضر ثبت نامی برای Bread Beta نیز وجود دارد اینجا که به شما امکان می دهد Ethereum و BRD را مستقیماً در کیف پول نان خود ذخیره کنید.

LoafWallet

یکی از مشاوران نان ، بنیانگذار Litecoin ، چارلی لی است. از آنجا که کیف پول نان منبع باز است ، تیم Litecoin تصمیم گرفت کد را فورک کند و LoafWallet را برای Litecoin ایجاد کند. بنیاد Litecoin در حال حاضر کد محبوب LoafWallet را نگهداری می کند. متأسفانه ، هنوز علامت Loaf وجود ندارد. با این حال ، با حجم معاملات بالای Litecoin و پیشرفت اخیر در تبدیل شدن سکه پرداخت, ایده Loaf توکن می تواند بزرگترین اختراع از زمان خرد شدن … خوب ، نان باشد.

Loaf Wallet

نتیجه

ایده نان از یک بانک غیرمتمرکز بلند پروازانه اما جذاب است. از BRD کاغذ سفید:

“سیستم عامل های مالی سنتی دارای نقاط ضعف و نقاط ضعف بسیاری هستند. بانک ها و شرکت های سرمایه گذاری در معرض اختلاس ، سو mis مدیریت وجوه و گاهاً ورشکستگی کامل قرار دارند که منجر به نتایج فاجعه باری می شود. شرکتهای کارت اعتباری هزینه بالایی دارند و تصمیم دارند ضرر ناشی از کلاهبرداری را به طور مساوی بین همه مشتریان توزیع کنند ، این بدان معناست که مشتریان سخت کوش و دقیق برای اشتباهات بی دقتی بیشتر هزینه می کنند. “

اگر از قبل قصد استفاده از برنامه نان را دارید ، ممکن است بخواهید برای صرفه جویی در هزینه و ارتقا. تجربه کاربری خود ، به دنبال دریافت توکن BRD باشید. همانطور که قبلاً با موفقیت در مبادله سکه های خاص مشاهده کردیم ، نشانه BRD ممکن است راه را برای بسیاری از نشانه های خاص کیف پول هموار کند.

منابع اضافی

Reddit

توییتر

فیس بوک

تلگرام

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map