راه حل Crypto Pot’s Banking and Supply است?

بازارهای جوان و سوداگرانه غالباً با فرصت های سرمایه گذاری چشمگیر روبرو هستند و نه ، رمزنگاری تفاوتی ندارد. با تکثیر ارزهای سطح متوسط ​​و شیت کوین ، پروژه های بی ارزش بیش از ارزشمندی وجود دارد.

در واقع ، بیش از 1،400 سکه و بیشتر سکه در روز عرضه می شود. به نظر می رسد که کارآفرینان در سراسر جهان به “بلاکچین” ، “رمزنگاری” و “غیرمتمرکز” بر روی پروژه های ICO سیلی می زنند ، و یک مورد استفاده برای صنعت خود را نوید می دهد زیرا آنها در دریای فرصت سوار بر سود می شوند..

بعضی از صنایع نیاز و استفاده مشخصی برای بلاکچین دارند ، اما برای کسانی که این کار را نمی کنند ، صدای شک و تردید سالم در ذهن ما اغلب س questionsال می کند: “آیا ما واقعاً برای که?”

اگر هنگام برخورد با PotCoin ، HempCoin و موارد مشابه این واکنش را داشتید ، احتمالاً تنها نیستید. اما در حقیقت یک مورد قوی وجود دارد که صنعت جوانه زده ماری جوانا در آمریکای شمالی ، به ویژه در ایالات متحده ، به شدت به استانداردها ، شفافیت ، نگهداری کیفیت و راه حل های پرداخت نیاز دارد و آیا نمی دانید ، بلاکچین نوش دارو را برای بسیاری از مشکلات گلدان

Case for Pot on the Blockchain

به نظر می رسد این دو به خوبی مکمل یکدیگر هستند ، نه؟ هر دو صنعت در حال ظهور ، هر دو برای هزاره ها جذاب هستند ، هر دو از نظر فنی حقوقی ، اما هنوز به اندازه کافی ناقص و کلاله ای هستند که ممکن است علاقه خود را به آنها در اجتماعات خانوادگی اعلام نکنید.

گلدان و رمزنگاری به تازگی بر زبان فرهنگ پاپ داغ بوده و بیشتر از این ، استفاده از آنها در همان جمله آغاز شده است. با دلیل خوب نیز ارزهای رمزپایه و فناوری بلاکچین توانایی حل دو مشکل آزار دهنده در صنعت نوزاد را دارند: انسداد پرداخت و پیگیری تأمین.

برای پرداخت

قانونی بودن گلدان توسط ایالتبه جز چهار ایالت در ایالات متحده ، ماری جوانا را به نوعی قانونی کرده اند ، چه از نظر تفریحی ، چه دارویی و چه برای محصولات دارویی با THC پایین. و با این حال ، داروخانه ها هستند مجهز به کارت های اعتباری / اعتباری یا چک ها, مخصوصاً مواردی که فقط با حشیش تفریحی سرو کار دارند.

دلیل این امر این است که بانک ها از افتتاح حساب با مشاغل ماری جوانا امتناع می کنند ، بنابراین بسیاری از آنها مجبورند بر اساس مدل کسب و کار فقط پول نقد کار کنند. با توجه به اینکه ماری جوانا طبق قوانین فدرال ایالات متحده (به عنوان برنامه کوکائین ، مت و هروئین) همچنان به عنوان یک ماده مخدر منسوب شده است ، اکثر بانک ها برای اسکان داروخانه ها و تولیدکنندگان محتاط هستند.

در حقیقت, فقط 300 از 11000 بانک ایالات متحده مایل به ارائه خدمات خود به صنعت ماری جوانا هستند. اما حتی اگر یک کارآفرین حشیش بانکی را در آن اداره کند ، پردازنده های پرداخت مانند PayPal ، Stripe یا Square ممکن است به دلیل ترس از اتهامات پولشویی یا واکنش فدرال ، از تجارت با آنها خودداری کنند..

احتمالاً می بینید که این مسیر به کجا می رود. در حوزه بانکی برای بانک های غیر بانکی ، بلاکچین می تواند یک راه حل بانکی غیرمجاز برای صنعت گلدان با ارزهای رمزپایه به عنوان منبع سرمایه و تصفیه فراهم کند. ارزهای رمزنگاری شده می توانند به عنوان فروشگاه های بدون وجه خرید قابلمه واسطه قابل استفاده باشند. با استفاده مستقیم از ارز یا خرید آن با خودپردازهای رمزنگاری موجود در خود داروخانه ها ، مشتریان می توانند از روش پرداخت جایگزینی استفاده کنند که مغازه داران را مشتاق لینکلن ، جکسون و بنجامین نمی کند..

برای زنجیره تأمین

پرداخت های کنار ، فناوری بلاکچین همچنین می تواند کل زنجیره تامین ماری جوانا را روان کند. علاوه بر این ، این می تواند یک لایه شفافیت اضافی ایجاد کند که باعث می شود هر مرحله از روند سازگارتر با مقررات ایالتی و تحمل فدرال باشد.

پس از قانونی شدن ماری جوانای تفریحی واشنگتن و کلرادو در سال 2012 ، وزارت دادگستری آمریکا آزاد شد یک تفاهم نامه تحت عنوان “راهنمایی در مورد اجرای ماری جوانا” ، معروف به کول یادداشت. در این یادداشت اساساً آمده است که دولت فدرال صنایع ماری جوانا را که توسط ایالت تنظیم شده تحمل می کنند ، تا زمانی که آنها با هشت دستورالعمل مطابقت داشته باشند ، تحمل خواهد کرد. یکی از این دستورالعمل ها مانع فروش بین المللی ماری جوانا قانونی به ایالت هایی می شود که هنوز غیرقانونی است.

اگر تولیدکنندگان ، حمل کنندگان و فروشندگان از طریق شبکه بلاکچین متصل شوند ، می توان خطر فروش غیرقانونی را به طور عملی خنثی کرد. سفارشات ، محموله ها و محصولات را می توان در بلاکچین وارد و ردیابی کرد ، و هیچ شکی در این که یک داروخانه چه کالایی خریداری کرده و چه مقدار موجودی دارد ، جای هیچ تردیدی باقی نمی گذارد. در اینجا مزایای آشکار مدیریت زنجیره تأمین وجود دارد. اما از نظر نظارتی ، اگر دولتی بخواهد موجودی و سابقه فروش یک فروشگاه را برای هرگونه ناهنجاری حسابرسی کند ، یک اسکن سریع از طریق پایگاه داده دفتر توزیع شده می تواند هوا را پاکسازی کند – مگر اینکه یک فروشگاه در واقع فروش غیرقانونی داشته باشد ، یعنی.

با استفاده از این سیستم می توان کل گردش اکوسیستم را ردیابی و تأیید کرد. این شفافیت به نفع متخصصان صنعت و دولت ها خواهد بود ، زیرا اطمینان از اینکه تولیدکنندگان ، توزیع کنندگان و حمل و نقل در محدوده قانونی خود کار می کنند بسیار آسان تر خواهد بود.

راه حل های ارائه ارزهای رمزپایه

تعداد اندکی و افتخارآفرین ، تعداد اندکی پروژه در حوزه بلاکچین وجود دارد که به دنبال یک راه حل هستند. اکثر این رمزنگاری ها به طور خاص سکه هستند و کارکرد دیگری به غیر از اجازه دادن به مردم برای خرید مقداری سبز بدون برگه سبز نیست.

دو محبوب ترین, PotCoin و همپ کوین, در واقع برخی از قدیمی ترین سکه های موجود در بازار هستند (هر دو در سال 2014 ایجاد شده اند). تازه وارد بودبو, توزیع رمزهای آن به محض نوشتن در حال انجام است ، به نظر می رسد هم سکه باشد و هم بستر ردیابی عرضه برای مصرف کنندگان ، تولیدکنندگان و فروشندگان.

PotCoin (POT)

PotCoin اولین ارز دیجیتالی است که برای تسهیل معاملات در صنعت حشیش قانونی شده ایجاد شده است ” وب سایت coin با افتخار اعلام می کند. سکه به عنوان “یک تلاش مبتنی بر جامعه” تبلیغ می شود ، با استفاده از Proof of Stake کار می کند و ادعا می کند معاملات فوری و کم هزینه را ارائه می دهد.

PotCoin همانطور که در حال حاضر پابرجاست در درجه اول برای قدرت خرید شاهدانه مورد استفاده قرار می گیرد. مطابق با یک پست وبلاگ از اکتبر 2017 ، PotCoin در 800 مکان در 35 کشور جهان مستقر یا قابل خریداری است به لطف General Bytes ، یکی از ارائه دهندگان خودپرداز Bitcoin در جهان.

PotCoin علاوه بر ماهیت ذاتی خود به عنوان ارز ، به دارندگان خود این امکان را می دهد که POT خود را در یک بانک بذر بچرخانند. طبق بورس معمول ارز ، بانک بذر متناسب با تعداد سکه های POT که روی هم گذاشته اند ، بذر گیاه ماری جوانا را به کاربران اعطا می کند. تا زمانی که در مکانی زندگی می کنید که کشت ماری جوانا قانونی است ، می توانید بذرهای خود را “پس بگیرید” و هر لحظه آنها را برای شما ارسال کنید. به این ترتیب ، اگر POT در کیف پول PoS و بانک بذر چسبیده اید ، می توانید رشد سرمایه گذاری خود را چه به معنای واقعی و چه به صورت تصویری مشاهده کنید.

بانکهای بذر PotCoin

در آینده ، این تیم امیدوار است که PotCoin را به Ethereum یا بلاکچین بیت کوین منتقل کند تا سازمان خودمختار غیرمتمرکز PotCoin را ایجاد کند. با استفاده از Ethereum یا Counterparty ، تیم می خواهد یک ساختار حاکمیتی را برای سکه با قراردادهای هوشمند اجرا کند. از آنجا که بازرگانان بیشتری پذیرش PotCoin را شروع می کنند ، همچنین برنامه پاداش برای فروشندگان و مصرف کنندگان را نیز پیش بینی می کنند.

HempCoin (THC)

بازار مشابه ، رویکرد متفاوت ، HempCoin در تلاش است تا همان هدف PotCoin را انجام دهد ، اگرچه روش و سرعت تصویب آن را متمایز می کند. سکه تقریباً به اندازه PotCoin وجود داشته است ، اما تقریباً در سراسر جهان یا آمریکای شمالی پذیرفته نشده است.اینفوگرافی masternode HempCoin

در حال حاضر ، تحت یک تغییر نام تجاری اساسی قرار دارد. برای دو سه ماهه اول سال 2018 ، تیم تلاش سختی را برای انتقال ارز به یک مدل اجماع اصلی از لاشخر در نظر گرفته است. مانند سکه پیشگام این مدل ، HempCoin از یک مدل ترکیبی Proof of Stake / Proof of Work استفاده خواهد کرد که امکان ارسال فوری و معاملات ناشناس همراه با حاکمیت شبکه را دارد..

علاوه بر این ، تیم HempCoin در حال کار بر روی انواع مختلفی از پرداخت برای کمک به تقاطع محصول خود از استفاده نظری تا واقعی است. این موارد عبارتند از “HempPAY ™ Mobile ، HempPAY ™ Card و HempPAY ™ Online.” همانند PotCoin ، HempCoin قصد دارد یک برنامه تشویقی برای تشویق هم داروخانه ها و هم مصرف کنندگان برای استفاده از روش پرداخت خود ارائه دهد..

بودبو (BUBO)

بودبو می خواهد راه حل blockchain همه در یک برای صنعت ماری جوانا باشد. فراتر از محدودیت های یک ارز جایگزین ، بودبو به دنبال برقراری ارتباط بین تولیدکنندگان ، توزیع کنندگان و مشتریان از طریق بلاکچین خود است ، خود بلاکچین ابزاری متناسب با صنعت برای مدیریت کلیه مراحل تولید گلدان ارائه می دهد.

با استفاده از Budbo ، می توان تمام جنبه های چرخه عمر یک محصول را در بلاکچین ثبت و ردیابی کرد. این بدان معنی است که تولیدکنندگان و آزمایشگاه ها می توانند محتوای THC / CBD و سایر مشخصات را تأیید کنند ، فروشندگان می توانند زباله های موجودی را بگذارند و مصرف کنندگان می توانند خرید خود را از همان دانه ای که از آن آمده است پیگیری کنند..

این سطح از کنترل کیفیت ، متخصصان صنعت و دولتها را به طور یکسان از نظر تدارکاتی ، از جمله اثبات سفارشات ، اثبات وانت و اثبات تحویل ، به طور یکسان فراهم می کند. علاوه بر این ، تولیدکنندگان و توزیع کنندگان می توانند از Budbo برای سفارشات لوازم و محصولات استفاده کنند. به عنوان مثال ، تولیدکنندگان می توانند از برنامه خود برای خرید بذر بیشتر یا ابزار برداشت استفاده کنند و فروشندگان می توانند با ثبت سفارش با تولیدکنندگان یا تولیدکنندگان ، موجودی موجودی خود را پر کنند..

زنجیره تامین budbo

برنامه Budbo به دنبال پرورش منظر اجتماعی و تجاری برای صنعت جوان است. نسخه ابتدایی آن ، Budbo v1.0 ، در حال حاضر خدماتی را برای یافتن محصولات متناسب با سلیقه آنها به کاربران ارائه می دهد. برنامه “Tinder-like” به کاربران این امکان را می دهد تا سری از داروخانه ها و محصولات پیشنهادی متناسب با سلیقه فردی آنها را جابجا کنند ، همه اینها امیدوارند آنچه را که نمی خواهند برای کاری که انجام می دهند از بین ببرند. این فقط یک نمونه واحد از توانایی اتصال مصرف کننده شاهدانه از همه قشرهای صنعت به یک برنامه همه جانبه است که (امیدوارم) تجربه کاربر همه را تقویت و ساده کند.

بسته بندی کردن

با دور شدن از ارزهای رمزپایه مخصوص گلدان ، در فضا تلاش هایی برای حل مشکل پول ماری جوانا اتفاقات دیگری نیز وجود دارد.

در اکتبر سال گذشته, Dash با Alt Thirty Six ، بستر پرداخت نقطه فروش ، به عنوان تنها ارز رمزپایه ارائه شده توسط سیستم برای معاملات مربوط به شاهدانه همکاری کرد. Alt Thirty Six برای عملکردهای ارسال خصوصی و ارسال فوری خود Dash را انتخاب کرد.

ما در بحث PotCoin به طور خلاصه به ارائه دهنده خودپرداز General Bytes اشاره کردیم. علاوه بر این, POSaBIT و SinglePoint Inc. از خودپردازهای رمزنگاری شده استفاده کنید تا به عنوان واسطه ای در معاملات شاهدانه عمل کنید. اساساً ، مصرف کنندگان برای خرید ارز رمزنگاری شده با کارتهای اعتباری / اعتباری خود از دستگاه خودپرداز فروشگاهی استفاده می کنند و می توانند برای هر یک از محصولات موجود در داروخانه ، این ارز را در پیشخوان خریداری کنند..

در حالی که استارتاپ ها و پروژه های رمزنگاری راه حل های مفیدی را توسعه می دهند, برخی از صدای مخالف هستند قانع نشده که چنین صنعت شکوفا و نامشخصی مانند رمزنگاری می تواند به دیگری مانند آن کمک کند. آنها استدلال می كنند كه صنعت ماری جوانا هرگز تمایل به اتخاذ چنین روش ناپایداری در پرداخت نخواهد داشت ، به این دلیل كه به دلیل ادامه قانونی شدن قانونگذاری در قانون ایالتی و فدرال ، بانك ها احتمالاً بازرگانان ماری جوانا را با آسودگی بیشتری قبول خواهند كرد.

با این حال ، بیشتر این استدلال ها نمی توانند در مزایای زنجیره تأمین و تدارکات بلاکچین تأثیرگذار باشند. ممکن است رمزنگاری خیلی کند رشد کند تا بتواند بانک ها را به دردسر مالی بیندازد ، اما این هنوز دفتر توزیع شده بلاکچین و ساختار غیرمتمرکز را برای تأمین امنیت ، شفافیت و قابلیت اطمینان برای صنعتی که هنوز راه رفتن را فرا می گیرد ، باقی می گذارد. شاید رمزنگاری برای دستیابی به آن در آنجا باشد ، زیرا بدون شک سالهای آینده مشخص می کند که (در صورت وجود) چه نقشی در رشد قانونی ماری جوانا در آمریکای شمالی و سایر مناطق بازی می کند.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me