پشت صحنه تبادل ارز رمزنگاری شده: اسرار ، استراتژی ها و موارد دیگر

مقاله زیر مبتنی بر بینش های کنفرانس Blockchain Connect در سانفرانسیسکو است. در این پنل مبادله مدیر عامل صرافی کریس لی (OKEX) ، جسی پاول (کراکن) ، مایک کیاموری (کوئین) ، مدیر ارشد استراتژی Kailong Cai (Huobi) و رئیس بازارهای بین المللی تد لین (صرافی Binance) وجود دارد..

بود ما می خواهیم یک جامعه بسیار مرفه تر باشیم زیرا ما به چنین کشش بزرگی در جامعه خود احتیاج نداریم … زیرا بلاکچین اکنون به سومین بخش قابل اعتماد تبدیل شده استهنرمند.“- تیم دراپر ، سرمایه گذار سرمایه گذاری خطرناک آمریکایی.

اطلاعات جمعیتی معاملات ارزهای رمزنگاری شده

ایالات متحده ، ژاپن و چین بازارهای عمده ارزهای رمزپایه هستند. معامله گر متوسط ​​در 20 و 30 سالگی مرد است ، زنان و سایر گروه های سنی شدید وارد بازار می شوند.

OKEX: “30٪ از کل کره ای ها در حال تجارت رمزنگاری هستند.”

هووبی: 70٪ مشتریان از چین می آیند ، بسیاری از ژاپن ، اما زیاد از ایالات متحده نیستند. حدود 50٪ 30-50 است ، در حالی که متوسط ​​سرمایه گذار چینی 30-20 است. “مشتری زن و مرد 4 ماه پیش 4: 1 بود. اکنون 3.3: 1 است. بنابراین درگیری زنان بسیار سریع در حال رشد است “.

کراکن: کاربران صرافی کراکن اکثراً مرد هستند و اخیراً هردو در آنها واقعاً جوان (18 ساله با پول اندک) و کسانی که حدود 70 سال دارند هجوم می آورند. میانگین سنی در اواسط دهه 30 بیشتر و با فن آوری با کمی پول برای سرمایه گذاری. “به تازگی ما افراد افراطی ، نوجوانان و افراد بالای 70 سال را دیده ایم.”

Binance: “ما در سطح جهانی 270 در Alexa و 70 در ایالات متحده هستیم. ایالات متحده بزرگترین بازار ما است ، با میانگین سنی 25 تا 35 سال ، بیشتر مردها. ” مواردی که هنوز در رمزنگاری نیستند ، بحران های میانسالی هستند ، 50-60 ساله ، “اما حتی مادربزرگ ها در مورد رمزنگاری صحبت می کنند”.

کوین: اوایل دهه 20 دسته جمعی می آیند. “وقتی آن را شروع کردم. آنها به دنبال هیجان بعدی بودند. ” Crypto “بزرگتر از FX” است و سایر دارایی ها – سرمایه گذاران ژاپنی علاقه مند به تجارت اهرم هستند.

اهمیت امنیت ارز رمزنگاری شده

افراد باید اطمینان حاصل کنند که مبادله ای که استفاده می کنند امنیت را در اولویت قرار می دهد ، زیرا مبادلات همیشه هدف هستند. علاوه بر این ، کاربران باید از ارسال سرمایه گذاری ارز رمزنگاری شده خود در شبکه های اجتماعی جلوگیری کنند.

کراکن: پاول گفت: “امنیت چیزی است که ما به طور مداوم در مورد آن فکر می کنیم … در هسته اصلی مبادله بود … این همان چیزی است که ما را وادار به انجام مبادله کرد.” “این یک ماراتن است ، نه یک مسابقه … بسیاری از اعضای برجسته تلفن های همراه خود را منتقل می کردند ، مردم را می ربودند”. پاول همچنان به بازرگانان در مورد ایمنی شخصی خود هشدار می دهد و می گوید: “اگر در شبکه های اجتماعی در مورد بیت کوین صحبت می کنید ، باید درباره آن دو بار فکر کنید”.

Binance: “وقتی خیلی سریع رشد می کنید ، میانبرهایی می گیرید … بین راحتی و امنیت مشتری یک معامله وجود دارد”. لین روشن می کند که برخی از مبادلات در عمل اقدامات امنیتی هشداردهنده ای انجام نمی دهند. حتی با وجود یک بازار منظم در ژاپن ، همه چیز همچنان اتفاق می افتد ، به همین دلیل “اطمینان از اینکه ارائه دهنده خدمات مورد استفاده شما امنیت و امنیت را در اولویت قرار می دهد” به عهده هر فرد است..

تأثیر نهنگ ها در بازار ارزهای رمزنگاری شده

رهبران صرافی تمایل دارند که نهنگ ها وجود داشته باشد ، از نفوذ متوسط ​​تا سنگین بر بازار ارزهای رمزنگاری شده. با این حال هنوز هیچ سازنده ای وجود ندارد که کنترل کاملی بر بازار داشته باشد. سرمایه گذاران باید مراقب سکه های با نقدینگی کم باشند زیرا به راحتی قابل دستکاری هستند.

کراکن: “قطعاً نهنگ هایی وجود دارند که بازار ساز هستند …. اما من نمی گویم کسی تأثیر زیادی روی قیمت دارد “.

بینانس: “من می گویم نهنگ ها وجود دارند ، اما نه لزوما با نیت شیطانی”. برخی از نهنگ ها “برای بازی بیرون می روند ، برخی دیگر برای داوری”. لین ادامه می دهد که برخی از نهنگ ها “برای بازی ، برخی برای آربیتراژ” هستند ، و بازارهای کمتری مانند Ripple (که 60٪ متعلق به آن است) دارای “نهنگ هایی هستند که در بازار کار می کنند ، داوری می کنند”. در نهایت ، لین معتقد است که دستکاری خیلی گسترده نیست.

هووبی: اثر نهنگ ها “70٪ موقعیت های بیت کوین”.

چگونه Exchange سکه هایی را که لیست می کنند انتخاب می کند?

OKEX: این شرکت به فن آوری و گستردگی بازار و همچنین وجود “سقف” برای این بازار نگاه می کند. آنها همچنین می خواهند بدانند که آیا این یک رمزعمل مفید است ، و خطرات ، امنیت و ویژگی های فناوری موجود در پشت آن. لی می گوید که ذکر یک سکه جدید دو هفته تا یک ماه طول می کشد.

هووبی: Huobi دارای یک سیستم اعتباری به نام “زنجیره هوشمند” بر اساس پنج معیار است. این شامل استراتژی ، تیم مدیریتی ، فناوری ، اندازه بازار و پتانسیل آن است. با این حال ، “یک چیز که ما به اشتراک نمی گذاریم این است که ما چگونه این موارد را وزن می کنیم … ما نمی خواهیم که افراد بد به عمومی معرفی شوند”.

Binance: مردم از من س askال می کنند “بعدی را که می خواهی لیست کنی. این یک هوس برای مردم است که باید از چیز بزرگ بعدی پرش کنند “. لین می گوید که فقط چند روش مختلف وجود دارد که اگر پروژه درستی را انتخاب کردید واقعا درک کنید. “برای ما ، ما یک روش کاملاً اختصاصی انجام می دهیم. آیا تیم خوب است ، آیا آنها سوابق خوبی دارند ، آیا آنها محصولی دارند و آیا آنها واقعاً از فناوری بلاکچین استفاده می کنند؟ ” او همچنان می گوید آنها تیم های متوسطی را دوست دارند كه به دنبال پول های گزاف نیستند. لین اظهار داشت: “ما در بررسی های خود از کمتر از 3٪ از کل متقاضیان عبور می کنیم. 97٪ از آنها رد می شوند”.

روندها

بیت کوین هنوز سکه ترجیح داده شده برای تجارت است ، اما altcoins در حال جلب توجه است. همچنین تعداد زیادی از کارآفرینان با راه اندازی ICO سعی در جلب نظر مردم دارند.

هووبی: پیش از این ، مردم شاهد تجارت بسیار بیشتری بودیم. اکنون می بینیم که مردم آن را در دست دارند.

کوین: بیت کوین هنوز محبوب ترین سکه است. محبوبیت آن تا حدی ناشی می شود زیرا بزرگترین رمز از نظر حجم و همچنین دولت ژاپن است که خواستار رمزگذاری قانونی است.

بینانس: ژاپن بیشتر در اطراف بیت کوین است و بازار altcoin بسیار کوچک است. این امر باید با مقررات دولت انجام شود ، زیرا دولت باید سکه ها را تصویب کند.

آینده معاملات ارزهای رمزنگاری شده

در حالی که بازار ارزهای رمزنگاری شده هنوز مانند غرب وحشی به نظر می رسد ، انتظار می رود دستکاری بازار کاهش یابد. کشورها باید به دنبال مقررات برای کنترل این دستکاری باشند.

کوین: با بالغ شدن بازار ، دستکاری بازار پایین می آید. اضافه کار ، وقتی سرمایه گذاران نهادی و سرمایه گذاران خرده فروشی بیشتری وجود داشته باشد ، بازار بالغ می شود و مبادلات باید درمورد اینکه چه کسی بازار می کند و چه کسی چه چیزی را خریداری می کند شفاف باشد.

روانشناسی معاملات ارزهای رمزنگاری شده

مردم به جای اینکه فقط بر اساس ارزش آن یا آنچه در اخبار گفته می شود سرمایه گذاری کنند ، باید تحقیقات بهتری در مورد سکه انجام دهند.

کراکن: پاول اظهار می دارد “وقتی برخی از این استراتژی ها را می شنوید ترسناک است”. او معتقد است که این اخبار رفتارهای تجاری را دستکاری می کند و فکر می کند که اغلب سرمایه گذاری در سکه خطرناک است فقط به این دلیل که ارزش آنها کمتر از یک سنت است.

بینانس: کاربران جدید اغلب به دنبال سکه های با نوسانات زیاد هستند زیرا آنها را جالب تر و بالقوه سودآور می دانند.

افکار نهایی

با تکامل جهان ارزهای رمزنگاری شده از نظر پذیرش کاربر و مقررات دولتی ، مبادلات ارز رمزنگاری شده مجبور به سازگاری می شوند. بسیاری از صرافی ها شرط بندی های بزرگ استراتژیک را درمورد اینکه صنعت به کدام سو می رود ، انجام می دهند. اجرای صرافی ارز رمزنگاری مستلزم داشتن آینده نگری در حد عالمانه مخلوط با قدرت توانایی راه اندازی یک استارت آپ در یک فضای بسیار سریع و رقابتی است.

تحولات ارز رمزنگاری شده موضوع بسیار جالبی برای پیگیری در سال 2018 خواهد بود ، بنابراین برای اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید!