چگونه می توان یک شیت کوین ساخت

یادداشت سردبیر: این راهنمای “چگونه یک Shitcoin بسازیم” کاملا طنز است. به هیچ وجه ، شکل و فرم Coin Central شما را ترغیب نمی کند که بروید و یک بیت کوین ایجاد کنید. تعداد آنها به اندازه کافی در بازار وجود دارد – ما دیگر نیازی به آنها نداریم.

نحوه ساخت Shitcoin

از سریع گرفتن پول نقد صاف کردن کلاهبرداری, به نظر می رسد همه این روزها از بازار پررونق و در عین حال بی نظم ارز رمزنگاری شده بهره می برند. پس چرا نباید ساخت ارز رمزنگاری شده فقط مختص برنامه نویسان رایانه و متخصصان بلاکچین نیست. امروزه هرکسی می تواند این کار را انجام دهد! حتی شما.

اگرچه تعداد زیادی سیستم عامل وجود دارد که ساخت سکه را به طرز مسخره ای آسان می کند ، امروز قصد داریم از پلت فرم Waves استفاده کنیم. بگذارید صریح بگویم, امواج یک شیت کوین یا یک پلت فرم گه نیست ، و بسیاری از سکه های ایجاد شده با Waves قانونی هستند. من نمیتوانم به انداز کافی روی این موضوع تاکید کنم. تیم Waves کارهای بزرگی انجام می دهد تا فناوری بلاکچین در دسترس جو متوسط ​​باشد. اگر می خواهید در مورد پروژه بیشتر بدانید ، به راهنمای مبتدیان Waves نگاهی بیندازید.

گفته شد ، شما می توانید در کمتر از 15 دقیقه با 10 دلار پوند سکه خود را در Waves بسازید. این واقعاً یک هدیه و نفرین از سکو است.

بیایید شروع کنیم.

یک حساب Waves ایجاد کنید

اول از همه چیز ، به بیش از رفتن به مشتری آنلاین Waves. در حال حاضر دو مورد موجود است ، اما من توصیه می کنم نسخه بتا را امتحان کنید. برای نسخه بتا ، استفاده از آن آسان و تقریباً بدون اشکال است.

وب سایت Waves

پس از کلیک بر روی “شروع به کار” یک آواتار را انتخاب کنید و یک رمز عبور امن تنظیم کنید. بعداً نمی توانید آواتار خود را تغییر دهید ، بنابراین مطمئن شوید که از انتخاب خود راضی هستید. خوشحالم که می گویم یکی را پیدا کردم که دقیقاً شبیه من است.

آواتار امواج

شباهت را ببینید?

پس از راه اندازی حساب خود ، به شما امکان پشتیبان گیری از آن داده می شود. اگر می خواهید هزاران نفر از مردم را با داشتن یک ICO حرفه ای کلاهبرداری کنید ، این کاری است که می خواهید انجام دهید. عبارت عبور 15 کلمه ای خود را در یک مکان مخفی و امن بنویسید.

… یا آن را روی یک نت مهم در کنار رایانه خود قرار دهید. هرچه به درد شما بخورد.

موج عبارت پشتیبان

عبارت عبور خود را دوباره استفاده کنید ، ادامه را فشار دهید و همه چیز آماده است!

خوب ، تقریبا Waves قبل از اینکه شما را آزاد کند ، تأیید کرده اید که برخی از موارد قانونی را قانونی می کنید.

وقت خود را به خواندن جزئیات خسته کننده هدر ندهید – ما باید یک بیت کوین درست کنیم. فقط کورکورانه روی کادرهای انتخاب کلیک کرده و “تأیید و شروع” را بزنید.

موافقت نامه حقوقی امواج

حساب خود را تأمین مالی کنید

اکنون ما در تجارت هستیم. هزینه ساخت 1 سکه روی سیستم عامل 1 WAVE است. اگر از قبل دارنده WAVES هستید ، عالی است! شما فقط باید برخی از دستاوردهای بالقوه خود را فدای چیزهای شایعتر کنید.

در غیر اینصورت ، باید مبالغی را منتقل کرده و برای مبادلات غیرمتمرکز آنها برای WAVES معامله کنید. گزینه های زیادی در مورد چگونگی انجام این کار وجود دارد ، اما من توصیه می کنم Bitcoin یا Ethereum ، Litecoin یا Zcash را منتقل کنید.

موجها تعادل دارند

واقعاً اینجا بیرون

سپرده های دلار آمریکا و یورو نیز موجود است اما نیاز به روند تأیید دارد. اگر می خواهید برای ICO کلاهبرداری خود یک رد پاکت بگذارید ، این گزینه عالی است.

پس از انتقال وجوه خود ، به صرافی بروید و آنها را حداقل برای یک WAVE معامله کنید – هزینه مورد نیاز برای ایجاد یک سکه.

امواج DEX

Shitcoin خود را بسازید

اکنون ، لذت آغاز می شود. پلت فرم WAVES در ایجاد سکه تمام وزنه برداری را انجام می دهد ، اما شما هنوز هم برخی از ویژگی ها را کنترل می کنید – از همه مهمتر نام.

شما می خواهید روی سکه خود نامی هیجان انگیز بگذارید. آیا آن را نشان دهنده آینده یا رفتن به ماه است. نمی توانید با چیزی مثل Apollo یا Quantum اشتباه کنید.

کوانتومی

صبر کنید ، کوانتوم از قبل وجود دارد?

بعد ، توضیحات هیجان انگیز خود را برای shitcoin ارائه دهید. اطمینان حاصل کنید که کلمات پر سر و صدا زیادی مانند “اخلال گر” ، “دفتر تغییرناپذیر” و “بلاکچین 3.0” را به وجود می آورید – زیرا 2.0 بسیار زیبا بود 2017.

پس از آن ، تعداد کل نشانه ها را تنظیم کنید. واقعاً ، وقتی صحبت از این می شود ، بیشتر جالب است.

بگویید می خواهید 100 میلیون دلار جمع کنید. یا می توانید بفروشید 1 میلیارد سکه با هر دلار 0.10 دلار یا 1 میلیون سکه با 100 دلار. وقتی آن پسر بد 10 هزار دلار می خورد و بیت کوین را سرنگون می کند ، بهتر است باور کنید که باید از 0.10 دلار شروع می کردید.

و از نظر افرادی که از شرکت کنندگان در ICO خود کلاهبرداری می کنید ، به آن فکر کنید. آیا ترجیح می دهید 10.00 دلار برای بدست آوردن هزینه کنید 1/1000 سکه یا همین مقدار را برای بدست آوردن خرج کنید 100 سکه? پاسخ واضح است.

مقدار shitcoin

69. خوب.

همچنین می توانید سکه را مجدداً قابل استفاده مجدد قرار دهید یا خیر. راستش را بخواهید ، فقط روده خود را روی این قسمت بگذارید.

در آخر ، در مورد تعداد رقم اعشار سکه خود تصمیم بگیرید. گوگل فوق العاده است مولد اعداد تصادفی تا در این قسمت به شما کمک کنم.

برای پایان دادن به ، روی “ایجاد” کلیک کنید ، جزئیات خود را تأیید کنید و voila را تأیید کنید! شما اکنون صاحب بیت کوین خود هستید. کار شما هنوز تمام نشده است.

تأیید شیت کوین

حتی Waves هم می داند که این سکه به ماه فراری می رود.

شیل ، شیل ، شیل

این ممکن است مهمترین قسمت باشد. چه فایده دارد که اگر جهنم ایجاد نکنید ، شیت کوین برای آن مفید است?

ابتدا یک وب سایت در برخی از سایت های سازنده کشیدن و رها کردن مانند وردپرس ایجاد کنید. هر کاری که انجام می دهید ، زمینه اصلی شما باید تغییراتی در این مورد باشد:

قلم را ببینید صورت های فلکی توسط Mads Cordes (Mobilpadde) بر CodePen.

من فقط می توانم تصور کنم که یک زنجیره بلوکی واقعی به نظر می رسد.

در مرحله بعدی ، هر فروم ، subreddit ، گروه فیس بوک و غیره را … امکان پذیر کنید و به جهانیان بگویید که بیت کوین بعدی شما چگونه خواهد بود. هرچه بیشتر آن را بگویید ، واقعی تر می شود. شما باید FOMO را به افرادی القا کنید که “بخاطر از دست دادن این فرصت عالی” خود را لگد می زنند.

هرکسی که بخواهد شما را صدا کند ، کاملاً فواید دارد.

روشهای زیادی برای جمع آوری کمکها و توزیع سکه های خود برای ICO وجود دارد. می توانید سفارشات فروش خود را در Waves DEX قرار دهید ، با یک پیمانکار کار کنید تا مستقیماً از طریق وب سایت خود میزبان آن باشید یا فقط به سرمایه گذاران قول دهید که پس از پرداخت پول به شما سکه بدهند. انتخاب باشماست.

“اما در مورد کاغذ سفید چیست؟” سوال عالی … برای یک آدم شیطون به هر حال هیچ کس آن ها را نمی خواند. اگر یکی را واقعا می خواهید ، فقط قسمت هایی از موارد دلخواه خود را کپی و پیست کنید. همه بچه های باحال دارند این کار را انجام میدهند.

و با این کار شما تمام نیازهای خود را برای ایجاد بیت کوین شخصی خود و بدست آوردن یک ICO موفق به دست آورده اید.

افکار نهایی

این راهنما به این منظور است که نشان می دهد ساخت ارز رمزنگاری شده آسان است. بسیاری از کلاهبرداری ها و BS وجود دارد. لطفا قبل از تصمیم گیری مالی تحقیقات خود را انجام دهید.

BoochCoin ICO از هم اکنون تا 9 مارس در حال اجرا است. کلیه مشارکت ها به خیریه سنت بالدریک. اگر می خواهید در BoochCoins شرکت کنید و صاحب آن شوید (که ارزش آن هیچ چیزی نیست) ، باید:

  1. کیف پول Waves را برای خود تنظیم کنید.
  2. اهدا به سنت بالدریک اینجا.
  3. صدای جیر جیر یا DM TheRealBucci با آدرس Waves عمومی شما
  4. من چند سکه ارسال خواهم کرد

1 دلار اهدا شده = 100 BoochCoins (چه معامله ای!)

یادداشت سردبیر: باز هم ، BoochCoins هیچ ارزشی ندارد و CoinCentral به هیچ وجه ، شکل یا شکلی از این رمز پشتیبانی نمی کند (یا هر نشانه ای در سایت ما ، برای این موضوع). این نشانه ها به عنوان بخشی از این مقاله هجوآمیز ایجاد شده اند ، و ما نمی توانیم این سلب مسئولیت را بیش از این روشن کنیم که آنها نشانه قانونی نیستند ، و همچنین این مقاله توصیه سرمایه گذاری نیست. لعنت به این ، استیون ، تو واقعاً باعث شدی که من این سلب مسئولیت فوق العاده طولانی را تایپ کنم ، زیرا حتی اگر همه ما آن را کاملاً روشن کرده ایم شما نباید BoochCoins بخرید, شما هرگز نمی دانید که کسی چنین خواهد کرد.