سیندیکاتور چیست؟ راهنمای مبتدی برای پیش بینی هوش ترکیبی

سیندیکاتور چیست?

Cindicator یادگیری ماشین و تجزیه و تحلیل بازار را برای مدیریت دارایی و تجزیه و تحلیل مالی با هم ادغام می کند. تیم Cindicator این مدل پیش بینی کننده انسان و ماشین را Hybrid Intelligence لقب می دهد ، زیرا هوش مصنوعی را با نظرات تحلیل گران انسانی “برای مدیریت کارآمد سرمایه سرمایه گذاران در بازارهای مالی و رمزپایه سنتی” ترکیب می کند.

اکوسیستم Cindicator متشکل از بیش از 50،000 تحلیلگر مالی با تخصص است که در بازارهای ارز ، سهام و ارزهای رمزپایه گسترش می یابد. از این تحلیلگران از طریق بستر پروژه س questionsالاتی پرسیده می شود و پاسخ آنها با استفاده از یادگیری ماشینی وزن و ارزیابی می شود. سپس هوش مصنوعی تجزیه و تحلیل بازار را تنظیم می کند که اعضای جامعه Cindicator می توانند از طریق ابزارهای مختلف تجاری از آن بهره مند شوند.

اعضای جامعه و پیش بینی کنندگان عملیات خود را با استفاده از برنامه سیستم عامل مدیریت می کنند و شرکت Cindicator مدیریت سرمایه و بودجه را برای جبران خسارت عادلانه به همکارانش مدیریت می کند. این شرکت در سپتامبر ICO خود را داشت که به دلایل قانونی سرمایه گذاران آمریکایی را از مطالعه خارج کرد ، اما برنامه آن از سال 2015 فعال است.

در حال حاضر ، مدل Cindicator فقط برای روندها و پیش بینی های بازار استفاده می شود ، اما به عنوان مدل کاغذ سفید به طور خلاصه ، این برنامه کاربردی نظری برای تجزیه و تحلیل علمی ، راه حل های شرکتی و تجاری و پیش بینی رویدادهای سیاسی دارد.

اکنون که با اطلاعات استخوان های برهنه آماده شدید ، بیایید مقداری گوشت بسته بندی کنیم.

چگونه کار می کند

همانطور که در بالا به طور خلاصه بررسی کردیم ، مدل Cindicator از دو م mainلفه اصلی تشکیل شده است: تحلیل انسانی و هوش مصنوعی. روی هم رفته ، هوش مصنوعی Cindicator پیش بینی های تحلیلگران را پردازش می کند تا پیش بینی های دقیق تری از وقایع را در اختیار کاربران خود قرار دهد. در حقیقت ، هوش هیبریدی آن به نظر می رسد قدرت فکری انسان را با قدرت محاسبه یادگیری ماشین برای ارائه تجزیه و تحلیل دقیق تر بازار ، مهار می کند..

بنابراین ، ممکن است به اکوسیستم Cindicator به عنوان ساختار سه گانه نگاه کنیم. تحلیل گران حرفه ای زمینه این اکوسیستم را فراهم می کنند ، هوش مصنوعی محصولی مستحکم در بالای این زمینه می سازد و دارندگان رمز Cindicator (جامعه در کل) با استفاده از محصول نهایی از این کار بهره مند می شوند.

اکوسیستم سیندیکاتور

قسمت 1: انسانcindicator پیش بینی

پلت فرم Cindicator دارای یک جامعه غیرمتمرکز تقریباً 52000 تحلیلگر حرفه ای و غیرحرفه ای است. این تحلیلگران ستون فقرات آناتومی Cindicator را تشکیل می دهند ، بدون آنها کل بدن نمی تواند کار کند.

تحت سیستم Cindicator ، تحلیلگران با مشارکت در اکوسیستم از تلاش های فکری ، تحلیل بازار و پیش بینی های مالی خود درآمد کسب می کنند. این تیم این لایه از اکوسیستم را به نام Platform Intelligence Platform لقب داده اند. این پلت فرم پیش بینی هایی را از دیدگاه های متنوع برای کاهش پیش بینی های ذهنی یا مغرضانه و تفکر عمومی گروه ارائه می دهد.

برنامه Cindicator برای جمع آوری پاسخ ها ، یک سری سوال روزانه برای تحلیلگران خود ایجاد می کند. از هر تحلیلگر بر اساس حوزه / تخصص وی سوال می شود. به عنوان مثال ، اگر از کارگزاران سهام استفاده می کنید سیندیکاتور برای حرفه ای هاCindicator ، ممکن است س questionsالاتی مانند “What will the S&قیمت P 500 در پایان هفته باشد؟ ” یا “آیا سهام Netflix قبل از رسیدن به 255 دلار به زیر 250 دلار سقوط خواهد کرد؟”. اگر معامله گر ارزهای رمزنگاری شده فعال باشید ، ممکن است س questionsالاتی مانند “آیا قیمت Ethereum طی دو روز آینده کاهش یا 10٪ افزایش خواهد یافت؟” یا “آیا Stellar Lumens تا پایان ماه با سقف بازار وارد 5 ارز برتر خواهد شد؟”.

تحلیلگران در بستر هوش جمعی انگیزه دارند تا دقیق ترین و دقیق ترین پیش بینی خود را ارائه دهند زیرا پاسخ های صحیح می توانند پاداش دهند. رتبه بندی ها می توانند بر اساس دقت پیش بینی کم یا زیاد شوند و همه رتبه بندی ها به صورت ماهانه نهایی می شوند. در پایان هر ماه ، یک جایزه نقدی از محل بودجه Cindicator بین بالاترین رتبه پیش بینی کنندگان آن ماه تقسیم می شود. سپس رتبه بندی ها مجدداً طی ماه آینده تنظیم می شود تا کلیه تحلیلگران در یک رقابت رقابتی برابر قرار بگیرند.

قسمت 2: ماشین

هوش مصنوعی پیش بینی های Platform Intelligence Platform را پردازش می کند. سپس یادگیری ماشین (ML) این داده های خام را در کنار داده های کلی بازار به هزاران مدل برای پیش بینی دقیق تر حرکت بازارهای مالی اجرا می کند.

برای انجام این کار ، هوش مصنوعی آنچه را که وزن اطمینان هر تحلیلگر نامیده می شود ، اندازه گیری می کند. این اندازه گیری از دقت جمعی و سوابق پیش بینی های یک تحلیلگر ، حاشیه سود یا زیان از هر “تجارت” پیش بینی شده و یک مدل پیش بینی گرفته شده است که احتمال پیش بینی را در مقایسه با سایر پیش بینی کنندگان مقایسه می کند. یادگیری ماشینی پلت فرم همچنین پویا بوده و مدام در حال پیشرفت است تا از داده های خام جمع آوری شده به بهترین وجه استفاده کند. این شامل آزمایش چندین استراتژی و فرضیه معاملاتی و همچنین آزمایش مداوم مدل های مختلف برای سازگاری با بازار همیشه در حال تغییر است.

اساساً مدل هایی که Cindicator’s ML و AI تولید می کنند را می توان به دو دسته تقسیم کرد: مدل های فوق پیش بینی و خرد مدل جمعیت.

با اولین مورد ، Cindicator پیش بینی کنندگان و پیش بینی های آنها را به صورت خوشه ای درآمیخته است. برای تدوین این خوشه ها ، هوش مصنوعی پیش بینی کنندگان را براساس شباهت های پیش بینی کننده گروه بندی می کند (به عنوان مثال پیش بینی های صعودی در مقابل پیش بینی های نزولی ، کسانی که از تحلیل بنیادی در مقابل کسانی که از تجزیه و تحلیل فنی استفاده می کنند و غیره). هوش مصنوعی همچنین الگوهای رفتاری را در این گروه ها بررسی می کند ، از جمله اینکه یک تحلیلگر چند بار مرتکب اشتباه می شود یا اینکه چگونه به تغییر روند بازار واکنش نشان می دهد.

برای خردمندی مدل جمعیت ، Cindicator مدل های مختلفی را با استفاده از پیش بینی های همه پیش بینی ها می سازد. این تجزیه و تحلیل تجمع به تجزیه و تحلیل در زمان واقعی روند بازار تبدیل شده است ، و قدرت هر مدل از طریق نرخ موفقیت آنها تایید می شود تا دقیق از نادرست است..

قسمت 3: انجمن

پس از پردازش هوش مصنوعی Cindicator ، داده های خام را در مدل های یادگیری ماشین خود پردازش می کند ، دارندگان رمز Cindicator می توانند از ثمرات کار Hybrid Intelligence بهره مند شوند.

بسته به تعداد نشانه های Cindicator که یک عضو انجمن در اختیار دارد ، می تواند به محصولات تحلیلی ، شاخص ها ، علائم تجاری و سیستم رتبه بندی پلت فرم دسترسی پیدا کند. این شامل شاخص های احتمال وقایع بازار ، شاخص های بازار ، تجزیه و تحلیل بازار و منابع تجاری مانند ربات ها و API ها است.

برخی از نمونه های مشخص این خدمات شامل Cindicator Bot 1.0 و Cryptometer Bot 2.0 است. این ربات ها شاخص های معاملاتی در زمان واقعی ، هشدارهای حساس به بازار و رتبه بندی دارایی را در میان سایر مزایا به کاربران خود ارائه می دهند.

سطح سینک کننده

دارندگان توکن می توانند براساس سهم خود در Cindicator از طریق رمز CND به خدمات پیچیده تری دسترسی پیدا کنند. دارندگان توکن نسبت به موفقیت در تجزیه و تحلیل پیش بینی Cindicator هزینه عملکرد پرداخت می کنند. این هزینه ها سپس به استخرهای مالی اختصاص می یابد که برای پرداخت پیش بینی کنندگان بسترهای اطلاعاتی جمعی پیش بینی می شود. علاوه بر این ، این مجموعه ها از سبد سرمایه گذاری شرکت براساس مدل های یادگیری ماشین و همچنین پرداخت های کاربر برای ابزارهای معاملاتی خاص و تجزیه و تحلیل دوباره پر می شوند..

Cindicator Markets

Cindicator که در ماه سپتامبر از ICO خود خارج شد ، تولدی نسبتاً ملایم در بازار داشت و برای اکثر Q4 2017 بین 0،01 تا 0،02 دلار جهش کرد. در ژانویه در طول اصلاح سال نو یک ضرب و شتم طول کشید ، و از بالاترین حد به 0.05 دلار سقوط کرد 0.20 دلار در 7 ژانویه.

cndmarket

هرچند که به سرعت برگشت و در زمان نوشتن مقاله با بالاترین قیمت 0.33 دلار در زمان نوشتن ، در قیمت راحت 0.23 دلار نشسته است. این افزایش قیمت دارایی های 70 درصد برتر را درگیر می کند که هفته گذشته وارد 100 سرمایه برتر شد.

از کجا بخریم ، از کجا ذخیره کنیم

Cindicator در حال حاضر با Binance ، HitBTC و Mercatox برای BTC و ETH معامله می کند ، اگرچه Binance بیش از 96٪ از حجم کل معاملات را تشکیل می دهد (78.13٪ برای BTC و 18.41٪ برای ETH).

این سکه یک رمز ERC20 است ، بنابراین هر کیف پول سازگار با ERC20 باید از جمله MyEtherWallet ، Meta Mask یا Parity شما را تحت پوشش قرار دهد. اگر Ledger Nano S یا Trezor دارید ، آن ها نیز کار می کنند و ما این موارد را به عنوان ایمن ترین گزینه ذخیره سازی توصیه می کنیم.

افکار نهایی

به طور کلی ، Cindicator یکی از معدود پروژه های منحصر به فرد در حوزه رمزنگاری تا به امروز است. زیاد شبیه آن نیست و مدل هوش ترکیبی آن چنان بدیع است که تعجب آور است که در جامعه بیشتر در معرض دید قرار نگرفته است.

علاوه بر این ، این پروژه vapourware نیست – اگر بخواهید می توانید امروز از سیستم عامل آن استفاده کنید. برنامه Cindicator از سال 2015 فعال است و اعضای انجمن فعالانه از تجزیه و تحلیل بازار و ربات های تجاری آن استفاده می کنند.

این تیم منتشر کرد یک نقشه راه به روز شده در اواخر دسامبر در وبلاگ متوسط ​​آنها ، و 2018 با گسترش ابزارها و محصولات تجاری خود ، همراه با یک کمپین بازاریابی اصلاح شده.

Cindicator در تلاش است تا صنعت 50 میلیارد دلاری در خدمات داده ها و تجزیه و تحلیل داده های بازار را ساده کند. آنها یک محصول فعال دارند و قصد دارند این محصول را بهبود بخشند. با بالغ شدن معاملات ارزهای رمزنگاری شده ، انتظار دارید که Cindicator با آن بالغ شود. وعده های مالی کنار ، این یک پروژه نوآورانه است ، و یافتن چیزی بسیار جالب در فضایی که گاهی اوقات ، می تواند از پس کار برود ، همیشه طراوت است..

منابع اضافی:

سایت اینترنتی

کاغذ سفید

وبلاگ

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map