روانشناسی سکه های ارزان قیمت

این احتمال وجود دارد که بیت کوین در آینده نزدیک به دلیل هیستری که اغلب سکه های ارزان قیمت را احاطه کرده است ، دچار تغییر نام تجاری بزرگی شود. در این مقاله ، ما جذابیت روانشناختی سکه های ارزان قیمت و چگونگی افزایش نام تجاری بیت کوین را بررسی خواهیم کرد که می تواند سقف بازار خود را میلیاردها افزایش دهد.

چه چیزی از بسیاری از سکه هایی که در حال حاضر از طریق پمپ های دیوانه عبور می کنند مشترک است؟ تامی ویزو شاید در کلیپ زیر بهترین جمله را گفته باشد:

آنها ارزان ارزان ارزان ارزان ارزان هستند. خوب ، حداقل از نظر روانشناسی اینها هستند. بسیار دشوارتر است که بگوییم این سکه ها واقعاً بیش از حد ارزش گذاری شده اند یا از ارزش آنها کم شده است. با این وجود ، سابقه طولانی در مورد تأثیر روانشناختی تقسیم سهام و قیمت ارزان تر وجود دارد که منجر به سرمایه گذاران بیشتر و افزایش محدودیت بازار می شود..

مطابق با کتابخانه شما, “هرچه قیمت هر سهم بالاتر و بالاتر می رود ، ممکن است برخی از سرمایه گذاران احساس کنند که قیمت ها برای خرید آنها خیلی زیاد است یا سرمایه گذاران خرد احساس می کنند که غیرقابل قبول است. تقسیم سهم قیمت سهام را به سطح جذاب تری می رساند. بنابراین ، این اثر روانی است. ارزش واقعی سهم یک بیت تغییر نمی کند ، اما کاهش قیمت سهم ممکن است سرمایه گذاران جدید را جذب کند. “

آیا این سکه های جدید با تجهیزات در گردش میلیاردها از این مزیت استفاده می کنند؟ این نظر برخی است که سکه های “ارزان” افزایش یافته است. معنی ارزان در حدود قیمت یک دلار یا کمتر. به نمودارهای این سکه های مختلف ارزان قیمت طی هفته گذشته نگاهی بیندازید.

نمودار افزایش موج دار

نمودار Cardano Rise

نمودار TRON Rise

نمودار RaiBlocks Rise

نمودار ظهور ستاره ای

نمونه های بی شماری از سکه های ارزان قیمت در حال افزایش است. این نمودارها را با سکه های گران قیمت مقایسه کنید که در سال 2017 موفقیت زیادی کسب کرده اند ، اما هفته گذشته با مشکل روبرو شده اند.

نمودار قیمت بیت کوین

نمودار قیمت Litecoin

نمودار قیمت بیت کوین کش

نمودار قیمت داش

نمودار قیمت مونرو

هیچ خبر مهمی در مورد بسیاری از این سکه های ارزان قیمت وجود ندارد. با این وجود آنها در حال پمپاژ هستند و کل بازار در حال تورم است. در مورد کاردانو ، آنها حتی هنوز یک محصول فعال ندارند.

منطقی است که باور کنیم این مورد پول جدیدی است که به بازار altcoin راه می یابد ، حداکثر عرضه سکه و کلاه های بازار را نادیده می گیرد و به سادگی امیدوار است که از شیدایی رمزنگاری استفاده کند. مردم از نظر روانشناسی سکه ها را با یک دلار می بینند تا پتانسیل رشد زیادی داشته باشند و سکه ای با قیمت 200 دلار برای داشتن کمتر.

“شواهدی وجود دارد که نشان می دهد سرمایه گذاران نتوانسته اند نقطه مرجع خود را به درستی تنظیم کنند” ، وقتی صحبت از قیمت این سکه ها و کل عرضه می شود. (روانشناسی سرمایه گذاری توسط جان آر نوفسینگر)

واقعیت این است که سکه یک دلاری می تواند بسیار ارزش بیش از حد داشته باشد و سکه 200 دلاری نیز کاملاً کم ارزش باشد. جالب خواهد بود که ببینیم آیا این دستاوردهای اخیر به دنبال پناهگاهی امن هستند و در نهایت به سکه هایی با سابقه اثبات شده تر سرازیر می شوند. یا شاید ما وارد دوره جدیدی شده ایم ، افزایش سکه ارزان.

تا همین اواخر ، هنوز برای یک فرد معمولی که به Coinbase یا برخی از صرافی های دیگر پیوسته بود امکان خرید مقادیر صحیح BTC ، ETH و LTC وجود داشت. هنوز بسیاری از مردم درک نمی کنند که شما می توانید کسری از بیت کوین را خریداری کنید.

کسری یک Bitcoin Google Trends

اما حتی اگر کسی بداند بیت کوین با سهام متفاوت است ، “درک کسری و اعشاری دشوار است زیرا اعداد کل بیشترین تعداد را دارند و اولین نوع با تجربه شماره” همچنین در نظر بگیرید که “شواهد فزاینده نشان می دهد که تمایل مصرف کنندگان به خرید و فروش اعداد تمیز و گرد” اگرچه به دلیل رشد این سکه ها ، خرید مقادیر صحیح برای دیگر سرمایه گذاران متوسط ​​دیگر عملی نیست.

در سال 2017 ، بیت کوین با رشد فوق العاده 1263 درصدی روبرو شد و بیشترین پوشش خبری را از آن خود کرد. به دنبال تأثیر روانشناختی این سکه های ارزان ، تعجب آور نیست که Litecoin با رشد 4978 درصدی بهتر از Bitcoin عمل کرد. آیا افرادی که به Litecoin می خریدند از چارلی لی ، زمان معاملات ، هزینه ها و فقدان سخت فورک ها آگاهی داشتند؟ تصادفی نیست که Litecoin ارزان ترین سکه برای خرید مستقیم از فیات در صرافی های معروف تر در آمریکا و چین در سال 2017 بود. شاید مردم از نظر روانی با قیمت چهار رقمی بیت کوین مرعوب شده باشند ، اما با Litecoin ، آنها احساس می کردند که در طبقه همکف قرار می گرفتند و هنوز امید به سود 5000٪ وجود دارد.

اکنون به سال 2018 می رسیم که بیت کوین ، Ethereum و Litecoin همچنان آسان ترین سکه برای خرید هستند ، اما آنها در معرض تهدید بازارهای آینده و سکه های ارزان قیمت هستند و سلطه خود را در بازار از دست می دهند. واضح است که هر روز پول بیشتری به بازار می رود ، اما برای کسانی که شروع به کار می کنند ، شاهد ادامه چرخه هستیم ، با Litecoin به طور مداوم بیش از 200 دلار ، جستجوی سکه ارزان جدید آغاز می شود.

سرمایه گذاری مکالمات این روزها معمولاً به شرح زیر است:

شخص الف: باید وارد بازار رمزنگاری شوید ، خیلی دیر نیست.

شخص B: بله اما تمام سکه هایی که شما دارید بسیار گران هستند. من یک چیز ارزان می خواهم. هر سکه ارزان قیمت را که مردم شنیده اند برای من نامگذاری کنید.

شخص الف: خوب ، ریپل وجود دارد. این حدود 50 سنت است ، اما میلیاردها دلار آن وجود دارد ، بنابراین محدوده بازار آن در حال حاضر بسیار بالا است.

شخص B: 50 سنت؟ بله آن را میخواهم. من هر سکه می خواهم که هنوز ارزان باشد. من می توانم 20 هزار نفر از آنها را داشته باشم!

این مکالمه غیر معمول نیست و نشان دهنده آنچه در فضای رمزنگاری در جریان است است.

البته ریپل اندکی پس از آن 640٪ افزایش می یابد. ریپل پسر پوستر است که از مزیت روانی سکه های ارزان قیمت برخوردار است و شاید دروازه های سیل را باز کند. در ابتدا بسیاری از افراد به Bitcoin به عنوان راهی برای دور زدن بانک ها علاقه مند شدند و اکنون ما Ripple ، شماره 3 را داریم که می خواهد به طور مستقیم با بانک ها کار کند. نه تنها سکه آنها متمرکز و از قبل استخراج شده است ، که 20٪ از ثروت مستقیم به خالقین می رسد ، بلکه این رمز هیچ ارتباطی با تلاش آنها برای تجارت با بانک ها ندارد. این حتی خود را داشته است مقالات در CNN به تازگی. آیا این سکه به دلیل داشتن معرض بودن و ارزان بودن به سادگی افزایش یافته است؟ ممکن است سرمایه گذار عادی وقت کمی برای درک تفاوت بین حداکثر 21 میلیون عرضه بیت کوین در مقابل 100 میلیارد عرضه حداکثر ریپل یا مقایسه محدودیت های بازار بگذارد..

با بالغ شدن دارنده ارز رمزنگاری شده ، و هجوم دوپامین ماه های BTC ، ETH و LTC از بین می رود ، درصد بیشتری به دنیای Binance و Bittrex می روند و بدنبال آن پمپ بزرگ بعدی می روند. اینجا جایی است که سکه های ارزان قیمت شروع به رشد می کنند. در مورد کدام سکه های ارزان قیمت ، به طور خاص ، در حال افزایش است؟ قطعاً ارتباطی با میزان مواجهه آنها با Reddit و Twitter وجود دارد.

تغییر نام تجاری احتمالی

حال بیایید ببینیم Litecoin قبلاً برای مقابله با فضای ارزان سکه چه کاری انجام داده است. Loaf Wallet سعی کرده است با فاصله گرفتن از Litecoins و تمرکز بیشتر روی Lites (جایی که 1 ltc = 1000 لیتر است) ، با تنظیم پیش فرض جدید ، تعداد کل Lite های کیف پول شما را نشان می دهد. تصور کنید اگر هنگام ورود به Coinbase ، Litecoin ترسناک 200 دلاری از بین رفته است و به جای آن 20 Cent Lite خوب در دسترس است.

سرانجام ، و مهمتر از همه ، اخیراً شایعات زیادی مبنی بر اینکه Coinbase و سایر صرافی ها برای ایجاد ایده Bit (جایی که شاید 1 btc = 1000 بیت) باشد ، تلاشی هماهنگ خواهند کرد. هنوز هم افراد زیادی هستند که می خواهند بخشی از بیت کوین باشند اما قیمت آن را دلهره آور می دانند. اگر این افراد وارد سیستم شوند و ببینند که می توانند بیت هایی به قیمت 15 دلار خریداری کنند ، این می تواند منجر به سرازیر شدن میلیاردها دلار به بیت کوین و هر سکه دیگری شود که بتواند با موفقیت این استراتژی را اجرا کند.

یک نام تجاری روانشناختی نیز در دراز مدت با هزینه واقعی سکه کمک خواهد کرد. اگرچه برخی از وب سایت ها تلاش می کنند ، در بازار گسترده نمی توان قیمت کالاهای فروشگاه خود را به صورت 0.00300000 BTC ذکر کرد. لطفا 3 بیت خواهد شد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me