معاملات بیت کوین چقدر طول می کشد?

جواب کوتاه: هرچقدر انتقال Bitcoin بین کیف پول ها طول می کشد از معامله ای به معامله دیگر متفاوت است.

هنگامی که معامله ای با بیت کوین انجام می دهید ، قبل از انجام آن لازم است توسط شبکه تأیید شود. جامعه بیت کوین استانداردی را تعیین کرده است 6 تأیید قبل از آنکه انتقال را کامل بدانید ، نیاز به انتقال دارد.

آنچه زمان معاملات بیت کوین را تعیین می کند?

دو عامل اصلی موثر بر زمان معامله عبارتند از:

  • میزان فعالیت شبکه
  • هزینه های معامله

هرچه تراکنش بیشتری برای پردازش شبکه لازم باشد ، هر تراکنش بیشتر طول می کشد. این به این دلیل است که فقط تعداد محدودی از استخراج کنندگان برای پردازش هر بلوک وجود دارد و تعداد محدودی تراکنش وجود دارد که می تواند در یک بلوک گنجانده شود.

استخراج کنندگان در شبکه بیت کوین اولویت معاملات را توسط هزینه ای که دریافت می کنند برای تأیید آنها. بنابراین ، اگر شما هزینه بالاتری پرداخت کنید, یک استخراج کننده احتمالاً انتقال شما را پردازش می کند که باعث کاهش زمان معامله می شود.

هزینه های بیت کوین برای معاملات

چه مدت طول می کشد که معامله بیت کوین را تأیید کنید?

همانطور که قبلاً ذکر شد ، معامله Bitcoin بطور معمول قبل از پردازش به 6 تأیید از ماینرها احتیاج دارد. میانگین زمانی که برای استخراج یک بلوک لازم است ، می باشد 10 دقیقه, بنابراین انتظار دارید که معامله به طور متوسط ​​حدود یک ساعت طول بکشد.

با این حال ، محبوبیت اخیر بیت کوین باعث ازدحام شبکه شده است. زمان متوسط برای یک تأیید اخیراً از 30 دقیقه تا بیش از 16 ساعت در موارد شدید.

میانگین زمان تأیید تراکنش بیت کوین

در چگونگی بهتر رسیدگی به این مسائل مقیاس بندی در جامعه بیت کوین اختلاف وجود دارد. برخی از اعضا (به ویژه کسانی که طرفدار Bitcoin Cash هستند) معتقدند که راه حل اندازه بلوک بزرگتر است که قادر به انجام معاملات بیشتر در هر بلوک است.

سایر اعضای انجمن درمورد این بحث می کنند که پیشرفت هایی مانند شهادت تفکیک شده (SegWit) و شبکه رعد و برق بدون نیاز به افزایش اندازه بلوک ، سرعت شبکه را افزایش می دهد.

فقط زمان نشان می دهد که بهترین راه حل کدام است.

معامله بیت کوین چیست?

ابتدا یادآوری کنیم که بیت کوین از نظر فیزیکی وجود ندارد. هیچ سکه محکمی برای نگه داشتن در دست شما وجود دارد ، و نه یک رمز یا ورق کاغذ برای نشان دادن ارزش بیت کوین شما. در عوض ، بیت کوین در حوزه مجازی به عنوان یک سری معاملات وجود دارد که تأیید شده است – در اصل ، قانونی شده است – در دفتر عمومی بیش از حد ایمن ، معروف به “بلاکچین”. به عبارت دیگر: بیت کوین تاریخچه امضایی است که با رمزنگاری امن می شود.

بنابراین, اگر بیت کوین داشته باشید ، آنچه در واقع دارید اطلاعات است: تاریخچه بیت کوین هایتان و یک جفت کلید که به شما امکان می دهد از آنها استفاده کنید – کلید عمومی و کلید خصوصی.

بیت کوین خود را به عنوان مجموعه ای از نشانه های اطلاعاتی ذخیره شده در یک جعبه شیشه ای تصور کنید. کلید عمومی برچسب جعبه شماست – همه می دانند که این جعبه شما و مقدار بیت کوین جعبه شما است. مانند شماره مسیریابی حساب بانکی ، کلید عمومی شما به اشتراک گذاشته می شود تا افراد بتوانند برای شما پول ارسال کنند.

در مقابل ، از کلید خصوصی شما با خیال راحت محافظت می شود. این تنها راه برای باز کردن جعبه شیشه ای بیت کوین است. دسترسی به کلید خصوصی به معنای کنترل حساب بانکی است ، به همین دلیل مردم برای جلوگیری از افتادن کلیدهای خصوصی به دستهای شخصی دردسر زیادی می کشند.

در مجموع ، بیت کوین خلاصه اطلاعات معاملات است. کلیدهای عمومی به شما امکان می دهد این اطلاعات را داشته باشید. کلیدهای خصوصی به شما اجازه می دهند آن مقدار را به یک کلید عمومی دیگر ارسال کنید.

معامله چگونه کار می کند?

بگویید که می خواهید به دوست خود یک هدیه تولد سخاوتمندانه از 5 بیت کوین (5 BTC) به دیو بدهید. برای این کار ، باید از کلید خصوصی خود برای ارسال پیام به بلاک چین عمومی که این معامله را اعلام می کند ، استفاده کنید. این پیام معامله شامل سه بخش است:

  1. ورودی: معامله منبع بیت کوین هایی که برای دیو ارسال می کنید. این کد تاریخچه نحوه ورود بیت کوین به کلید عمومی شما را توضیح می دهد.
  2. میزان: تعداد بیت کوین – در این مورد ، پنج عدد – که قصد دارید برای دیو ارسال کنید.
  3. خروجی: کلید عمومی Dave یا آدرسی که بیت کوین را به آن ارسال می کنید.

این پیام معاملاتی سه بخشی به زنجیره بلوک ارسال می شود. هنگامی که زنجیره بلوک آن را دریافت کرد ، داده های شکن معروف به “استخراج کنندگان” برای تأیید معامله کار می کنند. یک زمینه پیچیده و بسیار فنی در مورد استخراج کنندگان و کار استخراج بیت کوین وجود دارد ، اما به منظور درک در اینجا ، ما آن را ساده نگه می داریم. به طور خلاصه ، ماینرها مشکلات پیچیده ریاضی را حل می کنند که امضای جدیدی ایجاد می کند – یک تاریخ معامله به روز شده – برای بیت کوین معامله شده.

معدن بیت کوین

در مورد شما ، ماینرها تأیید می کنند که پنج بیت کوین برای ارسال به دیو دارید ، سپس لیست معاملات گذشته آن بیت کوین ها را به روز می کنند تا توجه داشته باشند که شما پنج بیت کوین به آدرس عمومی دیو ارسال می کنید.

معاملات چقدر طول می کشد?

متأسفانه برای دیو ، این روند بلافاصله اتفاق نمی افتد. در واقع معاملات بیت کوین از چند دقیقه تا چند روز با تأخیر روبرو می شوند. این به این دلیل است که بیت کوین به ماینرها برای تأیید معاملات نیاز دارد. معاملات معمولاً به “بلوک” تبدیل می شوند تا تأیید شوند و به زنجیره بلوکی عمومی اضافه شوند. طبق پروتکل استاندارد بیت کوین ، استخراج یک بلوک حدود ده دقیقه طول می کشد.

با این حال ، به دلیل افزایش محبوبیت ، شبکه بیت کوین اغلب معاملات معاملات زیادی را انتظار می کشد تا در یک بلوک قرار گیرند. اندازه بلوک محدود است ، و آنهایی که آن را به یک واحد تبدیل نمی کنند ، در یک صف بزرگ معروف به “یادبود بیت کوین” قرار می گیرند. اندازه حافظه متغیر است ، زمان انتظار نیز به اولویت و هزینه معامله بستگی دارد که به زودی آنها را پوشش خواهیم داد. برای داشتن ایده ای از موارد عقب مانده ، وضعیت موجود را بررسی کنید بیت کوین ممپول.

هزینه های معامله

استخراج به تلاش و فناوری قابل توجهی نیاز دارد ، بنابراین معاملات بیت کوین به طور فزاینده ای مشمول هزینه های اضافی می شوند. هزینه های معامله به اولویت بندی صف کمک می کند – هرچه بیشتر بخواهید برای تأیید معامله خود به ماینرها بپردازید ، پردازش آن سریعتر است. کارمزد معاملات بیت کوین معمولاً با “ساتوشی هر بایت” بیان می شود. Satoshi صد میلیاردیم بیت کوین است ، به ازای هر بایت معامله ، که معمولاً بیش از 200 بایت است..

هزینه بیت کوین اجباری نیست ، اگرچه این کار باعث می شود تا ماینرها پردازش معاملات شما را سریعتر انجام دهند. هزینه معاملات را معمولاً کاربر تعیین می کند تا مجموعه داده های معامله مورد استخراج را ایجاد کند. اینها نرخ و زمان انتظار وابسته آنها با افت و خیز ترافیک متفاوت است.

به عنوان مثال ، شما می توانید 200 ساتوشی به ازای هر بایت (که 0.000002 BTC یا 0.01 دلار به ازای هر بایت است) برای هدیه خود به دیو پرداخت کنید تا در صف بیت کوین 1-3 بلوک بعدی قرار گیرد. بنابراین تأیید معامله شما حدود 10-30 دقیقه طول خواهد کشید.

متناوباً ، شما می توانید هزینه بالاتری – مثلاً 300 ساتوشی در بایت – بپردازید تا معاملات خود را در صف بلافاصله یا بلوک بعدی استخراج قرار دهید. معامله شما احتمالاً طی 10 دقیقه آینده انجام می شود.

بیت کوین یک سیستم مبتنی بر کاربر ، نظیر به نظیر است ، بنابراین سیستم را مستعد نوسان و آزمایش می کند. از زمان نگارش این مقاله ، معاملات بیت کوین به طرز نگران کننده ای گران شده اند – به عنوان مثال ، در یک زمان ، حرکت 0.01BTC (42 دلار) هزینه 4 معامله هزینه دارد. در حالی که بیت کوین به عنوان یک پلت فرم توسعه می یابد ، غلتک نرخ ، کارمزد و زمان انتظار احتمالاً تثبیت می شود.

افکار نهایی

با وجود محبوبیت صعودی بیت کوین ، روند واقعی استفاده از ارز رمزنگاری شده برای بسیاری از افراد مبهم است. معاملات – عمومی ، در عین حال مطمئن ، زیرا به فناوری زیر بلاکچین بیت کوین متکی هستند – رمز موفقیت آینده این ارز هستند. آنها همچنین برخی از چالشهای فوری بیت کوین را ارائه می دهند: زمان انتظار ، اضافه بار سیستم و هزینه های معامله لازم برای پرداخت “ماینرها” برای پردازش ارز غیرمتمرکز.

زمان مشخص خواهد کرد که آیا استفاده مداوم از بیت کوین روند معاملات غالباً ناهموار را هموار می کند یا خیر

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me