اتحادیه تبادل چیست؟ | راهنمای مبتدیان

اتحادیه مبادله چیست?

اتحادیه مبادله “شبکه غیرمتمرکز”که تبادل دارایی های دیجیتال فردی را از سراسر جهان به هم متصل می کند. این تیم مأموریت دارد یکی از برجسته ترین مسائل رمزنگاری – عدم نقدینگی را حل کند.

اکثر سرمایه گذاران این دست اول را تجربه کرده اند: شما دارایی دیجیتالی را پیدا می کنید که دوست دارید و می خواهید روی آن سرمایه گذاری کنید. با این وجود سکه فقط در تعداد معاملات صرافی در دسترس است. علاوه بر این ، فقط می توانید از Bitcoin یا Ethereum برای خرید و فروش آن استفاده کنید. این منجر به فرآیندی گاهاً یک ساعته می شود که با انتقال دستی متعدد از طریق حداقل دو مبادله پر می شود.

و مشکل عدم نقدینگی بدین معنی است که جفتهای تجاری متعددی وجود دارد که هنوز حتی در دسترس نیستند.

صفحه اصلی اتحادیه تبادل

اتحادیه Exchange کتاب سفارشات از صرافی های مختلف را به شما متصل می کند تا معاملات فوری و بی اعتماد را با قیمت بهتر و بهبود کلی تجارت انجام دهید..

در این راهنمای Exchange Union ، ما می خواهیم موارد زیر را پوشش دهیم:

اتحادیه Exchange چگونه کار می کند?

تیم Exchange Union سکو را توصیف می کند به عنوان یک “مبادله متا” زیرا آنها در حال ساخت آن هستند لایه ای در بالای مبادلات متمرکز موجود. این به طور موثر تبادل مبادلات است. برای انجام این کار ، پروژه از راه حل های محبوب مقیاس دوم لایه مانند:

  • کانالهای پرداخت
  • مبادله اتمی

کانال های پرداخت

کانالهای پرداخت یک روش فوری برای انتقال دارایی های دیجیتال خارج از زنجیره بین دو طرف ارائه دهید. تراکنش ها فقط در بلاکچین ثبت می شوند که کانال پرداخت برای اولین بار باز می شود و بسته می شود. شما می توانید آن را به عنوان به روزرسانی تعادل در دو انتهای کانال برای هر انتقال تصور کنید. به محض بستن کانال پرداخت ، هر دو طرف مانده نهایی خود را دریافت می کنند.

کانال های پرداخت بی اعتماد هستند – اختلافات به طور خودکار از طریق رمزنگاری حل می شود. و انتقال با استفاده از آنها توسط بلاکچین زمینه ای امن می شود و آنها را به اندازه مبادلات در بلاکچین قابل اعتماد می کند.

Bitcoin’s Lightning Network و Ethereum’s Raiden دو نمونه از مشهورترین کانال های پرداخت هستند.

اتحادیه مبادله استفاده می کند قراردادهای Hashed Timelock (HTLC) هنگام اتصال کانال های پرداخت بین صرافی ها. این قراردادها به پلتفرم این امکان را می دهد تا گره های XU را به عنوان واسطه های بدون اعتماد برای انتقال مسیرها از طریق کانال های پرداخت به اشخاص مختلف ، تنظیم کند. این مانع از این می شود که صرافی ها کانال های پرداخت را با هر یک از شرکت کنندگان در شبکه باز کنند. در عوض ، آنها می توانند از مسیر کانال ها برای تسهیل انتقال به مقصد نهایی خود استفاده کنند.


هر سیستم عامل شرکت کننده در معاملات از طریق Exchange Union نیاز به یک گره XU دارد و آن را حداقل به یک بورس دیگر برای هر دارایی دیجیتال با یک کانال پرداخت متصل می کند..

مبادله اتمی

تجارت همیشه متشکل از دو انتقال از طریق کانالهای پرداخت. به همین دلیل ، خطر ذاتی رفتار غیر صادقانه یک طرف وجود دارد. پس از دریافت بخشی از تجارت خود ، طرف اول به راحتی نمی توانست وجوه خود را به طرف دیگر منتقل كند. از طریق مبادله اتمی, با رمزنگاری اطمینان حاصل می کند که هر دو طرف تجارت باید با موفقیت اتفاق بیفتد. این باعث می شود تجارت در Exchange Union امن باشد & بی اعتماد.

مبادلات اتمی برای فعال کردن معاملات در کانال های پرداخت از HTLC های اصلاح شده استفاده می کنند. مثلا:

  1. سالی می خواهد Litecoin خود را با Ethereum Classic در Exchange A معامله کند.
  2. باب می خواهد Ethereum Classic خود را با Litecoin در Exchange B معامله کند.
  3. Exchange A وجوه Sally را از طریق کانال پرداخت Litecoin به Exchange B ارسال می کند.
  4. Exchange B وجوه Bob را به Exchange A در کانال پرداخت Ethereum Classic ارسال می کند.
  5. HTLC منحصر به فرد تضمین می کند که هر دو طرف تجارت با موفقیت اتفاق می افتد.

مثال تجارت اتحادیه مبادله

شبکه Lightning در حال حاضر در بیت کوین ، Litecoin و چندین زنجیره دیگر فعال است و از آنجا که شبکه Raiden از تمام نشانه های ERC20 پشتیبانی می کند ، می توانید با این روش مقدار قابل توجهی دارایی دیجیتال را مبادله کنید.

دفترچه سفارشات غیرمتمرکز

هر گره XU به جای استفاده از یک کتاب سفارش جهانی و کامل ، سفارشات مربوطه را در کانال های پرداخت خود ثبت می کند. سپس هر گره کتاب سفارش محلی خود را به سایر گره های شبکه پخش می کند و یک سیستم سفارشات غیرمتمرکز ایجاد می کند.

رمز XUC

XUC هست یک رمز ERC20 که تیم اتحادیه Exchange در درجه اول برای مشوق های موجود در سیستم عامل استفاده می کند.

برای مبادلات

این تیم XUC را برای همه معامله گران سیستم عامل با استفاده از Exchange Union هدایت خواهد کرد. فقط برای پرداخت هزینه خدمات Exchange Exchange می توانید از XUC استفاده کنید و برای شرکت در شبکه باید رمز را در دست داشته باشید. در حالت ایده آل ، صرافی ها شاهد هجوم معامله گران جدیدی هستند که به دنبال استفاده از افزایش تعداد جفت های معاملاتی و قیمت های بهتری هستند که شرکت کنندگان اتحادیه بورس ارائه می دهند.

برای تاجران

معامله گران XUC را هنگام دستیابی به نقاط عطف حجم معاملات خاص در شبکه Exchange Union دریافت می کنند. این تیم هنوز تعداد نقاط عطف یا پاداش را تعیین نکرده است.

برای ارائه دهندگان خدمات

اپراتورهای گره برای ارسال سفارشات به مبادلات به XUC پاداش می دهند. همچنین ، افرادی که زنجیره اصلی فعالیت های غیرقانونی را رصد می کنند ، پاداش XUC دریافت می کنند.

برای توسعه دهندگان

برای ایجاد یک جامعه توسعه دهنده قوی ، Exchange Union به توسعه دهندگانی که با XUC در پایگاه کد سیستم عامل همکاری می کنند پاداش می دهد. همچنین می توانید برای دریافت پرداخت های XUC کد را بررسی و تست کنید.

عرضه & توزیع

در کل وجود دارد 3،000،000،000 نشانه XUC با فقط 65،000،000 در حال حاضر در گردش است. اتحادیه Exchange ICO نداشته است – این روزها نادر است. در عوض ، 60،000،000 توکن XUC (2٪) برای سرمایه گذاری پروژه به سرمایه گذاران خصوصی فروخته شد. توزیع به شرح زیر است:

توزیع توکن اتحادیه ارز

تیم اتحادیه تبادل & پیش رفتن

تیم

جیمز وو (مدیر عامل) ، تری کالور (CSO) ، میکائیل وانگ (معمار ارشد بلاکچین) و کیلیان راوش (مدیر محصول) اتحادیه مبادلات را رهبری می کنند تیم مدیریت. این تیم با برخی موقعیت های چشمگیر در رزومه خود ، تجربه بلاکچین گسترده ای دارند.

وو بنیانگذار و رئیس هیئت مدیره گروه مالی دیجیتال است – گروه تجاری برجسته بلاک چین در جهان. وانگ به طور رسمی مدیر CTC BTCC و همچنین یک معمار ارشد راه حل در اریکسون بود. راوش قبلاً در Mobi ، کیف پول دارایی دیجیتال پیشرو بود.

چندین نام قابل توجه نیز وجود دارد که به تیم توصیه می کنند. Brenden Eich ، خالق Javascript ، Mozilla Firefox و مرورگر Brave (رمز BAT) ، مشاور اصلی است. سایر مشاوران یا سیستم عامل های معاملاتی معروف مانند Unocoin ، Ripio ، OKCoin و Kraken را اجرا یا درگیر می شوند. این باید برای تیم در هنگام ادغام در مبادلات خوب باشد.

پیش رفتن

این پروژه هنوز در مراحل ابتدایی است – در Q3 سال 2017 آغاز می شود. این تیم مشخصات فنی را در Q2 این سال (2018) منتشر می کند و یک آزمایش آزمایشی تا Q1 سال 2019 راه اندازی می کند.

نقشه راه اتحادیه مبادله

رقابت

چندین پروژه بلاکچین برای حل مشکل عدم نقدینگی وجود دارد. پروتکل های مبادله غیرمتمرکز مانند 0x و Kyber Network در تلاشند این مسئله را با ارائه یک الگوی جدید برای مبادلات حل کنند..

QASH یکی دیگر از پروژه های مشابه است که در حال ساخت کتاب سفارش ترکیبی مبادلات در سراسر جهان در ترکیب با الگوریتم تطبیق داخلی آنها است.

اتحادیه تبادل از این نظر منحصر به فرد است که تیم در حال کار برای ادغام با صرافی های از قبل تاسیس شده است. این بستر همچنین یکی از تنها مواردی است که از کانال های پرداخت برای معاملات استفاده می کند. صرافی های غیرمتمرکز مانند 0x ، EtherDelta و Kyber از مبادله اتمی استفاده می کنند اما از کانال های پرداخت استفاده نمی کنند. به همین دلیل است که سرعت آنها کندتر و یا گران تر است.

تجارت

رمز XUC در پایان اکتبر 2017 شروع به معامله کرد ، بنابراین داده های معاملاتی زیادی برای تجزیه و تحلیل وجود ندارد. قیمت متلاطم است ، از کمترین حد حدود 2.00 دلار (0.00028 پوند BTC) تا بالاترین قیمت 17.00 دلار (BTC 0.00092 ~). اخیراً به نظر می رسد قیمت در محدوده 8 تا 9 دلار قرار گرفته است.

پیش بینی حرکات قیمت تا زمان نزدیک شدن پلتفرم به راه اندازی دشوار خواهد بود ، اما مواردی وجود دارد که ممکن است روی آن تأثیر بگذارد. موارد اصلی که می تواند قیمت را به سمت بالا سوق دهد ، اعلامیه های مهم توسعه و افزایش استفاده از شبکه است.

XUC را از کجا بخریم

از آنجا که پروژه بسیار جوان است ، شما گزینه های محدودی برای خرید XUC دارید. می توانید رمزها را از طریق OKEx یا HitBTC برای Bitcoin ، Ethereum یا Tether بدست آورید.

اگر کار خود را بدون هیچ گونه بودجه شروع می کنید ، ابتدا باید Bitcoin یا Ethereum را در صرافی مانند Gemini خریداری کنید.

برای یک لیست کامل و به روز از مبادلات XUC ، حتما اتحادیه Exchange را بررسی کنید سایت اینترنتی.

محل نگهداری XUC

به عنوان رمز ERC20 ، مکان ایده آل برای ذخیره XUC خود در کیف پول با پشتیبانی ERC20 است. MyEtherWallet محبوب ترین گزینه آنلاین است.

اگر به چیزی با امنیت بیشتر علاقه دارید Trezor یک کیف پول سخت افزاری عالی با پشتیبانی ERC20 است.

نتیجه

Union Exchange مبادلات موجود را از طریق کانال های پرداخت به هم متصل می کند تا نقدینگی بیشتری را به اکوسیستم ارز رمزنگاری وارد کند. اگرچه این پروژه نسبتاً جدید است ، اما تیم و مشاوران آن تجربه زیادی در فضای بلاکچین دارند.

برخلاف اکثر پروژه های متمرکز بر مبادلات غیرمتمرکز ، Exchange Union مستقیماً با صرافی های متمرکز کار می کند تا فناوری آنها را ادغام کند. امسال مراقب باشید زیرا تیم شروع به ساخت محصول و توسعه شیب دار خود می کند. شما می توانید از طریق اخبار و اطلاعیه های اتحادیه Exchange به روز باشید وبلاگ.

منابع اضافی اتحادیه مبادله

تلگرام

تلخ (فقط توسعه دهندگان)

توییتر

فیس بوک

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map