Payfair یک پلت فرم غیرمتمرکز نظیر به نظیر است. این بدان معنی است که مشتریان از Payfair می تواند بدون هیچ واسطه ای با خیال راحت و خصوصی ارزهای رمزنگاری شده و FIAT را بین یکدیگر معامله کند. به Localbitcoin فکر کنید اما موارد بسیار دیگری غیر از BTC است.

به طور کلی از Escrow برای ایجاد اعتماد بین دو طرفی که قصد تجارت چیزی با ارزش را دارند استفاده می شود. در اینجا مثالی ذکر شده است ، بگذارید بگوییم سوزان به دنبال خرید مته برق جدید به صورت آنلاین است. سوزان مته مورد نظر خود را پیدا کرده است ، اما برای خرید آن مجبور است مستقیماً به مالک ، تیم برود و نه از طریق کسی که آن را از طرف تیم بفروشد..

مسئله این است که سوزان و تیم هر دو در سراسر کشور از یکدیگر زندگی می کنند. هر دو مطمئن هستند که می خواهند تجارت خود را انجام دهند اما هیچ یک نمی توانند اعتماد کنند که آنچه را که در نظر داشتند بدست خواهند آورد ، سوزان یک تمرین جدید و تیم را پول.

بنابراین برای حل مسئله اعتماد ، تیم و سوزان از یک سرویس محافظ مطمئن برای نظارت بر اینکه این معامله برای همه به خوبی انجام می شود استفاده می کنند. در مرحله اول ، سوزان مبلغی را برای مته ارسال می کند که در آنجا برگزار شود. پس از آنکه تیم بداند که پرداخت با سپردن آماده است ، می تواند با اطمینان تمرین برق را به سوزان بفرستد. بعد از اینکه سوزان تمرین جدید خود را دریافت کرد ، خدمات سپرده پرداخت را به تیم آزاد می کند.

Payfair همان کاری را انجام داد که سرویس سپرده گذاری برای سوزان و تیم انجام داد اما با استفاده از بلاکچین انجام می شود.

صفحه اصلی Payfair Escrow

Payfair چگونه کار می کند

اکوسیستم Payfair از چهار ذینفع اصلی تشکیل شده است: خریداران ، فروشندگان ، Trust nodes و Escrow-nodes. به طور خلاصه ، خریداران و فروشندگان در حال مذاکره بین یک انسان هستند که Escrow-node را کار می کند در حالی که گره های Trust برای ایمن سازی و تثبیت شبکه منفعلانه عمل می کنند.

خریداران و فروشندگان: پیمانکاران معامله. مربوط به ایمنی معاملات و فروش / خرید کالا و خدمات (دیجیتال یا غیر),

گره اعتماد: دارندگان توکن Payfair (PFR). حداقل جمع آوری 10،000 PFR

گره محافظت: ضامن معامله. حداقل سهام 3000 * PFR

*اخیراً کاهش یافته است از 250 دلار آمریکا به 3000 PFR به دلیل نوسانات بازار.

گره های شبکه

گره های اعتماد و گره های Escrow هر دو گزینه ای برای انتخاب هستند و به توکن های PFR شما روی کیف پول تحت وب Playfair احتیاج دارند. هر دو گره به عنوان واسطه در معاملات بین خریداران و فروشندگان عمل می کنند. با این حال ، گره های اعتماد کاملاً منفعل بوده و وظیفه مهم حفظ ، به روزرسانی و امنیت اکوسیستم را بر عهده دارند. گره های اعتماد در معاملات نقش دارند ، مانند ارزهای رمزپایه ، که به طور خودکار با قراردادهای هوشمند ERC-20 قابل تسویه هستند.

از طرف دیگر ، گره های محافظ نقش فعالی در اکوسیستم Payfair دارند. یک اپراتور یک گره Escrow با بررسی سیاهههای مربوط به یک معامله ، اختلافات بین پیمانکاران را به طور فعال حل می کند. اختلافات Escrow-node بر اساس شهرت آنها در سیستم رتبه بندی Payfair ارائه می شود. گره های دارای امتیاز بهتر اختلافات بیشتری پیدا می کنند.

سیستم رتبه بندی

تمام ذینفعان در Payfair ، جدا از گره های اعتماد ، می توانند هنگام درگیر شدن در یک معامله ، یکدیگر را رتبه بندی کنند. ایده این است که گره ها و پیمانکاران مخرب یا عملکرد ضعیف از بین می روند و یک اکوسیستم سالمتر را پشت سر می گذارند. رتبه بندی هم برای پیمانکاران و هم برای گره های Escrow در هزینه های پرداختی یا دریافتی آنها تأثیرگذار است.

هزینه ها و کمیسیون ها

گره های اعتماد و گره های Escrow ، به طور یکسان ، برای شرکت خود کمیسیون دریافت می کنند. عدم تعدیل رتبه بندی ، کارمزد در ازای کارمزدی که خریدار یا فروشنده برای معامله پرداخت می کند ، بدست می آید.

کارمزد معاملات غیر سپرده یک درصد است. از این یک درصد جمع آوری شده ، هشتاد درصد به گره های Trust توزیع می شود و بیست درصد باقیمانده به بازاریابی Payfair و پشتیبانی شبکه اختصاص دارد. معاملات غیر سپرده هر توافقی بین خریداران و فروشندگان در شبکه است که هیچ اختلافی ندارند.

هزینه های معامله سپرده گذاری (صرافی هایی که اختلاف داشتند) به یک و نیم درصد افزایش می یابد. در این حالت ، از یک و نیم درصد جمع آوری شده ، فقط یک درصد هزینه به Trust-nodes توزیع می شود ، نود و نه درصد باقیمانده به گره Escrow-تصمیم گیرنده تعلق می گیرد..

نشانه Payfair (PFR)

نقش اصلی رمز Payfair (PFR) برای قرار دادن گره ها و تسهیل هزینه ها و کارمزد ها است. تعداد کل توکن ها 100،000،000 مورد پیش استخراج شده است که یازده درصد برای تیم در نظر گرفته شده است (در 12 ماه اول منجمد شده است). 86،000،000 در دو مرحله ICO خود به فروش رسید و 3،000،000،000 به برنامه پاداش آنها اختصاص داشت.

بیش از 96٪ از حجم معاملات فعلی PFR در FatBTC است ، با این وجود سایر مبادلات شامل IDEX ، ChaoEx و CryptalDash هستند. بهترین روش برای ذخیره سازی PFR در کیف پول سازگار با ERC-20 مانند MyEtherWallet یا Metamask است. اگرچه ذخیره PFR به طور مستقیم در صرافی یک گزینه است ، اما استفاده از کیف پول شخصی خود همیشه ایمن است.

پلتفرم Playfair

کل مبادله به عنوان یک پلت فرم همتا به همتا کار می کند که در آن شرکت کنندگان قادر به ارتباط مستقیم و تجارت با سایر کاربران هستند. کاربران بصورت پیش فرض شبه ناشناس هستند زیرا نام های کاربری کلیه مواردی است که بین فروشندگان و خریداران برقرار می شود. افزودن یا انتشار اطلاعات شناسایی اضافی به عهده کاربران در هنگام انجام هرگونه معامله است.

پلتفرم Playfair از 40 ارز رمزپایه خجالتی برخوردار است که در حال حاضر می توانند جفت شوند و معامله شوند. در حال حاضر چندین جفت جالب وجود دارد ، از جمله یک کاربر که ETH را برای طلای درون بازی World of Warcraft می فروشد.

بستر معاملاتی Payfair

بستر معاملات Playfair برای خریداران و فروشندگان

Payfair به طور کلی

Payfair با جایگزینی مخاطب های هوشمند اعتماد به سپرده مجدداً ایجاد می کند. شبکه ای ساده از کاربران و ضامن هایی که برای همکاری مشترک تشویق می شوند. به نفع شبکه و خودشان است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me