بسیاری از افراد Perianne Boring را یکی از طرفداران مهم بلاکچین و ارز رمزپایه می دانند. با بیش از 23.6 کیلوگرم توییتر پیروان (از نوامبر 2018) و یک رزومه طولانی کار سیاست ، Boring به یک تأثیرگذار برتر در فضا تبدیل شده است. در این مقاله ، همه مواردی را که باید در مورد پیشینه و کارهای فعلی Boring بدانید توضیح خواهیم داد.

Perianne Boring Bio

به گزارش LinkedIn, پریان بورینگ یک متخصص ارتباطات و سخنران عمومی است. در طول زندگی حرفه ای خود ، بورینگ بر نقش دولت در شکل گیری مقررات مالی تمرکز کرده است. در سال 2010 ، بورینگ از دانشگاه فلوریدا با مدرک لیسانس مدیریت و مدیریت بازرگانی ، اقتصاد فارغ التحصیل شد.

YouTube Perianne-Boring-YouTube

وی از سال 2011 تا 2013 به عنوان تحلیلگر قانونگذاری در مجلس نمایندگان ایالات متحده فعالیت کرد. از سال 2013 تا 2014 ، بورینگ میزبان تلویزیون و مجری برنامه تلویزیونی مالی بین المللی RT America به نام Prime Interest بود. این نمایش 650 میلیون بیننده داشت و در بیش از 100 کشور پخش شد.

در سال 2014 ، بورینگ بنیانگذار و رئیس اتاق تجارت دیجیتال شد. از ژانویه 2018 ، Boring به عنوان دوره های استاد کمکی در FinTech و Blockchain در دانشکده تجارت McDonough دانشگاه جورج تاون شروع به تدریس کرد.

عکس پروفایل Perianne Boring Twitter pic

پریان بورینگ بنیانگذار و رئیس اتاق تجارت دیجیتال است که در سال 2014 تأسیس شد.

تأسیس اتاق تجارت دیجیتال

طی چند سال گذشته ، بورینگ بیشتر کار خود را در اتاق تجارت دیجیتال متمرکز کرده است. در اکتبر 2014 ، این سازمان 501 (c) (6) وضعیت غیر انتفاعی از خدمات درآمد داخلی ایالات متحده (IRS) دریافت کرد. هدف اتاق تجارت دیجیتال ترویج پذیرش فناوری بلاکچین ، بیت کوین ، ارز دیجیتال و دارایی های دیجیتال است..

اتاق تجارت دیجیتال دارای تعدادی ابتکار و کارگروه است. از جمله این موارد می توان به Token Alliance ، Smart Contracts Alliance ، Blockchain شورای مالکیت معنوی ، کنسرسیوم حسابداری دارایی های دیجیتال ، Global Blockchain Forum ، Group Working State ، DC Blockchain Center و Blockchain Alliance اشاره کرد. نقش خاص هر گروه متفاوت است. با این حال ، تمام این تلاش ها برای “منعکس کردن اولویت های مربوط به اکوسیستم بلاکچین” است. در درجه اول ، هدف این سازمان تأثیرگذاری بر سیاست های عمومی مرتبط با بلاکچین و ارز رمزپایه است.

آرم اجلاس بلاک چین DC 2019

اتاق تجارت دیجیتال هر ساله میزبان اجلاس DC Blockchain و چندین رویداد دیگر است.

شرکت های عضو ، رویدادها و تلاش های بین المللی

شرکت های عضو اتاق تجارت دیجیتال در صنایع مختلفی فعالیت می کنند. این موارد شامل استارت آپ های پیشرو ، شرکت های نرم افزاری ، مشاوره جهانی فناوری اطلاعات ، موسسات مالی ، شرکت های بیمه ، شرکت های حقوقی و شرکت های سرمایه گذاری است. برخی از شرکتهای عضو برجسته شامل Accenture ، Bittrex ، BNP Paribas ، Cisco و Microsoft هستند. این سازمان هر ساله میزبان چندین رویداد است. به عنوان مثال ، برخی از رویدادها در سال 2018 شامل Code-a-thon ، DC Blockchain Summit و DC FinTech Week بودند.

هدف این سازمان همچنین هدایت توسعه سیاست ها در سطح جهانی است. به عنوان مثال ، در اکتبر 2017 ، اتاق تجارت دیجیتال با وزارت بازرگانی ایالات متحده همکاری کرد. آنها با هم رهبری کردند اولین ماموریت تجاری مجاز Blockchain به امارات متحده عربی. در سپتامبر 2018 ، اتاق تجارت دیجیتال سندی را منتشر کرد که در مورد سیاست کانادا توضیح می داد. این در پاسخ به مقررات سیاست پیشنهادی “عواید جرم (پولشویی) و قانون تأمین مالی تروریسم ، 2018” بود.

پادکست بدون سانسور بیت کوین

در سال 2016 ، بورینگ مهمان یک بود قسمت پادکست بدون سانسور بیت کوین. این ظاهر بحث و جدال بسیاری در بسترهای مختلف رسانه های اجتماعی ایجاد کرد. میزبانان پادکست س questionsالات ساده و خسته کننده ای در مورد بلاکچین مطرح کردند. به گفته میزبانان ، وی یا نمی توانست به آنها پاسخ دهد یا پاسخ نادرستی داد. برخی از افراد طرف میزبان بودند و می گفتند Boring شناخت کافی از بلاکچین یا رمزنگاری ندارد و Boring بیش از حد به حرفهای زنجیره ای و صحبت های سخت اعتماد می کند. میزبانان پادکست نیز Boring را به تبلیغ پروژه های کلاهبرداری متهم کردند.

افراد دیگر پس از شنیدن پادکست کمی بیشتر از Boring حمایت می کردند. آنها اظهار داشتند که او هرگز ادعا نکرد که یک متخصص فنی است (به عنوان مثال یک توسعه دهنده زنجیره بلوک) و میزبانان بی ادب هستند. یک فرد عینی آن را خلاصه کرد: “Bitcoin Uncensored’s MO کباب است. رفتن به پادکست آنها و انتظار خلاف این چیزی شبیه به اجازه دادن به نمایش روزانه است که یک قطعه از شما بسازد و انتظار داشته باشید که شما را کدنبال کنند. “

واکنش Boring به انتشار پادکست

واکنش خسته کننده به این مصاحبه همچنین باعث توجه منفی و اضافی شد. وی تهدید کرد که در صورت ارسال این قسمت ، از میزبانان پادکست به دلیل آزار و اذیت و تهمت شکایت خواهد کرد. در واقع ، پادکست ارسال شد و هنوز هم هست موجود در Soundcloud. مطابق با یک مقاله واکنش, این مصاحبه چیزی در حد اتهاماتی نبود که Boring ایجاد کرده است. در ادامه مقاله گفته می شود که میزبانان برای ارسال قسمت پادکست نیازی به مجوز Boring ندارند.

متأسفانه ، این باعث شد برخی از افراد س questionال کنند که آیا Boring باید شخصی باشد که یک سازمان حمایت از بلاکچین و ارزهای رمزپایه را هدایت می کند؟ در همین حال ، دیگران استدلال کرده اند که به وکلای بیشتری که تجربه سیاست های دولت مانند Boring را دارند ، نیاز است. با وجود این بحث و جدال ، Boring همچنان طرفدار اصلی بلاکچین و رمزنگاری است.

پادکست بدون سانسور بیت کوین با جلد هنری (یافت شده در Soundcloud)

خسته کننده تهدید کرد که بعد از اشتباه این مصاحبه پادکست شکایت خواهد کرد.

سخنرانی ها ، وکالت و موفقیت ها

Perianne Boring به عنوان سخنران در بسیاری از رویدادهای مطرح بلاکچین فعالیت کرده است. وی همچنین مرتباً در برنامه های مختلف تلویزیونی و رسانه ای مبتنی بر اینترنت همکاری می کند. به عنوان مثال ، Boring در ظاهر شده است Nasdaq’s TradeTalks برنامه ای برای بحث در مورد وضعیت مقررات ارز رمزنگاری شده و نقش رمزهای سودمند. در سپتامبر 2018 ، او در تالار گفتگوی سیاست Blockchain OECD در پاریس سخنرانی کرد. در اکتبر 2018 ، Boring در Financial Disusted شرکت کرد ، رویدادی که اکونومیست در نیویورک میزبانی کرد.

عکس ویژه ای برای فیلم Economy Disusted (2017)

Boring سخنران عمومی تعدادی از کنفرانس های مرتبط با بلاکچین و رمزنگاری است.

خلاصه

نوآوری های فنی برای زنده ماندن بلاکچین / رمزنگاری ادامه خواهد یافت. هنوز هم نمی توانیم از اهمیت سازمانهای غیر انتفاعی مانند اتاق تجارت دیجیتال یا افرادی مانند Boring چشم پوشی کنیم. برای ایجاد و شفاف سازی سیاست های عمومی در قبال فناوری بلاکچین و ارزهای رمزپایه ، تلاش های زیادی لازم است.

همانطور که بارها در رسانه ها دیده ایم ، مواردی مانند نوسان قیمت یا کلاهبرداری ارز رمزنگاری شده تصور منفی از فضا را برای بسیاری از افراد ایجاد کرده است. با توجه به شرایط کنونی مقررات دولتی و ممنوعیت ارزهای رمزپایه ، داشتن مدافعانی که می توانند به ایجاد آینده مثبت تر برای صنعت کمک کنند ضروری است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me