مصاحبه با مدیر عامل Polymath ، Trevor Koverko ، یک تجربه کمی سورئال است. من جلساتی با شخصیتهای مهم سیاسی داشتم که هماهنگی آنها آسان تر بود – و بدون نیاز به قطع تعداد زیادی از جمعیت پرستش که درخواست عکسبرداری سلفی با مرد رمزگذار آن لحظه را داشتند. بنابراین ، چه چیزی باعث شده همه در مورد ترور کوورکو صحبت کنند؟ در واقع چند چیز است.

کریستینا کامبن از CoinCental چند دقیقه از وقت Trevor را در آنجا فشار داد انجمن جهانی بلاکچین در لندن ، و این چیزی است که ما کشف کردیم.

او گزینه های سرمایه گذاری هوشمندانه ای را انتخاب می کند

ترور کوورکو

Trevor Koverko بنیانگذار پلی مات & مدیر عامل

Trevor از روزهای ابتدایی فعال در رمزنگاری و خرید اولین بیت کوین خود در eBay ، به دلیل سرمایه گذاری در ICO های اولیه از جمله MasterCoin ، Ethereum ، ShapeShift و EOS مشهور است. قبل از آن ، او در دره سیلیکون و وال استریت بود.

و قبل از آن ، او یک بازیکن هاکی بود و NYR Draft Pick را می ساخت. اکنون او متعهد شده است که بر آنچه “بزرگترین و بهترین نگهداری راز رمزنگاری در حال حاضر” به عنوان رئیس جمهور بر عهده دارد – رمزهای امنیتی.

در مورد نشانه های امنیتی بسیار جالب است?

شاید یک سوال بهتر برای پرسیدن این باشد – رمز امنیتی چیست؟ او می گوید: “این در واقع بسیار ساده است ،” رمزهای امنیتی نشان دهنده مالکیت یک دارایی هستند که می تواند سهام LP یا هر چیز دیگری باشد ، و این فقط یک نسخه توکنیزه شده از آن است … شما سرمایه گذارانی دارید که انتظار سود دارند نه انتظار محصول ، و شما دارای مقررات و KYC هستید. ”

در حال حاضر ، به سختی رمزهای امنیتی وجود دارد ، زیرا ایجاد یک فرآیند بیش از حد پیچیده و دست و پا گیر است. علاوه بر این ، هیچ مبادله ای وجود ندارد که نشانه های امنیتی را لیست کند ، بنابراین هنگامی که نسخه خود را صادر کردید ، کاملاً از گزینه ها تازه می شوید.

او می گوید: “Binance و سایر مبادلات بزرگ نقدینگی زیادی دارند ، اما نشانه های امنیتی این کار را نمی کنند زیرا به محض این که در بورس خود یک اوراق بهادار را معامله کنید ، تحت نظارت نهادهای نظارتی و SEC قرار می گیرید. همه از درج اوراق بهادار خودداری می کنند. اکنون ، این همه تقاضا برای نقدینگی رمز امنیتی وجود دارد و جایی برای رفتن نیست. “

و این همان چیزی است که Trevor را بیشتر در مورد پلت فرم Polymath که نسل بعدی توکن های امنیتی را راه اندازی می کند هیجان زده می کند. او می گوید: “Polymath به تریلیون ها دلار اوراق بهادار مالی کمک می کند تا بدون زحمت به بلاکچین مهاجرت کنند.”.

Polymath با جمع آوری بزرگترین جامعه امنیتی در کره خاکی ، تلگرام را با 50،000 عضو گروه پشتیبانی می کند ، پشتیبانی زیادی دارد. او می گوید ، این مهم است زیرا به آنها امکان می دهد تا اثر شبکه را به سرعت برقرار کنند.

چرا اوراق بهادار مالی را توکن می کنیم؟?

دلایل زیادی برای ثبت اوراق بهادار مالی وجود دارد ، از آزاد سازی نقدینگی تا ایجاد 24/7 در دسترس بودن. اما طبق گفته Trevor ، جالب ترین قسمت برنامه ریزی توکن ها است:

“با استفاده از قراردادهای هوشمند و اسکناس های اوراق بهادار می توانید به آنها برنامه ریزی کنید تا کارهایی را انجام دهند ، رأی دادن به عنوان نماینده ، حاکمیت شرکتی ، شما می توانید کارهای بیشتری نسبت به قرارداد کاغذی که در یک کابینت پرونده گرد و غبار جمع می شوند انجام دهید.

Polymath برنامه های بلند پروازانه ای دارد ، در واقع هدف آنها “Ethereum of Security” است. همانطور که Ethereum راه اندازی IPO را برای توسعه دهندگان آسان کرده است ، Polymath نیز راه اندازی STO را برای افراد غیرفنی وال استریت آسان می کند. صادرکنندگان می توانند با استفاده از سیستم عامل خود ، رمز امنیتی خود را با چند کلیک راه اندازی کنند (بدون اینکه نیاز به درک Solidity داشته باشند).

او می گوید: “IPO کثیف ، گران و وقت گیر است.” بلاکچین همه اینها را تغییر می دهد. ” با یک تیم مشاوره ای که در هرجای دیگر بی رقیب است ، Polymath از Overstock’s Patrick Byrne ، ShapeShift’s Erik Voorhees و بنیانگذار Ethereum آنتونی دی Iorio ، در میان سایر وزنه برداران صنعت پشتیبانی می کند..

مشاوران Polymath

مشاوران Polymath / https://polymath.network/

اوه ، و آنها در حال راه اندازی ST20 Security Token Standard هستند. بله ، دقیقاً مانند استاندارد ERC20 برای توکن های کمکی. Polymath برای رمزهای امنیتی با همان مدل برنامه ریزی می کند و استاندارد جدیدی را ایجاد می کند که به جلو حرکت می کند – جای تعجب نیست که او اینقدر پمپ شده است.

چند نوع صادر کننده جذابیت پلیمات را دارد?

وی توضیح می دهد: “ما منبع باز توزیع شده ایم ، و داشتن جایی كه برای مردم تصمیم نمی گیریم برای من بسیار مهم است.” ما صادر کننده نیستیم ، فقط به آنها ابزاری می دهیم تا به آنها کمک کند در هر حوزه قضایی که در آن هستند ، از هر طبقه ای که سرمایه گذاران آنها هستند ، و اینکه چه نوع معافیتی انجام می دهند ، مانند نحوه جمع آوری پول ، سازگار باشند. آیا این یک معافیت از نوع ایالات متحده است؟ آیا این یک دفترچه نامه کامل است؟ ما به افراد کمک می کنیم تا از طریق آن فرآیند حرکت کنند. “

با این وجود برخی از اولین صادر کنندگان Polymath اعلام شده اند و شامل آنها می شود IPwe, رجیستری ثبت اختراعات دارای بلاکچین در جهان و BlockEstate, صندوق املاک و مستغلات ایالات متحده Trevor همچنین در کنفرانس به طور زنده اعلام کرد که یکی از اولین صادر کنندگان یک فیلمساز است که از طریق STO برای فیلم خود سرمایه جمع می کند.

در فیلم آتاری نولان بوشنل ، بنیانگذار آتاری حضور دارد و تهیه کنندگی آن را لئوناردو دی کاپریو بر عهده دارد.

چگونه ترور کوورکو وارد این همه شد?

وقتی از او در مورد اولین لحظه بیت کوین او س askedال می شود ، لبخند احمقانه ای از صورت او عبور می کند. او می گوید: “در آن زمان این فرقه از نوع خاصی از افراد بود.” “هنوز جریان اصلی نبود. موج اول مردم فناوری نبودند. بیشتر افراد اقتصادی و افراد موجود در آن محافل بودند. بچه هایی مثل راجر آنجا هستند [او به یک مرد غیر رسمی در گوشه اتاق مطبوعات اشاره می کند].

“او اولین پسر واقعی بود. او اولین کسی است که از جنبش آزادیخواهی آمد. بچه هایی مثل اریک وورهیس. خیلی کوچک بود. به یاد دارم کنفرانس ها در یک اتاق کوچک بود. همه ما فقط می خواهیم بیرون برویم. آن زمان هیچ کس بابت پول در آن حضور نداشت. مثل یک جامعه مخفی بود. بی روح بود. ما فکر می کردیم که باحال هستیم ، اما نیستیم “، او می خندد ، در حالی که چشم ها کمی بهم می خورند.

“همه جوان تر بودند ، این مثل یک دهه قبل بود. ما فقط در فضا با هم بزرگ شده ایم. سپس به جریان اصلی جریان یافت و منفجر شد. ما انتظار نداشتیم که من نوستالژیک می شوم زیرا در آن زمان بسیار ناب و معتبر بود. هیچ کس نمی پرید. مردم در واقع به آنچه بیت کوین و رمزنگاری مربوط بودند ، اعتقاد داشتند. “

اما نشانه های امنیتی بسیاری از افراد را از این کار دور خواهد کرد

اگر Trevor برای پول ، بلکه برای ایده آل در این کار نبود ، آیا عجیب است که صادر کنندگان Polymath عمدتا به سرمایه گذاران معتبر محدود شوند؟ یا اینکه بودجه Polymath از طریق ICO نبوده بلکه محدود به گروه بسته ای از افراد بوده است؟ آیا احساس می کند با جامعه آرمانشهری که درباره آن صحبت کرده در تضاد است؟ قدری. اما او خوابش را از دست نمی دهد.

“دو راه وجود دارد که من در مورد این سوال فکر می کنم. ما اعتقاد اصلی خود به باز بودن ، غیر متمرکز بودن و ناشناس بودن رمزنگاری را داریم ، مانند این که به آن اعتقاد داریم ، اما همچنین باید برخی از این موارد را مصالحه کنیم تا واقعاً تأثیرگذار باشد. اگر ما می خواهیم به جریان اصلی برویم و واقعاً می خواهیم در مقیاس به مردم كمك كنیم ، باید از قوانین پیروی كنیم و شما باید كارها را مطابق و صحیح انجام دهید. “

حداقل در ایالات متحده ، STO ها در بیشتر موارد به روی سرمایه گذاران معتبر باز می شوند ، نظرات وی در این باره چیست؟ خیلی دوستش ندارد “آیا این عادلانه است که فقط افراد ثروتمند مجاز به سرمایه گذاری در مشاغل جدید هیجان انگیز باشند؟ من شخصاً فکر نمی کنم که این عادلانه باشد. من فکر می کنم که این قوانین باید به روز شوند. صرف داشتن پول به این معنی نیست که شما یک سرمایه گذار باهوش هستید. یعنی پول داری.

افرادی که پول ندارند ، به Ethereum نگاه کنید. Ethereum ثروت زیادی را برای بسیاری از افراد غیر معتبر ایجاد کرد. اگر دولت گفت ، نه ، شما مجاز به سرمایه گذاری در Ethereum نیستید ، زیرا فقط م institutionsسسات بزرگ و افراد ثروتمند آورده شده اند ، بنابراین من فکر نمی کنم که این عادلانه باشد. “

با این حال ، در این زمانهای متغیر ، او معتقد است که تغییر مقررات به وجود خواهد آمد. “در حال حاضر با قانون مشاغل و معافیت های مختلفی که ارائه می شود ، اقدامی برای این امر انجام شده است ، که دلگرم کننده است. ما همچنین یک ذهنیت جهانی داریم ، بنابراین فقط به ایالات متحده و اروپا نگاه نمی کنیم. این یک بوم باز است و هر کسی می تواند آن را برای شرایط خاص خود سفارشی کند. بی شباهت به خود اتریوم نیست. “

Polymath Ethereum

مقایسه Polymath Ethereum

چه چالش های دیگری در پیش است?

چگونه Polymath صادرکنندگان را قادر می سازد تا از قوانین SEC پیروی کنند یا از ایمن بودن رمزهای امنیتی آنها اطمینان حاصل کنند؟ لحظه ای مکث می کند و می گوید:

“خوب ، بنابراین ما بسیاری از کارها را انجام نمی دهیم. ما دوست داریم روی آنچه در آن مهارت داریم تمرکز کنیم. آنچه ما در آن مهارت داریم ایجاد لایه فناوری برای ارزش ویژه قابل برنامه ریزی است. به جای فقط یک گواهینامه اشتراکی که گرد و غبار را در کابینت های پرونده خود جمع می کند ، شما یک رمزعبور دارید که در blockchain زندگی می کند و می توانید برای انجام آن دستور دهید. شما می توانید ماژول داشته باشید. من حدس می زنم آنچه که ما در Polymath انجام می دهیم این است که ما واحدهای مختلفی برای KYC داریم تا آن روند را ساده کند. “

بنابراین ، در حال حاضر ، وقتی نوبت به KYC یا مدیریت امنیت رمز امنیتی شما می رسد ، Polymath هنوز فروشگاه یک طرفه شما نیست ، اگرچه “برخی موارد در دست ساخت است”. همچنین مجموعه ای از مناطق خاکستری قانونی مانند مواردی که پس از STO اتفاق می افتد و نشانه های امنیتی در ترازنامه یک شرکت قرار دارند نیز وجود دارد..

او می گوید: “این همان چیزی است كه ما به آن نیاز داریم.” “چیزهایی مانند حضانت ، چیزهایی مانند مبادله. هنوز یک تن نقدینگی برای رمزهای امنیتی وجود ندارد. این یک مشکل نظارتی است زیرا بسیاری از مبادلات رمزهای ابزار مانند eBay وجود دارد. آنها فقط محصولات مانند یک توکن سودمند را که امنیت ندارد تجارت می کنند. ”

چه زمانی تغییر اتفاق می افتد?

چه زمانی نشانه های اوراق بهادار بر صحنه تسلط پیدا می کنند و جهان بلاکچین را کوتوله می کنند؟ “این اکنون اتفاق می افتد. این نقطه عطف است. در این سه ماه ، فکر می کنم اینجا جایی است که همه اتفاق می افتد. مدتی است که پیچیده است و اکنون ما شاهد ثمره همه کارهای سخت همه هستیم. این یک تلاش کاملا جامعه محور است و این همان چیزی است که من دوست دارم. “

چه مقدار از مکان ها را برای حرکت توکن های سودمند به جلو می بیند؟ “اوه ، خیلی ما علائم کاربردی را دوست داریم ، این همان چیزی است که همه چیز را شروع کرده است و ما فقط از فناوری ایجاد شده توسط این ابزار سودمند استفاده می کنیم. من فقط فکر می کنم که این ادغام خواهد شد و بسیاری از ادغام ها و کشته ها و اجساد وجود خواهد داشت و ما شاهد بزرگتر شدن چند پروتکل بزرگ و اثرات شبکه ای هستیم که قرار است حفظ شوند. سپس رمز امنیتی پدیده ای است که به طور فزاینده ای راهپیمایی می کند. “

رمزهای امنیتی در حال افزایش هستند … آیا شما آماده هستید?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me