اخلالگران مدل های سنتی را تکان می دهند ، امکاناتی که به ما امکان می دهد درآمد منفعل داشته باشیم – یا شرور پوشیده مسئول تمام شکاف های خیابان های بزرگ است؟ مدتی است که بازارها مورد علاقه کاربران قرار گرفته و از نظر مقامات منزجر شده اند. اما با ظهور بازارهای بلاکچین ، این می تواند زمان بازپرداخت باشد.

بازارهای آنلاین سود زیادی از بلاکچین دارند. اما آنها همچنین چیزهای زیادی برای از دست دادن دارند ، به خصوص اگر نتوانند مزیت حرکت اول را کسب کنند. شما ممکن است یک پایگاه کاربر وفادار داشته باشید که بارها و بارها از سیستم عامل شما سود می برد. چرا به آنها گزینه معتبری نمی دهید که 20 درصد کمتر در جیب آنها نباشد؟ در غیر این صورت تماشا کنید که چقدر سریع آنها را ترک می کنند.

بازارهای بلاکچین چگونه کار می کنند؟?

هنگامی که ماهیت فناوری بلاکچین را درک کردید ، درک نحوه کار بازارهای بلاکچین بسیار آسان می شود. آنها با اجرای مستقل ، از یک سیستم همتا به نظیر (نه یک سیستم بازاریابی به این ترتیب) استفاده می کنند که اجازه می دهد معاملات قابل اعتماد از فروشنده A تا خریدار B. اتفاق بیفتد..

بنابراین ، آن اتاق یدکی که از طریق Airbnb اجاره می کنید؟ آن اتومبیلی که شما برای اوبر رانندگی می کنید؟ از طریق بازارهای بلاکچین و فناوری قرارداد هوشمند ، اکنون می توانید کل ارزش معامله را دریافت کنید. و دیگر لازم نیست 20 درصد کمتر کار کنید. می توانید کل فیش حقوقی را دریافت کنید.

با استفاده از سیستم قرارداد هوشمند ، پس از توافق شرایط ، معامله انجام می شود. ساده و آسان ، سریع و کارآمد ، ارزان تر و منصفانه تر.

نمایش بازار بلاکچین: گرافیکی که رایانه ها و تلفن های متصل به خط را نشان می دهد ، نمادی از یک رویکرد بلاکچین است.

نمایشی از بازارهای بلاکچین

چه چیزی است?

در صورت اختلاف پرداخت چه اتفاقی می افتد؟ اگر بازارهای بلاکچین به طور مستقل و نظیر به نظیر کار می کنند ، اگر کالایی را با حسن نیت خریداری کنید و چیز دیگری دریافت کنید ، چه می کنید؟ یا هرگز آن را دریافت نکنید?

اول از همه ، احتمال وقوع آن با استفاده از فناوری بلاکچین ذاتاً کم است. رتبه فروشنده برای همه تغییرناپذیر و قابل مشاهده است. معامله بدی انجام دادید؟ شما به سادگی فروشنده را در بررسی قایق بندی می کنید. چند مورد بررسی بد بسیار زیاد و این فروشنده از بازار کنار گذاشته خواهد شد.

با این حال ، اختلافات پرداخت همچنان اتفاق می افتد که ممکن است خارج از کنترل خریدار یا فروشنده باشد. اگر زلزله قبل از ورود گردشگر خانه ای را خراب کند چه؟ یا ساعت عتیقه ای که می فرستید از طریق نامه خراب می شود?

برای بسیاری از این موارد ، بازارهای بلاکچین مانند OpenBazaar از یک سیستم محافظتی با شخص ثالث قابل اعتماد برای حل و فصل اختلاف استفاده می کنند. وجوه ارسال می شود اما آزاد نمی شود تا زمانی که دو از سه حزب با قبول شرایط موافقت کنند.

مقیاس پذیری مسئله دیگری است ، به ویژه در مورد شبکه Ethereum. 15 معامله در ثانیه برای تصویب انبوه کافی نیست. همچنین بازارهای بلاکچین زیادی هنوز کاملاً آماده نیستند. اما دیدن مسیری که بازارهای آنلاین با وب 3.0 در پیش گرفته اند یک نبوغ لازم نیست.

پلتفرم تجارت آنلاین لیستیا

با هشت سال تجربه و میلیون ها مورد که قبلاً مورد معامله قرار گرفته اند ، اگر یک مبادله قدیمی خوب را دوست دارید ، شاید نام آن را شنیده باشید لیستیا قبلا، پیش از این. ایده پشت این بازار آنلاین این است که شما می توانید چیزهایی را که دیگر نمی خواهید با کالاهایی که افراد دیگر از آنها خسته شده اند نیز تجارت کنید. زباله یک نفر گنج دیگری است. یا چیزی شبیه به آن.

بنابراین اگر یک Xbox را نگه دارید که هرگز از آن کیف Gucci استفاده نمی کنید یا از خرید آن پشیمان هستید و می خواهید آن را با همان ارزش ارز مبادله کنید ، می توانید آن را در لیستیا معامله کنید.

Platform Bartering Platform ، صفحه اول بازار آنلاین بلاک چین آنها

پلت فرم مبادله لیستیا

چرا Listia از Blockchain Tech استفاده می کند?

در سبک کلاسیک “قبل از اخلالگران خود را بهم بزنید” ، لیستیا مدتی است که از ارز رمزنگاری شده خود استفاده می کند. بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Ge-Hwan Chuang توضیح می دهد:

“لیستیا برای اولین بار به یک دلیل ساده وارد فناوری بلاکچین شد: لیستیا از بدو تأسیس خود از یک ارز دیجیتال متمرکز ، اعتبارات لیستیا استفاده می کرد. ما در ابتدا در حال بررسی تبدیل اعتبارات Listia به یک ارز رمزپایه غیرمتمرکز بودیم. پس از چندین جلسه طوفان مغزی و جلسات محصولات ، ما به مفهومی رسیدیم که نحوه تعامل مصرف کنندگان در بازارهای همتا به همتا را تغییر دهیم. “

توجه کنید که او می گوید “بازارها” به صورت جمع؟ به این دلیل که لیستیا در حال فکر کردن چندین مرحله جلوتر است. آنها یک سیستم معاملات نظیر به نظیر ، پروتکل جوهر را ایجاد کردند که به مصرف کنندگان اجازه می دهد در هر بازار با یکدیگر مبادله کنند – نه فقط در بازار خود.

“ما دانش خود را از اداره یک بازار به مدت هشت سال گرفتیم و آن را به یک پروتکل معاملاتی قوی تبدیل کردیم که ارائه دهنده خدمات غیرمتمرکز ، حل اختلاف و یک سیستم شهرت قابل انتقال عمومی است. now کاربران اکنون می توانند در بازارها شهرت کسب کنند و از آنها در چوانگ توضیح می دهد.

Ink Pay یک برنامه پرداخت در بازار است که به کاربران امکان خرید و فروش با استفاده از توکن سازگار ERC20 با Listia را می دهد در حالی که شهرت قابل انتقال را به دست می آورید. Ink Pay همچنین مرورگری است که کاربران می توانند از طریق آدرس Ethereum یا کد QR خود تاریخچه معاملات و بازخورد هر کاربر دیگری را مشاهده کنند..

یک سیستم اعتبار قابل انتقال

لیستیا با استفاده از فناوری بلاکچین یک سیستم شهرت غیرمتمرکز و قابل انتقال را ایجاد می کند که به کاربران کمک می کند تا با خیال راحت در بازارهای همتا به همتا پول خود را ارسال و دریافت کنند. آنها برای هر معامله انجام شده یک شهرت عمومی کسب می کنند و می توانند اعتبار کسب شده خود را از یک بازار به بازار دیگر ارائه دهند ، اعتبار و تأیید فوری را ارائه می دهند.

قبل از تصمیم به معامله با آنها ، خریداران می توانند به سرعت در تاریخ معاملات و بازخورد فروشنده جستجو کنند.

شفافیت Blockchain بازی واقعی است

لیستیا هنگام خرید یا فروش چیزی هزینه معامله کمی می گیرد. و پروتکل مرکب دارای قلاب هایی است که به هر بازاری که تصویب می کند اجازه می دهد تا هزینه معامله را نیز دریافت کند. چوانگ اذعان می کند: “پس از ادغام با پروتکل جوهر ، مدل اصلی کسب و کار Listia تغییر چندانی نکرد.” شفافیت فناوری Blockchain بازی ساز واقعی در اینجا است.

Exchange Goods on Listia: تصویری از بازار و بررسی برنامه آنها.

کالاها را در لیستیا مبادله کنید

“معرفی فناوری بلاکچین برای ایجاد یک معامله عمومی و سابقه بازخورد تغییرناپذیر ضروری است. این فعال کننده فناوری اصلی است که به فروشندگان اجازه می دهد تا به شکلی کاملاً شفاف و قابل اعتماد در سراسر بازار شهرت کسب کنند. در حال حاضر ، بازارهای تجارت الکترونیکی سنتی دارای شهرت فروشنده هستند و فروشندگان برای استفاده از شهرت خود چاره ای جز ادامه فروش در آن سیستم عامل ندارند. بدون فناوری بلاکچین ، داده های فروشندگان همچنان در اختیار یک نهاد واحد است. ”

چشم انداز Listia این است که با کمک به مردم برای استفاده از آن در شرایط روزمره ، بلاکچین و فناوری Ethereum را به جریان اصلی مصرف کنندگان وارد کنید.

افکار پایانی

به نظر می رسد که Listia یک تحرک هوشمند در فضای بازارهای بلاکچین است ، قبل از اینکه توسط آن رانده شود ، با تکنولوژی همراه است. و در حقیقت ، فناوری بلاکچین مانند یک دستکش متناسب با مدل Listia است.

چوانگ می گوید: “بعد از نزدیک به یک دهه اداره همتا به لیست لیستیا ، ما فهمیدیم که مشکلاتی که در تلاش برای حل آنها بودیم را می توان در بازارها تعمیم داد.”.

“لیستیا معتقد است که شهرت خود مختار کاملاً خرید و فروش آنلاین مصرف کنندگان را تغییر خواهد داد. خریداران خیال آسوده دارند و فروشندگان شهرت قابل انتقال را بدست می آورند و پول بیشتری را به جیب خود می آورند. “

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me