رمزنگاری در صنعت پورنو در حال گسترش است اما این خیلی تعجب آور نیست. صنعت پورنو ، به ویژه ، دارای سابقه پذیرش اولیه فن آوری جدید برای متخصصان و غیره است. مرتبط با فشار دادن فن آوری جدید مانند تجارت الکترونیکی ، VHS و جریان ویدئو برای نام بردن از چند مورد.

صنعت پورنو یک بازار فوق العاده رقابتی است که هر بازیکن را ملزم می کند دائما به دنبال جدیدترین فن آوری باشد تا بتواند آنها را به جلو ببرد. این اغلب منجر می شود صنعت برای اولین بار به ادغام فناوری جدید برای رشد مشتری خود و ارائه محصول بهتر.

به عنوان مثال ، در روزهای ابتدایی کارت های اعتباری ، درگاه های اینترنتی محتوای بزرگسالان سریعاً روش پرداخت جدید را پذیرفتند. پرداخت کارت اعتباری و سایر fintech فرصت هایی را برای مشاغل بزرگسالان بزرگ مانند Danni’s Hard Drive و اعضای او فقط paywall فراهم می کند – “Hotbox”.

danni.com در سال 1996 راه اندازی شد و در کنار آمازون و eBay تجارت پیشگام تجارت الکترونیکی بود. در اوایل هارد درایو Danny’s Hard Drive شاهد پرترافیکی و سرورهای ISP خود است. پس از چند سال سریع ، وب سایت بیش از 8 میلیون دلار درآمد کسب می کند و به شما کمک می کند تا سایر فن آوری های پردازش پرداخت را به تصویب گسترده برساند.

اخیراً ، غول پورنو آنلاین Pornhub در حال گسترش گزینه های پرداخت برای مشتریان و تبلیغ کنندگان خود است. با شروع Verge ، Pornhub TRON و Zencash را به رمزنگاری مورد قبول خود اضافه می کند و احتمالاً گزینه ها را در آینده گسترش می دهد.

آنچه Pornhub به دنبال ارز رمزنگاری شده است

Pornhub اولین شرکت بزرگی نیست که رمزنگاری را قبول می کند. در حقیقت ، مشاغل اصلی بیشتر مانند مایکروسافت ، استیم و Overstock قبلاً پردازش های رمزنگاری را پردازش کرده اند. صنعت بزرگسالان معمولاً یک پذیرنده اولیه است اما در این مورد ، Pornhub دیر به مهمانی حزب رفت.

با این حال ، حتی اگر مدتی طول بکشد تا به اینجا برسند ، Pornhub ادغام رمزنگاری یک گام بزرگ به جلو برای تصویب خرده فروشی است. با توجه به اینکه آنها نه تنها بزرگترین سایت در رده خود هستند ، بلکه یکی از بزرگترین سایتها در وب هستند – 27th در Alexa – Pornhub را می توان کمی پیشرو در نظر گرفت. اما Pornhub چه چیزی در ارزهای رمزپایه می بیند و چرا این سکه ها تا کنون وجود دارد?

رفتن خصوصی با رمزنگاری

حریم خصوصی و ناشناس ماندن؛ دو موضوع بسیار رایج در صنایعی مانند Pornhub’s. همانطور که Pornhub مشاغل قانونی می تواند باشد ، صنعت هنوز هم چمدان ها و بارهای زیادی را حمل می کند. در نتیجه ، رمزنگاری به عنوان گزینه پرداخت ممکن است برای مشتریان Pornhub که ترجیح می دهند پنهانی باقی بماند بسیار جذاب باشد.

از هم اکنون ، رمزنگاری که Pornhub شروع به اتخاذ کرده است از یک موضوع مشترک از حریم خصوصی و ناشناس ماندن استفاده می کند. Verge ، یک سکه حفظ حریم خصوصی که برای افراد و استفاده های روزمره طراحی شده بود ، برای اولین بار پذیرفته شد. کوری پرایس ، معاون V از Pornhub گفت: “ما بسیار هیجان زده هستیم که به طرفداران خود امکان استفاده از رمزنگاری را می دهیم و فکر می کنیم Verge ، با تمرکز بر ناشناس بودن ، بهترین گزینه است – چه برای حفظ حریم خصوصی ، راحتی یا هر دو!”

اینکه آیا Verge “بهترین گزینه” است یا خیر ، در جامعه رمزنگاری به شدت بحث می شود ، زیرا ارز اخیراً با جاده ای سنگین روبرو است. با این حال ، ادامه گزینه های پرداخت رمزنگاری به نفع Pornhubs است. TRON و Zencash هر دو مطابق با تمرکز Pornhubs بر حق داشتن حریم خصوصی و ناشناس بودن مشتریان خود هستند.

کوری پرایس این بار اظهار داشت: “ارزهای رایج [C] به ویژه در صنعت سرگرمی بزرگسالان قابل استفاده هستند زیرا آنها محرمانه هستند و از ابزارهای بی هویتی بیشتر از مناقصه های سنتی استفاده می کنند. ZenCash و TRON افزودنیهای محکم در روش های ذخیره سازی ما ایجاد می کنند و ما خوشحالیم که طرفداران ما از آنها برای خرید موارد بی شماری در سیستم عامل ما استفاده می کنند. “

Three’s a Party: Zencash و TRON به Verge می پیوندند

در کنار بسیاری از سکه های دیگر در بخش حریم خصوصی ، TRON و Zencash پروژه های منحصر به فرد بلاکچین با برخی از ویژگی های تمایز هستند.

Horizen به Pornhub می پیوندد

Horizen – Zencash سابق

Zencash که اکنون به Horizen تغییر نام داده است ، بلاکچینی است که با حفظ حریم خصوصی پیش فرض برای پشتیبانی از مجموعه ای از محصولات طراحی شده است. در حال حاضر ، اکوسیستم Horizons از ارز رمزنگاری شده Zen خود به همراه چند محصول دیگر که در زنجیره آنها ساخته شده است از جمله برنامه پیام رسانی امن ZenChat ، تشکیل شده است. در آینده ، Horizen قابلیت های حریم خصوصی خود را در DAO زنجیره ای به همراه فناوری fronting domain که به جلوگیری از سانسور اینترنت کمک می کند ، گسترش می دهد..

رمزنگاری Tron در پورنو

عکس تیم TRON

به همین ترتیب ، TRON یک پروژه محرمانه است و از سال 2017 در بلاکچین Ethereum آغاز می شود. اخیراً ، TRON پس از انتقال به Mainnet خود و مهاجرت نشانه های TRX ERC20 به Mainnet TRX ، “روز استقلال” خود را داشت. ارز رمزنگاری شده TRON TRX ، مشابه XVG یا ZEN ، تمرکز اصلی برای نیازهای پرداخت Pornhubs خواهد بود. با این حال ، مانند سکه های دیگری که Pornhub تصویب کرده است ، TRON مجموعه ای از پروژه ها از جمله اکوسیستم و سیستم عامل dApp دارد..

چیزهای بیشتری برای آمدن وجود دارد

Pornhub اولین کسی نیست که رمزنگاری را در پورنو به کار می گیرد. اما قابل درک است که چرا غول پورنو این روابط جدید را آهسته و آرام می گیرد. Verge ، Zencash و TRON تنها سکه های حفظ حریم خصوصی در این محله نیستند اما به نظر می رسد که Pornhub قصد دارد قبل از رفتن به سطح بعدی ، کمی با هر سکه آشنا شود.

با وجود بلاکچین فضای بسیار جوان و بی ثباتی ، Pornhub احتمالاً به این روند تصویب آهسته و انتخابی ادامه خواهد داد. قابل درک است که Pornhub همچنان از آن ارزهای رمزنگاری شده که بر روی حریم خصوصی و بی هویتی کامل متمرکز هستند ، طرفداری خواهد کرد. خبر خوب این است که هنوز هم تعدادی از پروژه های سودآور و سودمند وجود دارد که به نظر می رسد متناسب با این قانون باشد و می تواند به روابط داغ بعدی غول های پورنو تبدیل شود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me