رمز شبکه Raiden (RDN) چیست?

رمز Raiden Network پول رایج شبکه Raiden است که پروتکل خود را به عنوان وسیله ای برای “انتقال رمزهای سریع ، ارزان و مقیاس پذیر برای Ethereum” توصیف می کند. پروتکل به این معنی است متمم Ethereum ، در برابر آن رقابت نکنید ، اجازه دادن به توکن های سازگار Ethereum را می دهید (ERC-20) مورد استفاده قرار گیرد.

به طور کلی ، تیم Raiden مشکل اصلی مقیاس پذیری بلاکچین را توصیف می کند. هزینه های هنگفت همراه با زمان تأیید طولانی ، ایده اتخاذ انبوه Ethereum (همراه با بلاک چین های دیگر مانند بیت کوین) را در حال حاضر غیر واقعی می کند. اینجاست که شبکه Raiden وارد می شود. استفاده از خارج از زنجیره معاملات برای حل مشکلات مقیاس پذیری پیش روی Ethereum ، Raiden پرداخت “تقریباً فوری و کم هزینه” را صرف نظر از تعداد تراکنش های پردازش شده در شبکه ارائه می دهد.

ویژگی های اصلی RDN

شبکه Raiden اساساً راه حل Ethereum برای مقیاس پذیری است و نسخه Ethereum از Bitcoin Lightning است. با این گفته ، درک هدف از رعد و برق Bitcoin درک شما از RDN را راحت می کند.

طبق ویدئویی که در وب سایت رسمی شبکه Raiden, قبل از اینکه مقیاس گسترده پرداخت های بلاکچین اتفاق بیفتد ، باید تقریباً 100000000 دور در ثانیه را تسهیل کند. از هم اکنون ، بلاکچین Ethereum قادر به مدیریت حدود 10-15 دور در ثانیه (تراکنش در ثانیه) است. در مقایسه با کارت اعتباری ویزا ، که توانایی تحمل 45000 دور در ثانیه را دارد ، شبکه فعلی Ethereum بسیار ناکارآمد است.

ویژگی های کلیدی که شبکه Raiden را برای تسریع در معاملات با کارمزد پایین در بر می گیرد به شرح زیر است:

 1. تأییدهای انتقال سریع (<1 ثانیه) انتقال های فعلی در بلاکچین Ethereum ممکن است چند ثانیه تا چند دقیقه طول بکشد.
 2. نقل و انتقالات خصوصی که در دفتر جهانی قابل مشاهده نیستند.
 3. مسائل مربوط به مقیاس پذیری را حل کنید تا Ethereum بتواند اتخاذ انبوه را ایجاد کند ، به Ethereum اجازه می دهد با پول نقد الکترونیکی که در ابتدا برای آن طراحی شده بود ، زیرساخت پرداخت جهانی از طریق peer to peer شود..
 4. معاملات کم هزینه
 5. قابلیت پرداخت خرد
 6. در اتحادیه با هر نشانه ERC-20 کار می کند. نشانه های این لیست شامل EOS (EOS) ، Tron (TRX) ، Icon (ICX) ، Binance Coin (BNB) و موارد دیگر است..

RDN چگونه کار می کند?

با توجه به صفحه استخدام آن در angel.co, RDN با تغییر “از مدلی که همه معاملات به دفتر مشترک در بلاکچین ضربه می زنند به مدلی که در آن کاربران می توانند از طریق تبادل خصوصی پیام بدون درگیر کردن یک پروتکل اجماع جهانی با حفظ امنیت و تضمین های مورد انتظار از سیستم بلاکچین ، رمزها را انتقال دهند” کار خواهد کرد.

فناوری Raiden Network می تواند به عنوان یک لایه در بالای بلاکچین بیان شود و در نهایت یک اتحادیه همکاری بین آن و چارچوب اساسی Ethereum ایجاد شود. این امر نیاز به اجماع جهانی را برطرف می کند ، که به طور قابل توجهی قابلیت شبکه را در مقیاس در سطوح بهبود یافته کاهش می دهد. حذف نیاز به اجماع جهانی “با استفاده از شبکه ای از کانال های پرداخت که امکان انتقال ایمن ارزش خارج از زنجیره را فراهم می کند ، یعنی بدون درگیر شدن زنجیره بلوک برای هر انتقال.”

ساده ترین اصطلاحات خراب شده ، پروتکل چیزی شبیه به این را دارد:

 1. کانالهای پرداختی که امکان انجام معاملات ایمن و خارج از زنجیره را فراهم می کند. با اثبات رمزنگاری و قراردادهای هوشمند ، معامله می تواند به طور موثر و ایمن انجام شود زیرا همیشه توسط “پیش پرداخت” زنجیره ای پشتیبانی می شود.
 2. کانال های پرداخت دو طرفه, امکان انجام معاملات رمز به عقب و جلو.
 3. چند خانه, هش قفل شده انتقال ، رمزعبورها را قادر می سازد تا از طریق گره های متعددی به جای یک گره واحد عبور کنند در حالی که با “کلید” امن شده اید. بدون وجود کلید مخفی ارائه شده توسط فرستنده اصلی ، نمی توان نشانه ها را به صورت زنجیره ای ادعا کرد.

درباره RDN

پروژه Raiden Network توسط آلمان Brainbot Technologies AG ، یک شرکت نرم افزاری اختصاص داده شده به توسعه پروتکل بلاک چین در حال توسعه است. در سال 2000 توسط هایکو هیس تاسیس شد و در حال حاضر بین 11 تا 50 کارمند در دفاتر بین برلین ، ماینتس و کپنهاگ دارد. همچنین بنیانگذار PediaPress ، Hees از مارس 2014 توسعه دهنده اصلی Ethereum بوده است. از آنجا که یک توسعه دهنده اصلی برای Ethereum است ، مشخص است که چگونه بنیانگذار نقایص موجود در پروتکل فعلی خود را با روش های بهبود آن می بیند.

به اندازه کافی جالب توجه است ، وب سایت RDN را به عنوان یکی از پیشرفت های اصلی بلاکچین خود شامل نمی شود ، که می تواند ناشی از دشواری برجسته کردن طیف گسترده ای از پروژه هایی باشد که در حال حاضر در یک صفحه انجام می دهند. با این حال ، در مورد وضعیت پروژه Raiden Network هیچ به روزرسانی نشده است توییتر و نه متوسط از 1 دسامبر 2017. در حالی که منابع مختلف پیشنهاد می کنند این پروژه به تأخیر بیفتد ، به نظر می رسد که پروژه با بررسی بیشتر موقعیت های فعلی باز آنها (که می تواند برای اینجا) و به روزرسانی های اخیر آنها گیتهوب.

RDN عرضه سکه

عرضه کل RDN در حدود 100000000 است و تقریباً 50٪ از آن در 50،148،936 عرضه می شود. در حال حاضر با کلاهبرداری نزدیک به 341 میلیون دلار ، در حال حاضر در بین 102 سکه در موقعیت 102 قرار دارد.

در تاریخ 1 دسامبر ، تیم از طریق اعلام کرد توییتر “ما در حال انتقال برخی از RDN به منبع مایع به الف) جبران مشاوران ب) برخی از نشانه ها در کیف پول مفید تر هستیم.” طبق وب سایت رسمی Raiden ، سکه ها به روش زیر تخصیص داده شده اند:

 • 50٪ حراج عمومی
 • 34٪ توسط آزمایشگاه های brainbot تأسیس شده (پروژه Raiden)
 • 16٪ صندوق توسعه خارجی

بنابراین ، اشاره شده است که مقدار زیادی سکه RDN برای تأمین بودجه توسعه پروژه مورد استفاده قرار می گیرد.

تاریخچه تجارت RDN

در مقایسه با سایر ارزهای رمزپایه ، سکه در چند سال گذشته تا حدودی افزایش مداوم داشته است ، که احتمالاً می تواند احساسات جوامع سرمایه گذار را نشان دهد که این یک نگه داشتن بلند مدت است تا یک پول ساز سریع.

نمودار رمزگذاری raiden coinmarketcap

از کجا می توانید RDN بخرید?

می توانید RDN را در سایت های صرافی مانند هووبی, بینانس, و Gate.io. یکی از ساده ترین راه های خرید و فروش این سکه ها ، ایجاد حساب Coinbase یا Bitstamp در ابتدا است. پس از تأیید ، می توانید Ethereum را از طریق انتقال بانکی یا کارت اعتباری خریداری کنید و سپس رمزها را در یک صرافی جایگزین مانند Binance واریز کنید. به محض دریافت رمزها ، مراحل استفاده از مبادله مربوطه را دنبال کرده و خارج از تجارت کنید.

از هم اکنون ، ثبت نام در بسیاری از صرافی ها به دلیل علاقه زیاد به ارز رمزپایه کمی دشوار است. این امر باعث می شود که مبادلات با تقاضا روبرو نشوند و اغلب کاربران جدید را از ناتوانی در ارائه خدمات کافی بدون به روزرسانی زیرساخت هایشان دور می کنند. اگر می خواهید روی ارز رمزنگاری شده سرمایه گذاری کنید ، لطفاً بخاطر داشته باشید که تلاش خود را برای یافتن سایت های معتبری که اطلاعات شخصی شما را بدزدند انجام دهید. اگر نگاهی به راهنمای جامع ما “نحوه خرید بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه محبوب” بیندازید ، مجموعه ای از سایت های مبادله ای را پیدا خواهید کرد تا به شما کمک کنند تا در جستجوی RDN خود شروع کنید..

کجا می توانید RDN ذخیره کنید?

با توجه به اینکه RDN یک رمز ERC-20 است ، می توانید آن را روی کیف پول های سخت افزاری که از بلاک چین Ethereum پشتیبانی می کنند مانند Trezor یا Ledger Nano S. ذخیره کنید. همچنین می توانید آن را در MyEtherWallet (MEW) ذخیره کنید. برای بررسی کیف پول بیشتر ، به راهنمای ما مراجعه کنید بهترین کیف پول های اتریوم.

نتیجه

از زمان تأسیس در سال 2015 ، شبکه Raiden خود را “یک پروژه زیرساخت اصلی بلاکچین بسیار مورد انتظار ، با هدف مقیاس گذاری ظرفیت پلت فرم Ethereum برای پشتیبانی از پذیرش قابل توجه” تعریف می کند. جالب است بدانید کمبود به روزرسانی که به طور بالقوه می تواند سرمایه گذاران را فریب دهد ، به نظر می رسد این پروژه به جای یک طرح پمپ و تخلیه دیگر ، طولانی مدت است..

موارد استفاده برای پروژه و سابقه مدیر عامل جنبه های جالب توجه پروژه است که شایستگی اعتبار آن را فراهم می کند. اگر همه چیز حل شود ، می توانیم RDN را به عنوان یکی از اصلی ترین ارزهای دیجیتال برای خرده فروشی و پرداخت های P2P ببینیم.

بدون اطلاعات بیشتر در مورد پروژه و به دلیل ماهیت کلی صنعت ارزهای رمزنگاری شده ، این پروژه همچنان بسیار حدس و گمان است. لطفاً بخاطر بسپارید ، این فقط یک مقاله آموزنده است که به عنوان توصیه مالی در نظر گرفته نمی شود.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me