Reddcoin (RDD) چیست?

تصور کنید که برای پست FB خود به صورت رمزپایه پرداخت می شوید و می توانید آن را با محصولات ، کارت های هدیه و سایر موارد معامله کنید. به Reddcoin خوش آمدید. Reddcoin را به عنوان “سکه رسانه های اجتماعی” با سیستم پرداخت همتا به همتا (p2p) تصور کنید..

Reddcoin در سال 2014 برای عموم منتشر شد ، یک ارز رمزپایه غیرمتمرکز اجتماعی است که به هر کسی امکان ارسال فوری را می دهد & پرداخت های RDD (ارز رمزنگاری شده بومی آن) را در شبکه های اجتماعی و بدون هیچ گونه معامله دریافت کنید. این نسخه در اصل نسخه Blockchain Venmo ، Facebook Cash یا Snapchats Snapcash است که همه اینها به شما امکان می دهد از طریق سیستم عامل های رسانه های اجتماعی مربوطه ، به راحتی پول را به دوستان و خانواده انتقال دهید..

با این حال ، برخلاف این شبکه های اصلی رسانه های اجتماعی که شما را ملزم به استفاده از بستر اصلی خود برای ارسال و دریافت پول می کنند ، Reddcoin به شما امکان می دهد ویژگی های پرداخت خود را در چندین سیستم عامل مانند Reddit ، Facebook ، Twitter و موارد دیگر به صورت یکپارچه ادغام کنید. همچنین ، شما می توانید کارهای دیگری غیر از ارسال فوری انجام دهید & دریافت پول به افراد دارای Reddcoin: شما می توانید به سازندگان محتوا پول “نکته” دهید مانند آنچه شما می خواهید یک پست را “دوست” یا “مورد علاقه” خود قرار دهید.

Reddcoin از رویکردی سازگار با محیط زیست به نام Proof-of-Stake-Velocity (PoSV) استفاده می کند. این با پروتکل اثبات کار Bitcoin (PoW) که به مقدار زیادی انرژی برای استخراج نیاز دارد متفاوت است. هر کاربر Reddcoin به طور خودکار Reddcoins را هنگام stack ضرب می کند ، زیرا این یک عملکرد داخلی کیف پول رسمی قابل بارگیری است (که برای شروع استفاده از آن باید به آن نیاز داشته باشید).

ویژگی های اصلی Reddcoin

  1. Reddcoin یک ارز رمزنگاری شده اجتماعی است که می تواند با بسیاری از سیستم عامل های مختلف رسانه های اجتماعی برای ارسال / دریافت پول با هزینه صفر ادغام شود.
  2. این یک ارز رمزنگاری منبع باز همتا به همتا است که از Litecoin گرفته شده است.
  3. این بخش بیشتر تلاش خود را صرف تسهیل “جمع آوری” مقدار کمی RDD در شبکه های اجتماعی می کند که به روشی مشابه “پسندیدن” پست در FB انجام شده است.
  4. الگوریتم PoSV برداشت جدیدی از PoS است که هم مالکیت (سهام) و هم فعالیت (سرعت) را تشویق می کند.
  5. سیستم tipping آن قبلاً در توییتر ، Reddit ، Twitch و Justin.TV فعال شده است.

نوک reddcoin

چطور Reddcoin کار کردن?

همانطور که قبلاً گفته شد ، Reddcoin به شبکه های رسانه اجتماعی مربوط شما متصل می شود و شما را قادر می سازد تا هزینه های RDD فوری و بدون هزینه را به هرکسی که در شبکه خود با آن ارتباط برقرار می کنید ارسال کنید. شما می توانید RDD را برای اجاره به مادرتان بفرستید ، به همكاری كه برای شما ناهار Chipotle burrito برای شما خریده است بازپرداخت كنید یا به یك سازنده محتوا برای یك پست زیبا توله سگ “نوك بدهید”. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که بر روی دکمه “نکته” کلیک کنید تا سپس برای آن شخص وام خردی ارسال شود.

Reddcoin از PoSV استفاده می کند ، که در ابتدا توسط تیم Reddcoin طراحی شده است تا جایگزین پروتکل سابق PoW خود شود. PoSV اساساً برداشت جدیدی از Proof-of-Stake (PoS) است که نیازهای ارز اجتماعی آن را برطرف می کند تا “هم مالکیت (سهام) و هم فعالیت (سرعت)” را تشویق کند..

به گفته خودشان ، اصلاحات در PoS “برای ارتقا. مشارکت فعالتر شبکه” لازم بود. بزرگترین تفاوت این دو در این است که در حالی که PoS دارای پیری خطی سکه است (هر روز سکه ای نگه داشته می شود ، یک روز سن سکه به دست می آورید) ، PoSV دارای پیری غیر خطی سکه.

نمودار سن سکه reddcoin

PoSV minting ، همتای استخراج PoW ، به هر کسی اجازه می دهد تا RDU را با پردازنده های رایانه های شخصی ، لپ تاپ ها و دستگاه های تلفن همراه به جای دستگاه های استخراج گران قیمت و مصرف کننده انرژی مانند GPU یا ASIC ، RDD را “ضرب” کند. با PoSV ، هرچه سهام RDD بیشتری در کیف پول خود داشته باشید ، احتمال یافتن بلوک معتبر / دریافت جوایز بلوکی بیشتر است. برای این اتفاق ، تنها کاری که باید انجام دهید این است که کیف پول خود را روشن نگه دارید و به اینترنت متصل باشید.

در باره Reddcoin

رد کوین در تاریخ 20 ژانویه 2014 به عنوان ارز رمزپایه PoW ایجاد شد. در تاریخ 2 فوریه 2014 ، پس از جمع آوری 100000 دلار از طریق آنها عرضه اولیه سکه عمومی (IPCO), Reddcoin برای عموم منتشر شد. در تاریخ 29 آوریل 2014 ، آنها اعلام کردند که Reddcoin از PoW منتقل می شود PoSV.

در سال 2017 ، Reddcoin با اعلام رسمی اعضای تیم خود ، از جمله توسعه دهندگان ، لیست کرد جان نش و لئونارد سیمونس.

در توییت های بعدی ، آنها علناً اضافه شدن توسعه دهندگان مانند بردلی پلوف و جیمز تویگ را اعلام کرده اند. آنها در به روزرسانی انجمن از طریق فعال بوده اند توییتر, اما اگر می خواهید مستقیماً در مورد پیشرفت پروژه تیم ها مطلع شوید ، آنها را بررسی کنید GitHub یا ترلو (که شامل نقشه راه پروژه است).

معرفی تیم Reddcoin! وقتی با هم کار می کنیم تا کاملاً بالقوه Reddcoin را درک کنیم ، برای به روزرسانی های بیشتر در آینده تماشا کنید! RDD دلار pic.twitter.com/VjCmZhdcgX

– Reddcoin (reddcoin) 14 اکتبر 2017

RDD عرضه سکه و پایداری

هنگامی که انتقال از PoW به PoSV در اول آگوست 2014 انجام شد ، تقریبا 27 میلیارد RDD وجود داشت. از هم اکنون ، ReddCoin دارای گردش معادل 28،773،308،124 RDD است. نتیجه گیری سالانه منجر به تورم 5 درصدی می شود و محدودیتی برای حداکثر عرضه RDD وجود ندارد.

تاریخچه معاملات RDD

همانطور که در بالا مشاهده می کنید ، Reddcoin از ابتدای تاسیس خود تاکنون ثابت مانده است: این رقم تا دسامبر سال 2017 است. در 7 ژانویه ، آن به ATH 0.03 سنت رسید ، سپس سرنوشت بسیاری از سکه های دیگر را در آن زمان دنبال کرد و ارزش قابل توجهی را از دست داد. در زمان نوشتن مقاله ، RDD با کسری یک پنی معامله می شود.

از کجا می توانید خرید کنید Reddcoin?

شما توانایی تجارت RDD را در سایت های صرافی مانند رمزنگاری, Bittrex, و اوبیت برای ETH یا BTC. اگر یک سرمایه گذار جدید هستید ، می توانید سکه های BTC یا ETH را در Bitstamp یا Coinbase خریداری کنید ، سپس آن را به کیف پول های مربوطه در صرافی های قبلی واریز کنید.

کجا می توانید ذخیره کنید Reddcoin?

می توانید Reddcoin پشتیبانی شده را بارگیری کنید کیف پول از وب سایت رسمی Reddcoin استفاده کنید ، یا می توانید Reddcoin را در کیف پول موبایل ذخیره کنید کوینومی.

نتیجه

پیش بینی آینده Reddcoin دشوار است. از یک طرف ، به نظر می رسد کمی عجیب باشد که وقتی در شبکه های اجتماعی می توانیم فقط با “پسندیدن” محتوای آنها قدردانی کنیم ، مردم را در رسانه های اجتماعی راهنمایی می کنیم. اما ما تقریباً برای همه موارد دیگر در ایالات متحده به افراد راهنمایی می دهیم ، پس چرا محتوا نمی کنیم؟ پلت فرم رسانه های اجتماعی Steemit قبلاً در ویژگی مشابه خود که به کاربران STEEM برای ایجاد و تنظیم محتوا پول می دهد ، موفقیت کسب کرده است ، بنابراین دیدن این روند غیر منطقی نیست.

همانطور که گفته شد ، رد کوین از آغاز سال 2014 تاکنون مسیری طولانی را طی کرده است. ارز رمزنگاری شده اجتماعی ، که هدف آن ادغام خود با تقریباً همه پلتفرم های رسانه های اجتماعی به عنوان یک پلت فرم پرداخت همتا به همتا با قابلیت اطلاع رسانی است ، در حال حاضر در چندین سایت رسانه اجتماعی فعالیت می کند. جالب است که وقتی Reddcoin از سال 2018 راه می افتد ، شاهد رشد آن باشیم.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me