Ripple (XRP) به عنوان سومین ارز رمزنگاری شده در بازار هنوز به طور قابل توجهی سو significantly تفاهم نشده است.

از آنجا که بسیاری از سکه های دیگر چند ماه گذشته پرحادثه را تجربه کرده اند ، تحولات Ripple کاملاً زیر نظر گرفته شده است.

اگرچه قابل درک است که بسیاری از افرادی که بازارها را تماشا می کنند تمایل دارند به سمت ارزهای رمزنگاری با سرعت بالا گرایش پیدا کنند ، شما نباید روی آنچه Ripple سعی در انجام آن دارد بخوابید. این شاید بهترین شرکت برای تغییر کامل صنعت پرداخت جهانی تریلیون دلار باشد و قبلاً نیز در این کار پیشرفت چشمگیری داشته است.

این مقاله به شما کمک می کند تا ویژگیهای اساسی Ripple و همچنین مسیری را که به نظر می رسد بهتر درک کنید.

ریپل چیست و چگونه کار می کند?

Ripple شرکت هلدینگ تمام محصولات Ripple از جمله دارایی دیجیتال XRP است. این دفتر در سانفرانسیسکو ، نیویورک ، لندن ، سیدنی ، هند ، سنگاپور و لوکزامبورگ و همچنین بیش از 90 مشتری در سراسر جهان دارد. Ripple همچنین سرمایه گذاران مانند Andreessen Horowitz ، Google Ventures ، Accenture ، Seagate و بسیاری دیگر را به خود جلب کرده است..

XRP رمز دیجیتالی است که می توانیم آن را خریداری ، فروش و معامله کنیم. این هدف برای حل یک نقطه اصلی اصطکاک در پرداخت های مرزی (پیش بودجه حساب های nostro / vostro) است.

هدف Ripple این است که هزینه حداکثر پرداخت های بین المللی را کاهش دهد تا پول بتواند بدون هزینه های هنگفت خیلی راحت تر جابجا شود. ریپل قصد دارد این کار را با استفاده از یک شبکه جهانی از موسسات مالی برای استفاده از نرم افزار Ripple برای ایجاد چیزی که برد گارلینگهاوس (مدیرعامل Ripple) “اینترنت ارزش” می نامد ، انجام دهد..

هرچه شرکت های بیشتری به Ripple بپیوندند و از محصولات آن استفاده کنند ، تقاضا برای XRP افزایش می یابد و بازارها نیز مطابق با آن تنظیم می شوند.

در حال حاضر حدود 75 بانک و ارائه دهنده پرداخت در شبکه Ripple فعال هستند ، با حدود 90 بانک اضافی در سراسر جهان از جمله BBVA ، Standard Chartered Bank ، Westpac ، Banco Santander و National Australia Australia.

رشد بازار Ripple

درپوش بازار ریپل

من فکر می کنم یکی از بزرگترین دلایل سو Ri تفاهم ریپل این است که رشد بازار آن در چند ماه گذشته در بهترین حالت خسته کننده بوده است.

غیر از افزایش شهاب سنگی آن از مارس 2017 تا اواسط ماه مه 2017 ، ظاهراً از ناکجاآباد ، ریپل به طور کلی در همان محدوده قیمت قرار گرفته است.

علاوه بر این ، دنیای ارزهای رمزنگاری شده پس از رسیدن Ripple به بالاترین حد خود ، وقایع بسیار مهمی را مشاهده کرد:

 1. سکه های حریم خصوصی مانند Monero در ماه آگوست با جهش 2 برابر – 3 برابر مواجه شدند.
 2. بیت کوین کش پس از یک دوره پرتنش در بازار عرضه شد ، جایی که مردم مشتاقانه منتظر چنگال بیت کوین در ماه جولای بودند.
 3. سایر آلت کوین ها مانند NEO هر روز رشد می کردند
 4. حتی Litecoin نیز رشد چشمگیری را تجربه کرد.

موج دار شدن روندهای گوگل

پرسش و پاسخ با برد گارلینگهاوس ، مدیرعامل ریپل

در جلسه Quora با مدیر عامل Ripple Brad Garlinghouse در تاریخ 3 اکتبر ، به برخی از بزرگترین س burningالات بسیاری از کاربران پاسخ داده شد. مجموعه کامل سوالات می تواند باشد اینجا پیدا شد, و در زیر تحلیل من از پاسخ ها است.

برد گارلینگهاوس

 1. چرا باید روی ریپل سرمایه گذاری کنم?

من فکر می کنم با توجه به موقعیت Ripple به عنوان یک شرکت خصوصی که از قبل دارای گردش پول مثبت است ، نحوه پاسخ گارلینگهاوس به این موضوع لطف آمیز بود. وی اظهار داشت که برنامه ای برای جمع آوری سرمایه اضافی ندارد ، که برای سرمایه گذاران خوب است زیرا باعث کاهش قیمت فعلی رمز نمی شود.

وی همچنین یک مصاحبه اضافه کرد که منعکس کننده موضع ریپل در مورد جمع آوری پول به طور کلی “و هیچ جرمی نیست ، اما اگر این کار را می کردیم ، فقط از سرمایه گذاران نهادی سرمایه جمع می کردیم!”

 1. آیا بانک های دیگر می توانند ریپل را مانند ارز شبیه سازی کنند ، بنابراین ممکن است ریپل منقرض شود?

این چیزی است که بسیار مورد پرسش قرار می گیرد.

این یک سوال منطقی است زیرا در اینجا Ripple دارید ، این شرکت نوپا شروع به دیدن لحظه ای حرکت می کند ، و سپس بانک های ستون سنگ مرمر با جیب های عمیق قدیمی متوجه می شوند که این همه چیز رمزنگاری ممکن است یک جرقه در ظرف نباشد.

با این حال ، نگاه کردن به Ripple vs. Big Banks به عنوان یک دیوید کلاسیک در برابر Goliath کاملاً دقیق نیست. ریپل قصد دارد چیزی را بسازد که همه بانک ها بتوانند از آن استفاده کنند ، در حالی که برخی از بانک های بزرگ به دلیل کنترل احتمالاً روی کار مشابهی کار می کنند..

گارلینگهاوس خاطرنشان کرد که “یک دارایی دیجیتالی منتشر شده توسط بانک فقط به طور موثر می تواند بین بانکی که آن را صادر کرده است تسویه حساب کند. من قویاً معتقدم که بانکها برای امکان تسویه حساب واقعاً کارآمد به دارایی دیجیتال مستقل نیاز دارند و ما معتقدیم XRP برای این نقش بهترین موقعیت را دارد. “

به نظر من متواضعانه ، دلیل اینکه بانک های بزرگ در اجرای چرخش ارز رمزنگاری شده خود با مشکل روبرو می شوند این است که آنها به عنوان یک مرجع متمرکز خود خدمتگزار تثبیت می شوند. آنها درگیر پارادوکس هستند که باید با حفظ کنترل کامل چیزی را ذاتاً غیرمتمرکز ایجاد کنند. شایان ذکر است که Ripple خود کاملاً متمرکز است. این یک شرکت خصوصی است و اکثریت قریب به اتفاق XRP را در اختیار دارد (حدود 61 درصد یا 16 میلیارد دلار ارزش).

بعلاوه ، این احساس را دارم که برای رسیدن به اتفاق نظر بین صدها بانک سلطنتی مغرور و مرزی نیاز به مداخله الهی دارد. Ripple ، به عنوان یک شخص ثالث مستقل که روی چیزی کار می کند که هر بانکی می خواهد استفاده کند (یا در نهایت مجبور خواهد شد) از آن استفاده کند ،.

3. ریپل چگونه در امور مالی انقلابی ایجاد خواهد کرد?

رونق. یک بزرگ وجود دارد.

Garlinghouse دنیای کساد و گران قیمت پرداخت های جهانی را با توانایی مکالمه فوری و رایگان با هر کسی در جهان مقایسه می کند.

به نظر می رسد که فناوری مدرن هنوز به دنیای پرداخت های جهانی نرسیده است. پرداخت های جهانی امروزه تویوتا کرولا 2002 خیابان های منهدم شده است. مواردی مانند امکان پخش مستقیم ویدئو و صدا حتی در دهه 90 وجود نداشته است ، با این وجود پرداخت های جهانی برای چندین دهه وجود داشته است. حتی توانایی پرتاب فیلتر Snapchat که ساختار چهره من را تغییر می دهد ، از موارد علمی تخیلی بود که رشد می کند ، و با این حال پرداخت ها به سختی تغییر کرده اند.

قسمت ناامیدکننده و جذاب این است که پرداخت های جهانی تقریباً یک صنعت بزرگ به طرز نامفهوم است. جهان 155 تریلیون دلار به بالا از مرزها می فرستد. این مبلغ 155،000،000،000،000 دلار از طریق سیستمی ارسال می شود که هزینه های بسیار گران را می گیرد و پردازش آن چند روز طول می کشد.

و اینگونه نیست که بانک هایی که میلیاردها دلار کارمزد پرداخت می کنند ، برای ریشه کن کردن سیستم های خود به سرعت شرکت کنند.

گارلینگهاوس خاطرنشان کرد که هدف ریپل این است که از طریق “اینترنت ارزش” خود این مشکل را حل کند تا میلیاردها نفر را در سراسر جهان متصل کند تا فوراً معامله کنند و همچنین می تواند “فرصت های بی شماری” را باز کند

من معتقدم که Ripple راه حلی را ارائه می دهد که نقشی محوری در جهان پرداختهای جهانی منسوخ شده دارد ، جهانی که ممکن است یک دهه قبل اصلاح صورت شود.

4- چه چیزی XRP را از سایر ارزهای رمزپایه متمایز می کند?

موارد بسیاری وجود دارد که XRP را از سایر رمزنگاری ها متمایز می کند ، اما گارلینگهاوس عمدتا تفاوت بین XRP و Bitcoin را برجسته می کند.

در حالی که من شخصاً BTC طولانی مدت هستم و معتقدم که در حال حل یک مورد استفاده متفاوت است ، واقعیت این است که امروز میانگین زمان برای انجام معامله BTC حدود 4 ساعت است. در مقابل ، XRP حدود 4 ثانیه است. چند مقایسه مشابه دیگر برای پرداختها و فعال کردن اینترنت با ارزش مهم است:

 • دفتر XRP می تواند بیش از 1500 تراکنش در ثانیه را انجام دهد. BTC در حال حاضر 15 پوند در ثانیه است.
 • هزینه های XRP در هر معامله به عنوان کسری یک پنی اندازه گیری می شود. هزینه های BTC در هر معامله با دلار اندازه گیری می شود. “

برای افزودن به این ، من فکر می کنم چند نکته وجود دارد که می توانست مورد بررسی قرار گیرد.

یک دلیل بزرگ (و یک دلیل جونده) متفاوت بودن Ripple (XRP) با سایر ارزهای رمزپایه این است که مبتنی بر کارمزد است و کاملاً غیرمتمرکز نیست به همان روشی که بسیاری از سکه های دیگر دارند. ریپل حدود 61 درصد یا ارزش 16 میلیارد دلار از کل XRP را در اختیار دارد. هیچ مانعی وجود ندارد که آنها XRP خود را برای کنترل قیمت به بازار عرضه کنند. همچنین برای پایین نگه داشتن قیمت هر XRP به نفع پیگیری هزینه های پرداخت کم است.

در حال حاضر نیز وجود دارد 38،343،841،883 XRP در گردش است. بنابراین این بدان معناست که اگر شما 1000 XRP با 0.20 دلار داشته باشید ، محدودیت بازار باید 7،668،768،376.60 دلار افزایش یابد فقط برای اینکه شما دو برابر کنید. بله ، دو برابر شدن پول شما در هر شرایطی یک معامله بسیار شیرین است ، اما بخاطر داشته باشید که 7.6 میلیارد دلار سقف بازار چیزی برای تمسخر نیست.

آیا باید Ripple (XRP) بخرم؟?

بهترین راه برای اینکه بدانید آیا باید در هر کاری سرمایه گذاری کنید این است که ماهی های بزرگ ، متحرک بازارها ، حکمای سرمایه گذار این کار را انجام دهند.

آنها از خواب بیدار می شوند و قهوه صبحگاهی خود را می گیرند. آنها یک جرعه می نوشند ، اما هوا خیلی گرم است ، بنابراین آن را برای بعد پایین می گذارند. به زودی. آنها انگشتانشان را می شکند و مک بوک هایشان را باز می کنند. آه ، اتریوم امروز 10 درصد رشد کرد. آنها تعجب می کنند که آیا باید آن را بخرند؟ آنها Google “آیا باید Ethereum بخرم؟” یک کاربر reddit cryptosandlambos98 می گوید “اگر نخواهید Ethereum را از دست دادید بله!” آنها برای 10 میلیون دلار سفارش می دهند.

متأسفانه ، این خیلی ساده نیست. گرچه گمانه زنی تأثیرات واضح خود را بر نوسانات قیمت دارد ، اما من کسی نیستم که به شما بگویم که می توانید با اطمینان آن را زمان بندی کنید.

به همین دلیل است که می خواهم اهمیت شناخت اصول ارزهای رمزنگاری شده مانند Ripple (XRP) و سپس تصمیم گیری برای خود را برجسته کنم. در اینجا چند سوال وجود دارد که از خودم می پرسم:

 • آنها در حال ساخت چه چیزی هستند?
 • صنعت آنها چگونه است?
 • مزیت رقابتی آنها چیست?
 • چه کسی در تیم بنیانگذار آنها است?
 • چه تعداد توکن منتشر کرده اند?
 • آنها چه مشکلی را حل می کنند?

وقتی آنها را پایین آوردید ، ادامه دهید. شما در نهایت مسئول تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری های خود هستید. ما فقط می خواهیم اینجا باشیم تا شما را در معرض اطلاعات و بینش جدید قرار دهیم.

افکار نهایی

دنیای ارزهای رمزنگاری شده پر از وعده های هیجان انگیز راه حل های مختل کننده صنعت است ، اما سکه های تقریباً کمی وجود دارند که در واقع پتانسیل خوب سازی آنها را دارند.

Ripple (XRP) یکی از شرکت های نادر در حوزه ارزهای رمزپایه است که در حال حاضر درآمد کسب کرده و با مشتریان واقعی کار می کند. این واقعیت را فراموش نکنیم که آنها به طور بالقوه می توانند رهبران مقابله با صنعت تریلیون دلاری شوند.

گفته شد ، مهم است که قبل از انتخاب سرمایه گذاری یا عدم استفاده از آن ، تحصیل کرده و از اصول ریپل و تصویر طولانی مدت مطلع شوید. در هر صورت ، باید یک روایت جالب برای دنبال کردن داشته باشید.

سلب مسئولیت: من در حال حاضر یک سرمایه گذار در Ripple (XRP) برای بلند مدت هستم. این به هیچ وجه توصیه مالی نیست.