ریوتز چیست?

اکوسیستم Rivetz به یک بازی امنیت موشکی و موش و گربه ای نزدیک به یک هویت مبتنی بر سخت افزار در دستگاه های جداگانه نزدیک می شود. Rivetz با ترکیب هویت مبتنی بر سخت افزار ارائه شده توسط TEE (Trusted Execution Environment) با گواهی تغییرناپذیری ارائه شده توسط بلاکچین ، می تواند سطح اطمینان بی سابقه ای از قصد در پشت هر معامله را فراهم کنید.

فراتر از استفاده ساده از تلفن های هوشمند برای مبادله مبادلات ، این سطح از امنیت باید در سطح پروتکل برای آینده اجتناب ناپذیر اینترنت اشیا (IoT) تعبیه شود ، اگر می خواهیم آینده پرداخت ربات ها به یکدیگر عملی شود..

به بیان ساده ، شما می توانید Rivetz را به عنوان 2FA (احراز هویت دو عاملی) در استروئیدها بدون دردسر تصور کنید..

ریوتز چگونه کار می کند?

قبل از شروع کار با Rivetz ، باید با TEE (Trusted Execution Environment) شروع کنیم. آیا می دانید امروزه TEE در بسیاری از دستگاه های جدید تلفن های هوشمند در پردازنده اصلی است؟ Trustonic ، یکی از شرکای اصلی Rivetz ، رهبر صنعت نیمه هادی و امنیت دیجیتال است. Trustonic در حال حاضر راه را برای پذیرش TEE در دستگاه های همراه برتر جهان با مارک هایی مانند Samsung Knox ، Samsung Pay ، Alipay و Symantec هموار کرده است. در حال حاضر ، TEE در بیش از 1 میلیارد دستگاه Android جاسازی شده است.

هرچه آرم بیشتر بدانید

مطابق با ویکیپدیا, “محیط Trusted Execution Environment (TEE) منطقه امن پردازنده اصلی است. این تضمین می کند کدها و داده های بارگذاری شده در داخل با توجه به محرمانه بودن و صداقت محافظت می شوند. TEE به عنوان یک محیط اجرای جداگانه ویژگی های امنیتی مانند اجرای جداگانه ، یکپارچگی برنامه های معتمد همراه با محرمانه بودن دارایی های آنها را فراهم می کند. به طور کلی ، TEE فضای اجرایی را ارائه می دهد که سطح امنیتی بالاتری نسبت به یک سیستم عامل غنی موبایل باز (سیستم عامل تلفن همراه) و عملکرد بیشتری نسبت به “عنصر امن” (SE) فراهم می کند. “

لطفاً این را برای مادر من توضیح دهید?

شما می توانید به جیمی (وسیله ای که می خواهید از آن محافظت کنید) بگویید وقتی بیرون از خانه از خانه به تنهایی قدم می گذارد آب نبات را قبول نکند (شرایط “بیرون از خانه” و “تنها از مدرسه رفتن به خانه”) ، اما او می تواند آب نبات را بپذیرد (اجازه می دهد معامله ای اتفاق بیفتد) از هرکسی وقتی در خانه است. در خانه ، او امن است و می تواند به هر کسی که در آنجا باشد اطمینان بیشتری نسبت به آنچه در خارج از کشور دارد ، اعتماد کند.

با بازگرداندن آن به واقعیت ، می توانید شرایط پیچیده ای را تنظیم کنید: فقط در صورتی می توانید به این کلید عمومی معامله کنید که در شبکه ای باشید که این روتر دقیقاً با این آدرس IP ارائه داده است هر شنبه بین ساعت 1:05 بعد از ظهر تا 1:07 بعد از ظهر فقط در حالی که به اندازه کافی نزدیک هستید تا بتوانید با این دستگاه بلوتوث دقیق ارتباط برقرار کنید.

وقتی همه این شرایط از پیش تعیین شده تحقق یابد ، نیت معامله قابل اعتماد می شود. با اقدامات امنیتی آزار دهنده مانند باز کردن برنامه 2FA ، می توانید به طور معمول و کاملاً بدون مانع از دستگاه خود استفاده کنید.

هدف Rivetz این است که در معاملات بلاکچین ادعا کند که “این دستگاه ، در این شرایط ، طبق این قوانین ، این معامله را انجام داده است.”

در اینجا نمایی از فناوری تشخیص صدای بیومتریک اختراع شده Rivetz ارائه شده است.

سودمندی توکن های RvT

نکته ای که تیم Rivetz همیشه روی تلگرام خود تأکید می کند این است که آنها سعی می کنند فرزند طلایی توکن های سودمند باشند. برنامه های اصلی توکن های RvT عبارتند از:

  • مبادله خدمات کنترل سایبری
  • ثبت مرجع “شرایط نیت” دستگاه
  • تأیید یکپارچگی دستگاه با کنترل کننده امنیت سایبری
  • مصرف کامل برای تهیه یک دستگاه چند منظوره

تیم خلاصه این ابزار از توکن را به عنوان “ضروری برای ارائه خودکار پرداخت دستگاه به دستگاه یا پرداخت دستگاه به دستگاه برای مصرف سرویس امنیت سایبری” همانطور که در کاغذ سفید.

https://files.coinmarketcap.com/static/widget/currency.js

شراکت

به غیر از مشارکت های اساسی با Trustonic که در بالا ذکر شد ، Rivetz بیش از دوازده مشارکت دیگر دارد. برخی از موارد قابل توجه عبارتند از: وزارت امنیت داخلی ایالات متحده ، برابری (تاسیس شده توسط گاوین وود) ، Telefonica (41.88 میلیارد دلار سقف بازار) ، Iusted IoT Alliance و مرکز تعالی امنیت ملی سایبری.

مبادلات

یک منطقه جالب که ریوتز می تواند در آن تبحر داشته باشد ، افزایش امنیت مبادلات متمرکز است. از آنجا که هکرها معمولاً مبادلات را هدف قرار می دهند ، Rivetz می تواند امنیت امنیتی ارزشمندی را برای همه آنها فراهم کند. در واقع ، آنها در حال بحث و گفتگو با تعدادی از مبادلات برای کمک به امنیت خود هستند.

رقابت

چشم انداز رقابتی rivetz

منبع: جان نوسبام (14/11/17)

در حال حاضر در کل اکوسیستم بلاکچین رقابت خاصی وجود ندارد و هیچ رقابتی در آن وجود ندارد. یک واقعیت شگفت آور از آنجا که امنیت مزیت عمده فناوری زنجیره بلوکی است.

تاریخچه تجارت

RvT در 7 ژانویه در طول جشنواره altcoin در آن ماه ، به بالاترین قیمت خود در 3.78 دلار رسید و به کل سقف بازار 100 میلیون رسید. از آن زمان پایین آمده و دو بار به کف 6000 دستگاه نشسته است. مانند بسیاری از altcoins در اواخر Q1 2018 ، در حال حاضر فروش کریسمس را برگزار می کند.

baseUrl = “https://widgets.cryptocompare.com/”؛

var scripts = document.getElementsByTagName (“اسکریپت”)؛

var embedder = اسکریپت [scripts.length – 1]؛

(تابع (){

var appName = encodeURIComponent (window.location.hostname)؛

if (appName == ””) {appName = ”محلی”؛}

var s = document.createElement (“اسکریپت”)؛

s.type = “متن / جاوا اسکریپت”؛

s.async = درست ؛

var theUrl = baseUrl + ’serve / v3 / coin / chart؟ fsym = RVT&tsyms = USD ، EUR ، CNY ، GBP ’؛

s.src = theUrl + (theUrl.indexOf (“؟”) >= 0؟ “&”:”؟ “) +” app = “+ appName؛

embedder.parentNode.appendChild (s)؛

}) ()؛

ریوتز را از کجا بخریم

RvT در صرافی متمرکز ، HitBTC و صرافی های غیرمتمرکز مانند EtherDelta ، IDEX و رادار رله در دسترس است..

ریوتز را از کجا نگهداری کنید

RvT یک رمز ERC-20 است بنابراین می توانید با خیال راحت آن را در تمام کیف پول های سازگار با Ethereum مانند MyEtherWallet ، Ledger Nano S ، Trezor ، MetaMask ، Parity و بسیاری دیگر ذخیره کنید..

نتیجه

با پیام ساده “افزایش امنیت منجر به افزایش ارزش احتمالی در زنجیره می شود” و برخورد با “امنیت به عنوان یک کیفیت به عنوان یک محافظت بعدی” ، پیاده سازی های امنیتی مانند آنچه توسط Rivetz پیشنهاد می شود برای کل صنعت بلاکچین ضروری است. ما می خواهیم آینده اقتصادمان واقعاً رمزگشایی شود. ما باید امنیت را در سطح سخت افزاری ایجاد کنیم. با اعتماد و کیفیت بهتر هر معامله ، به طور طبیعی ارزش سقف موجود افزایش می یابد.