رویکرد متفاوت به فرزندخواندگی در دنیای واقعی

شاید شما در مورد سیستم های فروش نقطه رمزارز (POS) مانند TenX چیزی شنیده باشید & کارت های موناکو فکر می کردند که اینها آینده رمزنگاری در فروشگاه های آجر و ملات هستند. خوب ، آنها هنوز هم به Visa و دیگر شرکت های معروف کارت اعتباری اعتماد می کنند تا کار کنند.

در حالی که شرکت هایی از این دست هنوز گامی در جهت درست برای استفاده گسترده از رمزنگاری هستند ، برخی از سیستم های POS آن را یک قدم جلوتر می برند و بیت کوین را مستقیماً در اختیار بازرگانان قرار می دهند. آنها نیاز به شرکتهای کارت اعتباری را از بین می برند – یکی از آرزوهای اصلی Satoshi برای بیت کوین. آنها چه کسانی هستند؟ بگذارید بفهمیم.

سیستم های POS

این سیستم ها بدون نیاز به شرکت های بزرگ کارت اعتباری مانند ویزا ، مسترکارد و آمریکن اکسپرس ، معاملات رمز ارز را از طریق نظیر به نظیر تسهیل می کنند. برخی از آنها گزینه ادغام کارتهای اعتباری را ارائه می دهند اما همچنین امکان استفاده از سیستمهای POS بدون آنها را دارند. بخاطر داشته باشید برای استفاده از هر سیستم POS هنوز به کیف پول ارز رمزنگاری شده مناسب نیاز دارید.

کوین گیت

کوین گیت یک برنامه تلفن همراه POS ارائه می دهد. در سایت خود ، این شرکت عنوان کرده است که “شرکت های کارت اعتباری معمولاً حداکثر 3٪ از مبلغ معامله را دریافت می کنند و هزینه های اضافی مختلفی نیز در بر دارد. با CoinGate می توانید پرداخت Bitcoin فقط 1٪ از مبلغ معامله را بپذیرید و هیچ گونه هزینه ماهیانه ، ثبت نام یا پشتیبانی وجود ندارد. “

همسو کردن

مشتریان می توانند با بیت کوین و بیش از 50 آلت کوین که Coingate از آنها به طور خودکار به ارزش بیت کوین مربوطه تبدیل می شود ، پرداخت کنند. با این حال ، به بازرگانان این حق انتخاب داده می شود که پرداختی را با بیت کوین ، یورو یا دلار آمریکا دریافت کنند.

حقایق سریع

 • 1٪ هزینه ثابت برای پرداختهای پردازش شده
 • گزینه های زیادی برای پرداخت ارزهای رمزپایه برای مشتریان وجود دارد
 • پرداخت به بازرگانان در بیت کوین ، دلار آمریکا یا یورو

پوندی X

پوندی X اظهار داشت: “توسعه دهندگان بلاکچین و دارندگان رمز را برای معامله ارزهای رمزپایه و خدمات در هر فروشگاه فیزیکی در جهان توانمند خواهد کرد.” این تیم برنامه هایی را برای تولید بین 100000 – 700،000 واحد در 3 سال در نظر گرفته است.

سیستم Pundi X

روش “رمزنگاری به رمزنگاری به فیات” که در پروژه ها مشخص شده است کاغذ سفید به بازرگانان اجازه می دهد تا “بدون استفاده از سرویس VISA یا Mastercard با مراجعه مستقیم به بلاکچین ارز رمزنگاری شده برای ثبت معاملات ، اقلام خود را بفروشند.” سپس شرکت گزارش معاملات را دریافت کرده و از بازپرداخت خرده فروش با پول فیات اطمینان می یابد.

حقایق سریع

 • کارت هوشمند: برای اقلام دارای “X Pass” رسید پرداخت کنید
 • کیف پول همراه: با کلیدهای خصوصی و عمومی کار می کند تا پرداخت با رمزنگاری آسان شود
 • محصولات نرم افزاری و سخت افزاری برای قابلیت همکاری
 • خریداران می توانند ارز رمزنگاری شده را در هر مکان تاجر دستگاه POS خریداری کنند
 • پشتیبانی از نشانه های BTC ، ETH ، ERC20 ، PXS ، XEM ، QTUM ، XLM و موارد دیگر
 • سیستم پاداش برای تشویق کاربران به استفاده از PXS ، ارز رمزنگاری شده بومی آن
 • اطلاعات خرده فروشی بازرگانان را از طریق استفاده از محصول POS ارائه می دهد

با کارت پرداخت X Pass بدون تماس ، می توانید اقلام روزمره را در مکان های دارای دستگاه POS Pundi X خریداری کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آن را در برابر دستگاه POS ضربه بزنید. همچنین می توانید ارز رمزنگاری شده را در هر مکان با ارزش واقعی خود با کارت های اعتباری خریداری کنید که روی کیف پول ارز رمزنگاری شده شما بارگیری می شود.

Pundi X در حال تولید طیف گسترده ای از محصولات POS تاجر برای تأمین نیازهای اماكن مختلف است. اینها شامل دستگاه های رومیزی ، دستگاه های همراه ، اسکنرها ، چاپگرها ، دستگاه های پول نقد و موارد دیگر است.

پیوند

پیوند is یک برنامه موبایل شبیه به Pundi X است. به بازرگان اجازه می دهد تا رمزنگاری و فیات را بپذیرد.

پیوند

حقایق سریع

 • هزینه های صفر خریدار ، گرافت فقط از تاجر هزینه می گیرد
 • تأیید معامله فوری
 • خریداران می توانند با ارزهای رمزپایه اصلی و رمز Graft (GRFT) پرداخت کنند
 • بازرگانان می توانند بدون در نظر گرفتن انتخاب خریدار ، آنچه را که می خواهند به آنها پرداخت شود انتخاب کنند
 • کیف پول رمزنگاری شده خود را به کیف پول GRAFT متصل می کند
 • هزینه های بسیار کم (0/1 – 0٪) برای بازرگانان پذیرنده GRFT

سناریو 1: شما یک فنجان قهوه با GRFT خریداری می کنید و تاجر GRFT را قبول می کند. در واقع هیچ هزینه ای در ارتباط با این معامله وجود ندارد.

سناریو 2: شما هزینه قهوه را با GRFT پرداخت می کنید ، اما تاجر فقط دلار آمریکا را قبول می کند. رمزنگاری به دلار آمریکا تبدیل می شود ، اما بازرگان مسئول هزینه های کارگزار است.

سناریو 3: شما با بیت کوین هزینه قهوه را پرداخت می کنید ، اما تاجر فقط دلار آمریکا را قبول می کند. بازرگان باید هزینه های بیت کوین و کارگزار را پرداخت کند.

سناریو 4: شما با کارت اعتباری هزینه قهوه را پرداخت می کنید ، اما تاجر فقط بیت کوین را قبول می کند. بازرگان باید کارت اعتباری و هزینه های بیت کوین را پرداخت کند.

سناریوهای بسیار دیگری وجود دارد که می توانند با ارزهای مختلف رخ دهند ، اما این باید یک نمای کلی از نحوه کار Graft ارائه دهد.

وقت اضافه

وقت اضافه “یک USB کوچک است که به شما امکان می دهد بیت کوین را مانند یک اسکناس دلار صرف کنید.” می توانید هر چند بار که پول می خواهید روی آن بارگیری کنید و هر کسی می تواند مقدار موجود در آن را بررسی کند. در لحظه شکستن مهر و موم کردن کلید خصوصی ، باید آن را کنار بگذارید.

وقت اضافه

حقایق سریع

 • عملکردهایی مانند یک درایو فلش USB فقط برای خواندن
 • تعادل را می توان بدون اتصال به اینترنت تأیید کرد
 • مانند کیف پول کاغذی اما ایمن تر
 • بیت کوین قفل می شود تا زمانی که از نظر جسمی مهر و موم نشده باشد ، و کلید خصوصی مشخص می شود
 • قابل اطمینان برای 25-100 سال
 • “بیت کوین در دست شما” است بدون تأخیر تأیید یا هزینه های هنگفت
 • این شرکت افتخار می کند که شما می توانید “به هر کسی وقت اضافه بدهید و آنها نگران نباشند که بعدا می توانید وجه را پس بگیرید”

سناریو: شما می خواهید یک ماشین 10،000 دلاری خریداری کنید. شما با ارسال بیت کوین به آدرس کیف پول های خود ، ارزش بیت کوین 10 هزار دلاری را در یک زمان اضافی منتقل می کنید. فروشنده اتومبیل مقدار Opendime را بررسی می کند و کلیدهای ماشین را به شما تحویل می دهد. فروشنده اتومبیل پس از آن “خراب” می شود تا کلید خصوصی را که برای پاکسازی وجه و انتقال آنها به کیف پول دیگری لازم است ، فاش کند.

برای چه مواردی می توان استفاده کرد?

 1. آن را به عنوان هدیه بدهید ، نوعی کارت کارت هدیه.
 2. آن را با بیت کوین بارگیری کنید (می توانید با هر مقداری که می خواهید بارگذاری کنید) و مانند کیف پول کاغذی ذخیره کنید.
 3. آن را به ارزش واقعی آن برای ارز فیات بفروشید ، آن را با کالایی با ارزش معادل آن معامله کنید.

نتیجه

مردم بیشتر از ارزهای رمزپایه برای خرید ارزهای رمزپایه دیگر استفاده می کنند. همه ما می دانیم که جنبه های بسیار مفیدتر بلاکچین وجود دارد ، اما این فناوری هنوز در مراحل ابتدایی است. آنچه که ما نیاز داریم این است که دنیا ببیند رمزنگاری بیشتر وسیله ای برای پرداخت روزانه است و کمتر شبیه حدس و گمان است.

مواردی که مانع رسیدن ما به آنجا می شود از عهده یک فرد متوسط ​​خارج است ، اما تأخیرهای تأیید و هزینه های بالای معامله که بیشتر ارزهای رمزپایه را آزار می دهد ، به علت کمک نمی کند. اکنون واضح است که اکثر این ارزهای دیجیتال به شکل کنونی نمی توانند مقیاس پذیری لازم برای عملکرد مانند کارت اعتباری ویزا را کنترل کنند.

ویزا می گوید که می تواند پردازش کند 56000 تراکنش در ثانیه (tps). حتی Ripple به عنوان یکی از ارزهای رمزنگاری شده با بیشترین توان عملیاتی در حال حاضر تنها قادر به کنترل 1500 تری در ثانیه است. در مقایسه ، بیت کوین به یک نرخ محدود می شود 7 ثانیه.

برای در نظر گرفتن این تأخیرهای تأیید بالا و هزینه های بالای معامله ، متوسط ​​هزینه معامله برای BTC در حال حاضر معلق است حدود 4 دلار با زمان تأیید بلوک 10 دقیقه ، Ethereum 0.75 دلار در 25 ثانیه ، LTC .23 دلار در حدود 2 دقیقه ، و XRP کمتر از یک پنی با پرداخت های فوری در کسری از ثانیه. هزینه ویزا 1.43٪ – 2.4٪ است و تقریباً فوری است.

سرانجام ، اگر به دنبال مکان هایی هستید که رمزنگاری را بپذیرند ، برنامه هایی مانند CryptoFind (متأسفانه در حال حاضر فقط استرالیا را پوشش می دهد) بارگیری کنید که در GooglePlay و App Store موجود است. قطعاً کمک خواهید کرد رمزنگاری را به رویایی که Satoshi Nakamoto تصور کرده کمک کنید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me