با وجود آنچه ممکن است باور داشته باشید ، برای داشتن بیت کوین نیازی به ثروتمند شدن نیست. ارزهای رمزنگاری شده مانند بیت کوین دقیقاً مانند ارز کاغذی مورد حمایت دولت در کیف پول شما کار می کنند. در حقیقت ، آنها حتی بهتر کار می کنند زیرا با ارزهای مجازی می توانید آنها را به تقریباً بی نهایت واحد تقسیم کنید. امروز ما می خواهیم کسری Bitcoin را بررسی کنیم و توضیح دهیم که ارز Satoshi در مقایسه با پول نقد روزمره به چه راحتی کار می کند.

تقسیم کنید & تسخیر

توجه به این نکته مهم است که تقسیم هر ارز به واحدهای کوچکتر ارزش آن را کم نمی کند. در واقع ، این یک اصل اساسی برای عملکرد هر چیزی به عنوان پول است. هزاران سال پیش ، شما می توانید یک مرغ را برای میوه و یا ممکن است چند آبجو را برای یک فرد حرفه ای مبادله کنید تا سقف نشتی را تعمیر کند.

همانطور که می توانید تصور کنید ، حمل اطراف مرغ ، میوه یا آبجو یک روش مناسب برای ذخیره و مبادله ارزش نیست. اختراع پول کاغذی امکان ذخیره و مبادله سریع و آسان ارزش را به همراه داشت. می توان آن را به راحتی جمع ، کم ، ضرب و تقسیم کرد. یک جوجه؟ نه خیلی.

بسیاری از علاقه مندان به ارزهای رمزپایه به اشتباه معتقدند که داشتن دارایی بیشتر نسبت به دارایی دیگر ، ارزش آن را بیشتر می کند. یک نمونه عالی از این مورد Ripple است. 100 ریپل یا 1/2 بیت کوین را ترجیح می دهید؟ در زمان تهیه این مقاله ، 100 ریپل تقریباً 28 دلار به شما می دهد در حالیکه 1/2 بیت کوین 3 100 دلار به شما می دهد..

این یک ضربه چاقو به Ripple نیست بلکه به سادگی یک تصویر است. داشتن چیزی بیشتر از آن مردم در مجموع ارزشمند بودن را باور دارند مهم است.

وارونه ای از ثروت ها

در سال 2010 وقتی بیت کوین چیزی جز یک امید و رویا نبود ، مردی از فلوریدا هزینه گزافی پرداخت 10 هزار پوند برای 2 پیتزا. البته ، در آن زمان ، او تصور نمی کرد که بیت کوین طی دو سال آینده سر به فلک بکشد. سریع به امروز (اواسط آگوست 2018) و 2 بیت کوین تقریبا 1150 پیتزا برای شما خریداری می کند. اوه ، چطور میزها چرخیده اند!

واحد پول ساتوشی. شاید گرانترین معامله ارز رمزنگاری شده در تاریخ باشد؟

شاید گرانترین معامله ارز رمزنگاری شده در تاریخ باشد?

برچسب عظیم بیت کوین در برابر دلار (و سایر پولهای کاغذی مورد حمایت دولت) عمدتا به دلیل سو mis مدیریت در سیستم ارزش فعلی ما است. طی هزاران سال ، شاهد کاهش ارزش پول خود از طریق بدهی های غیرقابل پرداخت دولت و چاپ بی نهایت پول بوده ایم.

در حال حاضر ، ما در میان بحران پولی دیگری بنشینیم. همه این پول چاپ شده باید به جایی برود. و این به ریختن سهام ، اوراق قرضه ، مسکن و تقریباً هر چیزی که ارزش آن را حفظ کند می افتد. مطمئن باشید که به رمزنگاری نیز می رود.

اینها همه با کسرهای Bitcoin که ممکن است بپرسید چه ارتباطی دارند؟ خوب ، بیت کوین با توجه به ویژگی های پول سالم طراحی شده است. با کاهش ارزش پول کاغذی و افزایش ارزش بیت کوین ، بسیار محتمل است که مجبور به آشنایی با کسرهای بیت کوین شویم. تجارت با ارز Satoshi چیزی نخواهد بود که فقط گیک ها و معلمان کامپیوتر در آن شرکت کنند.

شکستنش

کوچکترین واحد بیت کوین به عنوان a شناخته می شود ساتوشی. 1 Satoshi = 1 / 100،000،000 (یک 100 میلیونم) یک بیت کوین به نام خالق اسطوره ای بیت کوین نامگذاری شده است. از نظر دلار 1 دلار = تقریبا 16 500 ساتوشی.

بیایید نگاهی به برخی کسرهای اضافی Bitcoin و برخی اصطلاحات مورد استفاده برای توصیف آنها در انجمن رمزنگاری بیندازیم:

کوچکترین واحد بعدی a نامیده می شود Microbitcoin (μBTC) که برابر با 100 ساتوشی است. در حال حرکت ما یک Millibitcoin (mBTC) نسبت mBTC به Satoshi 1: 100000 است. در آخر ، بیایید نگاهی به نمادی بیندازیم که به آن معروف نیستند پرشور (cBTC) Bitcent = 1 میلیون ساتوشی است و می توان آن را به پول سکه ، نیکل و دیم با ارز ایالات متحده تشبیه کرد.

تعدادی سایت تبدیل مانند اینها وجود دارد بهترین تغییر اگر به دنبال یک راه سریع و آسان برای ارزیابی ارزش پول نقد محلی خود در برابر ارز Satoshi هستید.

Cryptocurrency Mythbusting

بیت کوین به عنوان یک سیستم تبادل ارزش برای تقریباً هر کس در هر کجای دنیا طراحی شده است. کسانی که ادعا می کنند داشتن بیت کوین فقط برای افراد ثروتمند است ، به راحتی فناوری را درک نمی کنند.

عرضه محدود

اول اینکه ، به خاطر داشته باشید که تقریباً 21 میلیون بیت کوین وجود دارد. با طراحی اگر ما فقط در Bitcoins کار می کردیم که تقریباً به اندازه کافی امکان تجارت معنادار در یک کشور کوچک جزیره ای را نداشت ، به کل کره خاکی حدود 7 میلیارد نفری بروید. تقسیم بیت کوین به Satoshis و نام های متداول دیگر برای جای دادن کاربران بیشتر هنگام سوار شدن بر پدیده ارز رمزپایه ضروری است..

انجام این کار با ارزهای مجازی بسیار آسان تر است ، زیرا ما نگران ایجاد و حمل مبالغ زیادی پول نقد نیستیم. ناگفته نماند که چه میزان سود برای محیط زیست نیز دارد.

با ابزارهای مالی موجود سازگار نیست

ثانیا ، به نظر می رسد بسیاری از جامعه اصلی جریان مالی ، بیت کوین را با سهام شرکت مشترک مقایسه می کنند. در بیشتر موارد ، شما واقعاً نمی توانید کسری سهام داشته باشید. Berkshire Hathaway را در نظر بگیرید که بیش از 300 دلار معامله می کند در هر سهم در بورس اوراق بهادار نیویورک. مطمئناً برای داشتن آن باید ثروتمند باشید.

به وضوح در مورد بیت کوین اینگونه نیست. ارزهای رمزپایه مشروع را باید اولاً به عنوان ارز و شاید در مرحله دوم به عنوان سرمایه گذاری در نظر گرفت.

ارز Satoshi – تغییر ذهن

امیدوارم تاکنون متوجه شده باشید که نگه داشتن مقدار کمی (یا کسری) بیت کوین هنوز ارزشمند است. واقعیتی که بیشتر ما ممکن است در آن معامله کنیم ساتوشی ها و لزوماً در نیست بیت کوین گواهی است بر ارزش ارزشیابی بیت کوین از آغاز کار تاکنون. واحد پول Satoshi یک آزمایش است. و یک جوان در آن.

درست مثل نوزادان ، مشکلات دندان درآوردن و موانعی وجود دارد که باید برطرف شوند. انتقال از قیمت گذاری کالاها در بیت کوین به قیمت گذاری آنها در Satoshis یک کار ذهنی است. بخش بزرگی از نژاد بشر از ابتدا حتی از ارزهای مجازی اطلاع ندارند. بنابراین تا زمانی که ما به طور گسترده در تجارت پذیرش آن را شروع نکنیم ، این یک نگرانی اساسی نیست.

یک روش آسان برای کار با کسرهای Bitcoin این است که تصور کنید 1 ساتوشی = 1 دلار. ما با تبدیل این کار را بیشتر می کنیم 1 μBTC به 100 دلار و همینطور از جدول بالا ریاضیات علوم موشکی نیست. و بله مطمئنا ، شاید نام ها بتوانند از یک تعمیرات اساسی استفاده کنند ، اما این به موقع خواهد آمد. در حال حاضر ، آنچه واقعاً باید درک کنیم این است که بیت کوین روشی انعطاف پذیر ، قابل تقسیم و توانایی تبادل ارزش است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me