کسب درک بهتر از زمان خرید بیت کوین می تواند به شما کمک کند استراتژی سرمایه گذاری خود را به سطح بالاتری برسانید. این یک سال جالب برای بیت کوین و کل بازار ارزهای رمزپایه بوده است. بازار رمزنگاری با شروع اصلاحات بازار بیشترین سود سال 2017 خود را از دست داد. این ضررها بسیاری از سرمایه گذاران را با تصمیم گیری دشوار روبرو کرده است ، مانند زمان فروش بیت کوین ، و آیا اکنون باید بیت کوین بخرم؟ نکته مهمی که باید بخاطر بسپارید این است که یک سبک سرمایه گذاری خاص وجود ندارد که متناسب با همه باشد.

استراتژی خود را انتخاب کنید

وقتی نوبت به سرمایه گذاری در بیت کوین می رسد ، باید چند استراتژی معروف را دنبال کنید. در پایان ، ممکن است متوجه شوید که ترکیبی برای شما بهتر است. این طبیعی است و یافتن تعادل مناسب بازده سرمایه گذاری شما (ROI) را افزایش می دهد و میزان استرس شما را در زمان اصلاحات بازار کاهش می دهد. بیایید دو استراتژی معاملات تجاری بیت کوین را بررسی کنیم.

بلند مدت: HODL

انجمن Bitcoin HODL (برای زندگی عزیز نگه دارید) قوی است و چرا چنین نمی شود؟ بیت کوین اولین ارز رمزپایه موفق جهان است. گذشته از این که دنیا را به فناوری بلاکچین معرفی کرد ، یک آزادی اجتماعی و اقتصادی نیز در ارتباط با این ارز رمزپایه وجود دارد.

HODLers معتقد به تلاش اساسی بیت کوین برای رهایی جهان از یک سیستم مالی فاسد و شیطانی هستند. علاوه بر این ، آنها معتقدند که بیت کوین همیشه در بلند مدت شاهد افزایش ارزش خواهد بود. با توجه به اینکه کمتر از چهار میلیون بیت کوین برای استخراج باقی مانده است ، کمبود این دارایی دیجیتال غیرقابل انکار است.

بیت کوین استخراج نشده از طریق Bitcoinblockhalf

بیت کوین استخراج نشده از طریق Bitcoinblockhalf

این ساده ترین استراتژی سرمایه گذاری بیت کوین است که باید دنبال کنید. شما با کاهش قیمت بیت کوین ، آن را خریداری کرده و نگه دارید. خودشه. اگر تاریخچه قیمت بیت کوین را مرور کنید ، هرکسی که این استراتژی را قبل از اواسط سال 2017 دنبال کرده باشد ، به روش بزرگی این موضوع را ارائه می دهد.

کوتاه مدت: تجارت روزانه

معاملات روزانه رویکرد فعال تری به ارز رمزنگاری می کند. معامله گران روزانه به جای HODLing بیت کوین خود به دنبال کسب سود براساس درک بازار خود هستند. برای این سرمایه گذاران ، استفاده از بهترین ابزارهای بازار ضروری است. تجزیه و تحلیل پیشرفته بازار و ربات های معاملاتی دو نمونه عالی از ابزارهای محبوب معاملات روزانه هستند که می توانند بازگشت سرمایه شما را بهبود بخشند.

موقعیت خود را تقویت کنید

معامله گران روز در زمان بی ثباتی سود خود را کسب می کنند. یک تاجر روز باهوش می داند که چگونه سود خود را بدست آورد ، حتی وقتی بازار در حال فروپاشی است. در یک سناریوی بازار خرس ، این معامله گران موقعیت خود را تقویت می کنند. این استراتژی معاملات شما را ملزم می کند که بیت کوین خود را در ابتدای افت بازار بفروشید و پس از پایان بازار ، بیت کوین را با قیمت پایین تری خریداری کنید. نتیجه: بیت کوین بیشتر. با این حال گفتن این استراتژی آسان تر از انجام است.

روش ترکیبی

بسیاری از سرمایه گذاران برای دستیابی به هدف افزایش منابع بیت کوین خود از ترکیبی از این روش ها استفاده می کنند. این سرمایه گذاران بیت کوین خود را تا زمان تعدیل عمده بازار نگه می دارند. به عنوان یک سرمایه گذار رمزنگاری ، نظارت بر تحولات جدید در بازار رمزنگاری مهم است. از لحاظ تئوری ، پیش بینی بازار خرس از بازار گاو آسان تر است.

به یاد داشته باشید ، بازار رمزنگاری هنوز برای بسیاری از سرمایه گذاران جدید است و رسانه های بد می توانند باعث گسترش FUD (ترس ، عدم اطمینان و تردید) شوند ، که باعث فروش سرمایه گذاران نگران می شود. به عنوان مثال ، اگر فردا از خواب بیدار شوید و بیت کوین را در موتور جستجوی اخبار گوگل تایپ کنید و سه صفحه اول داستان منفی باشد ، احتمالاً این امر باعث افت قیمت بیت کوین خواهد شد. چقدر؟ هیچکس نمیداند.

مقایسه چرخه های بازار

چرخه های بازار مانند جزر و مد اقیانوس است. گرچه هیچ کس نمی تواند دقیقاً حدس بزند که این موج چقدر قدرتمند خواهد بود ، اما آنها می توانند فعالیت قبلی سال را ارجاع دهند تا یک ایده کلی درباره افزایش یا کاهش فعالیت بازار داشته باشند. بیت کوین اکنون 10 ساله است و یک دهه تحقیق در بازار وجود دارد که می تواند برای درک بهتر چرخه های بازار بیت کوین ارزیابی شود.

بیت کوین از طریق CoinMarketCap

بیت کوین از طریق CoinMarketCap

تثبیت بازار اخیر

به نظر می رسد بازار در کمترین سطح در سالهای اخیر با نوسانات در حال تثبیت است. آیا این به معنای پایداری بیت کوین است؟ احتمالا نه. بیت کوین معمولاً به دنبال این نوع رفتار در بازار نوسانات را تجربه می کند. در بیشتر موارد ، بازار گاو نر آغاز می شود.

حقیقت در مورد فرو بردن

کم خرید ، زیاد فروش. این بدیهیات سرمایه گذاری است که در سراسر فضای رمزنگاری توسط کارشناسان تکرار می شود. اگرچه به نظر می رسد به اندازه کافی آسان ، اما پیش بینی زمانی که افت در پایین ترین حد خود است ، کمترین چیزی برای ایجاد مشکل است. یکی از بهترین استراتژی ها بررسی نمودارهای بازار است و اگر نزولی نزدیک به خطوط مقاومت است ، خرید کنید. خطوط مقاومت در نمودار بازار نشان دهنده نقاطی است که در آن بازار افزایش فعالیت خرید را نشان می دهد ، در نتیجه خرس را متوقف می کند.

نهنگ پاشیدن

دنبال کردن فعالیت تجاری نهنگ ها در فضای بیت کوین ، روش جالب دیگری برای برنامه ریزی برای خرید است. نهنگ های بیت کوین افرادی هستند که مقادیر زیادی یک بیت کوین دارند. گزارش اخیر بلومبرگ نشان داد که فقط 1000 نفر بیش از 40 درصد کل بیت کوین موجود را در اختیار دارند.

وقتی یک نهنگ حرکتی انجام می دهد ، کل بازار پاسخ می دهد. آ گزارش منتشر شده توسط Investopedia در سپتامبر 2018 برجسته این سناریو. این گزارش نشان داد که چگونه یک نهنگ باعث فروش 53 میلیارد دلاری بیت کوین شد. اخلاق داستان ، نهنگ ها را تماشا کنید زیرا آنها می توانند به طور چشمگیری بر قیمت ها تأثیر بگذارند.

حراج های پلیس

مقامات اجرای قانون در حال افزایش مصادره رمزنگاری شده خود هستند و اگر شما به دنبال سرمایه گذاری زیاد در ارزهای رمزپایه هستید ، این سناریوها ایده آل هستند. حراجی های بزرگ رمزنگاری فرصتی مناسب برای بدست آوردن مبالغ هنگفت رمزنگاری با نرخ تخفیف شده برای شما فراهم می کنند..

سرمایه گذار قدیمی رمزنگاری تیم دراپر بدنبال معروف به جاده سیلک نزدیک به 30،000 بیت کوین مصادره شده را از مقامات خریداری کرد. در حالی که دراپر از ارائه جزئیات قیمت خاص پرداخت شده خودداری کرد ، گزارشی توسط ثروت مجله متوسط ​​قیمت پرداختی برای بیت کوین را در حدود 334 دلار تعیین می کند.

چه موقع بخواهید بیت کوین بخرید

یادگیری زمان خرید بیت کوین به این نتیجه می رسد که می خواهید چه نوع سرمایه گذار رمزنگاری شوید. هنگامی که استراتژی خود را درک کردید ، می دانید که خرید Bitcoin ، HODL ، فروش یا تقویت موقعیت خود منطقی است. با در نظر داشتن این مفاهیم ، شما اکنون آماده هستید تا بیاموزید که چگونه نمونه کارهای ارز رمزنگاری شده خود را افزایش دهید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me