اگر می خواهید ارزهای رمزنگاری شده را در سال 2018 استخراج کنید ، به احتمال زیاد شما باید به فکر سرمایه گذاری در برخی از سخت افزارهای استخراج باشید. یک اسکریپت ASIC یا یک SHA-256 ASIC طیف وسیعی از گزینه ها را برای استخراج سکه های مختلف فراهم می کند. در اینجا ، برخی از گزینه های استخراج سخت افزار و سکه با استفاده از SHA-256 یا Scrypt ASICs در سال 2018 را بررسی می کنیم.

چرا با ASIC استخراج می شود؟?

در سال 2018 ، استخراج بسیاری از ارزهای رمزپایه اصلی عمدتا با استفاده از ASIC انجام می شود. این مورد برای بیت کوین ، Litecoin ، Bitcoin Cash و اکنون Ethereum نیز صادق است. بنابراین ، هر کسی که امروز این سکه ها را با استفاده از GPU یا CPU استخراج می کند ، سعی در رقابت با استخرهای استخراج عظیم دارد. همه این استخرها از سخت افزار ASIC استفاده می کنند که به طور خاص برای حل معماهای رمزنگاری تولید شده توسط الگوریتم های استخراج ، سفارشی شده است. بنابراین ، بالا رفتن علیه آنها با استفاده از GPU مانند این است که در یک درگیری با اسلحه در O.K حضور پیدا کنید. کرال مسلح به یک تپانچه آب.

درست است که در اینجا موارد استثنایی وجود دارد. Monero یکی از نمونه های سکه است که الگوریتم استخراج خود را به طور منظم تغییر می دهد تا تلاش کند در برابر ASIC مقاوم باشد. اما اگر می خواهید Bitcoin ، Litecoin یا بسیاری از altcoins دیگر را در سال 2018 استخراج کنید ، پس برای انجام کار به سخت افزاری مانند SHA-256 یا Scrypt ASIC وابسته هستید..

معدن

معدن کاری که در گذشته بود نیست. (منبع تصویر: Pixabay)

تفاوت بین استخراج با Scrypt ASIC در مقابل SHA-256 چیست?

بیت کوین از الگوریتم SHA-256 برای ایجاد هش هایی استفاده می کند که نشان دهنده داده های نگهداری شده در بلاک های بلاکچین است. اجرای SHA-256 پیچیده است ، به این معنی که بسیار دقیق و ایمن است اما در عین حال کند است. این دلیل است که تولید هر بلاک در بلاکچین بیت کوین ده دقیقه طول می کشد.

استخراج با استفاده از SHA-256 به سرعت هش بسیار بالایی نیاز دارد ، در محدوده گیگاگاس بر ثانیه (gH / s). به دلیل نرخ هش بالا ، ماینرها به سرعت دریافتند که سخت افزار اختصاصی راه حل بهتری برای استخراج بیت کوین از GPU ارائه می دهد ، زیرا می تواند با سرعت هش بسیار بالاتر استخراج کند. تا سال 2011 ، استخراج کنندگان به عنوان راهی برای انتقال قدرت محاسبات بیشتر به استخراج ، به سخت افزارهای قابل تنظیم ، به نام Field Programmable Gate Arrays (FPGAs) روی آوردند..

اولین ASIC اولین بار در سال 2013 ساخته شد, استخراج به یک تلاش صنعتی تبدیل شد و تا سال 2014 مشخص شد که استفاده از ASIC بر آینده استخراج بیت کوین مسلط خواهد بود.

مقاومت بی فایده است

تیم Litecoin در ابتدا الگوریتم Scrypt را هنگام راه اندازی در سال 2011 معرفی کرد. در آن زمان ، تصور می شد که در برابر سخت افزار استخراج جدیدتری که برای استخراج بیت کوین به کار گرفته شده ، مقاوم است. Scrypt الگوریتمی با پیچیدگی کمتر است و به سرعت هش بالای SHA-256 نیازی ندارد. زمان بلوک Litecoin فقط دو و نیم دقیقه است.

با این حال ، حافظه Scrypt بیشتر از SHA-256 فشرده است. سخت افزار موجود در زمان شروع Litecoin نمی تواند Scrypt را استخراج کند. حتی یک بار که ASIC ها در سال 2013 ظاهر شدند ، آنها برای SHA-256 سفارشی شدند. بنابراین برای مدتی کوتاه ، استخراج GPU از Litecoin برتر شد.

هر چند فقط یک مسئله زمان بود. در سال 2014 ، ZeusMiner اولین Scrypt ASIC خود را راه اندازی کرد. این روزها بازارهای سخت افزار SHA256 و Scrypt ASIC تحت کنترل یکپارچه استخراج Bitmain هستند..

سخت افزار استخراج

سخت افزار Bitmain Antminer به سرعت افزایش یافته و به یکی از بهترین های بازار امروز تبدیل شده است. در حالی که گزینه های دیگری نیز وجود دارد ، Bitmain در حال حاضر بر بازار تسلط دارد و تولیدکنندگان کوچکتر ASIC برای رقابت رقابت می کنند.

Bitmain Antminers SHA-256

مجموعه ای از سخت افزار SHA-256 Antminer از Bitmain

Bitmain هر دو سخت افزار SHA-256 و Scrypt ASIC را تولید می کند. اینکه شما کدام مدل را می خواهید به عوامل مختلفی از جمله بودجه شما برای سرمایه گذاری اولیه در سخت افزار ، میزان هش مورد نظر و مصرف برق بستگی دارد. برای دریافت ایده ای در مورد سودآوری و معاملات ، از a استفاده کنید ماشین حساب.

استخراج سکه با استفاده از SHA-256 ASIC

برخی از گزینه های استخراج سکه با SHA-256 ASIC عبارتند از:

 • بیت کوین
 • بیت کوین کش
 • Peercoin
 • Namecoin
 • نقدی Litecoin
 • Unobtanium

استخراج سکه با استفاده از Scicpt ASIC

برخی از احتمالات استخراج سکه با Scrypt ASIC عبارتند از:

 • Litecoin
 • Dogecoin
 • موناکین
 • Syscoin
 • از طریق ویکین

در زمان نوشتن مقاله ، تمام سکه های فوق در حال حاضر هنوز زنده هستند. سکه های دیگری نیز برای استخراج وجود دارد که هم با استفاده از SHA-256 و هم از Scrypt ASIC استفاده می شود ، با این وجود آنها در میان آلت کوین های مبهم هستند. در حالی که استخراج همیشه یک کار بالقوه خطرناک است ، استخراج altcoins ناشناخته ، که ممکن است فردا ناپدید شود ، سطح ریسک بسیار بالاتری را ایجاد می کند.

هنگام انتخاب سکه هایی که می خواهید استخراج کنید ، باید متغیرهای زیادی را در نظر بگیرید. سودآوری یکی است که می توانید با استفاده از a تعیین کنید ماشین حساب. با این حال ، سکه های مختلف برای اجرا شدن به نرم افزارهای مختلفی احتیاج دارند که عملکرد بعضی از آنها پیچیده تر از بقیه است.

شما باید تصمیم بگیرید که آیا باید به استخر استخراج بپیوندید یا اگر می خواهید سکه را به صورت انفرادی استخراج کنید (که ممکن است فقط گزینه مناسبی برای آلت کوین های بسیار کوچک باشد). سرانجام ، شما همچنین باید اطمینان حاصل کنید که برای هر یک از سکه هایی که می خواهید استخراج کنید ، کیف پول نصب کرده اید.

سرانجام

هر کسی که برای اولین بار در سال 2018 قصد استخراج از معدن را دارد ، باید قبل از سرمایه گذاری در هر سخت افزاری مانند SHA-256 یا Scrypt ASIC ، تحقیق جدی انجام دهد. به خصوص با ارزش های فعلی بازار ، سودآوری استخراج کاهش یافته است و مدت زیادی طول می کشد تا شاهد بازگشت سرمایه باشید.

همچنین لازم به ذکر است که تولیدکنندگانی مانند Bitmain همیشه قصد دارند نسخه های ارتقا یافته سخت افزار ASIC را منتشر کنند. این بدان معناست که استخراج معادن به احتمال زیاد برای ادامه رقابت به سرمایه گذاری مستمر نیاز دارد. اگر به فکر استخراج معدن هستید ، اطمینان حاصل کنید که همه تکالیف خود را انجام داده اید و چشمانتان را به خطرات باز کرده اید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me