ایزاک فیلیپس یکی از بنیانگذاران Siglo ، یک پروتکل بلاکچین مبتنی بر جبل الطارق برای برنامه های غیرمتمرکز برای حمایت مالی از اتصال در بازارهای در حال ظهور است.

Siglo قصد دارد اکوسیستم های کاربران و برنامه های غیرمتمرکز را در بازارهای نوظهور ایجاد کند تا شامل دیجیتال و مالی شود.

کاربران در این اکوسیستم ها می توانند از طریق توجه به تعاملات ناشناس خود و جابجایی آنها برای افزایش اتصال به تلفن همراه یا سایر جوایز ، از توجه و تعامل خود با خرده فروشان کسب درآمد کنند..

با بیش از 70 درصد تلفن های همراه جهان به عنوان پیش پرداخت ، افراد در بازارهای نوظهور به دلیل هزینه های زیاد ماه به ماه ، معمولاً خود را در فقدان اتصال ثابت می بینند.

سیگلو می خواهد چه کاری انجام دهد?

ما بر ضرورت تأمین درآمد اینترنت متمرکز هستیم. بنابراین شما شرکت هایی دارید که اساساً گوگل و فیس بوک هستند و تعداد معدودی از همتایان آنها سالانه یک میلیارد دلار درآمد کسب می کنند و محصول اصلی آنها توجه و تعامل ما به عنوان کاربران است..

و ما احساس می کنیم که این می تواند یک باشد – اگر در نهایت آن را تقسیم کنید ، درآمد فیس بوک برای هر کاربر بیش از دو دلار برای هر نفر در سراسر جهان است. که دیوانه است و اینجا در ایالات متحده ، در واقع 13 یا 14 دلار در ماه است که فیس بوک از ما می گیرد.

بنابراین اگر این امکان وجود داشته باشد که به کاربران منتقل شود و هدف خوبی ارائه شود ، چه می شود؟ فیس بوک می گوید که هدف اصلی آنها اتصال مردم است ، اما اگر آنها قبلاً به هر شخصی که از فیس بوک استفاده می کند دو دلار اتصال داشته باشند ، این امر به معنای واقعی کلمه جهان را تغییر می دهد و میلیون ها نفر ، میلیاردها نفر را به صورت آنلاین به ارمغان می آورد..

بنابراین ما این کار را می کنیم و حدود سه سال است که رسماً دو سال آن را انجام داده ایم. ما برخی از خلبانان را انجام دادیم و نحوه بازپرداخت این سودها از طریق زمان پخش است. بنابراین اگر فیس بوک می خواست به همه افراد ایالات متحده 12 دلار ، به هر یک از کاربران خود بدهد ، چگونه این کار را می کنند?

پروتکل Siglo

از کاغذ سفید Siglo.

در واقع هیچ راه یا بستری برای انجام آن وجود ندارد. بدیهی است که هزینه های معامله بیت کوین بسیار زیاد خواهد بود ، Venmo API عمومی ندارد. آنها می توانند از PayPal استفاده کنند ، اما نفوذ PayPal حتی در ایالات متحده در آمریکای لاتین و آسیا و آفریقا ، همه از تلفن همراه پیش پرداخت استفاده می کنند و ما می توانیم 50 سنت برای همه کاربران خود واریز کنیم. در مکزیک ، ما می توانیم 82 درصد از جمعیت را با یک انتقال کوچک 50 درصدی ضربه بزنیم ، و این سریع است. بنابراین ما درآمد بازاریابی را می گیریم و آن را به صورت اتصال به کاربران خود پس می دهیم.

و ما در آزمایشات اولیه خود تاکنون حدود 600،000 دلار اتصال داده ایم, و ما در حال کار با مارک هایی هستیم مانند Coca-Cola کمک بزرگی بوده است ، آنها در واقع ما را در یکی از برنامه های نوآوری خود قرار داده اند ، ما را به همه بطری های خود ارسال کرده اند.

همان مردان ABM ، جایی که آنها تمرکز واقعی بر بازارهای نوآور و نوظهور دارند. و برای آنها ، اتصال – یک ، این یک مانع بزرگ برای برقراری ارتباط با انتخاب کنندگان است. بنابراین خواه ارتباط با فروشندگان آنها باشد یا اینکه با مصرف کنندگان آنها ارتباط برقرار کند.

آنها نمی توانند به کل بازار قابل تنظیم خود برسند زیرا بسیاری از آنها اتصال ندارند. و از طرف کاربر متوجه شدیم که این یک انگیزه واقعا قدرتمند است. بنابراین کاربران ما ، در ازای سکه ارتباطی ما ، از یک عکس کار می کنند – کار با – یکی از مبارزات اخیر ما این بود ، شما از یک رسید از یک فروشگاه خاص در هر فروشگاه در مکزیک عکس می گیرید ، آن را بارگذاری می کنید و سپس هنگامی که شما در مورد آن تجزیه و تحلیل داده ها انجام می دهید ، کاملاً ناشناس است.

اما مارک ها متوجه می شوند ، اوه وای ، وقتی مردم ودکا می خرند ، تمایل دارند آن را با بادام زمینی بخرند. یا آنها تمایل به خرید آن دارند – بسته به علایق مختلف و جمعیتی متفاوت ، شما واقعاً روندهای مختلفی پیدا می کنید.

بنابراین کاربران ما مایلند بروند و از رسیدها عکس بگیرند ، یا به س questionsالات پاسخ دهند یا قیمت ها را در این فروشگاه خاص بررسی کنند. و همه اینها ، امتیازاتی را می گیرند که بتوانند با ارز مبادله کنند.

بنابراین کسب درآمد از فعالیت روزانه آنها برای داده های بسیاری از این مارک های بزرگ?

درست است و همه داده های ناشناس است. برای ما ، داده های کاربران ما خصوصاً داده های خصوصی آنها مقدس است. ما فکر می کنیم که باید از آن محافظت شود ، اما از اطلاعات متنی بیشتری که می توان از آن درآمد کسب کرد و سود به آنها بازگردانده می شود.

چگونه یک پروژه در این فضا برای خود درآمد کسب می کند ، که به سمت بازاریابی ، به کاربران در حال انجام ، به سمت مشارکت می رود؟ چه چیزی چراغ ها را روشن نگه می دارد?

خوب ، ما مقداری سرمایه جمع کرده ایم و بدیهی است که اکنون برای ایجاد یک بستر گسترده مصرف کنندگان مورد نیاز است. اما ما معمولاً حاشیه کمی را حفظ می کنیم. بنابراین اگر کوکا کولا 100000 دلار به ما بپردازد ، ما قصد داریم مقدار کمی از آن را حفظ کنیم.

خوب ، در حال حاضر ، ما – به جای انجام کارهایی که در آن با یک مقاله سفید و مفهوم فصیح شروع می کنیم و سرمایه جمع می کنیم ، کارهای معکوس انجام دادیم. بنابراین ما محصولی را به بازار عرضه کردیم ، کار با مشتریان و مصرف کنندگان را شروع کردیم و همه کارها را در ابتدا انجام دادیم. بنابراین در حال حاضر ، آن را در یک برنامه زندگی می کند. نمی توانید سکه های ما را بیرون بیاورید. به معنای واقعی کلمه ، شما باید یک حساب کاربری داشته باشید و به سرور ما دسترسی داشته باشید تا بتوانید این کار را انجام دهید.

بنابراین با پایگاه داده معاملات ، می توانیم روزانه هزاران هزار معامله را پردازش کنیم. اما همانطور که اکنون در حال ساخت آن اکوسیستم هستیم تا بتوانیم آن را گسترش دهیم ، به شما این امکان را می دهد تا بین برنامه ها بدون اصطکاک باشد. و این چیزی است که ما باید بلند مدت به آن برسیم.

جالب ، مراحل بعدی برای شما بچه ها چیست?

خوب ، در حال حاضر ، ما در مرحله توکن سازی این هستیم. بنابراین کاربران ما که برنده گزینه های زنجیره ای شده اند ، بیشتر آنها در بانک ها هستند ، آنها جوانان هستند. آنها اهل فن هستند اما اکثراً چنین نیستند – مهارت استفاده از رایانه های رومیزی را ندارند. آنها هرگز میز کار نداشتند. آنها فقط همراه و تلفن همراه هستند.

بنابراین اکنون که به سمت یک پلت فرم توکن در حال حرکت هستیم ، ما فوق العاده بر روی آموزش رمزنگاری تمرکز کرده ایم. بنابراین چگونه به شخصی که حساب بانکی ندارد نحوه استفاده از رمزنگاری را آموزش می دهید؟ چگونه می توان به شخصی که سال گذشته اولین تلفن اندرویدی خود را در مورد صلح عمومی و خصوصی کسب کرده است ، یاد داد؟ به این راحتی نیست. بنابراین ما در حال مهاجرت به آن هستیم و کاربران ما واقعاً هیجان زده هستند.

آنها از پلتفرم و ارزی که می توانند با رمزنگاری دیگر و فیات مبادله کنند و این تمرکز فعلی ما است ، هیجان زده هستند ، این است که این برنامه برای اولین بار در پروتکل اجرا شود و سپس توسعه دهندگان دیگر را بیاورند. تقریباً هر توسعه دهنده ای در بازارهای در حال ظهور ، بازار آنها با نفوذ اینترنت محدود شده است. بنابراین اگر آنها بتوانند با برنامه خود ارتباط برقرار کنند ، پس می توانند بازار خود را دو برابر کنند.

آیا می خواهید بگویید که این برنامه در واقع به افراد امکان اتصال به اینترنت را می دهد؟ از طریق درآمدزایی از دستگاه های آنها?

دقیقا.

در اینجا داده ها وجود دارد ، در اینجا چیز فیزیکی وجود دارد ، اکنون هر زمان که این کار را می کنید می توانید برای هر ماه یکبار به اینترنت دسترسی داشته باشید.

دقیقا.

خیلی باحال بله ، این یک روش عالی برای افزایش نرخ نفوذ اینترنت است.

مشکل این است ، ما باید این کار را به گونه ای انجام دهیم که از کاربران خود محافظت کند. در بازارهای نوظهور وجود دارد – ما در اینجا در مورد اعتماد در ایالات متحده صحبت می کنیم ، اما به طور کلی ، من به بانک Chase اعتماد دارم. من تصور می کنم آنها احتمالاً همه این هزینه های مختلف را از من دریافت نمی کنند. من به طور کلی ، در مقایسه با دولت در آمریکای لاتین ، به دولت ایالات متحده اعتماد دارم.

رمزنگاری در اینجا یک آزمایش سرگرم کننده است و بسیار سودآور بوده است ، اما بسیاری از خدمات اصلی ارائه شده توسط بلاکچین ، ما می توانیم بدون آن در اینجا انجام دهیم. در آمریکای لاتین و در بازارهای نوظهور ، مردم به آن نیاز دارند زیرا به معنای واقعی کلمه ، دولت ها تصمیمات خودسرانه می گیرند. مارک ها – برای مثال ، در مکزیک می توانید کل پایگاه داده DMV را با قیمت 500 دلار از طریق USB در یک بازار غیرقانونی خریداری کنید.

سیگلو

هر زمان که یک حساب کاربری در اپل ایجاد می کنید ، باید شرکت خود را توسط D تأیید کنید&ب [دون & بردستریت]. اما نکته اصلی این است که اعتمادی بین مصرف کننده و موسسات وجود ندارد که ما می خواهیم از اتصال آنها حمایت کنیم.

بنابراین چگونه می توانید از هویت شخصی ، اطلاعات شخصی وی محافظت کنید و همچنان مارک ها را حمایت مالی کنید؟ و من فکر می کنم آن جایی است که ما واقعاً نوآوری کردیم و راهی را ارائه داده ایم که می توانیم از هویت کاربران خود محافظت کنیم ، داده های خصوصی را به اشتراک نگذاریم ، اما در عین حال به مارک ها اجازه دهیم به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند.

و همین که این شبکه از افرادی را که اخیراً به اینترنت متصل شده اند تأسیس کردید ، می توانید کارهای زیادی انجام دهید. اکنون ، شما به اینترنت دسترسی پیدا کرده اید ، و برای انجام این کار پول بیشتری می گیرید ، بنابراین شما مانند مشارکت در بسیاری از سازمان ها هستید که بخشی از مدل کسب و کار آنها در بانک ها ادغام می شود ، افرادی که خارج از کشور هستند اینترنت ، به اکوسیستم آنها وارد شود.

خوب ، اینجا مثل یک مثال ساده است.

بگویید شما بانکی در بازارهای نوظهور هستید و صاحبان حساب زیادی دارید که از برنامه ها استفاده نمی کنند ، زیرا الف) آنها به آنها اعتماد ندارند و 2) گران است. بنابراین اولین چیزی که وجود دارد این است که آنها به بانک می روند و – من به طور کلی از بانک ها متنفرم و از رفتن به بانک متنفرم ، اما در یک بازار در حال ظهور ، این وضعیت بسیار بدتر از اینجا است. بنابراین یک خط طولانی وجود دارد ، شما 30 دقیقه صبر کنید ، و گاهی اوقات امنیت وجود دارد.

بسیاری از بانک ها در بازارهای نوظهور ، شما باید از طریق یک فلزیاب ردیابی کنید و دسترسی محدودی وجود دارد ، و سپس در صف منتظر می مانند و باید با یک فروشنده معامله کنید ، و این هزینه هر تراکنش برای بانک است ، فرض کنید 1.50 . هر بار که شخصی به شعبه بانک مراجعه می کند ، با مراجعه به کار مأمور بازاریابی ، وثیقه ، بتن ، اجاره خانه ، کار در مورد آن است – اکنون ، اگر آنها با تلفن همراه خود معامله ای انجام دهند ، این برای بانک کاملاً رایگان است.

بنابراین چگونه افرادی که به بانک مراجعه می کنند شروع به استفاده از برنامه تلفن همراه خود می کنند؟ خوب اول ، شما باید به آنها اتصال دهید. بنابراین اگر آنها می توانستند 75 سنت اینترنت را در معامله قرار دهند ، چه می شود.

بنابراین به جای اینکه برای پرداخت قبض برق خود به بانک بروید ، این کار را از طریق برنامه انجام دهید و یک رمز اتصال به شما می دهیم. بنابراین ناگهان با صرفه جویی در پول بانک ، مصرف کننده ارتباط بیشتری برقرار می کند و انگیزه ها را یکسان می کند. این یک مورد استفاده خاص است ، اما می تواند برای یک شرکت هواپیمایی یا یک برنامه نیروی کار مشابه باشد. همه اینها برای رشد بازار خود نیاز به اتصال دارند.

کاملاً و بلاکچین امکان برقراری ارتباط داده ها همراه با مقادیر پولی را در معاملات منفرد فراهم می کند. فکر می کنید بزرگترین موانع برای پرداختن به م componentلفه رابط کاربری آن چیست?

خوب ، منظورم این است که من فکر می کنم این یکی از بزرگترین چالش ها است زیرا همه این هفته در مورد بلاکچین صحبت می کنند اما در واقع هیچ برنامه ای وجود ندارد. منظور من این است که مورد اصلی استفاده در بلاکچین در حال حاضر یا بیت کوین است ، و شاید شما Ethereum داشته باشید که برای جذب سرمایه کار می کند. اما تا جایی که برنامه های واقعی برای کاربر نهایی باشد ، هنوز این برنامه وجود ندارد. بنابراین هرکسی که بتواند این مشکل را برطرف کند ، بسیار موفق خواهد بود.

ما بر روی تلفن همراه تمرکز کرده ایم ، همچنین در حال آزاد کردن کیف پول برای میز کار هستیم ، اما تلفن همراه مورد توجه ما خواهد بود. اندروید تمرکز ما خواهد بود. و ایجاد یک رابط کاربری بسیار ساده ، و ما به معنای واقعی کلمه برای آموزش کاربران خود از کارتون استفاده می کنیم. ما در مورد این هستیم ، به چه معناست ، آیا شما می خواهید کلید خود را نگه دارید یا می خواهید ما کلید شما را نگه داریم زیرا ما باید این گزینه را به آنها بدهیم ، من احساس می کنم. اما این یک چالش خواهد بود.

احتمالاً ظرف 6-8 هفته آینده اولین کیف پول خود را آزاد می کنیم. بنابراین همه اینها را مرور می کنیم و می فهمیم که چگونه با فردی که آنقدر فنی نیست ارتباط برقرار می کنیم.

بله ، قطعاً برخی از راههایی که شخصی که این مطالب را می خواند و از او الهام می گیرد و می خواهد به شما کمک کند چیست ، چگونه می تواند درگیر شود?

خوب ، آنها باید با پیوستن به کانال تلگرام ما شروع کنند و ما به طور فعال بدنبال توسعه دهندگانی هستیم که به بازارهای نوظهور علاقه مند هستند. و کسانی که علاقه مند به درج مالی و دیجیتالی هستند ، بنابراین من فکر می کنم این یکی از بزرگترین موارد است.

در حال رشد جامعه توسعه دهندگان ، زیرا در حال حاضر ، بیشتر توسعه دهندگان بر روی مشکلاتی متمرکز شده اند که تاثیری در بازارهای نوظهور ندارند. و ما متقاعد شده ایم که بیشترین تأثیر بلاکچین در آن قسمت است.

چند روش وجود دارد که فکر می کنید می توانید با این استدلال که بازارهای نوظهور برای پروژه های بلاکچین درآمدزایی ندارند مقابله کنید?

من فکر می کنم مارک های بین المللی زیادی را می بینیم که واقعاً از این موضوع هیجان زده شده اند. هزینه های تجاری زیادی در این بازارها وجود دارد و ایجاد روابط با آنها مدتی طول می کشد. اما وقتی رابطه ای برقرار شد ، عموماً طولانی مدت است. بنابراین کار با – دو شرکتی که می توانم نام ببرم زیرا آنها به طور عمومی اعلام کردند که با ما کار می کنند Coca Cola و ABM.

این دو شرکت عظیم الجثه ، بزرگترین شرکت نوشابه در جهان و بزرگترین شرکت آبجو در جهان هستند و از بلاکچین بسیار هیجان زده هستند. و آنها آن را راهی برای اتصال نه تنها مصرف کنندگان ، بلکه حتی فروشگاه ها می دانند.

بنابراین در حال حاضر در بازارهای نوظهور ، بیشتر کالاهای مصرفی هنوز در فروشگاه های مادر و پاپ که عمدتا ارتباطی ندارند ، فروخته می شود. همه این مارک ها می خواهند با آن فروشگاه های مادر و پاپ ارتباط برقرار کنند. آنها می خواهند اطلاعات موجودی را ذخیره کنند ، می خواهند بتوانند تبلیغات تبلیغاتی را برقرار کنند.

آنها می خواهند ارتباط مستقیمی برقرار کنند ، اما تا زمانی که آنلاین نباشند نمی توانند. بنابراین آنها به معنای واقعی کلمه به ما مراجعه کردند و گفتند ، خوب ، چگونه می توانیم این کار را انجام دهیم؟ آیا راهی وجود دارد که بتوانیم از بلاکچین استفاده کنیم تا چندین شرکت بتوانند از ارتباط صدها هزار فروشگاه مادر و پاپ فقط در مکزیک حمایت مالی کنند..

بنابراین اگر این تعداد را در سراسر آمریکای لاتین ضرب کنید ، به معنای واقعی کلمه یک میلیون مغازه مادر و پاپ وجود دارد که مارک ها می خواهند با آنها ارتباط برقرار کنند. بلاکچین راهی برای انجام این کار است.

برای جذب افراد بیشتر به اینترنت و شرکتهایی مانند فیس بوک خصوصاً این کار را در اولویت قرار می دهند. کاربران بیشتر برای آنها کاربران بیشتری برای مدل کسب و کار هستند ، بنابراین آنها این هواپیما را دارند. نمی دانم هنوز آنها را ادامه داده اند.

فیس بوک ، محدودیت بازار آنها به طور کلی افزایش می یابد – از نظر تاریخی حدود 100 دلار برای هر کاربر ، من فکر می کنم این تعداد است … بگذارید بررسی کنم ، اما فکر می کنم 100 دلار باشد. بنابراین ، برای آنها ، بله ، بدیهی است که آنها علاقه زیادی به اتصال افراد بیشتر دارند.

آنها گروهی به نام internet.org دارند که یک سازمان غیرانتفاعی است و هدف اصلی آن اتصال مردم است و در برخی از بازارها با اپراتورهای تلفن همراه کار می کنند و اینترنت رایگان می دهند ، اما این محدود به Facebook ، WhatsApp و Wikipedia است..

بچه ها چطور از مکزیک شروع کردند?

پدر و مادرم مبلغ مذهبی بودند بنابراین من از کودکی در آنجا زندگی می کردم. بنابراین وقتی این پروژه را شروع کردیم ، من با برادرم در نیویورک مستقر بودیم و گفتیم ، ما می خواهیم با اتصال در بازارهای نوظهور تأثیر بگذاریم. و نیویورک مکان انجام این کار نیست زیرا همه با هم ارتباط دارند. ما یک تیم 15 نفره برای حقوق دو توسعه دهنده در نیویورک داریم ، بنابراین مکان خوبی برای آزمایش آن است.

مکزیک هرگز هدف نهایی نبوده است ، بیشتر شبیه بوده است ، این مکانی است که می توانیم آن را امتحان کنیم ، ببینیم آیا م itثر است. هنگامی که در آنجا جاذبه داشتیم ، کلمبیا را راه اندازی کردیم ، اکنون آن را نشانه گذاری می کنیم و می خواهیم در سراسر آمریکای لاتین و سایر بازارهای نوظهور گسترش یابد.

خوب ، جالب است ، من فکر می کنم دو کشور احتمالاً بیشترین پذیرش زنجیره بلوک در آمریکای لاتین را دارند ، آرژانتین و ونزوئلا هستند. و این دو کشور هستند که یک نیاز واقعی و واقعی به بلاکچین وجود دارد ، زیرا شما تورم فوق العاده ای پیدا کرده اید ، دولت هایی دارید که نمی توانید به آنها اعتماد کنید.

بنابراین آنچه اتفاق می افتد ، مردم به آن نیاز دارند. در حال حاضر هیچ راهی برای جذب سرمایه از ونزوئلا وجود ندارد که تقریباً به اندازه کارآیی Ethereum و Bitcoin باشد.

من فکر می کنم همان جایی است که می بینید نیاز به رانندگی با Blockchain دارد ، در مقابل ، اوه وای ، من می توانم در این مورد حدس بزنم و به طور بالقوه می توانم در سه ماه آینده 100X کنم.

متشکرم!

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد سیگلو ، به آنها مراجعه کنید سایت اینترنتی و کاغذ سفید.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me