SounDAC یک پلت فرم مستقل برای پرداخت حق امتیاز است که برای کنترل بیشتر به دستان هنرمند طراحی شده است ، در عین حال ، به توزیع کنندگان مدل کسب و کار کارآمدتری برای پیگیری می دهد. SounDAC (XSD) هفته گذشته هنگامی که XSD در طی 5 روز 5834 درصد رشد کرد ، رشد رکوردی را تجربه کرد. XSD در تاریخ 29 آگوست از 0.07 دلار در 4 سپتامبر به بالاترین قیمت 0.36 دلار رسید. این سکه پس از تجربه اصلاحات در بازار طی دو روز اخیر ، با 0.14 دلار معامله می شود.

SounDAC ، در ابتدا MUSE نامیده می شود ، در تاریخ 6 مه 2015 وارد بازار شد. MUSE برای اولین بار ساخته شد تیترها وقتی آنها با سیستم عامل fintech همکاری کردند OpenLedger و تبادل بیت کوین دانمارک CCEDK. این شرکت پس از فهمیدن اینکه MUSE همچنین یک پلت فرم شغلی آنلاین مستقر در نیویورک است ، نام تجاری خود را انتخاب کرد.

ماه گذشته توسعه دهندگان از طریق رسانه های اجتماعی خود برندسازی مجدد را اعلام کردند حساب ها. در طول این تغییر ، این شرکت مصمم بود که تغییر نام تجاری تغییر فنی نداشته است. در پست Steemit ، این شرکت توضیح داد که مارک تجاری برای جلوگیری از سردرگمی لازم است. تغییر نام تجاری موفق به بیشترین سودهای این هفته دامن زد.

SounDAC نام تجاری جدید را از طریق توییتر جدید اعلام می کند

SounDAC نام تجاری جدید را از طریق توییتر جدید اعلام می کند

الهام SounDAC

پلتفرم SounDAC گزینه های مبتنی بر بلاکچین برای وضعیت موجود را به تمام جنبه های صنعت موسیقی چند میلیارد دلاری ارائه می دهد. گزارش های اخیر منتشر شده توسط Statista نشان می دهد که درآمد صنعت موسیقی ایالات متحده در سال گذشته از 17.2 میلیارد دلار فراتر رفته است. تحلیلگران پیش بینی می کنند این صنعت تا سال 2021 بیش از 22.6 میلیارد دلار باشد. این رشد مورد انتظار بسیاری را در فضا جستجو می کند که به دنبال گزینه های بهتر هستند..

در حال حاضر ، نوازندگان برای انتشار محصول نهایی خود هزینه های هنگفتی را به توزیع کنندگان ، مدیران و سایر عناصر اساسی تولید می پردازند. SounDAC این هزینه ها را برطرف می کند. طبق یک بیلبورد مطالعه, یک نوازنده متوسط ​​ده درصد درآمد ناخالص خود را به نماینده خود و بیست درصد دیگر را به مدیر خود پرداخت می کند. این هزینه ها قبل از کسر هرگونه مالیات ، کارمزد یا هزینه های اضافی اتفاق می افتد.

پرداخت متوسط ​​برای نوازندگان از طریق بیلبورد

پرداخت متوسط ​​برای نوازندگان از طریق بیلبورد

علاوه بر این ، هنرمندان اکنون با صورت همه جانبه روبرو هستند 360 معاملات. این معاملات با قراردادهای گذشته متفاوت است زیرا به همه فعالیتهای غیر موسیقی مربوط به هنرمند حق برچسب ضبط می دهد. این سبک از معاملات رکورد اکنون استاندارد صنعت است. بیشتر 360 تنظیمات باعث می شود که شرکت های ضبط شده از اجرای زنده ، کالا ، تأییدیه ، تلویزیون ، فیلم و لیست ادامه داشته باشند. این تخلیه مداوم بودجه مورد توجه بسیاری از طرفین معادله ، به ویژه نوازنده است.

راه حل های SounDAC

توسعه دهندگان پشت پلت فرم SounDAC قول می دهند که از طریق ادغام یک سیستم مبتنی بر بلاکچین مستقل ، این نگرانی ها و موارد دیگر را برطرف کنند. سیستم عامل آنها به هر شرکت کننده در یک آهنگ اجازه می دهد تا به طور خودکار پرداخت حق امتیاز از جمله تسلط ، آهنگ سازی ، سیستم عامل های جریان و شرکت های انتشاراتی را دریافت کند. SounDAC با استفاده از قراردادهای هوشمند این کارها را انجام می دهد.

سیستم SounDAC یک دفتر جهانی برای نوازندگان ایجاد می کند. این پایگاه داده باز فعال است جعبه ابزار Cryptonomex’s Graphene. این فناوری به شرکت ها امکان می دهد تا برنامه های غیرمتمرکز توسعه دهند ، مبادلات را انجام دهند یا خدمات اضافی بلاکچین را ادغام کنند. صرافی محبوب رمزنگاری, Bitshares, اولین شرکتی بود که پروتکل را با موفقیت اجرا کرد.

SounDAC نوید شفافیت را می دهد

SounDAC یک پایگاه داده غنی ، شفاف و شفاف ایجاد می کند که از طریق پروتکل بلاکچین چه کسی بدهکار است. هر بار که موسیقی یک هنرمند پخش می شود ، زمان بازی مهر می شود و روی بلاکچین قرار می گیرد. این شفافیت راهی آسانتر برای مدیریت درآمد خود برای همه طرف های درگیر فراهم می کند. همچنین هزینه های هنرمند را کاهش می دهد زیرا نیاز به توافق نامه های انتشار گران را از بین می برد.

استفاده از قراردادهای هوشمند تمام مراحل از جمله نظارت بر نمایش ، محاسبه حق امتیاز بدهی و توزیع وجه را به طور خودکار انجام می دهد. این پروتکل با حذف چندین واسطه از معادله صنعت موسیقی را ساده می کند. ماهیت بی اعتبار سیستم از مزایای اصلی آن است.

برنامه نویسی بستر های نرم افزاری

پلت فرم SounDAC از یک کد منبع باز استفاده می کند. کاربران می توانند کدگذاری پلت فرم را از طریق خود مرور کنند GitHub صفحه GitHub آنها 258 تعهد ، 12 انتشار و 12 مشارکت کننده را نشان می دهد. این صفحه 16 مسئله حل شده تا به امروز را نشان می دهد. حساب های این شرکت در شبکه های اجتماعی به دلیل تغییر نام تجاری جدید هستند.

کاغذ سفید

پلت فرم SounDAC تا به امروز نامه سفید منتشر نکرده است. هنگام صحبت با رئیس SounDAC ، سدریک کوبان ، در مورد این تصمیم عجیب ، او توضیح داد که رقابت در بخش موسیقی بلاکچین افزایش یافته است و این شرکت “می خواهد قبل از فاش کردن سس مخفی برخی از کشش ها را داشته باشد.” گرچه این رویکرد بدون شک منحصر به فرد است ، اما از منظر یک سرمایه گذار س questionsالاتی را بی پاسخ می گذارد.

کاغذ سفید SounDAC از طریق وب سایت

کاغذ سفید SounDAC از طریق وب سایت

در بیشتر موارد ، سرمایه گذاری در شرکت هایی که کاغذ سفید ندارند توصیه نمی شود زیرا شما نمی دانید کجا ، چه زمانی و چه هزینه هایی بودجه شما را پوشش می دهد. به نظر می رسد که سرمایه گذاران با سرمایه گذاری در این پلتفرم مشکلی نداشتند ، با وجود اینکه بدون کاغذ سفید است. گرچه به نظر عجیب می رسد ، اما ممکن است به این دلیل باشد که از قبل عملیاتی و منبع باز است.

تیم SounDAC

تیم SounDAC ، به رهبری موسس ادی کرال و رئیس جمهور سدریک کوبان, امیدوار است که صنعت موسیقی را متحول کند. هر دو نفر مدیر اجرایی هستند PeerTracks. PeerTracks یک سایت محبوب مبتنی بر بلاکچین بدون تبلیغات است. این وب سایت در بستر SounDAC ادغام می شود. این ادغام جایگزین بلاکچین برای سیستم عامل های پخش موسیقی سنتی مانند Spotify یا پاندورا. همچنین این نرم افزار SounDAC را قادر می سازد تا یک سیستم عامل همه جانبه ارائه دهد.

تیم SounDAC از طریق وب سایت

تیم SounDAC از طریق وب سایت

رمز XSD

توکن XSD در کل 18،081،806 عرضه شده است. در حال حاضر 14،581،806 نشانه XSD در گردش است. در این زمان ، نشانه های XSD حداکثر 2،104،288 دلار در بازار نشان می دهد. وب سایت شرکت هیچ اطلاعات اضافی در مورد رمز XSD را ذکر نمی کند.

مسابقه موسیقی Blockchain

رشد چشمگیری در بخش موسیقی بلاکچین اتفاق می افتد ، برنامه ریزی شده است که چندین سیستم عامل امسال منتشر شود. این رقابت فزاینده باعث افزایش نوآوری در فضا می شود. در زیر تنها تعدادی از رقبای SoundDAC وجود دارد:

موسیقی Blockchain مرموز

SounDAC با ایجاد نکردن یک کاغذ سفید ، اما در عوض در دسترس بودن کد آنها به عنوان منبع باز ، یک استراتژی جالب را انتخاب کرد. مفهوم موجود در مورد این پروژه قوی است ، اما این کمبود اطلاعات به راحتی در دسترس می تواند منجر به سردرگمی احتمالی سرمایه گذاران شود. علیرغم همه این اشتباهات آشکار ، SounDAC از طریق یک برندسازی موفق و درک صحیح از کاستی های صنعت موسیقی موفق شد مکان را به عنوان برنده برتر هفته گذشته تأمین کند..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me