Steem چیست؟ | راهنمای مبتدیان برای راه حل محتوای بالقوه عظیم

استیم چیست

Steem نام توکن است که می تواند در بازار آزاد خریداری شود و بر اساس پلت فرم Steemit مبتنی بر بلاکچین ساخته شود..

Steemit بستری است که به ناشران اجازه می دهد از محتوای خود که عملکرد مشابه سایر شبکه های محتوای اجتماعی دارد ، درآمد کسب کنند.

Reddit فکر کنید ، اما به نوعی که به نویسندگان و متولیان محتوا پرداخت می کند.

صفحه اصلی Steemit

صفحه اصلی Steemit

Steemit وقتی محتوای آنها بیشتر شد ، به نویسندگان پاداش می دهد و همچنین به افرادی که با رای دادن به محتوای دیگران به بهبود بهترین مطالب کمک می کنند ، پاداش می دهد.

Steem ، یکی از سه ارز ارائه شده توسط پلتفرم Steem ، بخشی جدایی ناپذیر از این سیستم است.

Steem چگونه کار می کند?

برای اینکه واقعاً روی Steem تمرکز کنیم ، باید کمی در مورد پلتفرم Steemit صحبت کنیم.

شبکه Steemit هر روز واحدهای جدید Steem را ایجاد کرده و آنها را بین کاربران خود توزیع می کند. سپس کاربران می توانند این واحدها را در بازار آزاد با بیت کوین ، سایر ارزهای رمزپایه یا فیات مبادله کنند.


Steemit در جامعه محتوا و ارزهای رمزنگاری شده واقعاً “بخار” (بهانه ی جناح بد) را جمع کرده است زیرا عملا به هر کسی اجازه می دهد تا در مورد موضوعات جالب بنویسد و شروع به کسب درآمد کند.

Steemit با سایر ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین متفاوت است زیرا تنها برای استخراج واحدهای جدید ارزی به استخراج متکی نیست. در حالی که می توانید Steem را از نظر فنی استخراج کنید ، این شبکه واحد های جدید ارزی Steemit را ایجاد می کند و آنها را به طور خودکار بین افرادی که در حال نوشتن و تعامل با این سیستم عامل هستند توزیع می کند. مبلغی که دریافت می کنید با تعداد رای مثبت محتوایی که می نویسید و مبلغی که با سایت درگیر هستید (رأی دادن و نظر دادن) ارتباط دارد.

Steemit مشکلی عظیم را که جهان محتوا با آن روبرو است حل می کند.

خارج از Steemit ، اقتصاد محتوای فعلی شکسته است.

تولیدکنندگان محتوا برای تهیه محتوای جذاب بسیار تلاش می کنند ، اما تنها راه کسب درآمد از طریق تبلیغات ، بازاریابی شرکت های وابسته ، هدایت خوانندگان به یک قیف یا روش دیگری برای استفاده از محتوای آنها برای دریافت پول است..

از آنجا که راهی برای کسب درآمد مستقیم از کار سخت آنها وجود ندارد ، بهترین تولیدکنندگان محتوا معمولاً باید به مواردی اعتماد کنند که می تواند بر پارتیزانی بودن و جهت گیری محتوا تأثیر بگذارد.

با این حال ، این فقط شروع آن است.

مسیرهای فعلی برای درآمدزایی نه تنها به طور بالقوه اعتبار را خراب می کنند ، بلکه کم کم نیز کارآمد شده اند. ثابت شده است که مصرف کنندگان محتوا انزجار زیادی نسبت به پرداخت هزینه محتوای آنلاین نشان می دهند. مقدار زیاد محتوای موجود در اینترنت با اجتناب عمومی از مصرف محتوا که نیاز به لیست سفید یا جاسوسی از یک دیوارپوش دارد مخلوط شده است.

به عنوان مثال ، تبلیغات دیجیتال با افزایش انفجاری مسدود کردن تبلیغات بسیار به حداقل رسیده است. در پایان سال 2016, تقریباً 615 میلیون دلار دستگاه در سراسر جهان برای جلوگیری از تبلیغات وجود دارد, و درصد افرادی که تبلیغات را مسدود می کنند به طور مداوم در حال رشد است.

این چیزی است که هم روی محتواسازان منفرد و هم بر شرکت های بزرگ رسانه ای تأثیر می گذارد. اکنون ده ها نشریه از شما می خواهند که آنها را در “لیست سفید” قرار دهید تا محتوای آنها را بخوانید ، و همانطور که می توانید تصور کنید ، خوانندگان عادی را با نیرو از بدن دور می کند.

در انتهای دیگر تبادل محتوا ، پلت فرم Steemit به مصرف کنندگان محتوا انگیزه ای می دهد تا به طور طبیعی و ارگانیک با محتوایی که می خوانند درگیر شوند. افرادی که رأی می دهند و به بهترین محتوای سایت کمک می کنند ، و همچنین مفسران مشارکت در بحث ، همه توسط این پلتفرم پاداش می گیرند.

عرضه و پایداری سکه بخار

Steemit در واقع دارای سه نوع واحد مختلف ارزی است: Steem ، Steem Power و Steem Dollars.

استیم

بخار:

Steem در بازار آزاد به همان روشی که اسناد دیگر خریداری و خریداری می کنید ، خریداری می شود. نگه داشتن Steem برای مدت زمان طولانی از زمانی که سیستم عامل Steemit هر روز بیشتر ایجاد می کند ، و خطر رقت را تهدید می کند. استیم در حال حاضر به دلیل این تولید هر ساله با نرخ 9.5 درصد فرسایش می یابد. قیمت Steem ، به طور کلی افزایش یافته است و برخی از سرمایه گذاران توانسته اند به طور قابل توجهی با تورم تنظیم شده و سود Steem مبارزه کنند.

قدرت بخار:

هنگام خرید واحد Steem Power ، نمی توانید آن را به مدت 13 هفته بفروشید. آنچه در ابتدا یک دوره 2 ساله بود ، به این منظور است که مردم نتوانند به طور ناگهانی تمام واحدهای خود را در بازار ریخته و قیمت را بشکنند. این اساساً یک سرمایه گذاری طولانی مدت در سیستم عامل است ، زیرا داشتن واحدهای Steem Power به شما حق مالکیت متناسب در شبکه را می دهد. بنابراین ، با رشد شبکه (همانطور که بوده است) ، ارزش مالکیت شما نیز افزایش می یابد.

در حال حاضر ، حدود 15٪ از Steem جدید که هر روز تولید می شود ، به افرادی که دارای واحد های قدرت Steem هستند ، به عنوان واحدهای اضافی Steem Power توزیع می شود. 85٪ باقیمانده به تولیدکنندگان و کیوریتورهای محتوا اختصاص می یابد.

نیمی از آنچه سازندگان محتوا در پرداخت خود برای هر پست دریافت می کنند در Steem Power Units است.

هرچه تعداد واحدهای Steem Power شما بیشتر باشد ، تعداد آرا up شما بیشتر خواهد بود و به کاربران کمک می کند تا نفوذ بیشتری در سایت ایجاد کنند. در هنگام رأی دادن به کارهای شخص دیگری ، بازده بالاتری نیز دریافت خواهید کرد و هنگامی که محتوای شخص دیگری را رأی دهید ، آنها نیز پرداخت بالاتری دریافت می کنند.

دلارهای بخار:

دلار استیم نوع دیگری از ارز Steemit است و قرار است ثبات داشته باشد. دلارهای پایه به دلار آمریکا متصل می شوند. وقتی سازندگان محتوا محتوای پرطرفداری می سازند ، 50٪ از هزینه پرداختی آنها برای هر پست به دلارهای استیم (بقیه در واحد های قدرت Steem) تعلق می گیرد..

دلار استیم جالب است زیرا سه گزینه متفاوت به سازندگان محتوا می دهد:

  1. دلارهای Steem را به Steem تبدیل کرده و در بازار آزاد بفروشید (غیر نقدی). این حدود 3.5 روز طول می کشد.
  2. دلارهای Steem و اساساً را نگه دارید 10٪ سود بدست آورید.
  3. دلار استیم را با استیم پاور مبادله کنید (سرمایه گذاری بلند مدت).

توزیع و تهیه بخار:

بستر Steemit هر روز نشانه های جدیدی ایجاد می کند.

  • 15٪ از این واحدهای جدید به تناسب در افرادی که Steem Power دارند توزیع می شود.
  • 85 درصد از این واحدهای جدید به محتواسازان ، رأی دهندگان و نظر دهندگان پرداخت می شود.

تولیدکنندگان محتوا که محتوای قابل پرداختی را ایجاد می کنند ، نیمی از غرامت خود را در واحد دلار استیم دریافت می کنند و بقیه را در Steem Power (به مدت 2 سال قفل شده) دریافت می کنند.

تاریخچه بخار:

Steemit توسط ند اسکات و مدیر عامل BitShares, دن لاریمر در سال 2016.

این مفهوم در a معرفی شد سفید در مارس 2016. هدف آن ایجاد یک بستر محتوای اجتماعی مشابه Reddit بود ، اما در آن محتوای متن و فراداده در بلاکچین حفظ شده بود. استفاده از بلاکچین همچنین ایجاد سیستمی را که به نظرات و پست ها پاداش می دهد ، تسهیل می کند.

Steemit همچنین یک سیستم اعتبار را معرفی کرد که در آن حساب ها می توانند یادداشت هایی را دریافت کنند که اعتبار آنها را تحت تأثیر قرار می دهد تا انگیزه رفتار آنلاین خوب باشد (خداحافظ ، ترول ها).

Steemit برای اجرای در یک شبکه غیرمتمرکز به نام Steem ساخته شده است ، جایی که نشانه ها می توانند بدون اصطکاک بین سیستم عامل و کاربران جریان داشته باشند. حساب های Steem ساخته شده اند تا بتوانند با استفاده از نام های الفبایی ساده انتخاب شده توسط کاربر (که بسیار راحت تر از هش های رمزنگاری هستند) با پایگاه داده Steem تعامل داشته باشند.

Steem از “اثبات سهام” برای رسیدن به اتفاق نظر در جایی که حساب ها (به عنوان شاهد) توسط سهامداران Steem انتخاب می شود استفاده می کند. با توجه به مقاله سفید Steem:

“75٪ از نشانه های جدید تولید شده برای تأمین بودجه جایزه پاداش ، که بین نویسندگان و متصدیان تقسیم شده است. 15٪ از نشانه های جدید به دارندگان [Steem Power] تعلق می گیرد. 10٪ باقیمانده هزینه شاهدان را تأمین می کند تا بلاکچین را تأمین کنند. “

تاریخچه تجارت Steem

Steem بر خلاف اکثر توکن های موجود در بازار نیست.

برای آنچه در نظر گرفته شده است بسیار شگفت آور است و به هیچ وجه برای ذخیره ارزش در نظر گرفته نشده است.

درپوش بازار سکه بخار

قیمت Steem به طور کلی همیشه پایین می آید. هدف این است که به سازندگان محتوا و کیوریتورها اجازه دهد تا پول نقد دریافت کنند و سیستم عامل Steemit هر روز نشانه های جدیدی ایجاد می کند.

مسلماً لازم نیست پایین بیاید. اگر سیستم عامل Steemit رشد قابل ملاحظه ای داشته باشد ، قیمت باید افزایش یابد. با این وجود ، لازم به ذکر است که فشار رو به پایین طبیعی ناشی از افزایش عرضه و مورد استفاده از “پول نقد” وجود دارد.

به همین دلیل استیمیت سه نوع ارز مختلف دارد (استیم ، استیم پاور ، دلار استیم).

هر کدام برای هدفی متفاوت در نظر گرفته شده اند.

Steem را از کجا می توانید خریداری کنید?

اگر به خرید Steem علاقه دارید ، می توانید این کار را از یکی از مراکز فروش مختلف انجام دهید.

شاید ساده ترین راه برای خرید Steem استفاده از صرافی ای باشد که ممکن است از قبل استفاده کنید. به نظر می رسد Bittrex محبوب ترین راه برای خرید و فروش Steem است تقریبا 73٪ از کل حجم Steem / BTC. Poloniex احتمالاً بهترین شرط بندی بعدی شماست. با استفاده از یکی از این صرافی ها می توانید Steem را در بازار آزاد بخرید و بفروشید و همچنین آن را در کیف پول مربوط به آن صرافی ذخیره کنید..

شما همچنین می توانید از خدماتی مانند استفاده کنید Shapeshift.io برای مبادله جفت های مختلف با Steem ، با این وجود برای نگهداری خرید خود باید کیف پول مقصد داشته باشید.

Steem در مقابل پرداخت های خرد

استفاده از پرداخت های خرد معمولاً در هر بحثی درباره کسب درآمد از هر نوع محتوا در مقیاس مطرح می شود.

همچنین بسیاری از افراد به اشتباه از پلتفرم Steemit به عنوان استفاده از میکروپرداخت ها برای ادامه روند روان کارها یاد می کنند.

Steemit در حقیقت در نامه سفید خود به صراحت عنوان می کند که معتقد است پرداخت های خرد کار نمی کند ، و به آن مراجعه کنید مقاله Clay Shirky در مورد پرداخت های خرد (از نوزدهم دسامبر 2000 مراقب باشید):

“یک معامله نمی تواند آنقدر ارزش داشته باشد که نیاز به تصمیم گیری داشته باشد ، اما ارزش آنقدر کم است که آن تصمیم به صورت خودکار باشد. در هر تصمیمی برای خرید ، هرچند اندک ، میزان اضطراب خاصی وجود دارد و ناشی از رابط کاربری یا زمان مورد نیاز نیست ، بلکه از همان تصمیم گیری ناشی می شود..

پرداخت خرد ، مانند همه پرداخت ها ، به مقایسه نیاز دارد: “آیا این مقدار X ارزش آن مقدار Y را دارد؟” حداقل هزینه معاملات ذهنی با این واقعیت ایجاد شده است که نمی توان آن را بهینه سازی کرد زیرا تنها معامله ای که کاربر بدون هیچ گونه تفکری مایل به تأیید خواهد بود معامله ای است که هیچ هزینه ای برای آنها ندارد ، که این اصلا معامله ای نیست. “

– خشت شرکی

جالب است بدانید که چگونه Steemit مسیر حذف هزینه جبران خسارت را از مصرف کننده طی کرد و آن را در شبکه قرار داد.

بنابراین ، این پول از کجا می آید?

شبکه Steemit با ایجاد واحدهای ارزی جدید که به افرادی که شبکه را ایمن و مشارکت می کنند اعطا می شود ، فعالیت می کند. این توکن ها را می توان با قیمت فیات یا سایر رمزها در بازار به فروش رساند.

همچنین می توان به عنوان یک مشاهده کرد شرکت دولتی که سهام جدید صادر می کند برای جمع آوری پول برای سرمایه در گردش.

روش دیگر برای بررسی این موضوع مشاهده مشاهده صدور ارز جدید به عنوان مالیات برای افرادی است که از این شبکه استفاده می کنند. استهلاک ناشی از انتشار Steem جدید باعث می شود که ارز اندکی افت کند ، در حالی که به افرادی که در سیستم عامل فعال هستند پاداش می دهد.

در نهایت ، قیمت Steem تا حد زیادی به نیروهای عرضه و تقاضا در یک بازار آزاد بستگی دارد.

افکار نهایی

به نظر می رسد Steemit یک اکوسیستم عالی و خودکفا برای سازندگان محتوا ، کیوریتورها و افرادی است که شبکه را امن می کنند.

این ماده در صنعتی قرار دارد که بیش از حد برای تغییر رسیده است و یک پیشنهاد ارزش ارائه می دهد که برای رقابت در برابر آن سخت است.

با این حال ، یکی از اصلی ترین س questionsالاتی که هنگام جدا کردن واحد پول Steem با آن دست و پنجه نرم کردم, “اگر کسی Steem دائماً و دائماً خراب می شود ، چرا کسی خریداری می کند؟”

تقریبا هر سال فشار نزولی تقریباً 10 درصدی وجود دارد. Steem همچنین به نظر می رسد که کاربران ارز Steemit برای “پول نقد” کردن سیستم عامل استفاده می کنند.

من دو نکته مخالف فرض اصلی خودم پیدا کردم.

برای اینکه فشار رو به پایین سیستم عامل Steemit را فلج کند ، باید وضعیت رکود قابل توجهی را در نظر بگیریم. Steem به طور کلی رشد چشمگیری را تنها در سال 2017 مشاهده کرده است و از زمان معرفی مقاله سفید فقط کمی بیشتر از یک سال و نیم وجود داشته است.

Steemit حتی هنوز نتوانسته است از مزایای هیچ تأثیر قابل توجه شبکه از طرف سازندگان ، موزه داران و تأثیرگذاران بهره مند شود. بسیاری از مقالات در مورد Steemit همچنین این فرصت را نداشته اند که در موتورهای جستجو رتبه بالایی داشته باشند و کل بازدید بالقوه آنها را محدود کنند.

Steemit به سختی از سطح پتانسیل خود کاسته است. آخرین رقمی که از نظر تعداد کاربران Steemit پیدا کردم متوسط ​​کاربران ماهانه را 26000 نفر اعلام کرد. در مقایسه, Reddit ماهانه حدود 542 میلیون کاربر دارد.

علاوه بر این ، واحد های قدرت Steem به مدت دو سال در قفل هستند و مزایای انگیزشی بسیار خوبی را در اختیار کاربران قرار می دهند. نه تنها دارندگان واحدهای قدرت Steem به عنوان سود سهام جبران می شوند ، بلکه در آینده سایت های بالقوه در حال رشد نیز اظهار نظر می کنند..

لازم به ذکر است که این توصیه سرمایه گذاری نیست و صرفاً به این منظور است که شما را با چند نکته آشنا کند تا به درک شما از اینکه این رمز و سکوی در آینده به کجا می رسد کمک کند..

اگر نویسنده هستید یا به سادگی به دنبال برخی از انجمن های جدید برای مطالعه هستید ، انجمن و سیستم عامل Steem را بررسی کنید. با شخصیت های جالب ، ایده های ارزشمندی روبرو خواهید شد و حتی ممکن است در راه درآمد کسب کنید.

این مقاله همچنین به عنوان یک مقدمه خوب عمل می کند ، اما جنبه های فنی Steem و Steemit بیش از آنچه که به نظر می رسد وجود دارد..

من به شدت توصیه می کنم حتما کاغذ سفید برای اطلاعات بیشتر (یکی از بهترین موارد موجود است).

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map