این قسمت 1 از سری 3 قسمت در است استیم و Blockchain World ، گفتگویی با مدیر محتوای Steemit اندرو لوین. پس از پایان کار ، قسمت 2 و قسمت 3 را بررسی کنید.

در این قسمت اول ، دیدگاه خودی در مورد قدرت پلت فرم Steem در مظاهر کنونی آن و اینکه چرا آینده برای بستر سریع بلوغ روشن به نظر می رسد ، خواهید دید..

جیمز: در سطح سطح ، Steem Reddit با رمزنگاری است. شما به وب سایت می روید ، تجربه بسیار آشنایی با Reddit خواهید داشت. شما می توانید مقالاتی را در آنجا ارسال کنید ، اما به جای رای مثبت ، من پول می گیرم که جالب است. اما چیزهای دیگری از آن وجود دارد?

اندی: آره از نظر عینی ، بلاکچین Steem موفق ترین بلاکچین در جهان است. به نظر می رسد یک جمله افراطی دیوانه وار است که احتمالاً نمی تواند درست باشد ، زیرا واضح است که Ethereum ، Bitcoin ، Bitcoin Cash یا مورد دلخواه شما این است که برخی از آنها را صاحب هستید. البته ، من مقداری Steem دارم ، اما مقداری Bitcoin و Ethereum نیز دارم. چگونه می توانم از آن پشتیبان بگیرم?

خوب ، اول از همه ، این هنوز هم تنها بلاکچین دارای یک برنامه واقعی است که افراد واقعی هر روز از آن استفاده می کنند. این Steemit.com است. Steem و Steemit.com غیرممکن است. Steemit و Steem همان چیز هستند. این فقط یک برنامه است. اما نه ، اینطور نیست.

[Steem] تنها سیستم مدیریت محتوا در بلاکچین است و Steemit.com فقط اولین برنامه استفاده از آن بود. و این واقعیت که یک کلون متوسط ​​Reddit ، اکنون بسیار بهتر از Reddit است ، اما شما در آن زمان می دانید – Steemit.com در سه ماه ساخته شد.

هیچ کس قصد ندارد وانمود کند که چیز کاملاً خاصی در مورد Steemit.com وجود دارد ، جدا از ادغام ارزهای رمزنگاری شده. و این ادغام منجر به رشد فوق العاده سریع SteemIt.com شد و اکنون با رتبه الکسا در جهان حدود # 1500 است.

اما اکنون ، نمونه های بی شماری وجود دارد. اکنون ، Steem پروتکلی است که نه تنها تنها برنامه واقعی است که مردم عادی هر روز از آن استفاده می کنند ، بلکه این تنها پروتکل دارای چندین برنامه است که مردم عادی هر روز از آن استفاده می کنند.

DTube یک رقیب YouTube است که کار می کند. مردم به آنجا می روند و آنها می گویند ، “خدای من ، یک رقیب YouTube وجود دارد که توسط رمزنگاری پشتیبانی می شود.” چه پروتکل دیگری آن را دارد؟ DLive دارید ، این یک رقیب Twitch است ، همان چیز.

طیف کاملاً متفاوت: Utopian.io ، انقلابی در جنبش کد منبع باز با پاداش دادن به توسعه دهندگان برای کدی که با استفاده از Steem در GitHub کمک می کنند ، ایجاد می کند. بنابراین ، Steem اکنون بسیاری از برنامه های مخرب را تأمین می کند.

بلاکچین Steem به انواع مختلف سیستم عامل های محتوایی قدرت می بخشد که موارد بیشتری در راه است

بلاکچین Steem به انواع مختلف سیستم عامل های محتوایی قدرت می بخشد که موارد بیشتری در راه است

این چیزی است که به دلایلی کاملاً نادیده گرفته می شود زیرا بیت کوین نیست. بنابراین ، بیت کوین ها علاقه ای به گفتگو در این باره ندارند زیرا آنها در مورد شبکه رعد و برق صحبت می کنند. و مردم Ethereum علاقه مند نیستند در این مورد صحبت کنند ، آنها سالها با پشتیبانی از برنامه ها با این سطح از معاملات فاصله دارند.

DTube, DLive و همه این رقبا که از سیستم Steem استفاده می کنند جایگزینی برای سیستم عامل های محتوایی هستند که هم اکنون در آن وجود دارند. اینها اشکال محتوایی است که مردم قبلاً آنها را درک می کنند. محتوای ویدئو ، مقالات ، پخش زنده ، ویدئو.

آیا انواع مختلفی از محتوا وجود دارد که می توانید در یک پلت فرم مجهز به سیستم Steem ایجاد کنید که ممکن است حتی یک نوع محتوای قابل قبول در مورد آنچه که ما در حال حاضر در دسترس داشته ایم نبوده است?

سوال خوبی است Steem هیچ رسانه ای را ذخیره نمی کند. ما شما را تشویق می کنیم که به برخی از سرویس های دیگر مانند IPFS یا فقط یک CDN خصوصی برون سپاری کنید.

فکر می کنم جواب من در این مورد کمی متفاوت باشد. من این موضوع را کمی متفاوت می دانم از این لحاظ که وقتی شما در مورد تعاملات اجتماعی صحبت می کنید ، وقتی که در مورد پاداش دادن به شخصی به خاطر نوعی مطالب صحبت می کنید خواه با قدردانی باشد یا با پول یا هر چیز دیگر ، اصول اولیه خاصی وجود دارد که شما نیاز دارید.

شما به یک حساب کاربری نیاز دارید. شما باید بتوانید برخی از مطالب را با یک خلاصه مرتبط کنید. شما باید نظرات را فعال کنید. جایی که استیم واقعاً می درخشد مسلماً موارد مبتنی بر متن است.

بگویید ، به عنوان مثال ، شما می خواهید یک واقعیت افزوده یا یک سایت میزبانی ویدیو ایجاد کنید که در واقعیت مجازی تخصص دارد. شما می خواهید کاربران را به تولید فیلم تشویق کنید و می خواهید کاربران را به تماشای آنها و شرکت در آنها تشویق کنید.

چگونه همه این بازیگران را تشویق می کنید؟ چگونه شخصی که قصد دارد مطالب را بارگذاری کند ، تشویق می کنید؟ چگونه می خواهید شخصی را که می خواهد به آنجا برود و در آن شرکت کند ، تشویق کنید?

آنچه ما ارائه می دهیم این موارد اولیه است که اساساً برای همه اشکال محتوا کاربرد دارد. به تعبیری ، ما تقریباً هرگز راهی کاملاً اصلی برای کسب درآمد از محتوای شما ارائه نمی دهیم. شما باید به موارد اولیه ای که ما ادغام می کنیم ، جامعه Steem و زنجیره بلوک Steem استفاده کنید..

در پایان روز ، آنچه Steem واقعاً از آن می درخشد یکپارچه سازی و درآمدزایی از برنامه های اجتماعی است که دارای محتوای تولید شده توسط کاربر است ،.

Steem تنها بستر اجتماعی نیست. از نظر شما ، چه چیزی Steem را به بستر انتخاب تبدیل می کند?

Steem را می توان در سه ثانیه با هزینه های صفر به هر جای دنیا منتقل کرد. هر پروتکل دیگری که منتشر شد و مانند این بود: “این پیشنهاد ارزش منحصر به فرد ماست: سه ثانیه انتقال بی هزینه” بلافاصله از نظر تجارت در پنج کشور برتر قرار خواهد گرفت.

آمار شبکه Steem آن را در زمره پرکاربردترین بلاک چین ها قرار داده است

آمار شبکه Steem آن را در زمره پرکاربردترین بلاک چین ها قرار داده است

ما یک میلیون حساب داریم. و اینها مانند حساب های Ethereum نیستند. ما بررسی کرده ایم من فکر می کنم ما بیشترین کاربر را نیز داریم. زیرا اگر بیشترین کاربرد رمزنگاری Ethereum را مشاهده کنید ، این CryptoKitties با 3000 معامله در روز است.

دومین برنامه محبوب ما ، eSteem ، یک برنامه تلفن همراه شخص ثالث ، برای بلاکچین Steem ، سه برابر این معاملات است. معاملات Steemit ده برابر بیشتر از آن است.

بنابراین ، نه تنها این رمز عالی را ندارید که بسیار کم ارزش است زیرا همه به رسانه های اجتماعی و همه این موارد دیگر فکر می کنند ، بلکه احتمالاً بزرگترین شبکه کاربران در سراسر جهان را دارید.

در واقع می توانید به افراد منتقل شوید. و این آسان است زیرا برنامه های وب و همه این موارد وجود دارد.

این نکته مهم است: مدل تولید شده توسط کاربر ، همه می دانند که این مدل چقدر قدرتمند است ، درست است?

این اقتصاد کل اینترنت را هدایت می کند.

آره.

که در حال حاضر توسط توجه ، پسندیدن و تبلیغ کنندگان تأمین می شود. پلت فرم Steem آن را به یک ساختار انگیزشی پولی تر و همسو تر منتقل کرده است که نوید می دهد کمی بیشتر یک محیط سالم برای تعامل باشد.

ما آن را نشانه گذاری می کنیم ، و این یک سوال رایج است که ما در مورد SMT ها دریافت می کنیم: “چرا یک SMT خاص ارزش هر چیزی را دارد؟” نه ، این نحوه کار نیست ما پروتکل را به شما می دهیم. شما از آن استفاده می کنید شما آن را ارزشمند می کنید.

آنچه پروتکل ما شما را قادر می سازد انجام دهید این است که محتوا را رمزگذاری کنید. آیا می توانید یک ثانیه به آن فکر کنید ، بر روی آن تمرکز کنید ، اجازه دهید آن را مارین کنید و سپس یک برنامه شگفت انگیز بسازید که مردم از آن استفاده می کنند و سپس می توانید از پشته ما استفاده کنید تا آن را نشانه گذاری کنید?

فول بخار پیش رو

در قسمت بعدی گفتگوی من با اندی ، به سراغ آنچه تیم Steem در حال ساخت آن است و آینده سیستم عامل می رویم.

ما درباره Smart Media Tokens، Communities، Hivemind و آنچه تیم Steem می داند اکوسیستم برای توسعه دهندگان امکان پذیر است ، آشنا خواهیم شد..

گوش به زنگ باشید!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me