در دنیای به سرعت در حال توسعه فناوری ، روزنامه نگار اخبار پیشرفته فن آوری پیشرفته نیاز به دستیابی به درک تقریباً سطح متخصص از مفاهیم و روندهای پیچیده دارد ، در عین حال خیانت یک ذهن مبتدی برای برقراری ارتباط با مخاطبی با سطح مختلف دانش فنی.

TechCrunch.com به طور مداوم با بیش از 17 میلیون خواننده ماهانه در سراسر جهان و 31٪ رشد نسبت به سال گذشته ، به عنوان منبع شماره 1 اخبار فن آوری رتبه بندی شده است.

TechCrunch دارای تیمی متشکل از 30 روزنامه نگار است که همه فن آوری را پوشش می دهند و همچنین چند دیدگاه اجتماعی حساس را در بسیاری از تقاطع های فن آوری و زندگی بشر ارائه می دهند..

جاش کنستین سردبیر بزرگ TechCrunch است و تجربه گفتگو و تعدیل بیش از 100 مصاحبه حضوری در 13 کشور با رهبرانی مانند مدیر عامل فیس بوک مارک زاکربرگ ، سناتور آمریکایی کوری بوکر و افشاگر ادوارد اسنودن را دارد..

Josh Constine TechCrunch اخلال ایجاد می کند

جاش کنستین در جریان TechCrunch اخلال در لندن 2015 (منبع: جان فیلیپس / گتی ایماژ آمریکای شمالی)

این فرصت را داشتیم که در مورد موضوعاتی مانند روز به عنوان روزنامه نگار و ویرایشگر فناوری ، فرصت های رشد و محدودیت های بلاکچین ، کارآفرینی ارزهای رمزپایه و تبعات اجتماعی جو تکنولوژیکی امروز با جاش مصاحبه کنیم..

مصاحبه زیر توسط الکس مسکوف و استیون بوچکو انجام شده است. امیدواریم به اندازه مصاحبه با خواندن آن لذت ببرید.

یک روز از زندگی جاش کنستین چگونه است?

یکی از بزرگترین چالش های روزنامه نگار اخبار فوری این است که شما واقعاً نمی توانید روز خود را برنامه ریزی کنید.

شما ممکن است انتظار داشته باشید که یک مقاله طولانی را بنویسید یا درباره نکته ای که از یک منبع دریافت کرده اید ، حفاری کنید ، اما بعد از آن اخبار گسترده ای کاهش می یابد و شما سعی می کنید بقیه روز را برای پوشش آن و تجزیه و تحلیل معنی آن صرف کنید. برای بقیه صنعت.

روزهای من بسیار متنوع است ، اما من دوست دارم با انجام سخت ترین کار یا کار روی طولانی ترین و مهمترین مقالاتی که صبح می توانم شروع کنم.

بعد از ظهر مصاحبه می کنم و با منابع تماس می گیرم و سپس سعی می کنم در برابر سیل بی پایان نامه های الکترونیکی و مضامین ، خوب و متوسط ​​، که هر روز دریافت می کنم ، مقابله کنم.

بدترین سطح روزانه چیست؟?

بی فایده ترین گزینه ها این شرکت های تصادفی هستند که به شما می توانند درباره برخی اخبار مهم که در صنعت اتفاق افتاده است نظر بدهند و هیچ دلیلی برای اعتماد به این افراد وجود ندارد. آنها هیچ ارتباطی با آنچه در اخبار می گذرد ندارند و من فقط می توانم تصور کنم که شما مجبور باشید یک روزنامه نگار واقعاً تنبل باشید تا فقط هر کسی را که به طور تصادفی برای شما ایمیل می کند بپذیرد و نقل قول مقالات شما را بگیرد.

اگر آژانس روابط عمومی شما سعی دارد شما را بعنوان یک رهبر فکری معرفی کند یا خبرهای روزانه را به شما ارائه دهد ، شما احتمالاً باید متوقف شوید و بیشتر روی ساخت محصولی تمرکز کنید که مردم می خواهند در واقع خود به آن بپردازند.

داستان مورد علاقه شخصی خود یا به یادماندنی ترین خبر فوری را که به عنوان ویرایشگر با آن روبرو شده اید ، چه می گویید?

شاید هیجان انگیزترین موضوع این بود که وقتی از یک منبع در صنعت حقوقی ایمیلی با شماره دفترچه پرونده ای تازه مهر و موم شده دریافت کردم که نشان می داد وزارت دادگستری از تعدادی از شرکت های بزرگ فناوری از جمله گوگل و اپل به دلیل توطئه برای عدم شکار شکایت کرده است کارمندان یکدیگر ، که غیرقانونی است.

مهر و موم شدن این پرونده اولین بار است که مردم می توانند اسناد را بخوانند ، از جمله مبادلات بین استیو جابز و اریک اشمیت از گوگل که از نحوه تلاش یکدیگر برای شکار کارمندان یکدیگر شکایت کرده است. اولین روزنامه نگاری که آن را بررسی کرد و اخبار آن را منتشر کرد بسیار هیجان انگیز بود.

Josh constine fb vs google

عکس صفحه مقاله 2012

نه فقط به این دلیل که این یک پرونده مهم قضایی است که طی سال آینده شامل یک توافق نامه چند صد میلیون دلاری انجام می شود. اما برای دیدن حقیقت در مورد برخی از این قهرمانان صنعت فناوری و یادگیری اینکه آنها لزوماً فرشتگانی نیستند که ما آنها را ساخته ایم ، برای من چشم نواز بود و من برای خوانندگانم امیدوارم.

بیایید نگاهی به فیس بوک و FBI بیندازیم ، پرونده سان برناردینو که FBI می خواست اپل را مجبور کند قفل یکی از تلفن های تیرانداز را باز کند. پرونده در دادگاه منتفی شد ، اما اگر این پرونده طی می شد ، به نظر شما کدام سمت می رفت و این برای شهروندان عادی به چه معناست؟?

من فکر می کنم کاملاً ممکن است دولت اپل را مجبور به باز کردن تلفن کرده باشد و این امر به دلایلی نگران کننده خواهد بود. برای حفظ حریم شخصی و استقلال شرکت های آمریکایی و اینکه آیا مردم می خواهند در آینده شرکت های فناوری را در ایالات متحده راه اندازی کنند.

این بسیار مهم است که ما مردم را ایمن نگه داریم و وقتی تهدیدهای قابل اعتمادی برای خشونت وجود دارد که می تواند در آینده متوقف شود ، فکر می کنم دلایلی وجود دارد که قوانین را خنثی کند. اما به منظور جمع آوری شواهد در مورد اتفاقی که قبلاً افتاده است ، من مطمئن نیستم که ایجاد یک پرونده قانونی کاملاً جدید درست باشد.

شما در مورد نقش مشاغل به ویژه رسانه های اجتماعی و حق آنها برای جلوگیری از سخنان نفرت انگیز در سیستم عامل های خود کاملا صریح صحبت کرده اید. برخی از استدلال های علیه شما این بوده است که شما می توانید نظر خود را صحبت کنید ، مهم نیست این بستر چیست ، اولین اصلاحیه ای است. وقتی رسانه های اجتماعی رشد می کنند و به بخشی عادی از زندگی روزمره تبدیل می شوند ، تار شدن خطوط را چگونه می بینید?

اصلاحیه اول نمی گوید که سخنرانی کسی باید توسط شرکت های خصوصی انجام شود و تقویت شود. این می گوید شما نمی توانید به خاطر چیزی که می گویید دستگیر شوید ، نه اینکه فیس بوک مجبور باشد تو در News Feed توزیع کند یا اینکه اپل باید پادکست های شما را لیست کند یا YouTube مجبور باشد ویدیوهای شما را میزبانی کند..

من این را لزوماً به عنوان یک مسئله آزادی بیان نمی دانم. کاری که شرکت های فناوری در اینجا انجام دادند این بود که محتوای Infowars و Alex Jones را به ویژه به دلیل تحریک خشونت و اعمال آزار و اذیت پایین بردند ، نه به این دلیل که سخنان وی نادرست یا نادرست بود یا برخلاف نظر برخی افراد بود.

این نبود که آنچه او می گفت نادرست است ، بلکه این چیزی است که او می گفت خطرناک است. من فکر می کنم این یک خط منطقی برای ترسیم است و به همین دلیل فکر می کنم که این مسیر درستی برای حرکت صنعت رسانه های اجتماعی است. این بدان معنا نیست که ما شاهد سانسور گسترده خواهیم بود. این بدان معناست که امیدواریم شاهد بهبود ایمنی باشیم.

بسیاری از افراد در جامعه بیت کوین و بلاکچین احساس می کنند که هر نوع سانسور می تواند منجر به لغزشی از خطی شود که دائماً در حال سانسور است. آیا شما معتقدید که اینجا مسئله ای نخواهد بود?

ترسیم مرز تحریک به خشونت و آزار و اذیت در مقابل فقط انتشار اخبار نادرست مسلما روشی است که به مراقبت های زیادی نیاز دارد ، رفت و برگشت زیاد و به طور بالقوه برخی اقدامات نادرست.

من فکر می کنم احتیاطی که سیستم عامل های بزرگ با این مسئله روبرو می شوند نشان می دهد که به طور ناگهانی ممنوعیت گسترده مردم را شروع نمی کنند. من فکر می کنم ما نشان داده ایم که اقدام این شرکت ها باید کاملاً آشکار باشد.

تنها افرادی که فکر می کنم در اجرای این قوانین به روشی مشابه گرفتار می شوند افرادی هستند که استحقاق آن را دارند.

ما دیده ایم که رسانه های جریان اصلی استراتژی خود را برای پوشش دادن رمزنگاری تغییر می دهند زیرا به نظر می رسید چیزی در اطراف است. ما از دیدن عناوینی مانند “بیت کوین در این هفته 10٪ پایین آمد” خارج شد. آیا این پایان بیت کوین است؟ ” به رسانه های اصلی مانند CNBC سرمایه گذاری در کانال های روزنامه نگاری کامل و پوشش رمزنگاری و انجام نمایش های ویدئویی. چگونه تغییر را مشاهده کرده اید?

من فکر می کنم اکثر رسانه ها متوجه می شوند که این یک دنیای کاملاً جدید است و شما واقعاً نمی توانید در رمزنگاری جزئی باشید. شما برای پوشش هوشمندانه این فضاها به فردی نیاز دارید که در آن تخصص داشته باشد و یک متخصص کامل باشد. من فکر می کنم ما دیده ایم که رسانه های خبری با استعدادهای رمزپایه محور کار می کنند و من فکر می کنم این مهم است زیرا مطمئناً در مورد اخبار و تعارض منافع ، وقتی صحبت از خبرهای خاص رمزنگاری می شود و اینکه آیا آنها هستند ، بسیاری از معاملات شخصی و سوالات وجود دارد پرداخت پول برای نوشتن مقالات خاص یا ایجاد انگیزه در غیر این صورت برای تلاش برای به دست آوردن سکه های خاص و اینکه عموم مردم بتوانند به این صنعت اعتماد کنند ، باید روزنامه نگاری کنند که از صداقت بالایی برخوردار باشد.

من فکر می کنم ما در حال رسیدن به این موج دوم از پوشش رمزنگاری هستیم که در آن قیمت ها زیاد نیست. ما سرانجام به آنچه مهم است ، یعنی ابزار ، می رسیم. امیدوارم ، ما شاهد پوشش بیشتر و بیشتری باشیم که به کارهای جدیدی که می توان با بلاکچین و ارزهای رمزپایه انجام داد ، بیش از اینکه فقط قیمت ها چگونه نوسان داشته باشند ، متمرکز خواهیم بود..

جاش در یک بخش 2014 در FOX.

جاش در یک بخش 2014 در FOX.

نظر شخصی شما در مورد مسیر آینده بلاکچین و ارز رمزپایه چیست؟ آیا فکر می کنید مقایسه با حباب .com منصفانه است?

مطمئناً بین حباب .com و حباب رمزنگاری موازی وجود دارد ، زیرا هر دو با انتظارات از آینده متورم می شوند که توسط ابزار واقعی پشتیبانی نمی شوند. این شرکتها در دوره .com با توجه به اینکه چند نفر از سایت آنها بازدید کرده اند ارزیابی می شوند ، نه اینکه چند نفر در وب سایت خود پول خرج می کنند یا اقتصاد واحد واقعی آنها چیست..

به همین ترتیب ، من فکر می کنم بسیاری از ICO ها و سکه ها ارزیابی می شوند که آیا مردم فکر می کنند صنعت رمزنگاری چیز بزرگی خواهد بود تا اینکه این سکه ها در واقع عملکرد خوبی داشته باشند؟ آیا واقعاً نیازی به آنها در دنیا وجود دارد؟ من فکر می کنم که ما اکنون به عنوان یک صنعت فناوری از بلوغ بالاتری برخوردار هستیم و متولیان مالی و استعدادهای متبحر تری دارند.

من فکر می کنم آنچه اکنون شاهد آن هستیم این است که ، بله ، مطمئناً پروژه های رمزنگاری بیش از حد خطرناک وجود دارد و اکثر سرمایه گذاران خرده فروشی یا عموم مردم قادر به ارزیابی دقیق کیفیت یا پتانسیل آنها نخواهند بود. اما ما شاهد شرکتهای سرمایه گذاری بزرگ هستیم که سوابق طولانی در مورد توانایی پیش بینی تغییر در بازارهای فناوری را دارند ، زیرا با دقت کافی به این شرکتها و سرمایه گذاری در سهام سرمایه گذاری می کنند..

من فکر می کنم کمپانی هایی که می توانند از آن سرمایه سنتی معتبر در این قالب سنتی سهام جمع کنند ، آنهایی هستند که می توانید به آنها اعتماد بیشتری داشته باشید و در نتیجه بخار حباب دات کام بخار نیستند..

بسیاری از تخصص شما در شبکه های اجتماعی و فیس بوک است. مکانی برای بلاکچین در صنعت رسانه های اجتماعی چگونه می بینید?

مطمئناً امکان ایجاد بلاکچین و ایده یک دفتر عمومی شفاف و غیرقابل تغییر برای اجازه دادن به اشکال جدیدی از رسانه های اجتماعی و شبکه های اجتماعی خاص غیرمتمرکز وجود دارد که در آن افراد به جای وجود یک واسطه بزرگ مانند فیس بوک ، افراد می توانند با یکدیگر ارتباط برقرار کنند.

همانطور که گفته شد ، ارز رمزپایه و صنعت بلاکچین از قابلیت استفاده بسیار ضعیفی رنج می برند. رابط های کاربر فقط برای یک کاربر متوسط ​​جریان اصلی اینترنت در نظر گرفته نشده است. تا زمانی که سیستم عامل هویت و ورود به سیستم رسانه های اجتماعی سنتی را نبینیم ، فکر نمی کنم که بلاکچین عجله داشته باشد و نحوه تغییر شبکه اجتماعی ما را تغییر دهد.

به غیر از هویت و ورود به سیستم ، آیا موارد استفاده دیگری نیز وجود دارد که فکر می کنید بلاکچین هم دارد?

در بیشتر مفاهیم قدرت ، کاربردهای بلاکچین ضعیف توضیح داده شده است. این روند داشتن یک مقاله سفید طولانی و تقریباً آکادمیک به عنوان توضیحی در مورد محصول شما قطعاً با متوسط ​​زرنگی متوسط ​​کاربر اینترنت سازگار نیست. باید بیشتر شبیه ویدیوهایی باشیم که توضیح می دهند این Square چیست ، این همان کاری است که Coin یا برخی از شرکت های نوپا انجام می دهند از این مقاله های سفید طولانی است که کاربران عمومی و کاربران اصلی هرگز نمی خواهند بخوانند..

من فکر می کنم قبل از اینکه مردم در استفاده از محصولات یا سرمایه گذاری روی محصولات اطمینان داشته باشند ، باید واقعاً نحوه کار آنها را بفهمند. این یک شکاف عمده در قابلیت استفاده از صنعت بلاکچین بوده است.

یکی از ملفه های مشترک در بسیاری از پروژه های زنجیره بلوک حذف یک واسطه شخص ثالث متمرکز است و آنها معمولاً فقط به هدف بازی و هدف قرار دادن فیس بوک ، اوبر ، Airbnb ، گوگل می پردازند ، فقط مدل کسب و کار خود را اضافه می کنند و بلاکچین را به آن اضافه می کنند و چند ویژگی دیگر ، که بدیهی است تلاش بسیار بلند پروازانه ای برای دنبال کردن هر یک از این چهار شرکت است.

نظر شما در مورد این نوع مدل های تجاری برای شرکت های بلاکچین چیست و این شرکت ها به طور فرضی برای سرقت آتش از خدایان چه کاری باید انجام دهند?

این شرکت ها شکست خواهند خورد.

شرکت هایی که فکر می کنند بلاکچین به خاطر blockchain یک مدل تجاری یا دلیل وجود آن است ، اشتباه هستند. برای غلبه بر این شرکت ها ، نمی توانید کمی بهتر باشید. شما نمی توانید فیس بوک باشید ، اما با تبلیغات کمتر یا با مشکلات حریم خصوصی کمتر. اگر بخواهید اثر شبکه ای را که باعث حمایت این شرکت های بزرگ می شود ، شکست دهید ، باید کاملاً متفاوت باشید.

تنها شرکت های بزرگ اجتماعی که از زمان فیس بوک شاهد رشد بوده ایم مواردی بسیار متفاوت بوده اند. تمرکز اینستاگرام روی عکس ها ، یوتیوب روی فیلم ها باشد. تمرکز توییتر بر محتوای عمومی یا تمرکز Snapchat بر محتوای زودگذر. هیچ یک از اینها فیس بوک نبود اما کمی متفاوت بود.

آنها بسیار متفاوت بودند. من فکر می کنم این ایده که زدن یک بلاکچین به چیزی آن را ارزشمند می کند مسخره است. در صورت وجود ، شما در حال معرفی پیچیدگی فنی و بدهی بیشتر به محصولی هستید که احتمالاً با زیرساخت متمرکز سنتی عملکرد خوبی داشته باشد.

آیا با پروژه هایی مانند Steemit یا BAT برای مرورگر Brave آشنا هستید؟ نظر شما در مورد این نوع پروژه ها چیست و آیا آنها پا دارند?

من فکر می کنم BAT و ایده جایگزینی تبلیغات با پرداخت های خرد قطعاً ایده جذابی است. مدل کسب و کار تبلیغاتی مطمئناً دارای بسیاری از عواملی منفی است و باعث ایجاد انگیزه در شرکت ها برای به حداکثر رساندن وقت کاربران برای آنها می شود تا حداکثر سودمندی آنها برای کاربران..

گفته شد ، بسیاری از این جهان وجود دارد که با تبلیغات برای بهتر تولید می شود. وقتی به سرویس های اصلی اینترنتی مانند Google و Facebook نگاه می کنید ، این خدمات برای همه افراد در جهان رایگان است. اگرچه ممکن است بگویید ، اوه ، برخی از کاربران مطمئناً می توانند هزینه Google یا Facebook را پرداخت کنند ، اما موارد زیادی وجود ندارد که نمی توانند.

می توانید تصور کنید که کاربران غربی پردرآمدترین کاربران هستند و این خدمات رایگان را برای مردم در حال توسعه در یارانه قرار می دهند. به همین دلیل ، من فکر می کنم تبلیغات به عنوان جریان مستمر اینترنت مصرف کننده محسوب می شود زیرا برای همه افراد ساده و رایگان است. امیدوارم که گزینه های بیشتری برای کاربرانی که نمی خواهند با توجه خود یا وقت خود پرداخت کنند ، ببینیم.

من فکر می کنم تغییر برخی از کاربران از مدل تبلیغات به سمت اشتراك ، به عنوان مثال ، می تواند باعث مسئولیت پذیری بیشتر شبکه های اجتماعی و ارتقا well رفاه دیجیتال شود. فکر نمی کنم به این زودی ها شاهد پایان مدل تبلیغاتی باشیم.

صحبت در مورد پرونده های دارای سکه های حریم خصوصی و نکات منفی ناشناس بودن و معاملات. راه حل هایی مانند Monero و Zcash وجود دارد که در آنها امکان معامله با هر کسی وجود دارد و هویت شما در آن جا وجود ندارد یا اصلاً با شما ارتباط برقرار نمی کند ، این یک ویژگی کاربر عالی برای افرادی است که به حریم خصوصی آنها اهمیت می دهند. این امر همچنین خطری عظیم برای فعالیت های غیرقانونی و تأمین بودجه تروریسم به همراه دارد. نظر شما در این باره کجاست؟?

بیشترین استفاده ها برای معاملات کاملاً ناشناس عمدتا غیرقانونی است و مواردی است که ما نمی خواهیم در جهان ادامه دهیم. من فکر می کنم منطقی است که دولت ها از اجازه دادن به این نوع انتقال دارایی نگران باشند.

من از ایده آزادی های شخصی حمایت می کنم به این صورت که کاری که با پول خود انجام می دهید تصمیم خود شما است. با این اوصاف ، ما در برابر یک بازیگر بد در جهان قدرتمند هستیم تا از این فلسفه که لزوماً با جامعه مدرن ارتباط ندارد ، حمایت کنیم..

اگر سکه های حریم خصوصی غیرقانونی تشخیص داده شد ، اما غیر از محدود کردن گزینه های مبادله آنها راهی برای خاموش کردن آنها وجود ندارد ، فکر می کنید دولت چگونه می تواند جلوی این کار را بگیرد?

گفتن دقیق آن دشوار است ، اما بین احضار احضاریه و مسدود کردن هر شرکتی که در زنجیره ارزش یا اکوسیستم در کنار این نوع سکه های حریم خصوصی کار کند ، من فکر می کنم قطعاً روش هایی برای تحت فشار قرار دادن شرکت های معامله گر وجود دارد.

برخی از پروژه های موجود در فضای بلاکچین که در حال حاضر بیشترین هیجان شما را به وجود آورده اند چیست؟ برخی از شرکت ها یا پروژه هایی که مشتاقانه منتظر آنها هستید کدامند?

من فکر می کنم آنچه که بیشتر به دنبال آن هستم سیستم های غیرمتمرکز هویتی است که به ما امکان می دهد بتوانیم به راحتی وارد برنامه ها شویم ، برنامه های غیرمتمرکز متفاوت به راحتی وجود دارد. من فکر می کنم که این تغییر بزرگ بعدی است که علاقه بسیاری از مردم به فناوری های بلاکچین را باز می کند.

تا زمانی که ما راهی بهتر برای کار با این برنامه ها از مشت زدن در یک کلید خصوصی بسیار طولانی و پیچیده و بسیار آسان پیدا کنیم ، من فکر می کنم که نمی خواهیم شاهد این باشیم که جریان اصلی از فناوری بلاکچین استفاده می کند.

اگر بتوانید جمعیت ارزهای رمزنگاری شده را با تمام شخصیت های منحصر به فرد و شخصیت های منحصر به فرد آن به یک شخص واحد تبدیل کنید ، او چگونه خواهد بود?

من فکر می کنم نکته فناوری بلاکچین تغییر مسیر ساختارهای قدرت و ایجاد دوره جدیدی از لحاظ مالی و تحرک است. امیدوارم آنچه زنجیره بلوک دوست دارد زنی رنگین پوست باشد که نشان دهنده آینده فناوری باشد تا گذشته.

گزارش در مورد بلاکچین و فضای ارزهای رمزپایه ، تفاوت ها و شباهت های گزارش شده فقط با فناوری یا رسانه های اجتماعی به طور کلی?

من فکر می کنم چه شما در حال ساخت یک راه اندازی نرم افزار سنتی باشید یا نوعی محصول سخت افزاری جدید مصرف کننده یا یک راه اندازی بلاکچین ، همه اینها به توانایی گفتن یک داستان جذاب برمی گردد. چه برای دستیابی به بودجه ، جذب استعدادها یا ایجاد چیزی که کاربران می خواهند برای کمک به رشد آن با دوستان خود به اشتراک بگذارند.

شباهت های زیادی بین پوشش فناوری سنتی و سرمایه گذاری های جدید بلاکچین وجود دارد. آنچه که من فکر می کنم واقعاً متفاوت است این است که اکثر شرکت های فناوری یا بیشتر استارت آپ ها در تلاشند تا یک مشکل موجود را حل کنند ، در حالی که من احساس می کنم بسیاری از پروژه های بلاکچین پیش بینی مشکلاتی را دارند که با بلوغ صنعت ارزهای رمزپایه و صنعت بلاکچین و رشد آنها توسعه می یابد. سعی در موقعیت خود را برای حل این مشکلات پس از بروز آنها دارید.

این بسیار خطرناک است زیرا شما هرگز مطمئن نیستید که دقیقاً چگونه و چه زمانی بازارها تا آن مرحله بالغ می شوند.

شما قرار است چند روز دیگر در ChainXChange صحبت کنید. مردم نمی توانند بدون دادن بسیاری از اسپویلرها ، انتظار شنیدن آن را داشته باشند?

در جلسه من ، قصد دارم بیت کوین ها را از سکه های گنده جدا کنم. این نام بخش صحبت های من است. هدف من این است که واقعاً واقع بینانه و بدون هیچ گونه هیاهو به مردم نگاه کنم که فرصت های بلاکچین کجاست ، کجا کلاهبرداری و گرفتاری برای جلوگیری از آن وجود دارد و دنیایی است که ما می خواهیم از این صنعت ایجاد کنیم نه لزوما فقط آنچه که قبلا اتفاق افتاده است..

زنجیره مبادله

من فکر می کنم ChainXChange فرصت خوبی برای مردم است تا بتوانند بیاموزند که بلاکچین چگونه بر هر صنعت در جهان تأثیر می گذارد ، نه فقط استارت آپ ها ، و اینکه چگونه می توانیم با همکاری یکدیگر صنعت بلاکچین را بیشتر از سیلیکون ولی ، پیچک تحت تأثیر قرار دهیم. لیگ صحنه استارتاپ را تحت سلطه خود داشت. همچنین ، برای کشف اینکه مردم کجا می توانند از تخصص خود ، تجربه زندگی خود برای پیدا کردن فرصت هایی که می توانند با استفاده از آن در تجارت بلاکچین استفاده کنند ، استفاده کنند..

چگونه فرصت را در فضای ارزهای رمزپایه تعریف می کنید؟ منظورتان از نظر فرصت سرمایه گذاری یا فرصت شغلی یا فرصت بهبود زندگی است?

من بیشتر از این به عنوان فرصت های شغلی فکر می کنم که موقعیت هایی را برای ایجاد جهان بهتر به وجود می آورد. مشکلات زیادی وجود دارد که این می تواند از طریق فساد در دولت باشد یا اینکه چگونه کارآفرینان با وام های خرد یا حواله های درآمد خانواده از مرزهای ژئوپلیتیکی تأمین می شوند ، جایی که ارزهای رمزنگاری شده و بلاکچین می تواند کیفیت زندگی مردم را بهبود بخشد.

این فرصت نه تنها برای اقتصاددانان باهوش و افرادی که در سیستم مالی سنتی تبحر دارند ، بلکه افرادی که می خواهند برای افراد کم درآمد ، زیر بانک و کسانی که جاه طلبی و انرژی لازم برای تبدیل شدن به بخشی از مدرن را دارند ، محصول بسازند. اقتصاد ، حتی اگر از امتیازاتی که برخی در ایالات متحده دارند برخوردار نباشند.

چه توصیه واحدی برای موفقیت به یک بنیانگذار استارتاپی دارید که وارد بلاکچین شده یا قصد دارد در دنیای کارآفرینی ارزهای رمزنگاری شده درگیر شود?

مهمترین توصیه ای که می توانم به هرکسی که قصد ایجاد یک شرکت نوپا را دارد ، بدهم این است که از ساختمان خارج شوید ، از دفتر کار خود بیرون بیایید ، از گاراژ خود بیرون بیایید و قبل از اینکه ساختمان دیگری بسازید ، ایده خود را با افراد واقعی آزمایش کنید. قبل از اینکه اسمی برای شرکت خود بیاورید یا لوگو طراحی کنید ، مخصوصاً قبل از شروع کدگذاری هر چیزی.

شما باید اثبات قابل تأیید داشته باشید که نشان می دهد مردم آنچه را که شما می سازید می خواهند. این بدان معنا نیست که فقط دوستان و خانواده را وادار کنید که بگویند ، آره ، این یک ایده جالب است. جالب یا جالب به این معنی است که من اهمیتی نمی دهم ، یا این کار نخواهد کرد. شما به افرادی نیاز دارید که اساساً پیراهن شما را گرفته و شما را تکان می دهند و می گویند ، من به این نیاز دارم. از کجا می توانم این را تهیه کنم؟ چقدر باید برای این کار بپردازم? تا زمانی که چنین واکنشی نسبت به ایده اصلی خود نداشته باشید ، وقت خود را برای ساختن آن هدر ندهید. چیزی را پیدا کنید که مردم آن را دوست دارند و سپس چیزی را که مردم می خواهند بسازید.

در مورد تأیید اعتبار پروژه ها یا به دست آوردن بهترین منبع اطلاعات در آنجا ، به روزنامه نگاران یا فقط خوانندگان متوسط ​​چه توصیه ای می کنید?

همه چیزهایی را که توییت می شود باور نکنید. چیزی را که در وب سایتی که هرگز نام آن را نشنیده اید بنویسید ، باور نکنید. سعی کنید به نشریات خبری و کارشناسان یا گزارشگرانی که از نظر تاریخی کاملاً تأیید شده اند پایبند باشید ، زیرا منافع زیادی در مورد موفقیت یا عدم موفقیت چیزی ندارند.

بهترین اطلاعاتی که می توانید از طرف احزاب بی علاقه که دارای تخصص هستند و می توانند پیش بینی کنند که کجا اتفاق می افتد ، است ، اما بدون آنقدر پوست در بازی وجود دارد که آنها سعی می کنند آن را به یک جهت یا جهت دیگر سوق دهند..

ممنون جاش!

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me