temtum ، بزودی شبکه پرداخت های نسل بعدی خود را با هدف ایجاد راه اندازی کرده است که برای حل برخی از مشکلات ذاتی ارزهای رمزپایه موجود طراحی شده است..

ما با بنیانگذار و مدیرعامل درگیر شدیم ریچارد دنیس برای فهمیدن اینکه این مسائل ذاتی چیست و چگونه temtum قصد دارد بازیکنان مستقر را بر عهده بگیرد و یک بستر پرداخت را برای دستیابی به پذیرش انبوه مهم صادر کند.

چرا تمتوم را راه اندازی می کنید؟ تفاوت آن با سایر ارزهای رمزپایه چیست?

از آنجا که من برای اولین بار با Bitcoin درگیر کار در شبکه Tor شدم ، مشخص شد که BTC هرگز به شبکه ای مناسب تبدیل نمی شود که می تواند به یک شبکه پرداخت همتا به همتا تبدیل شود – فقط همین بود کند و حتی باعث شد که من در دانشگاه به دلیل استفاده بیش از حد از انرژی از کار در دفتر من پرچم گذاری کنم. این حوالی سال 2014 بود و در حین سخنرانی رمزنگاری در Portsmouth Uni ، و بنابراین برای دکترا تصمیم گرفتم شبکه ای ایجاد کنم که مقیاس آن مناسب باشد و برای دستگاه های تلفن همراه مناسب باشد ، در حالی که از امنیت بالایی برخوردار است.

طی چهار سال گذشته ، تمتوم در پایه های این کشور ایجاد شده است بلاکچین موقت که خودم و دکتر گرت اونسن ایجاد کردیم. ما با 99٪ از این صنعت مسیر بسیار متفاوتی را طی کردیم ، زیرا ما بوت استراپ کردیم ، مقالاتی را بررسی کردیم که در مورد تحقیقات خود بودند ، و برای ایجاد آنچه که اکنون معتقدیم کارآمدترین فناوری Blockchain است وجود دارد و ادامه دادیم. اراده مشکلات ذاتی ارزهای رمزپایه را که قصد دارند برای پرداخت فوری و بدون هزینه استفاده کنند ، حل کنید.

شما در زمانی شروع به کار می کنید که احساسات به بیت کوین بازمی گردد ، اما همچنین پروژه های زیادی را ارائه می دهد که در ارائه محصولات ناموفق بوده اند. این چگونه بر تمتوم تأثیر می گذارد?

خوب ، این یک مسئله کاملا واقعی برای نسل بعدی پروژه های بلاکچین و ارزهای رمزنگاری شده است که از سال 2019 و بعد از آن آغاز می شود ، از جمله temtum. جامعه به دنبال پروژه های جدید نیست ، آنها به دنبال 20-30 ارز برتر برای تحقق وعده های خود هستند و در بعضی موارد در واقع قسمت اول پروژه های خود را راه اندازی می کنند – تقریبا این احساس وجود دارد “ارز رمزنگاری دیگری نیست؟” و به سادگی مهم نیست که این فناوری چقدر می تواند در بازی تغییر کند. این کاملاً قابل درک است و ما در واقع با همان مبلغی که به این صنعت وارد شده ، یک عقیده هستیم ، فناوری کجاست?

این یک صنعت متفاوت با صنعتی است که اواخر سال 2017 شاهد آن بودیم و ما به عنوان مارک ها باید به جای سوداگران ، به نفع مصرف کنندگان آینده و شبکه ، نحوه راه اندازی خود را به روش صحیح بررسی کنیم. ما قبل از بزرگترین پروژه های موجود در فضا ، فناوری خود را ارائه داده ایم ، به این معنی که می توانیم روی توزیع ، پذیرش گسترده و ادغام با ارائه دهندگان فناوری جهانی متمرکز شویم ، قبل از اینکه حتی افرادی مانند Ethereum در موقعیت انجام این کار باشند. خود جوزف لوبین اظهار داشته است که ممکن است اتریوم 2 سال از مقیاس پذیری خود بگذرد.

اگر مجبور شوید به بازارهایی که ظاهرا هنوز باتلاقی هستند راه اندازی کنید ، چگونه کاربران را برای جریان اصلی پیدا خواهید کرد؟ به خصوص هنگامی که تعیین اینکه کدام ارز رمزنگاری شده برای برخی افراد فوق العاده دشوار است?

در واقع غیرممکن است زیرا مورد مناسب هنوز در دسترس نیست. بیت کوین به عنوان ذخیره ارزش ، یک رمزنگاری طلا در صورت تمایل باقی خواهد ماند ، یکی از سیستم عامل های نسل بعدی dapp از طریق فناوری انتخاب شده از آنجا استفاده می شود که برخی از آنها استثنایی هستند و پس از آن بستگی دارد که چه ارز می تواند شبکه پرداخت جهانی باشد برای توده ها – که امیدواریم تمتوم باشد.

جوامع رمزنگاری و مشارکت ها معمولاً در مورد پتانسیل یک پروژه یا ارز برای موفقیت بیش از حد بیان می شوند. واقعاً برای برداشتن گام هایی برای پذیرش جریان اصلی ، ما باید به دنبال صنایع مختلفی باشیم که مخاطبان مناسبی دارند ، مانند Gen Z ، مارک های فناوری و سرب دستگاه و آنهایی که جوامع گسترده ای دارند و ارز مورد استفاده در آن جامعه را می پذیرند. در temtum ما در صنایع مختلفی را تاسیس کرده ایم که نه تنها با این معیارها مطابقت دارند بلکه با تکنولوژی و مارک تجاری ما مطابقت دارند.

ما طرفدار استفاده از فناوری با سرعت ، پایداری و مقیاس پذیری هستیم – جامعه رمزنگاری موجود برای ایجاد ارز موفق که روزانه استفاده می شود کافی نیست ، اما ما می دانیم که چگونه فقط از رمزنگاری تحویل دهیم و این واقعاً ما را متمایز می کند در این بازار.

شما اعلام کرده اید که Bitcoin ، Ethereum و VISA و غیره ارائه نمی شوند ، می توانید بیشتر به من بگویید?

من همیشه به قدرت ارزهای رمزپایه برای معاملات سریع و ایمن بین افراد و خارج از مرزها اعتقاد داشتم. با این وجود ارزهای رمزپایه موجود در ارائه این چشم انداز موفق نیستند. به عنوان مثال ، گزارش ها حاکی از آن است که بیت کوین در سال یک مقدار انرژی ایسلند را مصرف می کند ، temtum می تواند هزاران بار معامله با همان هزینه یک خانه متوسط ​​انگلیس برای یک سال ، حدود 600 دلار ، انجام دهد. اگر یک ارز اکنون پایدار نباشد ، قبل از اینکه در دنیای واقعی تصویب کنیم ، برای هدف به عنوان یک شبکه پرداخت آینده مناسب نیست.

ما می توانیم شبکه خود را با استفاده از کسری از توان پردازشی ارزهای رمزپایه پیشرو و شبکه های مالی سنتی تأمین کنیم. با توجه به اینکه temtum به مقیاس ساخته شده است ، در نهایت می توانیم شبکه های بزرگتری از VISA را تأمین کنیم & بیت کوین فقط روی 50 تلفن هوشمند ترکیب شده است. تأثیری که این امر در ردپای کربن در پردازش پرداخت های جهانی خواهد گذاشت بسیار زیاد است و در واقع اکنون برای موسسات مالی سنتی که گزارش های مطبوعاتی در مورد بیت کوین آنها را آشفته کرده است بسیار مهیج است. ما در نظر داریم اولین شبکه پرداخت جهانی بی کربن باشیم.

ما می خواهیم به مصرف کنندگان نسل بعدی یک جایگزین واقعی و مناسب برای سیستم عامل های پرداخت موجود ارائه دهیم. به دور از نهادهای متمرکز ، به دور از روش های سنتی ، جایی که همه استقبال می کنند و هیچ کس کنار نمی ماند. این بر سلامت سیاره ما تأثیر منفی نمی گذارد و آزادی مالی ایجاد می کند – اساساً یک ارز برای همه.

ارز برای همه بسیار بلند پروازانه به نظر می رسد. برنامه شما برای اجرا چگونه است?

ما راه حل اصلی خود را تکمیل کرده ایم ، بنابراین به محض توزیع ارز انتظار داریم که روزانه قابل استفاده باشد و ما در حال کار بر روی راه حل هایی هستیم تا اطمینان حاصل کنیم که TEM به سادگی در صرافی هایی که به طور سوداگرانه مورد معامله قرار می گیرند ، نیست. ما مشارکت های مختلفی در این زمینه انجام داده ایم و فرصت های شغلی دیگر نیز وجود دارد که به شما امکان می دهد ارز در اختیار مصرف کنندگان روزمره در صنایع خاص هدف قرار گیرد..

این استراتژی ما را قادر می سازد تا در خارج از جوامع رمزنگاری با نرخهایی که قبلاً مشاهده نشده است به تصویب برسیم و ما برای رسیدن به اینجا و نه صرفاً با وسیله نقلیه جمع آوری کمک خستگی ناپذیر تلاش کرده ایم.

temtum به منظور خاص سریع ، رایگان ، امن ، مقیاس پذیر و پایدار طراحی شده است. استخراج وجود ندارد ، هزینه ای وجود ندارد ، این ارز از طریق برخی از ادغام های ابتکاری ما با شبکه های بانکی ، از جمله VISA ، با تمام گزینه های پرداخت موجود کار خواهد کرد. ما هر کاری که فکرش را بکنیم انجام داده ایم تا مطمئن شویم این ارز با ثبات ترین و کاربرپسندترین ارز است که در نهایت توسط کاربران شبکه عمومی تأمین می شود.

هنوز روزهای ابتدایی این صنعت است اما مردم در حال حاضر از ارزهای رمزپایه استفاده می کنند. پذیرندگان فناوری در اوایل مرحله و نسل های آینده مصرف کنندگان عناصر ارزهای دیجیتال را در اختیار دارند و از پرداخت های نهادینه شده در بخشهای خاصی از سفرهای خرید خود دور می شوند. temtum در اینجاست تا بهترین محصول ممکن را برای آینده پرداخت به آنها ارائه دهد.

چه فناوری است که همه اینها را ممکن می کند?

temtum در زنجیره بلوکی زمانی با الگوریتم اجماع منحصر به فرد ما ساخته شده است ، که ترکیبی از 4 ستون فناوری ما است – سرعت ، امنیت ، مقیاس پذیری و پایداری. در زمانی که مسابقه سرعت “معاملات در هر ثانیه” بسیار رقابتی در صنعت وجود دارد ، temtum در حال حاضر 1800 دور بر ثانیه اثبات شده را در شبکه اصلی ما ارائه می دهد. این مقدم بر مقیاس گذاری شبکه ، تقسیم بندی و تفویض اختیار است ، که همگی در آستانه اتمام است و اساساً رقم TPS نامحدودی به شبکه می دهد – فقط با مقیاس شبکه محدود خواهد شد. همانطور که سایر پروژه ها ادعای “میلیون ها TPS” می کنند ، ما هنوز شاهد مداوم ثابت حتی کسری از این سرعتها نیستیم ، بنابراین ما بسیار خوشحالیم که می بینیم در سرعت بالا هستیم.

تقریباً همیشه در Blockchain یک داد و ستد وجود دارد ، به طوری که اصطلاح “trillema” ابداع شد زیرا هیچ فناوری قادر به حل همه 3 محدودیت اصلی Blockchain نبوده است: سرعت ، امنیت و مقیاس پذیری. خوب در temtum ما معتقدیم که بدون چهارمین پایداری ، Blockchain هنوز برای هدف مناسب نیست. امنیت ، مقیاس پذیری و پایداری همه با یک ویژگی منحصر به فرد temtum – منبع کوانتومی تصادفی حل شده است..

این تصادفی شبکه را قادر می سازد بدون اینکه از قبل تعیین شده باشد ، پیشرو برای پردازش معاملات انتخاب کند ، که بسیار کارآمد است ، در کنار هیچ انرژی ای استفاده نمی کند و در مقابل آینده محاسبات کوانتومی ایمن است. ما در مورد سرعت ، امنیت ، مقیاس پذیری و پایداری از لایه های بعدی بزرگترین پروژه ها در فضا پیشی می گیریم.

می توانید در مورد تیم temtum بیشتر بگویید?

من Temtum را در سال 2014 با دکتر CISO دکتر گرت اوونسون در دانشگاه پورتسموث تأسیس کردم ، جایی که در آن زمان من در سن 22 سالگی جوانترین سخنران رمزنگاری جهان بودم. دیوید شیمون همراه با برخی از منابع مالی برای توسعه راه حل Temporal Blockchain و او با بیش از 25 سال تجربه رمزنگاری ، یک شبکه گسترده در امور مالی و چندین مدیر سیلیکون ولی C-Suite تیم ما را تقویت می کند.

پنج سال تحقیق ، 12 مقاله منتشر شده توسط همتا و چهار سال توسعه زنجیره بلوک منجر به ایجاد تمتوم – ارز رمزپایه شده است. تکامل یافته.

پس چه چیزی برای شما بعدی است؟ چه زمانی تمتوم راه اندازی می شود?

temtum قبلاً راه اندازی شده است. قبل از اینکه هر چیزی را علناً بگوییم ، یک روش کامل داشتیم ، که تا آنجا که مورد نظر ما یک شبکه راه اندازی شده است و ما را در برابر برخی از بزرگترین پروژه ها بسیار خوب قرار می دهد. تفاوت در اینجا این است که ما هنوز توزیع ارز ، $ TEM را نداریم. ما در آینده نزدیک می خواهیم برنامه ها و تحولات اخیر خود را به طور کامل اعلام کنیم. اگرچه هنوز اوایل روزهای جهان است که می دانند تمتوم چیست و همه ما در چه زمینه ای هستیم ، اما مطمئناً در مراحل اولیه توسعه نیستیم و بسیار آماده هستیم تا آنچه را ایجاد کرده ایم به نمایش بگذاریم.

چگونه مردم می توانند در مورد تمتوم بیشتر بدانند?

در شد تلگرام, اختلاف, توییتر و Reddit. اطلاعات بیشتر را می توان در وب سایت temtum یافت https://temtum.com و در تمتوم کاغذ سفید. اگر خوانندگان شما س questionsالی دارند ، ما از شنیدن آنها خوشحال خواهیم شد – [ایمیل محافظت شده]

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me