Tether یک ارز رمزنگاری شده است که به ارزهای سنتی فیات وابسته است و توسط ذخایر این ارزهای سنتی که در حساب های تحت کنترل Tether نگهداری می شود ، 1: 1 پشتیبانی می شود. در حال حاضر توکن های Tether با دلار آمریکا (با نماد USD ₮) و یورو (با EUR ₮ مشخص می شود) پشتیبانی می شود. یک رمز Tether که به ین ژاپن متصل است (JPY) در راه است. این ذخایر با قول حسابرسی منظم حساب های ذخیره توسط بنیاد Tether تضمین می شوند.

ماموریت Tether این است که انتقال آسان ، توانایی ثبت سوابق و سایر مزایای ارز دیجیتال مبتنی بر بلاک چین را به ارزهای فیات سنتی برساند. این به بازرگانان یا بازرگانان امکان می دهد ارزهای دیجیتال را به ارزش ناخالصی خود تبدیل کنند ، به راحتی سایر ارزهای دیجیتال این توکن های فیگ را منتقل کرده و خدمات یا محصولات را با ارزهای سنتی قیمت گذاری کنند در حالی که از تبدیل هزینه های دیجیتال به ارزهای فیات اجتناب می کنند..

Tether (USDT) چگونه کار می کند?

Tether Limited ، نهاد تجاری مسئول Tether ، مسئول قبول سپرده های فیات و برداشت و ایجاد و تخریب Tether مطابق با آن است. آنها همچنین وب سایت Tether را مدیریت می کنند که امکان ذخیره سازی و انتقال Tethers را فراهم می کند ، در زمینه ادغام Tether با صرافی ها و سایر اشخاص ثالث کار می کنند و از ذخایر فیات پشتیبان توکن Tether برخوردار هستند. بنیاد Tether گفته است که این امر به شفافیت اختصاص داده شده است و به طور منظم ممیزی عمومی توسط حسابرسان خارجی را برای آنها منتشر می کند صفحه شفافیت.

صفحه شفافیت Tether در 4 دسامبر 2017

فناوری Tether با تعبیه فراداده در خود بلاکچین بیت کوین از طریق پروتکل Omni کار می کند. پروتکل Omni امکان ایجاد (یا اعطای) و تخریب (یا لغو) توکن های دیجیتال را که توسط فراداده در بلاک چین بیت کوین نشان داده شده اند ، فراهم می کند. این نشانه ها ، از جمله Tether ، می توانند در کیف پول Omni ذخیره شوند و گردش آنها بر روی بلاکچین از طریق همه چیزترین بیننده.

شما می توانید Tether را از طریق Tether ذخیره ، خرید و فروش کنید سایت کیف پول موبایل.

چه کسی از Tether استفاده می کند (USDT)?

این مفهوم که با رمزهای Tether می توان به عنوان دلار یا یورو رفتار کرد ، منجر به پذیرش Tether به عنوان یک جفت اصلی تجارت در بیشتر مبادلات بزرگتر شده است. Bitfinex ، Bittrex ، Poloniex و Binance به هیچ وجه با ارزهای فیات معامله نمی کنند اما بازارهای USDT را برای بیشتر سکه های اصلی اختصاص داده اند. معامله گران از Tether برای جلوگیری از معاملات خود و ورود و خروج به بازارهای رمزنگاری مورد معامله استفاده می کنند.

تیراژ Tether در حال نزدیک شدن به 1 میلیارد توکن است و بیشتر و بیشتر در حال ایجاد است که گزارش می شود وجوه بیشتری به حسابهای ذخیره Tether وارد می شود. با افزایش گردش گردش اینترنت ، استفاده از این علامت ها به عنوان جایگزین USD و سایر ارزهای فیات به عنوان ذخیره ارزش نیز افزایش می یابد.

نگرانی های Tether (USDT) چیست?

همانطور که استفاده از Tether به عنوان جایگزین ارزهای فیات در صرافی های بزرگ رشد می کند ، قیمت Tether بیت کوین و سایر ارزها اکنون مترادف با قیمت فیات است ، به این معنی که خرید و فروش با Tethers بر قیمت “واقعی” تأثیر می گذارد. تا زمانی که Tether واقعاً نماینده اسکناس فیات مانند دلار باشد ، این مسئله ای نیست.

با این حال ، اخیراً برخی از نگرانی ها درباره مشروعیت ذخایر Tether و اینکه آیا این شرکت قصد دارد به قول خود در مورد حسابرسی ها احترام بگذارد وجود دارد. شایعات زیادی در مورد رابطه بین Bitfinex (بزرگترین ارز مبادله ای ارزهای رمزنگاری شده) و Tether وجود دارد ، با اتهامات مربوط به پولشویی ، تبانی و “چاپ” تقلبی Tether.

Bitfinex و Tether در مطبوعات حاضر شده اند و وعده داده اند که یک ممیزی معتبر را برای رفع این نگرانی ها ، تهمت ادعاها خوانده و هرگونه ادعای تخلف از سوی آنها را رد می کند. مقالات بعدی در مورد تحولات جدید مربوط به این ادعاها در راه است و هرچه پیش برویم به روز خواهد شد.

همانطور که گفته شد ، روزنامه سفید Tether این نگرانی ها و موارد دیگر را برطرف می کند ، مانند احتمال ورشکستگی Tether Limited یا اینکه Tether Limited سعی می کند با پول خود را بپردازد. آنها متذکر می شوند که تقریباً همه صرافی ها و اشخاص ثالثی که دارایی های رمزنگاری را مدیریت می کنند با همین خطرات روبرو هستند و بنابراین مورد خاصی نیستند.

آنها روند حسابداری و شفافیت خود را برای از بین بردن خطر رفتار بد کارکنان Tether یا رهبری تبلیغ می کنند ، و خاطرنشان می کنند که در صورت ورشکستگی Tether Limited ، ذخایر فیات پشتیبان رمزها خود ایمن و قابل بازخرید هستند.

افکار نهایی… مشروعیت TBD

در سال 2019 ، دفتر دادستان کل ناحیه جنوبی نیویورک اعلام کرد تحقیق در مورد Tether Ltd, که ارواح گذشته را دوباره وارد جریان اصلی گفتگو کرد. این که آیا Tether به ظاهر از روی عمد کدورت در افشای وثیقه دلار خود شیطنت ، استراتژی یا سو mis مدیریت محض است ، ارز رمزنگاری شده و اکوسیستم نظارتی گسترده تری در حال بررسی این تحقیقات فعلی هستند تا کمی روشن کنند. یک استدلال ارسال شده در متوسط Tether را به عنوان یکی از بزرگترین کلاهبرداریهای خروج در حال حرکت قرار می دهد ، و خواندن آن برای کسانی که مایل به کاوش بیشتر هستند ارزش دارد.