الکساندرا پرودروموس ، مدیر اجرایی مرکز بلاک چین شیکاگو

alexandra lexy prodromos شیکاگو مدیر بلاکچین مدیر اجرایی

الکساندرا پرودروموس با سختی کار با تیم خود برای ایجاد شیکاگو به عنوان کار کرده است شهری برای استارت آپ ها و منابع بلاکچین.

به عنوان مدیر اجرایی غیرانتفاعی مرکز Blockchain شیکاگو (CBC), الکساندرا برای رشد و پشتیبانی از انجمن بلاکچین در ایلینوی با دو بخش خصوصی و دولتی همکاری نزدیک دارد. از میزبانی نشست ها و کارگاه های آموزشی توسعه دهندگان دانشجویی گرفته تا مبارزه با اطلاعات غلط در رسانه های جریان اصلی ، CBC همه کارها را انجام می دهد.

الکساندرا غیر از کار در CBC ، همچنین یک استراتژیست تحقیق و بازار در است Bloq ، شرکت و در حال اخذ مدرک کارشناسی ارشد در سیستم های اطلاعاتی در دانشگاه نورث وسترن است.

Coin Central’s Steven Buchko به تازگی این فرصت را داشته است که از یکی از روزهای مملو از الکساندرا دزدی کند تا اطلاعات بیشتری در مورد CBC و پرش به ارز رمزنگاری شده کسب کند..

مصاحبه

SB: چگونه ابتدا با فناوری بلاکچین و ارز رمزنگاری شده درگیر شدید?

AP: در واقع این یک داستان عجیب است. من یک توسعه دهنده نیستم ، گرچه در حال حاضر در سیستم های اطلاعاتی کارشناسی ارشد در Northwester می کنم. این شامل مدیریت پایگاه داده و برخی از برنامه نویسی نیز هست ، اما این سابقه من نیست.

مدرک کارشناسی من در رشته علوم سیاسی بود و می خواستم به دانشکده حقوق بروم. من به خصوص به فن آوری هایی علاقه داشتم که فکر می کردم می توانند فضای قانونی را تغییر دهند یا مختل کنند – برای مثال کشف خودکار. من علاقه مند بودم که چگونه جستجوی کلمات کلیدی در هزاران صفحه اسناد حقوقی ، نحوه صورتحساب وکلا یا یافتن سابقه را تغییر می دهد.

حدود سال 2014 ، من در مورد قراردادهای هوشمند اطلاعاتی شنیدم. فکر فوری من این بود که “چگونه این موارد در قراردادهای حقوقی قابل اجرا است؟” من به طور مستقل شروع به یادگیری بیشتر در مورد آنها کردم و سرانجام فناوری بلاکچین را به طور کلی کشف کردم. هنگامی که این کار را کردم ، فهمیدم که این فناوری فراتر از فضای قانونی گسترش می یابد. من می دانستم که قرار است هر صنعتی را تحت تأثیر قرار دهد.

این [بلاکچین] مشابه سطح پایه اینترنت است – روشی مطمئن برای انتقال ارزش که بر روند کار هر صنعت در آینده تأثیر می گذارد..

وقتی فهمیدم شیفته شدم. من به طور مداوم در مورد موضوعی تحقیق می کردم که در آن زمان بیشتر از طریق فیدهای Reddit و توییتر انجام می شد و چند کتاب در این زمینه خواندم. یکی از اولین کتابهایی که من خواندم ، عصر رمزنگاری مایکل کیسی و پل ویگنا بود. هر دو همكار وال استریت ژورنال هستند و من فكر كردم كه آنها در توضیح جنبه های رمزنگاری كه قبلاً درگیر آنها نبوده ام.

علاوه بر این ، من شروع به رفتن به کنفرانس ها و گردهمایی ها کردم ، سعی کردم تا آنجا که می توانم با مردم ملاقات کنم.

به عنوان هدیه فارغ التحصیلی دانشگاه ، والدینم بلیط کنفرانس اجماع در نیویورک را به من دادند. من شنیدم که افرادی مانند متیو روزاک صحبت می کنند ، و حتی به طور خلاصه با ویتالیک بوترین ملاقات کردم. او فقط حدود یک ماه از من بزرگتر است و من نمی توانستم باور کنم که او تمام آنچه را که در آن زمان داشت انجام داده است.

در آن کنفرانس بود که شنیدم فرماندار دلاور طرح ابتکاری بلاک چین دلاور خود را ارائه می دهد.

با خودم فکر کردم ، “چرا شیکاگو نمی تواند مرکزی برای بلاکچین باشد؟ از نظر رشد استارت آپ ، فضای قابل قبول تری نسبت به سانفرانسیسکو یا نیویورک است. “

من تصور می کردم که می توانیم با دولت [ایلینوی] همکاری کنیم تا قوانین و مقررات کمتری نسبت به آنچه در نیویورک وجود دارد ، ایجاد کنیم. BitLicense نیویورک اکنون بدنام است.

فکر کردم این یک فرصت عالی است ، بنابراین پیشنهادی ارائه دادم و به بخش نوآوری و فناوری ایلینوی که اخیراً ایجاد شده مراجعه کردم. من در نهایت به عنوان تنها شرکت کننده غیر دولتی با آنها در یک کارگروه blockchain کار کردم. با کمک بسیاری از آژانس های دیگر ، ما ایجاد کردیم ابتکار Blockchain Illinois (IBI).

از آنجا ، من همچنان به کنفرانس ها می رفتم. حدود یک سال و نیم پیش ، در یکی از کنفرانس ها با متیو روزاک ملاقات کردم و او مرا به بلوک آورد. از ماه ژوئن ، من به شدت درگیر مرکز بلاک چین شیکاگو هستم که سومین نمونه از طرح Blockchain Illinois – توسعه اکوسیستم در شیکاگو را انجام می دهد.

این شامل ایجاد فضای فیزیکی برای ملاقات ها ، برجسته سازی استارت آپ های خاص و تأمین منابع آموزشی است. منابع آموزشی فقط برای افراد نیست. آنها همچنین برای نهادهای خاص صنعت هستند که می خواهند درباره فن آوری ها بیشتر بدانند.

ما در حال تلاش برای مقابله با بسیاری از گزارش های گمراه کننده در مورد موضوع هستیم. اکنون که بیت کوین بیشتر وارد جریان اصلی شده است ، سازمان ما بیش از هر زمان دیگری مهم است.

ابتکار بلاکچین ایلینوی

ابتکار Blockchain ایلینوی

SB: چه بازگشتی در صورت وجود ، با طرح Blockchain Illinois به عنوان تنها عضو غیر دولتی در گروه وجود داشت?

AP: بسیار شگفت انگیز است. هنگامی که من به آنها نزدیک شدم ، آنها ابتکارات فنی “آوردن ایلینوی به آینده” را انجام داده بودند و بلاکچین در حال حاضر قطعه کوچکی از ابتکارات آنها بود. این در رادار آنها بود ، اما آنها احساس نمی کردند که از آنجا که هنوز روزهای اولیه بود ، به سختی آن را دنبال می کردند. حتی امروز ، هنوز روزهای اولیه بلاکچین است.

من تعجب می کنم که وقتی فکر کردیم چقدر جلوتر فکر می کنیم ، صحبت کردیم به نظر من ، بخش دولتی یک کاربرد طبیعی بلاکچین است. این به شفافیت احتیاج دارد و راهی برای تهیه رجیستری قابل اعتماد به رأی دهندگان است. هنگامی که ما از طریق آن صحبت کردیم ، آنها بلافاصله سوار شدند. من هیچ فشار برگشتی دریافت نکردم.

SB: شما در مورد یک رویکرد سه جانبه برای طرح Blockchain Illinois صحبت کردید. یکی اکوسیستم است. دو تا دیگه چیه?

AP: دوم ارائه مقررات غیر سنگین در ایالت ایلینوی. یکی از آژانس های درگیر با IBI IDFPR ، اداره تنظیم مقررات مالی و حرفه ای ایلینوی نام دارد. آنها راهنمایی های خاصی را ارائه می دهند که قوانین موجود در زمینه انتقال پول و نحوه اعمال آنها در بیت کوین و مشاغل بالقوه ارزهای رمزپایه را برجسته می کند.

آنها همچنین قانون گذاران را در مورد اینکه این فناوری چیست آموزش می دهند تا بتوانند قانون جدیدی ایجاد کنند که بیش از حد محدود کننده نباشد اما همچنان از مواد سازنده محافظت کند. به نظر من جالب ترین قسمت برنامه های آزمایشی است که آنها انجام می دهند.

آنها سال گذشته با ثبت کننده اعمال کوک شهرستان, یکی از آژانس های درگیر با کنسرسیوم IDF [اداره دارایی ایلینوی]. و آنها امسال برخی دیگر را نیز انجام می دهند.

یکی از آنها قرار است راه حل شناسه دیجیتال که آنها برای ردیابی گواهی های تولد و مرگ در بلاک چین عمومی استفاده می کنند. آنها همچنین با ثبت نام ارائه دهنده خدمات بهداشتی یکی را انجام می دهند. و ، آنها همچنین قصد دارند اعتبارات انرژی سبز را به دست آورند.

آنها علاوه بر نظارت بر اکوسیستم و محافظت از مواد سازنده ، بلکه با “خوردن غذای خانگی خود” نیز قدم اضافی برداشته اند. آنها می بینند که چگونه این فناوری می تواند بر بخش دولتی در آژانس های خود تأثیر بگذارد.

انجمن بلاکچین در سراسر کشور

SB: آیا سایر ایالت ها و / یا شهرها با شیکاگو و ایلینوی در تهیه برنامه های خود کار می کنند?

AP: بله ، ایلینوی با آنچه من دیده ام کمی با دلاور کار کرده است. ما همچنین اخیراً در حال کار با برخی از افراد در نیویورک در مورد کار بالقوه با آنها بودیم.

ما یک مرکز بلاکچین خواهر در DC داریم که در واقع بر ساختار ما تأثیر می گذارد. آنها توسط اتاق بازرگانی دیجیتال حمایت مالی می شوند ، و بیشتر به آموزش نهادهای نظارتی در تپه کمک می کنند.

همچنین یک مرکز بلاکچین در LA وجود دارد که ما با آنها صحبت کرده ایم. آنها در حال توسعه برنامه خود هستند.

SB: چیزی که به نظر می رسد جامعه بلاکچین را تحت تأثیر قرار داده است این است که اکثر تنظیم کننده ها هنگام صحبت در مورد این فناوری ، به ویژه در جلسه استماع اخیر با SEC و CFTC ، چقدر دانش آگاه بوده اند..

AP: متیو روزساک ، بنیانگذار مرکز بلاک چین شیکاگو و بنیانگذار Bloq ، در واقع در جلسات کنگره درباره بلاکچین در سال 2015 شرکت کرد. تفاوت در نحوه صحبت کنگره در مورد آن در سال 2018 در مقایسه با آن زمان بسیار جالب است..

اکنون ، جلسه انتخابات بلاکچین در کنگره و نمایندگان خاص وجود دارد که همه در مورد آن هستند. دیدن تکامل از زمانی که او در مورد آن صحبت کرد تاکنون جالب بوده است.

SB: طی چند سال گذشته چه تغییراتی در صنعت بلاکچین مشاهده کرده اید?

AP: هنگامی که برای اولین بار کار خود را شروع کردم ، به مردم می گفتم که من در شرکتی کار می کنم که راه حل های بلاکچین را ارائه می دهد و فقط نگاه های خالی به ذهنم می رسد. اگر آنها چیزی شنیده بودند ، فقط بیت کوین بود.

اکنون ، مردم نمی توانند به اندازه کافی در مورد آن بشنوند. من با هر راننده دیگر Uber در مورد رمزنگاری صحبت می کنم. فکر می کنم در آن سفرها کارت های بیشتری به اوقات می دهم تا در بعضی از مواقع. این دیوانه است – همه در آخرین سال متوجه آن شدند.

مورد دیگری که من متوجه شده ام اشتهای جامعه توسعه دهندگان دانشجویی است. تماشای آن بسیار جالب بوده است زیرا چیزی است که من واقعاً علاقه مند به آن هستم.

مشکل بزرگی که ما هنوز به طور کامل حل نکرده ایم ، محدود بودن عرضه توسعه دهندگان بلاکچین است. من آماری را شنیدم که Javascript ، یک زبان نسبتاً جدید ، در مورد آن دارد نه میلیون توسعه دهنده صالح در سراسر جهان. از طرف دیگر ، برای برخی از زبانهای بلاکچین ، مانند Solidity ، تخمین زده می شود که حدوداً وجود داشته باشد پنج هزار توسعه دهنده ذی صلاح در سراسر جهان.

برای همه نوآوری های جدیدی که در حال وقوع است ، مهم این است که ما همچنان جامعه توسعه دهندگان منبع آزاد را حفظ کنیم و اطمینان حاصل کنیم که افراد قادر به کمک هستند.

مرکز Blockchain شیکاگو گذشته ، حال و آینده

SB: درباره کارگاه هایی که مرکز بلاک چین شیکاگو میزبان آن است بیشتر به من بگویید.

AP: این یکی از کارهایی است که ما می خواهیم در سال 2018 بیشتر انجام دهیم.

سال گذشته ، ما میزبان اردوی دو روزه قرارداد قرارداد Solidit بودیم. دانش آموزان باید برای ورود و پذیرفتن صلاحیت خاصی اقدام می کردند تا بتوانیم در کد غوطه ور شویم. با همکاری دانشگاه ایلینویز در DePaul میزبانی شد. پروفسور اندرو میلر ، یکی از برجسته ترین رهبران عقود در زمینه قراردادهای هوشمند و Solidid نیز در این امر دخیل بود. در پایان فقط دو روز ، دانشجویان توانستند قراردادهای هوشمندانه ای در Solidid بنویسند.

آن اردوگاه بوتینگ واقعاً مورد استقبال قرار گرفت. ما بیش از 50 دانشجو داشتیم که در آن شرکت می کردند و تعداد بیشتری از آنها مجبور به رجوع شدیم. همچنین بسیاری از افراد پس از آن با ما تماس گرفتند و گفتند که آنها آرزو می کنند زودتر از این موضوع بدانند. ما قصد داریم رویدادهای مشابه امسال را انجام دهیم.

ما همچنین با همکاری کردیم HyperLedger سال گذشته برای یک HyperLedger HackFest دو روزه. این میزبان در mHub برگزار شد و تیم اجرایی HyperLedger برای پشتیبانی از آن بیرون آمدند. تیم آنها برای اطمینان از اینکه مردم می دانند چگونه از این نرم افزار استفاده کنند ، گشتند. از آن رویداد نیز بازخورد مثبت بسیاری دریافت کردیم.

ما به دنبال میزبانی رویدادهای مشابه و همچنین برجسته سازی استارت آپ های خاص در فضا هستیم. ما اخیراً دو مورد از آنها را داشتیم بلاک استک بنیانگذاران بیرون می آیند و به مخاطبان ما پشت پرده شرکتشان نگاه می کنند. خیلی باحال بود.

لوگوی مرکز بلاک چین شیکاگو

SB: برخی از موارد مهم بعدی در مورد مرکز Blockchain شیکاگو چیست?

AP: ما می خواهیم میزبانی از ملاقات های خود مانند نشست شیکاگو Ethereum و همچنین رویدادهای خاص صنعت مانند ملاقات های جمعی Chicago Blockchain Real Estate و HyperLedger را ادامه دهیم..

ما همچنین به دنبال صداهای بزرگتری به شیکاگو هستیم. ما برای میزبانی با BTC Media همکاری می کنیم بازارهای توزیع شده در آوریل در شیکاگو. این اولین باری است که آنها این کار را اینجا انجام می دهند و ما واقعاً منتظر آن هستیم. این آخر هفته شامل یک هاکاتون ، یک اردوگاه کد و یک کنفرانس خواهد بود.

سرانجام ، ما می خواهیم برنامه جوجه کشی خود را رسمی کنیم. ما توانسته ایم با بسیاری از انجمن های نوپا در شیکاگو دیدار و ارتباط برقرار کنیم ، اما می خواهیم منابع رسمی و اختصاصی تری برای آنها فراهم کنیم.

ما در تلاشیم تا همه این موارد را به سرانجام برسانیم در حالی که هنوز میزبان کارگاه های آموزشی بیشتر دانش آموزان توسعه دهنده هستیم.

SB: 5 سال دیگر جامعه بلاک چین شیکاگو را از کجا می بینید?

AP: این یک مورد سخت است. گاهی اوقات برای من سخت است که حتی یک سال به جلو نگاه کنم ، زیرا فضا به سرعت در حال تغییر است. چه کسی پیش بینی کرده بود که ICO و اقتصاد توکن در سال گذشته به همان اندازه که اهمیت داشتند مهم خواهند بود?

ما از سایر مراکز بلاکچین خارج از کشور منحصر به فرد هستیم ، زیرا از بخش دولتی و بخش خصوصی به عنوان یک سازمان غیرانتفاعی برخوردار شده ایم. ما می خواهیم از طریق طرح Blockchain Illinois به کار خود ادامه دهیم تا از این جامعه در حال رشد به روشی خسته کننده پشتیبانی کنیم. هر کجا پنج سال دیگر هستیم ، می خواهم اطمینان حاصل کنم که این هنوز قسمت بزرگی از مکالمه است.

من می خواهم اطمینان حاصل کنم که ما همچنان به دانش آموزان آموزش می دهیم. دوست دارم از این نظر برنامه بزرگ تری داشته باشم. برای انجام این کار ، ما به یکی از شرکای صندوق خود ، شبکه آموزش Blockchain ، کمک می کنیم تا رشد کند.

خیلی دوست دارم شیکاگو ، اگر نه در سراسر جهان ، مرکز ملی ستاد راه اندازی بلاکچین و منابع آموزشی بلاکچین باشد. آسمان حد است.

SB: هر چیز دیگری که دوست دارید خوانندگان ما بدانند?

AP: مهم است که به خاطر داشته باشید که ما یک سازمان غیرانتفاعی هستیم. همه ما داوطلب هستیم ما در تلاش هستیم تا منبعی باشیم که توسط جامعه هدایت می شود. با این کار ، ما همیشه به دنبال کمک و پیشنهادات هستیم. هدف ما این است که یک بافت پیوندی بین همه موجودات مختلف موجود در شیکاگو برای ایجاد یک جامعه منسجم و فراگیر تر باشیم..

متشکرم

متشکرم الکساندرا نه تنها برای صرف وقت برای گفتگو با ما بلکه برای اختصاص دادن اوقات فراغت خود در پشتیبانی جامعه بلاکچین. ما مشتاقانه منتظر دیدن همه چیزهایی هستیم که شما و مرکز بلاک چین شیکاگو قصد دارید در تبدیل شیکاگو به یک شهر نمونه برای نوآوری در بلاکچین انجام دهید..

اطلاعات تکمیلی

مرکز بلاک چین شیکاگو

ابتکار Blockchain ایلینوی

بازارهای توزیع شده

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me