حرکت کن ، مالت خیلی طولانی سوئیس تا آنجا که به بلاکچین و رمزنگاری در اروپا مربوط می شود ، اصل لیختن اشتاین جایی است که در آن قرار دارد. مجموعه ای از تحولات اخیر شاهد بوده اند که نهادهای نظارتی و بانک های کشور شروع به پذیرش ارزهای دیجیتال می کنند. بنابراین ، یکی از کوچکترین کشورهای جهان رسماً در حال تبدیل شدن به گرمترین نقطه در نقشه رمزنگاری است.

در اینجا ، ما تمام دلایلی را که لیختن اشتاین یکی از بهترین مکانهای آینده و کارآفرین برای بلاکچین است ، توضیح می دهیم..

منظورت چیست ، شما هرگز از لیختن اشتاین نشنیده اید?

خوب ، ممکن است کاملاً تعجب آور نباشد. این ششمین کشور کوچک در جهان است. فقط هشت مایل بین مرزهای زمینی و فقط 62 مایل مربع در کل مساحت زمین وجود دارد.

در واقع ، شما می توانید در یک بعد از ظهر از آن عبور کنید و مدت زمان زیادی برای یک آبجو قبل از غروب آفتاب باقی مانده است. اگر فرصتی پیدا کردید این کار را انجام دهید. شاهنشاهی لیختن اشتاین یک مکان خیره کننده در کوه های آلپ بین سوئیس و اتریش را اشغال می کند ، بنابراین مناظر کوه مناظر بسیار تماشایی را ایجاد می کند.

نماهایی از لیختن اشتاین

دیدن؟ نماهای دوست داشتنی آلپ ، با مجوز از Pixabay

مانند همسایه سوئیس ، این کشور در اتحادیه اروپا نیست بلکه عضو منطقه اقتصادی اروپا و منطقه ویزای شینگن است. همچنین مانند سوئیس همسایه ، از نظر مالی یک مشت سنگین دارد – سرانه تولید ناخالص داخلی آن یکی از بالاترین در جهان است. واحد پول ملی آن فرانک سوئیس است که یکی از ثابت ترین ارزهای تاریخ است.

بنابراین اکنون اصول اولیه را در اختیار شما قرار می دهیم ، بیایید نگاهی بیندازیم به تمام اقدامات لیختن اشتاین برای برجسته شدن به عنوان یک مرکز زنجیره بلوک.

اخیراً نسخه پیش نویس قانون بلاکچین ملی خود را منتشر کرد

در حالی که SEC ایالات متحده با آنچه در مورد ارزهای رمزپایه انجام می شود دست و پنجه نرم می کند ، لیختن اشتاین در حال ایجاد اقداماتی در زمینه ایجاد یک چارچوب قانونی برای بهره برداری و استفاده از فناوری های بلاکچین و ارزهای رمزپایه در کشور است..

گزارش اولیه تا ماه نوامبر همچنان تحت رایزنی دولت است. با این حال, همانطور که توسط PwC گزارش شده است, هدف این پیش نویس این قوانین “ارتقا further بیشتر توسعه مثبت” اقتصاد رمزگذاری “در لیختن اشتاین و در عین حال حفاظت از شهرت کشور است.”

دامنه سند رویکردی بلند مدت برای ایجاد اقتصاد رمز دارد. این شامل حق توکن تجاری ، ICO ، توسعه فناوری بلاکچین و بسیاری از زمینه های دیگر است.

اگر مهارتهای حقوقی شما در آلمان در این حد باشد ، گزارش کامل برای بارگیری در دسترس است.

ساختمان دولت لیختن اشتاین

صندلی دولت در وادوز ، لیختن اشتاین منبع تصویر: Pixabay

بانک لیختن اشتاین اولین کریپتوکارنسی خود را راه اندازی می کند

اتحادیه بانک AG در ماه آگوست اعلام شد که این اولین بانک تنظیم شده در جهان است که رمز امنیتی خود را صادر می کند. به دنبال آن ، این بانک همچنین قصد دارد یک سکه پرداخت دیجیتال نیز راه اندازی کند که به طور کامل توسط فرانک سوئیس پشتیبانی می شود. در پایان چنین سکه ای می تواند با سکه های پرداخت رمزنگاری موجود مانند Ripple’s XRP رقابت کند.

این اقدام بخشی از اهداف اتحادیه است تا خود را به عنوان یک بانک سرمایه گذاری بلاکچین کامل سرویس دهد. رئیس هیئت مدیره گفت که Union Union “در آینده سرمایه گذاری می کند و به بانک سرمایه گذاری برجسته بلاک چین تبدیل می شود.”

یکی دیگر از بانک های لیختن اشتاین ابتدا اجازه سرمایه گذاری در Crypto را می دهد

از فوریه سال جاری ، بانک فریک به سرمایه گذاران نهادی و حرفه ای این فرصت را داده است در پنج ارز رمزپایه پیشرو سرمایه گذاری کنید – BTC ، ETH ، XRP ، BCH و LTC. سرمایه گذاری ها در سردخانه های آفلاین انجام می شود. بعلاوه ، همه سرمایه گذاران باید تحت بررسی های معمول دقیق KYC و AML قرار بگیرند که بانک برای سرمایه گذاران استاندارد خود نیاز دارد. منشا پول نقد سرمایه گذاری شده نیز بررسی می شود.

بانک فریک همچنین خدمات بانکی و مشاوره ای را به ICO ها ارائه می دهد. اگرچه در خود رمزها سرمایه گذاری نمی کند ، داشتن یک بانک منظم در هیئت مدیره به اعتبار مشروعیت پروژه های واقعی کمک می کند.

بورس دارایی های رمزنگاری لیختن اشتاین با Binance همکاری کرده است

بورس دارایی های رمزنگاری لیختن اشتاین (LCX) و Binance مشارکت خود را اعلام کردند در ماه اوت ، مبادله فیات به رمزنگاری ملی را به پادشاهی آورد. LCX قبلاً به عنوان یک بستر تجاری برای سرمایه گذاران حرفه ای وجود داشته است. در این مشارکت ، LCX مدیریت رابط دولت ، پشتیبانی مشتری و چکهای KYC / AML را مدیریت خواهد کرد ، در حالی که Binance پلت فرم مبادله ای مقیاس پذیر آنها را به ارمغان می آورد.

این صرافی در ابتدا معاملات با یورو و فرانک سوئیس را در برابر ارزهای رمزپایه اصلی ارائه می دهد. با این حال ، این شرکت امیدوار است که با گذر زمان مشروط بر تأیید مقررات ، جفت های تجاری جدیدی را به بازار عرضه کند. با توجه به اینکه Binance حتی تا کمی بیشتر از یک سال پیش وجود نداشت ، این واقعیت که این شرکت از قبل تحت مقررات ملی در سطح کشور فعالیت می کند ، گواهی است که مبادله (و به طور کلی تجارت رمزنگاری) تا کجا پیش رفته است..

این یک خانه بلاکچین دارد

بله ، یک ملت فقط 40،000 نفری دارند و آنها یک خانه Blockchain دریافت می کنند.

در واقع این یک فضای کار مشترک است که برای حمایت از استارت آپ های بلاکچین راه اندازی شده است. House of Blockchain ایده اصلی تیم پشت Aeternity ، پلت فرم DApp است.

درهای خود را در ماه مه باز کرد. در ابتدا ، ده استارت آپ بلاکچین از جمله WeOwn (Chainium سابق) ، شبکه سرمایه گذاری سرمایه گسترده سهام برای مشاغل ، در آن قرار خواهد گرفت..

نخست وزیر به طور کامل از رمزنگاری و بلاکچین پشتیبانی می کند

نخست وزیر لیختن اشتاین ، آدریان هاسلر ، رانندگی کرده یا همه موارد فوق را پشتیبانی می کند. برخلاف بسیاری از مقامات دولتی ، وی طرفدار سرسخت فناوری بلاکچین و ادامه استفاده از آن است.

در یک مصاحبه با Cointelegraph, هاسلر اعتقاد راسخ خود را ابراز داشت که: “بلاکچین می تواند به عنوان یک پایگاه مهم برای انواع برنامه های اقتصادی باشد ، که نه تنها معاملات پرداخت بلکه راه حل های مالی گسترده تر ، موارد استفاده از صنعت و برنامه های کلی را پوشش می دهد.”

آدریان هاسلر ، نخست وزیر لیختن اشتاین

آدریان هاسلر ، نخست وزیر لیختن اشتاین. اعتبار تصویر: Regierung Lihthtstein

وی معتقد است که لیختن اشتاین به دلیل اندازه کوچک ، به عنوان یک هاب بلاکچین بسیار محبوب شده است. این بدان معناست که تنظیم قرار ملاقات حضوری با تنظیم کننده های مالی کشور نسبتاً سریع و آسان است.

با این حال ، ما می توانیم ذهنیت آزاد هاسلر را با ادامه تحرک SEC ایالات متحده برای صدور هرگونه تصویب رسمی برای ETF بیت کوین مقایسه کنیم. مطمئناً این واقعیت که دولت وی با آغوش باز از تحولات بلاکچین استقبال می کند ، به جذب مبتکران نیز کمک می کند.

افکار نهایی

بنابراین آن وجود دارد. لیختن اشتاین به رغم اندازه جغرافیایی کم ، به عنوان یک مرکز رمزگذاری بسیار تلاش می کند. با این حال ، اندازه آن یک چالش برای بازاریابی موثر لیختن اشتاین به عنوان یک مکان بالقوه برای کارآفرینان بلاکچین ایجاد می کند. به خصوص در خارج از اروپا ، بسیاری از مردم هرگز نام این کشور را نشنیده اند. بنابراین ، کار زیادی برای دستیابی به رادار استارت آپ های رمزنگاری شده است که به دنبال بهترین مکان برای پروژه بعدی خود هستند.

با این وجود ، بازاریابی موفقیت آمیز ایجاد یک پایگاه جذاب برای استارت آپ های بلاکچین و مبتکران نیست. به این موارد اضافه شده است ، این کشور واقعاً زیبا ، آرام و با ثباتی است که کیفیت زندگی بالایی را برای ساکنان فراهم می کند. در حالی که هنوز تعداد زیادی از مدعیان مرکز بزرگ رمزنگاری بعدی وجود دارد ، لیختن اشتاین کوچک می تواند روزی همه آنها را گرفت.

تصویر ویژه با مجوز از Pixabay

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me