درک کاپو مدیر عامل شرکت TokenPay, شرکتی که پشت بلاک چین TPAY قرار دارد. Capo و TokenPay بخاطر توجه زیادی به آنها شده است شراکت با بنیاد Litecoin.

آنها بطور قابل توجهی سهمی را که در WEG Bank AG خریداری کردند در ازای کمک فنی و استراتژیک به بنیاد منتقل کردند. با توجه به اعلامیه های هیجان انگیز اخیر بنیاد در مورد بهبود حریم خصوصی و قابلیت استفاده از Litecoin ، کاپو امیدوار است که TokenPay بتواند از این اقدامات یاد بگیرد.

درک کاپو با مهربانی با ما نشست تا به س questionsالات ما اعم از چشم انداز TPAY ، رابطه با بنیاد ، برنامه های TokenPay برای افزایش تصویب رمزنگاری و تحولات امیدوار کننده در مورد مبادله غیرمتمرکز eFin آنها پاسخ دهد..

جدا از ادغام با شبکه لایتنینگ ، امیدوارید بنیاد Litecoin بتواند با چه زمینه های فنی و توسعه ای به TokenPay کمک کند?

روابط ما با بنیاد Litecoin و چارلی لی قبلاً برای ما بسیار ارزشمند بوده است. برای اولین بار ، این اعتبار بسیاری را فراهم می کند و نشان می دهد که ما متعهد و متعهد هستیم که هدف اصلی خود را پیگیری کنیم و آن را افزایش دهیم ، یعنی افزایش تصویب روزمره رمزنگاری.

بنیاد Litecoin یک شریک بازاریابی و فنی است که به TokenPay کمک می کند. به عنوان مثال ، این بنیاد بینش مستقیم در مورد مشکلات فنی را که می توانیم در توسعه خود جلوگیری کنیم ، آزمایش فناوری های جدید ، اشتراک دانش و تسهیل ارتباط مستقیم با توسعه دهندگان ارائه می دهد..

ما در حال حاضر در مورد معاملات محرمانه ، سکه های قابل فروش و تبادل اطلاعات در مورد ارتقا بلاکچین آینده خود همکاری و بحث می کنیم.

بنیاد litecoin

با توجه به برنامه های تیم توسعه Litecoin برای بهبود قابلیت استفاده و حفظ حریم خصوصی Litecoin ، TokenPay به دنبال یکپارچه سازی نسخه های مشابه است?

بله ما هستیم.

اعلامیه های اخیر بنیاد Litecoin در رابطه با Mimblewimble چیزی است که علاقه ما را نیز افزایش می دهد. ما هر دو در مورد مزایا ، محدودیت ها و امکاناتی که این فناوری می تواند به دست آورد ، بیشتر یاد می گیریم ، خصوصاً با معاملات محرمانه و سکه های قابل حمل.

هنگامی که TPAY در ابتدا در سال 2018 منتشر شد ، جدیدترین پیشرفت های فناوری متمرکز بر حریم خصوصی را در خود جای داده است. هنوز هم دارای زمان های معامله باورنکردنی 2 ثانیه ای است و در حال حاضر به یک کد کد جدید به روز می شود. حریم خصوصی اصلی ترین تمرکز ما بر TPAY است.

سکه EFIN پیش رو با افزودن یک قابلیت پل که در نهایت به کاربران اجازه می دهد فوراً سکه ها را از طریق زنجیره متقابل از طریق مبادلات اتمی معامله کنند ، یک گام فراتر می رود..

به طور خاص TokenPay از چه نوع تنظیمات ضد دانش صفر استفاده می کند?

ZKP ها در ویژگی آدرس های پنهانکاری محرمانه بودن TokenPay استفاده می شوند. اساساً ، با DKSAP (پروتکل آدرس مخفی کاری دو کلید) که برای ارسال معاملات ناشناس استفاده می کنیم ، بلاکچین اعتبار معتبر معاملات را تضمین می کند. اگرچه ، اطلاعات مربوط به فرستنده ، گیرنده یا تاریخچه آنها پنهان مانده است ، از این رو اثبات دانش صفر.

آیا TokenPay را به عنوان رقابتی برای Litecoin به عنوان یک دارایی رمزنگاری متمرکز بر پرداخت می دانید ، و اگر چنین است ، چگونه از هرگونه تعارض منافع بعدی در مشارکت خود جلوگیری می کنید؟?

Litecoin و TokenPay زاویه های مختلفی برای حل یک مشکل دارند – پذیرش فرزند. در حالی که ما در حال ساخت یک اکوسیستم هستیم ، که دروازه ای برای ورود بازرگان و کاربران به بازار رمزنگاری فراهم می کند ، Litecoin تمرکز خود را بر تکمیل بیت کوین و یکپارچه سازی در اکوسیستم های بلاکچین می گذارد. تمرکز ما بیشتر روی محصولات روبرو با مصرف کننده است و همین دلیل باعث شده است که ما خود را در مشارکتی بدست آوریم که در آن یادگیری ، چشم انداز و همچنین تلاش برای حل فرزندخواندگی و کاهش پیچیدگی های فن آوری فعلی را به اشتراک بگذاریم..

فکر می کنید چه زمانی می توانیم کارت های اعتباری و / یا اعتباری را که توسط WEG Bank برای Litecoin تأمین می شود ، ببینیم?

مدیرعامل بانک WEG قادر به ارائه جدول زمانی دقیق تری است. با این حال ، آخرین برآورد او اواخر سال 2019 یا 2020 بود. کارهای زیادی وجود دارد که باید برای پایدار نگه داشتن این راه حل انجام شود.

آیا می توانید ترتیب دقیق بین TokenPay ، TokenSuisse و مبادله غیرمتمرکز eFin را توصیف کنید؟?

TokenPay یک پلت فرم پرداخت تاجر خود تأیید غیرمتمرکز است که در بلاک چین TPAY کار می کند. TokenSuisse یک مدیر دارایی دیجیتال است که در درجه اول از موسسات پشتیبانی می کند و همچنین یک راه حل تبادل رمزنگاری به فیات ارائه می دهد. eFIN یک DEX با زنجیره متقابل غیرمتمرکز است که به کاربران امکان می دهد تا رمز و رمز را با خیال راحت و ایمن معامله کنند زیرا کاربران حق نگهداری کلید خصوصی و سکه های خود را دارند.

این سه با هم به صورت همزیستی کار می کنند تا یک راه حل نهایی برای تجار ، موسسات و کاربران فراهم کنند تا بتوانند در رمزنگاری معامله کنند و محصولات مالی مرتبط را خریداری کنند..

TokenPay مستقیماً از همکاری ما با TokenSuisse بهره مند می شود زیرا با معرفی محصولات مالی مبتنی بر رمزنگاری به موسسات و سرمایه گذاران خرده فروشی ، این امر به تصویب بیشتر TokenPay کمک می کند. به عنوان مثال می توان به گواهی سکه های حریم خصوصی و گواهی ردیاب TPAY اشاره کرد که TokenSuisse ارائه می دهد که هر دو دارای TPAY هستند. هنگامی که یک موسسه یا سرمایه گذار نمونه کارهای خود را متنوع می کند و در هر یک از این گواهینامه ها سرمایه گذاری می کند ، TokenSuisse مجبور است TPAY را در بازار آزاد خریداری کند. این میزان نقدینگی و حجم معاملات اضافی را فراهم می کند که کاربران و بازرگانان باید مشاهده کنند.

علاوه بر این ، پس از راه اندازی Platform Merchant TokenPay ، TokenSuisse می تواند یک راه حل تبادل رمزنگاری به فیات را فراهم کند که بازرگانان به آن نیاز دارند.

سرانجام ، TokenPay صاحب eFIN DEX است. نگهداری و امنیت دارایی های دیجیتالی یکی از نگرانی های مهم جامعه بلاکچین است ، حتی بیشتر در مورد موسسات مالی و سرمایه گذاران خرده فروشی. DEX با دانستن اینکه تراکنش های شما کاملاً محافظت شده است به شما امکان می دهد با خیال راحت و مطمئن تجارت کنید. شما کلیدهای خود را نگه دارید ، سکه های خود را نگه دارید.

کل اکوسیستم TokenPay یک شبکه بهم پیوسته است که به یکدیگر متکی هستند. به عنوان مثال ، سکه EFIN به طور انحصاری با سکه TPAY در DEX جفت می شود ، که این امر به حجم معاملات و نقدینگی بیشتری می افزاید..

efin dex

رابط eFin DEX

به طور خاص ، آنچه در مورد eFin DEX در مقایسه با سایر DEX های موجود در حال حاضر منحصر به فرد است?

eFIN یک DEX متقاطع غیر متمرکز واقعی است. در واقع هیچ رقابتی ندارد. بیشتر DEX های موجود فقط به نام وجود دارد. آنها اساساً بر اساس IOU عمل می کنند ، یا محدود به معاملات تک زنجیره ای هستند.

فناوری eFIN DEX به کاربران امکان می دهد تا کنترل کلیدها و سکه های شخصی خود را حفظ کنند. کاربران هرگز مجبور نیستند به شخص ثالث اعتماد کنند یا دارایی های رقمی را از کیف پول خود به کیف پول مبادله ای متمرکز منتقل کنند (و امیدوارند که امنیت آنها کافی باشد ؛ چیزی که متاسفانه می دانیم چنین نیست ، و رمزگذاری میلیارد دلاری آن را نشان می دهد که هک و دزدیده شده است).

به این ترتیب ، شما همیشه کنترل کلیدها و سکه های خود را دارید. ما اعتقاد داریم این نوع معاملات همتا به همتا نمایانگر آینده است و چشم انداز فن آوری آنچه را که بلاکچین و بازار فعلی از نظر امنیت و امکانات می توانند ارائه دهند ، است..

پیاده سازی های آینده مانند مبادله اتمی و یکپارچه سازی شبکه رعد و برق حتی ویژگی های منحصر به فردتری را برای DEX ما به ارمغان می آورد. با eFIN ، چشم انداز ما این است که همیشه در لبه فن آوری باقی بمانیم ، در مورد آنها بیاموزیم ، ببینیم چه مشکلاتی از کاربر را حل می کنند ، آنها را آزمایش کنیم و در محصول ما ادغام کنیم.

به غیر از کارتهای اعتباری / اعتباری و پردازش بازرگان ، شما انتظار دارید که سایر محصولات FinTech در 12 ماه آینده به بازار عرضه شود?

ما در حال حاضر روی چندین محصول کار می کنیم که بخشی از اکوسیستم TokenPay هستند. بستر پرداخت بازرگان 90 درصد تکمیل شده است و به کیف پول چند ارزه ای که در حال کار روی آن هستیم متصل می شود که در نهایت با بانک ادغام می شود. همچنین یک طراحی UX به روز شده برای کاوشگر بلاکچین خواهید دید.

چیزی که اخیراً اعلام کردیم BLAST است که یک پلتفرم IEO Launchpad است و به زودی منتشر خواهد شد. IEO (پیشنهادات اولیه مبادله ای) داغترین چیز در حال حاضر در بلاکچین است و تقریباً یک سال پیش شاهد این امر بودیم.

با BLAST ، شرکت ها می توانند پروژه بلاکچین خود را راه اندازی کنند ، آن را با eFIN متصل کنند و در TPAY بودجه تولید کنند.