با حمله سایبری هر 39 ثانیه, شما دلیل خوبی برای غصه خوردن در مورد پول و سرمایه های سخت بدست آورده اید. در حقیقت ، با ادامه هجوم هکرها ، شما ممکن است آرزو کنید تا روزهای کیف پول فیزیکی بسته به چرم را داشته باشید. بیت کوین عالی است – مگر اینکه دزدیده شود.

اما شما با گزینه های امنیتی خوش شانس نیستید. سایر علاقه مندان به رمزنگاری از اوایل شکاف امنیتی بالقوه را درک کرده و کیف پول سخت افزاری را توسعه دادند.

این روزها ، زمان ورود فناوری نیست – بلکه کدام یک را انتخاب کنیم. TREZOR و Ledger مارک های برجسته ای در این عرصه هستند. اما کدام کیف پول سخت افزاری برای شما بهتر است?

کیف پول سخت افزار Crypto

دارندگان رمزنگاری هنگام انتخاب کیف پول ، انتخاب بی نظیری دارند. نه تنها گزینه های مبتنی بر وب وجود دارد ، بلکه کیف پول های دسک تاپ ، موبایل ، سخت افزار و حتی کاغذ نیز وجود دارد.

یکی از انواع کیف پول هایی که در این پست ما را نگران می کند کیف پول سخت افزاری است. TREZOR و Ledger هم در این گروه قرار می گیرند.

TREZOR vs Ledger: این صفحه نمایش از وب سایت TREZOR هدف اصلی هر کیف پول سخت افزاری را برجسته می کند: امنیت

TREZOR vs Ledger: این صفحه نمایش از وب سایت TREZOR هدف اصلی هر کیف پول سخت افزاری را برجسته می کند: امنیت

کیف پول سخت افزاری را به عنوان یک گاوصندوق در نظر بگیرید. برخلاف همراهان نرم افزاری ، کیف پول سخت افزاری کلیدهای خصوصی شما را روی درایو USB ذخیره می کند. به عبارت دیگر ، کلید خصوصی شما به صورت آفلاین ذخیره می شود. یک امتیاز برای امنیت!

تنها زمانی که پولتان آنلاین است ، زمانی است که دستگاه را به برق متصل کرده و در حال انجام معامله هستید. و حتی پس از آن ، این دستگاه ها دارای پروتکل های امنیتی متعددی هستند که به شما در حفظ امنیت وجوه شما کمک می کنند.

TREZOR در مقابل لجر

پس به هر حال در مورد این دو کیف پول چطور؟ داریم می رسیم آنجا برای ارزیابی بهتر TREZOR در مقابل لجر ، باید چند عامل را بررسی کنیم: چه سکه هایی را پشتیبانی می کنند ، استفاده از آنها آسان است ، سازگاری ها ، ویژگی های اضافی و صحبت های کاربران.

برای نگاهی اجمالی به همه چیزهایی که این مارک ها ارائه می دهند ، ما محصولات برتر آنها را بررسی خواهیم کرد – TREZOR’s Model T و Ledger’s Nano S.

بیایید با اصول شروع کنیم.

ارزهای رمزپایه را در TREZOR و Ledger Nano S پشتیبانی کرد

اولین نگرانی شما باید این باشد که آیا کیف پول سخت افزاری از سکه ها یا نشانه های انتخابی شما پشتیبانی می کند. این احتمالاً بزرگترین تفاوت بین TREZOR در مقابل لجر است.

هر دو از محبوب ترین دارایی های رمزنگاری – Bitcoin ، Ethereum ، Litecoin ، Dash و ERC-20 پشتیبانی می کنند. اما TREZOR در اینجا با پشتیبانی از 689 سکه و نشانه در مقایسه با Ledger’s 41 (در زمان نوشتن مقاله) در اینجا پیشتاز است. با این حال ، چند سکه وجود دارد که شما نمی توانید در TREZOR پیدا کنید: Ripple ، Stellar و Monero محبوب ترین در میان مفقودان هستند.

امکانات

همانطور که می توانید تصور کنید ، در مورد کیف پول های سخت افزاری ، امنیت در درجه اول اهمیت قرار دارد. هر دستگاه دارای لیست خاص خود از ویژگی های محافظت از سکه است.

بیایید TREZOR’s Model T. را بگیریم. این کیف پول یک دستگاه تمام صفحه لمسی است. این شامل سه ویژگی اصلی برای بازیابی است: یک ورودی PIN ، یک عبارت عبور ، و همچنین یک بازیابی دستگاه را ارائه می دهد. علاوه بر این ، تأیید اعتبار U2F (تأیید اعتبار 2 فاکتور) ، رمزگذاری GPG ، رمزگذاری SSH ، مدیر رمز عبور و پشتیبانی را فراهم می کند..

Ledger Nano S مجموعه ای از پروتکل ها و ویژگی های ایمنی خاص خود را دارد. برخلاف TREZOR’s Model T ، Nano S دستگاهی با صفحه لمسی نیست. بلکه از دکمه ها برای متعهد شدن به دستورات استفاده می کنید. به منظور محافظت از رمزنگاری شما ، این دستگاه بازی را با یک تراشه ایمن محافظت شده با PIN برای کلیدهای خصوصی شما و استفاده از BOLO ها – محافظ های جداگانه در اطراف هر برنامه جداگانه بر روی دستگاه شما ، افزایش می دهد. به گفته سایت ، این باعث می شود Nano S ضد دستکاری شود و از امنیت فوق العاده ای برخوردار باشد.

TREZOR vs Ledger: صفحه نمایش از وب سایت دفتر ، کیف پول سخت افزاری پرفروش آنها را به نمایش می گذارد

ضبط صفحه از صفحه اصلی Ledger ، نمایش مدل Nano S

هر دو دستگاه با کیف پول های نرم افزاری ، مانند MyEtherWallet و MyCrypto سازگار هستند – بسته به سکه یا نشانه. در حالی که Ledger تعداد سکه ها و نشانه های قابل توجهی را لیست کرده و به نظر می رسد که به تعداد کیف پول های کمتر از TREZOR متصل باشد ، برنامه همراه Google Chrome آن ویژگی های بیشتری را ارائه می دهد که ممکن است مفید باشد.

مردم صحبت می کنند

در صورت شک ، کمک می کند تا صحبت دیگران را بررسی کنید. با این حال ، احساسات عمومی برای هر دو سیستم عامل و هر دو دستگاه مثبت است.

در حالی که Ledger’s Nano S کمی پیشرفته به نظر می رسد و فقط اجازه 2-4 سکه در هر زمان را می دهد ، این سهولت استفاده و نصب را جبران می کند. TREZOR Model T در مقایسه با Ledger 120 دلار از قیمت بالاتری 170 دلاری رنج می برد و برای راه اندازی آن ممکن است کمی زمان بر باشد.

اگر اثبات اجتماعی واقعاً همان چیزی است که شما به آن علاقه دارید ، TREZOR در نشریات مهم ، از جمله Forbes ، Coindesk و CNN منتشر شده است..

TREZOR در مقابل لجر – کی کیک می گیرد?

داشتن یک برنده تنها در اینجا راضی کننده خواهد بود – اما این امکان پذیر نیست. هر دو سیستم عامل امن هستند ، با صدها سکه و نشانه سازگار هستند و از مشتری بسیار عالی پشتیبانی می کنند.

در پایان ، سوال این نیست که کدام کیف پول سخت افزاری بهتر است – این بهترین چیز برای شماست. آیا سکه های شما با هر دو دستگاه سازگار است ، دوباره بررسی کنید – سپس بر اساس نقطه قیمت یا ویژگی های مورد نظر خود را انتخاب کنید. اگرچه دستگاه “ضد دستکاری” Ledger جذاب به نظر می رسد ، اما لایه های رمزگذاری و پروتکل های پیچیده شده با مدل های TREZOR را فراموش نکنید.

اگر می خواهید در هر کیف پول عمیق تر شیرجه بروید ، راهنمای بررسی TREZOR و راهنمای بررسی Ledger Nano S را بررسی کنید.

حتی مطمئن نیستید که کیف پول سخت افزاری می خواهید؟ چرا بهترین کیف پول های بیت کوین 2018 را بررسی نمی کنید?

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me