در این مقاله ، برخی از برترین دستگاه های استخراج USB ASIC موجود در بازار را بررسی می کنیم و همچنین مزایا و معایب استفاده از miner USB ASIC در مقابل سخت افزار استخراج سنتی را توضیح می دهیم. در آخر ، سعی می کنیم ارزیابی کنیم که آیا سود هزینه های خرید یکی از این دستگاه ها را توجیه می کند یا خیر.

چرا از USB ASIC Miner روی سخت افزار استخراج استفاده کنید?

قبل از شروع ، مهم است که از خود بپرسید ، “چرا باید یک ماینر USB ASIC خریداری کنم؟” بسته به هدف شما ، معایب می توانند بسیار بیشتر از مزایا باشند.

مزایای ماینرهای USB ASIC

هزینه های پایین تر

حتی یک دکل استخراج ASIC با کیفیت متوسط ​​می تواند چند صد دلار هزینه داشته باشد. یک دکل ASIC با کیفیت بالا می تواند بیش از 3000 دلار هزینه داشته باشد. در مقایسه ، یک ماینر USB ASIC در بیشتر موارد کمتر از 50 دلار هزینه دارد. برخی واحدها مانند 21 کامپیوتر بیت کوین این هزینه 150 دلار است که از نظر فنی می تواند به عنوان یک ماینر USB طبقه بندی شود ، اما قیمت بالایی دارند.

همچنین چند عامل سرمایه گذاری دیگر نیز باید در نظر گرفته شوند. به عنوان مثال ، پروژه ها الگوریتم های اجماع را تغییر می دهند تا در برابر ASIC مقاوم تر شوند. این بدان معناست که سکوهای استخراج گران قیمت ASIC ممکن است از گذشته منسوخ شوند. از آنجا که نمی توان آنها را برای اهداف دیگر پیکربندی کرد ، این می تواند به معنی ضرر قابل توجهی باشد. بله ، این روی دکل های USB ASIC نیز تأثیر می گذارد. با این حال ، از دست دادن سرمایه گذاری در مقایسه با میزان قابل توجهی کمتر خواهد بود.

مراحل نصب آسان تر

یکی از سخت ترین جنبه های شروع موفقیت آمیز عملیات استخراج فرآیند راه اندازی است. در بیشتر موارد ، دکل های استخراج از نوع plug-and-play نیستند. برای پیکربندی و شروع به استخراج ارزهای رمزپایه مدتی طول می کشد. در مقابل ، مراحل راه اندازی با یک ماینر USB ASIC بسیار ساده و چندین مورد است آموزش در دسترس است.

تحرک بیشتر

اگر شما یک معدنچی باتجربه یا حتی فردی هستید که در استخراج معدن تازه کار است ، احتمالاً می دانید که عملیات استخراج معدن چقدر گسترده است. در بسیاری از موارد ، حتی عملیات کوچک نیز می تواند فضای زیادی را اشغال کند.

برای افرادی که یا اغلب مسافرت می کنند یا فضای کافی برای راه اندازی دکل های استخراج سخت افزار ندارند ، حفظ یک عملیات استخراج سنتی دشوار است. با این وجود ، با استفاده از USB ASIC miner ، شما می توانید از دو رایانه رومیزی و لپ تاپ استفاده کنید. این به شما اجازه می دهد استخراج کنید از هر کجا که می توانید به اینترنت متصل شوید.

عکس لپ تاپ

حتی می توان با استفاده از miner USB ASIC با لپ تاپ استخراج کرد.

معایب ماینرهای USB ASIC

نرخ های پایین هش

وقتی صحبت از استخراج ارزهای رمزپایه می شود ، احتمالاً هش ریت مهمترین عامل است. نرخ هش پایین تر به شدت شانس شما برای یافتن بلوک بعدی و دریافت پاداش استخراج را کاهش می دهد. رقابت در برابر سایر معدنچیانی که از یک دکل استخراج سنتی (یا چندین دستگاه) با یک ماینر USB ASIC ساده استفاده می کنند ، یک هدف واقع بینانه نیست.

سود کمتر

با یک ماینر USB ASIC انتظار سود کمتری را دارید. با این حال ، ضروری است که از نقطه نظر بازگشت سرمایه به این موضوع نگاه کنیم. سرمایه گذاری کمتر به این معنی است که کسری زیادی نخواهید کرد. آیا می توان از یک ماینر USB ASIC سود خالص کسب کرد؟ در زیر بیشتر در قسمت هزینه ها در مقابل سودآوری توضیح خواهیم داد.

دستگاه های مینگر USB ASIC برتر

امروزه گزینه های متعددی برای ASIC ، GPU و CPU در بازار وجود دارد. متأسفانه ، شرکت های ارائه دهنده دستگاه های استخراج USB ASIC به همین تعداد نیستند.

چرا اینطور است؟ بیایید با نگاهی به جزئیات فنی و بررسی مشتری از سه واحد محبوب ترین موجود در سال 2018 ، این موضوع را بفهمیم. توجه داشته باشید که هزینه حمل و نقل در هزینه های زیر لحاظ نمی شود و قیمت ها می توانند نوسان داشته باشند..

Bitmain Antminer U2

هزینه: 49.97 دلار (استفاده شده)

Bitmain بزرگترین بازیکن در بازار استخراج رمزنگاری است. این شرکت انواع دکل های استخراج معدن را برای انواع الگوریتم های اجماع PoW در نظر گرفته است. Antminer U2 یکی دیگر از نمونه های خوب محصولات متنوع آن است. از تاریخ 3 اکتبر 2018 ، Antminer U2 فقط دو بررسی در آمازون داشت.

یک بررسی کاملاً مثبت است (5 ستاره). این بازرس این واقعیت را برجسته می کند که کاربران می توانند از طریق این دستگاه USB ASIC در مورد استخراج ، استخراج ابری و موارد دیگر اطلاعات کسب کنند. با این حال ، بررسی دیگر منفی است (1 ستاره) و از عدم شناسایی دستگاه در سه رایانه مختلف شکایت دارد.

طبق یک سوال مشتری که در نوامبر 2017 پاسخ داده شد ، به دلیل افزایش مشکل BTC ، این دستگاه دیگر کار نمی کند. لازم به ذکر است که Antminer U2 فقط BTC را استخراج می کند و مانند بسیاری از واحدهای USB ASIC دیگر نمی تواند ارزهای رمزپایه دیگر را استخراج کند.

عکس Bitmain Antminer U2

Bitmain Antminer U2

GekkoScience 2Pac

هزینه: 44.95 دلار

توضیحات محصول ادعا می کند که GekkoScience 2-Pac کارآمدترین ماینر USB است که تاکنون ساخته شده است. اجازه ندهید نام شما را گیج کند. این فقط یک دستگاه است و دو دستگاه در یک بسته نیست. این ماینر USB ASIC شامل دو تراشه Bitmain BM1384 (همان تراشه موجود در Bitmain Antminer S5) و یک طراحی تنظیم کننده کاملاً قابل تنظیم است که دامنه ولتاژ هسته ای 550mV تا 800mV را به شما می دهد. میزان هش معمول 15 + GH / s است ، بسته به سرعت ساعت. بازده در هر GH 31 / 0-35 وات است.

GekkoScience همچنین توصیه می کند که افراد از CGMiner همراه با این دستگاه استفاده کنند. به نظر می رسد که اکثر بررسی ها درباره آنچه این ماینر USB ASIC خاص می تواند بدست آورد واقع بینانه است. به عنوان مثال ، اکثر افراد آرزوی بالایی برای بازگشت سرمایه ندارند.

عکس Rev 2 GekkoScience 2-Pac Compac USB Stick Bitcoin Miner 15gh / s + (BM1384x2)

با توجه به توضیحات محصول ، این کارآمدترین ماینر USB است که تاکنون تولید شده است.

NanoFury 2

هزینه: 89 دلار

NanoFury 2 استخراج کننده با دو تراشه Bitfury ASIC همراه است. سرعت در هر بیت 50 بیت – 3.7-4.1 گیگاهرتز در ثانیه و 53-55 بیت – 4.7-5.4 گیگاهرتز در ثانیه است. این همچنین شامل یک مخزن گرما در پشت است تا گرما را پراکنده کند. این بدان معنی است که شما باید انتظار طول عمر بیشتری برای این ماینر USB ASIC خاص داشته باشید.

برای کسانی که احتمال راه اندازی دشواری را دارند ، این دستگاه به راننده اضافی نیاز ندارد. همچنین با Bfgminer همراه است & پشتیبانی Cgminer. انتظار می رود که این دستگاه با گذشت زمان عملکرد بهتری نسبت به واحدهای استخراج USB ASIC ارزان تر داشته باشد. علاوه بر این ، استخراج انواع سکه های SHA256 علاوه بر BTC امکان پذیر است ، برخی از آنها شامل DigiByte و Joulecoin.

عکس سه ماینر صوتی Nano Fury 2 Dual Chip USB Miner Bitfury NFY2

Nano Fury 2 به راحتی نصب می شود. به هیچ راننده ای نیاز نیست و شامل Bfgminer نیز می باشد & پشتیبانی Cgminer.

هزینه ها در مقابل سودآوری

متأسفانه ، مشتریان می گویند دستیابی به ROI خوب با این واحدها دشوار / غیرممكن است. اکثر آنها می گویند که نتایج ارزش سرمایه گذاری را ندارد.

به عنوان مثال ، یک کاربر Rev 2 GekkoScience 2-Pac توصیه می کند از هاب USB هفت پورت استفاده کنید که می تواند از کارتهای USB پشتیبانی کند. این کاربر همچنین به کاربران توصیه می کند cgminer را انتخاب کرده و به گره P2Pool اشاره کنند. در کل ، کاربر تخمین می زند که شما مجبور باشید 600 تا 800 دلار هزینه کنید ، که به شما یک جدول زمانی 20 ماهه را می دهد. با این حال ، هر بار که BTC میزان پرداخت را کاهش می دهد ، رسیدن به زمان طولانی تر طول می کشد. درک این نکته نیز مهم است که این توصیه در ژانویه 2018 هنگامی ارسال شد که قیمت ارزهای رمزپایه در بالاترین حد خود در تاریخ بودند یا در حوالی آن قرار داشتند. با یک بازار خرس ، کسب سود می تواند حتی چالش برانگیزتر باشد.

شما همچنین باید مقدار زمان و منابع لازم برای استخراج روزانه و حفظ عملیات استخراج خود را در نظر بگیرید. در پایان روز ، آیا استخراج USB ASIC ارزش آن را دارد؟ اگر فقط به دنبال سودآوری هستید ، بهتر است معدن سخت افزار سنتی را انتخاب کنید. با این حال ، اگر به دنبال کاهش هزینه های اولیه هستید و نمی خواهید فرآیند راه اندازی یک عملیات تمام عیار را طی کنید ، آزمایش استخراج USB می تواند گزینه بهتری باشد.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me