بازار ارزهای رمزپایه بسیار اشباع می شود – پر از همه چیز ، از پروژه های ساختگی گرفته تا راه حل های تغییر دهنده زندگی. ما دیده ایم که چگونه ارز رمزنگاری شده می تواند مردم را به انجام کارهای باورنکردنی ، از مبارزه با جرم گرفته تا تجارت انرژی مازاد ، ترغیب کند. اما درست زمانی که فکر می کردید همه چیز را شنیده اید ، VeganCoin همراه است.

اگرچه ممکن است در ابتدا کمی خنده دار به نظر برسد ، اما فرضیه VeganCoin در واقع کاملاً محکم است ، به روشی سبز و اخلاقی. در حالی که اغلب ، دنیای ارز رمزنگاری شده به نظر می رسد مکانی بریده بریده باشد که مملو از افراد برای منافع شخصی باشد ، VeganNation در عوض در حال ترویج ارزشهای خوب هستند. صرفه جویی در جهان ، در میان آنها.

VeganCoin آنها خود را به عنوان “ارز رمزنگاری شده بدون ظلم” معرفی می کند ، زیرا گیاهخواری ، و نه فقط ناراحتی در عروسی ها ، یک روش زندگی است و فقط یک رژیم نیست. انتخابی برای منافع بیشتر ، نه صرفاً خودکوفائی.

گیاهخواری در حال افزایش است

وگان

گیاهخواری در سراسر جهان در حال افزایش است.

در حالی که وگانیسم قطعاً اقلیت کمی است ، تعداد وگان ها در سطح جهانی رو به افزایش است. فقط در ایالات متحده ، گیاهخواران ثبت شده افزایش یافتند 600 درصد طی سه سال گذشته و 350 درصد در انگلیس. گیاهخواری نیز بود روند جستجوی برتر در کانادا در سال 2017.

آگاهی مردم نسبت به انتخاب های رژیم غذایی و تاثیری که بر محیط می گذارند بیشتر است. فروشگاه های زنجیره ای سوپرمارکت شاهد افزایش درخواست برای محصولات مورد تایید وگان هستند و بیشتر تأمین کنندگان مواد غذایی گیاهی را فرا می خوانند. این شامل زنجیره های بزرگی مانند تسکو ، کاستکو و والمارت.

خواه افراد تصمیم بگیرند برای سلامتی خود ، حیوانات یا صرفه جویی در کره زمین یک رژیم غذایی گیاهی داشته باشند (تولید گوشت فشار زیادی را برای محیط زیست ایجاد می کند) ، یک دیدگاه مشترک دارند – یک سبک زندگی سالم.

مطابق با انجمن وگان, فرآیندهای مربوط به تولید گوشت یکی از عوامل اصلی تغییر اوضاع است. از آنجا که حیواناتی که از آنها تغذیه می کنیم نیاز به خوردن دارند ، مناطق وسیعی از جنگل ها برای سوخت رسانی به حیوانات هک می شوند. این امر منجر به از بین رفتن گونه ها و جنگل زدایی می شود.

حمل و نقل و گاز متان از گاوها نیز رد پای کربن سنگینی ایجاد می کند. فقط در برزیل هم اکنون حدود 5.6 میلیون جریب زمین برای تغذیه گاو استفاده می شود.

بنابراین ، برای کسانی که وگان می روند ، جایزه می گذارد. فراتر از هات داگ ها و خواندن پشت هر بسته ، آنها متعهد شده اند که به نجات کره زمین کمک کنند. اما وگان بودن آسان نیست. نه تنها به دلیل وسوسه ساندویچ پنیر کبابی یا نان بیکن سوزناک. تقریباً در همه جای دنیا کمبود محصولات وگان با کیفیت وجود دارد.

نیاز به اکوسیستم وگان

VeganNation

صادر کنندگان VeganNation از VeganCoin

انتخاب وگان به خودی خود کار ساده ای نیست و بسته به جایی که زندگی می کنید ، از نظر منطقی نیز ممکن است غیرممکن باشد. بیا با آن روبرو شویم. با یک BBQ خانوادگی که انتخاب سبک زندگی جدید شما را اعلام می کند همراه باشید و انتظار هیجان زیادی را نداشته باشید. حتی برای کسانی که در کلان شهرها زندگی می کنند ، یافتن محصولات وگان دشوار است – و تأیید نحوه تهیه مواد اولیه سخت تر است.

اکنون به یک شهر کوچک بروید و شانس یافتن محصولات وگان به طور قابل توجهی کاهش می یابد. انتخاب محصولات مورد تایید وگان در بسیاری از مکان ها – و رستوران های مناسب گیاهخواران (و مردم) وجود ندارد. در مواجهه با چشم انداز زندگی در کاهو ، انتخاب دشوار پیش رو را حتی دشوارتر می کند و منجر به تغییر عقیده بسیاری از افراد می شود.

این جایی است که انگیزه از طریق ارز رمزپایه VeganCoin می تواند تفاوت ایجاد کند و جامعه جهانی وگان را دور هم جمع کند. VeganNation با استفاده از VeganCoin برای توانمند سازی جامعه ، متحد وگانانی در سراسر جهان است که دارای ارزش های مشترک هستند..

این کار وگان بودن را بسیار ساده تر کرده و مواد معتبر را در هر مرحله از زنجیره تأیید تأیید می کند. با تشکر از شفافیت بلاکچین ، تمام محصولات خریداری شده با VeganCoin از استانداردهای اخلاقی برخوردار هستند.

مصرف کنندگان می توانند به راحتی مواد تشکیل دهنده را تا منبع جستجو کنند ، یا به راحتی محصولات را با اطمینان خریداری کنند. دیگر لازم نیست نگران یکپارچگی خرید خود باشند. آنها می دانند که خرید با VeganCoin یک تصمیم کاملاً اکولوژیکی است.

VeganCoin – سیستمی با سه جز

یک بستر تجارت الکترونیکی

از طریق اکوسیستم VeganNation ، با استفاده از VeganCoin ، مصرف کنندگان می توانند محصولات دوستدار گیاهخواران را خریداری کنند. آنها می توانند مستقیماً با خود تجارت کنند یا با صاحبان مشاغل کوچک ، کشاورزان و انواع مختلف ارائه دهندگان خدمات (مانند متخصصان تغذیه و متخصصان تغذیه).

یک سیستم پشتیبانی

از طریق محتوای تولید شده توسط کاربر در بستر VeganNation ، کاربران می توانند دستور العمل ها ، نقاط درد ، ایده ها و نکات را به اشتراک بگذارند. آنها می توانند پشتیبانی کنند و نمایه ای ایجاد کنند که آنها را از نزدیکترین اعضا و فروشندگان تایید شده گیاهخوار در نزدیکی آنها مطلع سازد ، از طریق بستر اجتماعی متصل شوند.

یک بستر مشترک غذا

در کتاب سبز VeganNation آمده است: “ما می خواهیم اقتصاد مشترک را به جامعه وگان برسانیم.” خیلی خوب به نظر می رسد ، اما چگونه کار می کند؟ به نظر می رسد که حتی گیاهخواران برای مشارکت با دیگران به مشوق احتیاج دارند.

از طریق یک سیستم پاداش توکنی ، VeganNation قصد دارد تا افراد و خانواده ها را قادر به ایجاد و به اشتراک گذاری وعده های غذایی وگان از طریق پلت فرم اشتراک وعده های غذایی VeganPoint خود کند.

یکی از موانع زندگی کاملاً وگان ، قیمت بالای محصولات موجود است. با تقسیم غذا ، آنها می توانند قیمت ها را پایین بیاورند ، افراد را قادر می سازند تا راحت تر از رژیم گیاهخواری پیروی کنند ، حتی وقتی دور از مناطق شهری زندگی نمی کنند.

مفهوم اشتراک غذا بیشتر مردم را گرد هم می آورد ، جامعه وگان را رشد می دهد و مشاغل خرد را به شکوفایی تشویق می کند.

با پیش فروش در افق ، هنوز نمی توان محبوبیت یا موفقیت VeganCoin را تأیید کرد – اگرچه VeganNation از برخی شرکای بسیار سنگین وزن ، از جمله شرکت حسابداری جهانی ، EY ، پشتیبانی می کند..

بنابراین ، اگر فکر می کردید که هر ایده ای برای بیرون آمدن از جامعه ارزهای رمزپایه دیده اید ، VeganCoin همراه شد تا ثابت کند که نوآوری ارزهای رمزنگاری شده فقط توسط تصورات ما محدود می شود.