راهنمای استخرهای استخراج Verge (XVG)

استخراج ارز رمزنگاری شده می تواند یک سرمایه گذاری بسیار سودآور باشد. انتخاب سکه مناسب برای ساخت معدن گام مهمی در این فرآیند است. Verge (XVG) یکی از منحصر به فردترین ارزهای رمزپایه در زمینه استخراج است. دلیل این امر این است که به ماینرها امکان انتخاب بین پنج الگوریتم اجماع مختلف را می دهد. با این وجود ، گزینه های فراوان به معنای انتخاب بیشتر برای معدنچیان است. این امر خصوصاً در مورد کسانی که می خواهند به استخر استخراج Verge بپیوندند بسیار صدق می کند. در این مقاله ، انواع گزینه های استخر استخراج Verge را بررسی می کنیم. امیدوارم ، این اطلاعات لازم را برای ارزیابی بهترین گزینه برای شما به شما ارائه دهد.

Should I Mine Verge (XVG)?

هنگام تصمیم گیری در مورد استخراج ارز رمزنگاری شده خاص یا پیوستن به استخر استخراج خاص ، بسیاری از فاکتورها باید در نظر گرفته شوند. با Verge (XVG) فرایند تفاوتی ندارد. قبل از تصمیم به عضویت در استخر استخراج Verge ، در اینجا چند نکته وجود دارد که باید در مورد آنها فکر کنید.

دلیل برای:

Verge (XVG) یک سکه معروف برای حفظ حریم خصوصی است. این یک نام برای خود ساخته است و اغلب یکی از پرمخاطب ترین رمزنگاری ها در این زمینه تمرکز است. از دیگر موارد می توان به Monero ، Dash و PIVX اشاره کرد.

Verge (XVG) حتی با افزایش تعداد ارزهای رمزنگاری شده در بازار ، رتبه بالای بازار را حفظ کرده است. بله ، در سال 2018 مقداری افت کرده است. به عنوان مثال ، از نظر سقف بازار در رتبه 23 قرار گرفت 7 ژانویه و توسط 40 سقوط کرد 30 سپتامبر. با این حال ، پروژه های دیگر در همان بازه زمانی با همان سرعت یا حتی بیشتر سقوط کرده اند.

این سکه در اکثر قریب به اتفاق صرافی های ارز رمزنگاری شده ذکر شده است ، به این معنی که یکی از بالاترین نقدینگی ها را در بازار دارد. به عنوان مثال می توان به Binance ، Bittrex ، Indacoin و موارد دیگر اشاره کرد.

آرم صرافی های مختلفی که Verge (XVG) را لیست می کنند

Verge (XVG) در بسیاری از صرافی های معروف رمزنگاری ذکر شده است.

دلایل مخالف:

Verge (XVG) تعداد زیادی از حملات 51٪ را متحمل شده است. متأسفانه ، این آسیب پذیری امنیتی هنوز به طور کامل برطرف نشده است و باید کار بیشتری برای بهبود این جنبه از پروژه انجام شود.

همچنین انتقاداتی نیز از این پروژه در مورد وجود داشته است Reddit و دیگر سیستم عامل های محبوب مربوط به رمزنگاری. برخی از نقش آن به عنوان یک سکه حریم خصوصی واقعی انتقاد کرده اند. دیگران مشارکت و سایر جزئیات آن را زیر سوال برده اند.

الگوریتم Verge Consensus و یافتن بهترین استخر استخراج Verge

در حالی که اکثریت قریب به اتفاق ارزهای رمزپایه یک پروتکل اجماع واحد را ارائه می دهند ، Verge (XVG) پنج گزینه مختلف را ارائه می دهد. از آنجا که Verge برای توافق 100٪ به اثبات کار متکی است ، معدنچیان در آینده این سکه نقش اساسی دارند. در اینجا چند نمونه استخر استخراج Verge بر اساس هر یک از پنج الگوریتم استخراج آورده شده است. اطلاعات بیشتر در مورد هر استخر استخراج Verge که در این لیست ذکر شده است را می توانید در اینجا مشاهده کنید وب سایت پروژه. بعلاوه ، دسترسی به برخی از سایتهای لیست شده توسط Verge امکان پذیر نیست. همچنین ، برخی از پیوندها در سایت رسمی Verge کاربران را مجدداً به یک سایت استخر استخراج با نام دیگری هدایت می کند. هزینه های ذکر شده در وب سایت های مختلف استخر استخراج می توانند در هر زمان در آینده تغییر کنند.

رمز نویسی کنید

ده استخر استخراج Scrypt در وب سایت Verge وجود دارد. استادان را بلاک کنید نمونه خوبی از استخر محبوب Scrypt را ارائه می دهد که شفافیت تلاش های استخراج و پرداخت ها را اضافه می کند. به عنوان مثال ، چندین معیار مهم (به عنوان مثال hashrates ، هزینه ، تعداد استخراج کنندگان و غیره) برای سکه های مبتنی بر Scrypt ، از جمله Verge ، در وب سایت Block Masters موجود است. این سایت همچنین استخر استخراج Verge را برای X17 و Lyra2rev2 لیست می کند. هزینه های این استخر در کل الگوریتم ها و سکه ها فقط 0.25٪ تعیین شده است. برخی دیگر از استخرهای محبوب Scrypt شامل این موارد هستند استخر ZP, آیکاپول, و BSOD.PW.

عکس آمار استخراج Scrypt در Block Masters

Scrypt یک الگوریتم محبوب برای Verge و رمزنگاری های مختلف دیگر در Block Masters است.

میر-گروستل

حداقل هفت استخر Myr-Groestl برای Verge وجود دارد. برای هر کسی که از کارت AMD استفاده می کند ، این الگوریتم احتمالاً بهترین گزینه شما برای استخراج Verge است. IDCray از نظر بسیاری بهترین استخر استخراج Verge برای الگوریتم Myr-Groestl است. برای برخی از کاربران ، واقع بودن سرویس دهنده های آن در چین ممکن است یک مانع اضافی برای در نظر گرفتن باشد. هزینه های IDCray از ابتدای جولای 2018 به 1٪ افزایش یافت. Poolovich.pro گزینه ای برای Myr-Groestl نیز فراهم می کند.

x17

از بین تمام استخرهای استخراج شده در وب سایت Verge ، X17 دارای بیشترین دوازده گزینه مختلف است. Poolovich.pro استخر استخراج الگوریتم Verge x17 را ارائه می دهد. پرداخت ها برای هر موجودی بالای 0.001 یا 0.0001 در روزهای یکشنبه هر 2 ساعت به صورت خودکار انجام می شود. هزینه ها در سراسر کشور 0.9٪ تعیین می شود. هاش سریع یکی دیگر از گزینه های محبوب است. با این حال ، هزینه های XVG و سایر سکه ها با 1.0٪ کمی بیشتر است.

عکس یک اعلان در صفحه اصلی وب سایت استخر استخراج Poolovich

Poolovich چند گزینه برای کسانی که می خواهند الگوریتم های مختلف استخراج Verge را آزمایش کنند ارائه می دهد.

Blake2s

برای استخراج کنندگان که ممکن است بخواهند Blake2s را امتحان کنند ، هشت استخر در دسترس است. استخر AntMinePool یک گزینه محبوب را فراهم می کند. لازم به ذکر است که اگرچه AntMinePool به عنوان استخر استخراج الگوریتم x17 در وب سایت رسمی Verge نیز ذکر شده است ، Verge فقط در دسته Blake2s در وب سایت AntMinePool ذکر شده است. علاوه بر این ، از تاریخ 1 اکتبر 2018 هیچ اطلاعاتی در مورد استفاده از X17 در وب سایت AntMinePool وجود ندارد.

به نظر می رسد Verge (XVG) یک سکه بسیار محبوب در AntMinePool است زیرا کاربران می توانند اطلاعیه هایی مانند “برای استخراج XVG ، لطفاً از xvg.antminepool.com:9008 یا 9009 استفاده کنید. سرور فقط به استخراج XVG اختصاص دارد”. در این اعلان همچنین آمده است: “با توجه به تعداد زیاد معاملات ، حداقل پرداخت در VERGE 5 XVG (0.5 در روز یکشنبه) است”. هزینه های این استخر Verge ming 0.9٪ تعیین شده است. Cryptocartel.one به نظر می رسد گزینه امیدوار کننده دیگری را برای کسانی که قصد عضویت در استخر استخراج Blake2s Verge را دارند ، ارائه دهد. این گزینه شامل پرداخت و هزینه های خودکار فقط با 0.5٪ است.

Lyra2rev2

همانند Myr-Groestl ، Lyra2rev2 حداقل هفت استخر شناخته شده دارد. باز هم ، بسیاری از استخرهای ذکر شده در بالا برای الگوریتم های دیگر راه حل خوبی برای کسانی که می خواهند از Lyra2rev استفاده کنند ارائه می دهند. این شامل BSOD.PW, استادان را بلاک کنید, و بیشتر.

نمودار mBTC / Mh / day برای الگوریتم Verge's Lyra2rev2

BSOD.PW اطلاعات به روز مانند هش ریت و سودآوری برای استخراج Verge را فراهم می کند.

نتیجه گیری و سایر عواملی که باید در نظر گرفت

با نگاهی به هر استخر استخراج Verge ، تعدادی فاکتور وجود دارد که باید در نظر گرفته شود. همانطور که در بالا ذکر شد ، هزینه ها و زمان پرداخت قطعاً بین سایت های مختلف تفاوت آشکاری دارند. با این حال ، بررسی آمار مربوط به سودآوری ، پشتیبانی جامعه / مشتری و همچنین بررسی از منابع مختلف نیز ضروری است.

به طور خلاصه ، ابتدا باید موارد مثبت و منفی پروژه Verge را به طور کلی در نظر بگیرید. اگر به این سکه حفظ حریم خصوصی و استخراج ارزهای رمزپایه علاقه مند هستید ، عضویت در استخر استخراج Verge می تواند یک روش عالی برای شرکت و حتی کسب XVG اضافی در این روند باشد..

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map