الکس ماشینسکی ، مدیر عامل شبکه سلسیوس

عکس الکس ماشینسکی

ممکن است شما این نام را تشخیص ندهید ، اما الکس مشینسکی به احتمال زیاد این نام را دارد زندگی شما را تحت تأثیر قرار داد به نوعی ، بدون اینکه شما بدانید ، شکل دهید یا شکل دهید. او سرویس تلفن همراه و WiFi رایگان را به مترو شهر نیویورک آورد ، با Gogo Inflight Internet برای تأمین WiFi به پروازهای ایالات متحده همکاری کرد و از همه مهمتر Voice over IP (VoIP) را اختراع کرد.

اکنون ، الکس با راه اندازی بلاکچین جدید خود از VoIP به MoIP (Money over IP) می رود, شبکه سانتیگراد. سلسیوس یک بستر اعطای وام مبتنی بر عضویت و همتا به همتا است که در آن می توانید وام هایی با نرخ کاهش را دریافت کنید و رمزگذار خود را به عنوان وثیقه قرار دهید. از طرف دیگر ، هنگام وام دادن رمزنگاری خود از طریق سیستم عامل ، پنج درصد سود دریافت می کنید.

در این مصاحبه ، استیون بوچکو از CoinCentral با الکس در مورد علاقه او به خدمات غیرانتفاعی ، اهمیت زنان در بلاکچین و موج قریب الوقوع تمرکز زدایی صحبت کرد..

یادداشت سردبیر: این مقاله در اصل در تاریخ 25 ژوئیه 2018 منتشر شده است. از آن زمان به روز شده است تا به روزرسانی های پیشرفت شرکت و نقاط عطف آن را نشان دهد.

مصاحبه

SB: آیا بدتان می آید که پیش خوان فیلم دو دقیقه ای زندگی خود را به خوانندگان ما اختصاص دهید؟ چگونه کار روی سانتیگراد را شروع کردید?

AM: من یک مهاجر هستم. من در اوکراین به دنیا آمدم و در اسرائیل بزرگ شدم. من 30 سال پیش به ایالات متحده آمدم و هفت شرکت تازه تاسیس تأسیس کردم که در آنها بیش از یک میلیارد دلار سرمایه مخاطره آمیز جمع آوری کرده ام.

من ساختم آربینت, که اولین شرکتی بود که Voice over IP (VoIP) را ساخت. من همچنین حق ثبت اختراع ها و پروتکل های اصلی VoIP را نوشتم.

اکنون ، ما از Voice over IP به Money over IP منتقل می شویم. شبکه سلسیوس در تلاش است تا بانک ها و موسسات مالی جهانی را مختل کند.

ما آنچه را که در ایالات متحده امری بدیهی تلقی می کنیم ، دستیابی به اعتبار و درآمد بهره را هدف قرار داده و آن را در سراسر کره خاکی قابل لمس می کنیم تا هر کسی بتواند شغلی راه اندازی کند. ما رویای آمریکایی را می گیریم و آن را در سراسر جهان در دسترس قرار می دهیم.

در طول حرفه خود ، شما فعالیت هایی را انجام داده اید که خدماتی را ارائه می دادید که زمانی هزینه آن به صورت رایگان برای عموم مردم بود. به عنوان مثال ، شما در آوردن WiFi رایگان به ایستگاه های مترو شهر نیویورک نقش مهمی داشتید. آیا می توانید انگیزه خود را در پشت آن توضیح دهید?

بهترین دوست من در 11 سپتامبر درگذشت. هنگام فروریختن برج ها هزاران نفر در مترو گیر کرده بودند و بسیاری از آنها جان خود را از دست دادند. من می خواستم اطمینان حاصل کنم که هرگز دوباره اتفاق نمی افتد.

اگر ارتباطات بهتری داشتیم ، این فاجعه را تجربه نمی کردیم که در آن هیچ کس نمی دانست چه باید بکند. همه در قطارهای خود ماندند زیرا این همان چیزی است که به آنها دستور داده شده است. این وحشتناک است.

این سیستم ها تا دو سال پیش در نیویورک هیچ ارتباط بی سیم نداشتند. لحظه پایین آمدن از پله ها ، فقط WiFi نبود که تلفن همراه شما هم کار نکند. اصلاً پذیرایی نبود.

من به MTA [اداره حمل و نقل متروپولیتن] رفتم و چندین سال آنها را در مورد قرار دادن بی سیم در مترو صحبت کردم. پاسخ آنها همیشه این بود: “نه ، ما مجبور نیستیم” نیویورک یکی از آخرین شهرهای جهان است که در ایستگاه های مترو بی سیم می شود. مدتها بیش از 11 سال طول کشید تا آنها را متقاعد کنیم که پروژه را جمع کنند و آن را بسازند.

فراز و نشیب های زیادی وجود داشت ، اما ما استقامت کردیم و امروز ، هشت میلیون نفر روزانه از آن استفاده می کنند. من به آن دستاورد افتخار می کنم درست مثل اینکه من به VoIP ، یک سرویس ارتباطی رایگان که یک میلیارد نفر روزانه از آن استفاده می کنند ، افتخار می کنم.

شما می توانید کارهای خوب انجام دهید و همزمان می توانید کارهای خوبی انجام دهید. این چیزی است که برای من مهم است.

صحبت از خوب انجام دادن ، شما از ده بزرگترین خروجی تاریخ نیویورک دو بار داشته اید. شما به چه موفقیت کمک می کنید و از آموخته های خود با این دو شرکت برای ساختن سانتیگراد به بهترین شکل ممکن چگونه استفاده می کنید?

بدیهی است که شما به ایده خوبی احتیاج دارید ، به بودجه نیاز دارید و باید کمتر از رقبا مرتکب اشتباه شوید.

اما بسیاری از آنها نیز به زمان بستگی دارد. اگر زمان بندی شما مناسب باشد ، موفق خواهید شد. اگر زمان شما خاموش باشد ، خیلی خوب کار نمی کند.

یک راز که احتمالاً باید بیشتر درباره آن صحبت کنم این است استخدام کردن زنان بیشتر از مردان هستند. در تمام این شرکتهای موفق ، من زنان بیشتر از مردان داشتم. و ما آن را با درجه سانتیگراد ادامه می دهیم. اکثر تیم ها زن هستند و من به این افتخار می کنم.

خنده دار است زیرا ICO (پیشنهاد اولیه سکه) بیش از 50 میلیون دلار سرمایه جمع کرد. با این حال ، 95 درصد از شرکت کنندگان مرد بودند زیرا بیشتر جوامع بلاک چین عمدتا مرد هستند.

10 خروجی برتر NY

الکس مشینسکی سومین و هفتمین شرکت بزرگ تاریخ نیویورک را دارد

ما قصد داریم جهان را تغییر دهیم اما نیمی از جمعیت را از این امر مستثنی کنیم؟ این فقط اتفاق نخواهد افتاد ما باید کل سیاره را نمایندگی کنیم ، نه فقط نیمی از آن. گاهی اوقات این بارزترین چیزهایی است که مردم به آن توجهی نمی کنند.

زنان تکالیف خود را بهتر از مردان انجام می دهند و وقت خود را می گیرند. واقعاً ، انجمن رمزنگاری هیچ کاری برای تأمین نیازهای آنها انجام نداده است. تا زمانی که شما یک بازیکن بازیکن بازی های ویدیویی نیستید ، درک این موضوع دشوار است.

بخشی از مأموریت سلسیوس در آوردن صد میلیون نفر بعدی [به رمزنگاری] این است كه اطمینان حاصل كند كه ما تمام نیازهای نیمی از جمعیت را كه ممكن است در تمام طول روز بازی های ویدیویی انجام ندهند ، نشان می دهیم و آنها را برآورده می كنیم..

من شنیده ام که شما در حال حاضر چند بار در مورد آن صحبت کرده اید – 100 میلیون نفر. چرا آن تعداد?

وقتی VoIP ساختم و آن را به AT نشان دادم&T ، من حدود 100 میلیون نفر از استفاده از آن هیجان زده شدم. این هدفی بود که هرگز فکر نمی کردیم به آن برسیم. اکنون ، بیش از یک میلیارد نفر روزانه از آن استفاده می کنند.

وقتی اینترنت حدود 10 سال داشت ، تقریباً بیش از 500 میلیون کاربر داشت. بیت کوین 10 سال پیش ایجاد شده است و فقط حدود 50 میلیون کاربر دارد. ما در یک دهم درصد فرزندخواندگی هستیم که اینترنت 20 سال پیش بود.

چرا؟ چرا چنین شکافی وجود دارد؟ کمبود زنان در فضا ، پیچیدگی باز کردن کیف پول ، روش دست و پاگیری که از طریق آن باید سکه بخرید – اینها همه موضوعاتی است که ما سعی در حل آنها داریم و پیوستن آنها به انقلاب رمزنگاری را برای افراد ساده تر و ساده تر می کند..

به قول خودت درباره سانتیگراد بگو. این یک بستر برای وام های همتا به همتا است ، اما به نظر می رسد چشم انداز شما بسیار بزرگتر از آن است.

شما می توانید مانند نسخه دیگری از Costco یا بانک جامعه خود به ما فکر کنید. ما نماینده بهترین منافع همه اعضای خود هستیم.

اگر سکه را نزد ما واریز کنید ، امروز می توانید دو کار اساسی انجام دهید.

اولین آن گرفتن وام با نرخ نه درصد در برابر رمزپایه شماست. ما چک اعتباری انجام نمی دهیم. ما به سابقه شما اهمیتی نمی دهیم. این یک وام با پشتوانه دارایی است ، بنابراین باید یک وام ارزان باشد.

در عین حال ، اگر صاحب سکه هستید و نیازی به وام ندارید ، می توانید سکه های خود را سود کنید. از نه درصد ، ما پنج درصد را می گیریم و به دارندگان سکه پس می دهیم.

رابط سانتیگراد

برنامه شبکه سانتیگراد

این دو چیز کوچک به نظر می رسند ، اما در واقع پایه و اساس هر اقتصادی هستند. در تحلیل اکثر اقتصادها ، به سطوح پس انداز و وام نگاه می کنید. یکی از دلایل قدرتمندترین ملت ایالات متحده در جهان این است که نیمی از اعتبار جهان در اینجا صادر می شود. افرادی که به اینجا می آیند فرصت بسیار بهتری برای شروع و / یا توسعه یک تجارت دارند.

ما معتقدیم که استفاده از بلاکچین برای استفاده از این فرصت و در دسترس قرار دادن آن در سراسر جهان امری بسیار مهم است. نه فقط برای موفقیت جامعه رمزنگاری ، بلکه برای آوردن پنج یا شش میلیارد نفر دیگر در کره زمین به طبقه متوسط. این واقعاً رسالت ماست.

ما اعتقاد نداریم که این اتفاق در سیستم مالی سنتی رخ خواهد داد زیرا همه آن بر اساس هرم است. بچه های بالای هرم کار بسیار خوبی انجام می دهند و اطمینان حاصل می کنند که بچه های پایین هرم راهی برای افزایش سطح ندارند.

وقتی Satoshi Nakamoto بیت کوین ایجاد کرد ، همه چیز در مورد جایگزینی سیستم مالی فعلی با چیز جدیدی بود که توسط مردم توسط مردم انجام می شد. کاری که ما انجام می دهیم پسوند آن است.

این افزونه کاری است که من با VoIP انجام دادم ، بزرگترین توزیع شده برنامه در اینترنت نیز هست. هیچ کس مالک آن نیست ، هیچ کس بابت آن هزینه ای دریافت نمی کند. رایگان است ، اما مقیاس پذیر است و بی خطر است. Money over IP نسخه ای از آن است.

در طول سخنرانی خود در کنفرانس وب بعدی ، شما در مورد ساخت شرکت های دایره ای به جای شرکت هایی که مانند هرم هستند صحبت کردید. می توانید بیشتر توضیح دهید?

این جنگ است. این کمی درگیری نیست. هر روز ، بیدار می شوم ، و احساس می کنم مثل یک سرباز پیاده نماینده جامعه رمزنگاری ها هستم. این سونامی انقلاب موجی از تمرکززدایی است که صدها و صدها سال تمرکز را مورد حمله قرار می دهد.

اهرام این انحصارهای عظیم الجثه هستند که یک تمرکز کامل هستند. به عنوان مثال یک بانک مانند JP Morgan متخصص استخراج ارزش است. آنها تقریباً چیزی برای پول شما به شما نمی دهند.

می توانید میلیون ها دلار نزد آنها واریز کنید. آنها سالانه یک یا یک و نیم درصد به شما پرداخت می کنند. در همان زمان ، آنها این پول را می گیرند ، مستقر می کنند و سپس درمورد اینکه چقدر پول شما را می گیرند و چقدر کم برای آن به شما می دهند ، لاف می زنند.

این حق رای دادن فقط عوارض دریافت کننده است. بدون سپرده شما ، آنها بی ارزش هستند. اگر همه پول خود را از JP Morgan برداشت کنند ، این بانک هیچ ارزشی ندارد. ما به این انحصارات قدرت می دهیم ، درست مانند Google و Facebook با همه اطلاعات خصوصی خود و Amazon با همه معاملات خود. اما همه آنها فقط جمع كننده عوارض هستند.

موج تمرکززدایی نویدبخش جایگزینی همه این عوارض دریافت کننده عوارض برای مردم ، توسط مردم است.

اگر به Ethereum یا Bitcoin نگاهی بیندازید ، سازندگان این پروژه ها ارزش زیادی ایجاد کردند حتی اگر این سیستم عامل ها سودآوری نداشته باشند. آنها از زمان ایجاد صفر درآمد کسب کرده اند. اما آنها ارزش فوق العاده زیادی ایجاد کرده اند و تقریباً هیچ یک از این ارزش ها به موسسات یا بچه های بالای هرم نرسیده است.

این اولین بار در طول تاریخ است که جو معمولی با گره استخراج در زیرزمین خود ناگهان وارد کار بزرگ بعدی می شود و از گلدمن ساکس و از جی پی مورگان جلوتر است. این یک معماری زیبا ، یک فرصت زیبا است و جامعه باید به حمایت از ایده های خوب در اکوسیستم ادامه دهد.

وقتی 30 سال پیش به این کشور آمدم ، فاصله بین یک کارمند متوسط ​​و مدیر عامل 10 تا 20 برابر بود. اکنون بیش از 300 برابر است. بیش از 30 سال نیست ، مدیرعامل ضریب هوشی خود را 300 برابر افزایش داده است. این واقعیت است که هرم ها بزرگتر هستند و توانایی آن برای استخراج ارزش بسیار زیاد شده است. آنها به سیستم امکان می دهند تا هزینه های بسیار بیشتری به خود بپردازد.

ما فکر می کنیم هیچ راهی برای رفع آن وجود ندارد – درست مانند Satoshi فهمید که هیچ راهی برای اصلاح سیستم مالی وجود ندارد. همه آن حباب ها به طرز عجیبی منفجر می شوند.

تنها راه جایگزینی هرم ایجاد سازمانهای مسطح و دایره ای است که در آنها ارزش شما با توجه به میزان کمک به جامعه تعیین می شود..

من دیدم که فوربس در ده لیست برتر برنامه های زنجیره بلوکی سال 2018 ، سلسیوس را به عنوان شماره سه انتخاب کرد.

بسیاری از آنها مربوط به ماموریت ما است. متأسفانه تقریباً هر کس دیگری در این جامعه [رمزنگاری] سعی در ایجاد سود دارد.

ما مثل این هستیم: “یک لحظه صبر کنید. آیا فهمیدید ساتوشی چه نوشت؟ شما باید مقاله سفید را دوباره بخوانید زیرا نکته را از دست می دهید. شما در حال ساخت یک هرم در داخل یک دایره هستید ، و این خیلی خوب کار نخواهد کرد. “

شما کمی زودتر در مورد جمعیت های بدون بانک و کم برخوردار در سراسر جهان صحبت کردید. این اولین کسی است که برای Celsius روی او تمرکز می کنید?

من دوست دارم همه افراد در آفریقا یا هند یا چین و جاهای دیگر را یک شبه وارد طبقه متوسط ​​کنم. اما متأسفانه سیستم ما مانند هر سیستم مالی دیگری بر اساس میزان سپرده ها است.

امروز ، فعالیت اقتصادی پنج میلیارد نفر پایین فقط چند صد میلیارد دلار است. با شروع از آنجا نمی توانید مشکل آنها را حل کنید. شما باید از طبقه متوسط ​​موجود ، مثلاً ایالات متحده یا اروپا شروع کنید و سپس از این سیستم عامل ها برای استفاده از اهرم فشار و دسترسی به دیگران استفاده کنید.

ما همان نرخ نه درصد را به کشاورز در آفریقا یا تجارت کوچک در ویتنام که هزینه فعلی سرمایه برای او بین 18 تا 25 درصد است – در برخی موارد بیش از 30 درصد ارائه می دهیم..

به عنوان مثال به آفریقا نگاه کنید. یک کشاورز بیش از 30 درصد برای گرفتن وام علیه محصولات خود پرداخت می کند تا بتواند تجهیزات یا کودهایی را برای تحویل واقعی محصول خریداری کند. تمام این کارها با استفاده از ارزهای رمزپایه بسیار کارآمدتر قابل انجام است.

تمرکز ما بر روی دارندگان سکه موجود است ، که در درجه اول در جهان غرب است. سپس ، ما این جهان را به افرادی که قبلا دارایی دارند و می خواهند برخی از دارایی های خود را از دلار به واحد رمزگذاری منتقل کنند ، گسترش خواهیم داد..

سرانجام ، ما از پایه سرمایه دارایی برای اعطای وام به بچه های کوچکتر که معمولاً 100 یا 200 دلار وام سرمایه می پردازند استفاده خواهیم کرد.

من می دانستم که این ممکن است وقتی که در مورد برخی از NGO های وام دهنده کوچک (سازمان های غیردولتی) از جمله شخصی که برنده جایزه نوبل برای اجرای وام های خرد در آسیا شد ، اطلاعات کسب کردم. نرخ پیش فرض وام های خرد به افرادی که هیچ اعتباری ندارند کمتر از نرخ پیش فرض JP Morgan در کارت های اعتباری آنها است.

این واقعاً به شما می گوید 97 درصد مردم افراد خوبی هستند که افتخار آنها در اعتبار آنها بیش از هر چیز دیگری مهم است. آنها برای کار و بازگرداندن وام هر کاری انجام خواهند داد.

اگر با این واقعیت ازدواج کنید که اکثر ما با حسن نیت متولد می شویم با این واقعیت که این ارزهای رمزپایه در سراسر کره خاکی قابل دسترسی و در دسترس هستند ، می توانید با تمرکز بر جامعه و نه بهینه سازی سود جادو کنید.

آیا مورد دیگری وجود دارد که بخواهید خوانندگان ما بدانند که ما آن را پوشش نداده ایم?

نگاه کنید ، این همه چیز در مورد دعوت به عمل است. ممکن است به نظر برسد که من برای Celsius تبلیغاتی انجام می دهم ، اما دعوت به عمل خوانندگان شما واقعاً در مورد آوردن افراد به جامعه رمزنگاری است.

برای من مهم نیست که آنها کیف پول Coinbase یا کیف پول ابر یا یک کیف پول باز می کنند کیف پول سانتیگراد. نکته این است که آنها باید در این مورد یاد بگیرند. آنها باید بپیوندند و باید دوستان خود را همراه کنند زیرا جزر و مد در اینجا همه قایق ها را بلند می کند.

اگر افراد بیشتری را درگیر نکنیم ، این انقلاب منفجر خواهد شد زیرا در حال حاضر ، متأسفانه ، آنارشیست های ما تمام شده است. ما لیبرتاریان تمام شده و دلالان خود را تمام می کنیم.

موج بعدی فرزندخواندگی که ما را از مرحله اولیه فرزندخواندگی به سمت فرزندخواندگی جمعی سوق خواهد داد ، نمی تواند مبتنی بر دلالان باشد. این باید بر اساس افرادی باشد که به چیزی مانند وام یا وام نیاز دارند یا می خواهند. به همین دلیل این عمودی را انتخاب کردیم. ما فکر می کنیم این برنامه قاتل است. در این انقلاب به ما بپیوندید و برای تمرکززدایی سرباز پیاده شوید.

متشکرم

متشکرم ، الکس ، که وقت گذاشتید و با ما صحبت کردید. ما به آنچه شما انجام می دهید احترام می گذاریم و منتظر راه اندازی شبکه سانتیگراد هستیم.

اگر شما علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در مورد شبکه سانتیگراد هستید ، باید از بخش وب سایت رسمی. اولین نسخه برنامه در دسترس است اندروید و iOS.