اگر در زمینه ارزهای رمزپایه و اینترنت باتجربه هستید ، احتمالاً تا حدودی با مفهوم VPN آشنا هستید.

بسیاری از افرادی که از صرافی های رمزنگاری استفاده کرده اند ، برای اطمینان از اتصال به اینترنت خود ، از VPN استفاده کرده اند. از آنجا که پول زیادی در بازار ارزهای رمزپایه شناور است ، بزودی جرایم سازمان یافته به دنبال آن رخ می دهد.

جای تعجب نیست که دسترسی به حساب رمز ارز و کیف پول شخصی می تواند برای مجرمان بسیار سودآور باشد – هکرها علاقه زیادی به گرفتن اطلاعات ارزشمند ورود به سیستم و اطلاعات کیف پول شما دارند.

خوشبختانه اقدامات ایمنی نسبتاً ساده ای وجود دارد که می توانید برای حفاظت از معاملات ارز دیجیتال خود انجام دهید. یکی از این اقدامات ایمنی استفاده از VPN است. در این مقاله بحث خواهیم کرد که VPN برای چه کسی می تواند عاقل باشد و چطور ارائه دهندگان VPN را مقایسه کنید برای پیدا کردن یکی که متناسب با نیازهای شما باشد.

دریافت VPN برای ارز رمزنگاری شده برای معاملات امن پارامونت است

همانطور که توسط آنونیمانیا, VPN می تواند یک قطعه مهم در فناوری باشد ، به ویژه هنگام استفاده از شبکه های Wi-Fi عمومی. VPN با ایجاد یک اتصال ایمن بین شما و بقیه اینترنت ، تمام ترافیک داده های شما را رمزگذاری می کند. دقیقا چطوری کار می کند؟ با نصب یک برنامه VPN روی رایانه ، رایانه لوحی یا تلفن هوشمند ، می توانید به سرورهای ویژه VPN متصل شوید.

اکثر ارائه دهندگان VPN هزاران سرور در سراسر جهان دارند. وقتی به چنین سرور VPN متصل می شوید ، یک اتصال ایمن برقرار می شود. VPN تمام داده ها و ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می کند ، آنها را به سرور VPN می فرستد و از آنجا ارتباط با بقیه اینترنت برقرار می شود.

شبکه های عمومی به دلیل نقص امنیتی خود مشهور هستند و هکرهای باتجربه هنگام اتصال به شبکه Wi-Fi عمومی ، معمولاً مشکلی برای رهگیری ترافیک یا ورود به دستگاه شما ندارند. مگر اینکه از VPN استفاده کنید ، زیرا رمزگذاری اکثر VPN های مدرن فوق العاده قوی است.

حتی با سریعترین ابر رایانه در جهان ، یک هکر برای شکستن امنیت VPN هزاران سال زمان لازم دارد ، زیرا این روزها بیشتر ارائه دهندگان VPN از رمزگذاری 256 بیتی استفاده می کنند. در مواردی که یک هکر ماهر به طور معمول مشکلی برای دسترسی به دستگاه شما و رهگیری از ترافیک اینترنت شما نداشته باشد ، VPN مطمئن می شود که هکرها نمی توانند از طریق شبکه به دستگاه شما دسترسی پیدا کنند. اگر آنها موفق به ردیابی هر داده شوند ، داده ها به دلیل رمزگذاری زیاد برای آنها بی فایده هستند. داده ها برای آنها کاملاً خوانا نیستند زیرا یک ظرف بزرگ رمزگذاری شده است.

اتفاقاً این برای ارائه دهنده خدمات اینترنت شما نیز صدق می کند. به طور معمول آنها همه کارهایی را که به صورت آنلاین انجام می دهید مشاهده می کنند ، اما هنگام استفاده از VPN ، ارائه دهنده خدمات اینترنت شما به دلیل رمزگذاری دیگر نمی تواند فعالیت های آنلاین شما را کنترل کند. و نکته خوب این است که ، از نظر شما بعنوان یک کاربر VPN ، هیچ چیزی واقعاً تغییر نمی کند.

نرم افزار VPN تمام ترافیکی را که می فرستید و دریافت می کنید رمزگذاری می کند ، اما این را اصلاً متوجه نمی شوید. VPN به سادگی در پس زمینه اجرا می شود ، در حالی که اتصال شما بسیار امن تر است و شما می توانید مانند معمول از اینترنت استفاده کنید.

VPN حریم خصوصی بیشتری را ارائه می دهد

VPN همچنین ابزاری عالی برای حفظ حریم خصوصی است زیرا آدرس IP شما را برای دنیای خارج پنهان می کند. به طور معمول ، بقیه اینترنت شما را بر اساس آدرس IP شخصی شما شناسایی و شناسایی می کند.

وقتی به یک سرور VPN متصل می شوید ، به جای آدرس IP خود ، آدرس IP سرور VPN منصوب می شوید. دولت ها ، هکرها ، وب سایت هایی که بازدید می کنید ، بازاریاب آنلاین ؛ آنها دیگر نمی توانند از طریق آدرس IP شما فعالیت های شما را به عنوان یک شخص به شما پیوند دهند. به شما در هنگام مرور ، همچنین در مبادلات رمزنگاری ، برخی از حریم خصوصی و ناشناس ماندن می دهد.

VPN همچنین به عنوان ابزاری برای آزادی اینترنت عمل می کند

اینترنت در همه جای دنیا به راحتی قابل دسترسی نیست. بر اساس موقعیت جغرافیایی شما ، وب سایت های مختلف ، مبادلات رمزنگاری ، سرویس های پخش جریانی یا رسانه های اجتماعی غیرقابل دسترسی هستند.

به این پدیده geo-blocking گفته می شود و نوعی سانسور آنلاین است. با اتصال به سرور VPN در کشوری دیگر ، می توانید به اینترنت دسترسی پیدا کنید انگار از نظر جسمی در آن کشور هستید.

بنابراین ، اگر به عنوان مثال یک وب سایت خاص در کشور شما مسدود شده است ، می توانید به کشوری VPN در کشوری متصل شوید که در آن وب سایت در واقع قابل دسترسی است. وقتی متعاقباً سعی می کنید به سایت دسترسی پیدا کنید ، دیگر مسدود نخواهید شد زیرا از آدرس IP خارجی استفاده می کنید که اجازه دسترسی دارد.

انتخاب VPN متناسب با نیازهای شما

هنگامی که به دنبال یک سرویس VPN هستید ، یا می خواهید ارائه دهندگان VPN را به طور عادلانه مقایسه کنید ، کمی تحقیق به شما آسیب نمی رساند. چند جنبه اصلی که هنگام استفاده از یک ارائه دهنده VPN باید در نظر بگیرید ، موارد زیر است:

ایمنی و حریم خصوصی: برای مبتدیان ، شما به یک ارائه دهنده VPN نیاز دارید که پروتکل های رمزگذاری محکم را ارائه می دهد و گزارش ها را نگه نمی دارد (به این معنی که ارائه دهنده برخی از اقدامات آنلاین شما را هنگام اتصال به سرورهای VPN ذخیره نمی کند).

سرعت: یکی از مشکلات شناخته شده هنگام استفاده از اتصال VPN از دست دادن سرعت است زیرا اطلاعات شما رمزگذاری شده است و از طریق یک سرور خارجی اضافی حرکت می کند. از آنجایی که سرعت اینترنت در هنگام تجارت فلش می تواند حیاتی باشد ، انتخاب VPN با سرورهای سریع یک امر ضروری است.

کاربرپسندی: برنامه VPN باید قابل کنترل و ساده باشد. علاوه بر این ، ارائه دهنده VPN مجبور است پشتیبانی فنی با کیفیت را در صورت بروز مشکلات ارائه دهد.

شبکه سرور: ارائه دهنده VPN که انتخاب می کنید در حالت ایده آل باید دارای یک شبکه گسترده و متنوع از سرورها در کشورها و مناطق باشد ، ارائه دهنده اتصالات سریع بدون آسیب رساندن به عملکرد.

مقاله فوق یک پست تبلیغاتی است که با دستورالعمل های سرمقاله ما مطابقت دارد.