سکه Vulcano (VULC) پروژه بر روی تحقیق و توسعه زمین گرمایی متمرکز است. هدف اصلی سکه کمک به تسهیل جمع آوری کمک مالی برای افزایش تحقیقات در بخش است. هوشمندانه ، توسعه دهندگان سکه ترجیح می دهند رمزنگاری را به نام یک جزیره کوچک در دریای Tyrrhenian معروف به جزیره Vulcano نامگذاری کنند. تیم توسعه دهنده این پروژه معتقد است که فناوری بلاکچین کلید پیشرفت تحقیقات در این علم است.

توسعه دهندگان این پروژه اظهار داشته اند كه آنها در نظر دارند اكوسیستم altcoin ایجاد كنند كه در آن كاربران برای تلاش های خود پاداش می گیرند. بیایید لحظه ای ببینیم که چگونه این سکه به بزرگترین سودآور این هفته فوران کرد.

سکه ولکانو

پروژه سکه Vulcano در 24 دسامبر سال 2017 و در بحبوحه دیوانه رمزنگاری سال گذشته وارد بازار شد. در زمان انتشار سکه به زیر قیمت 04/0 دلار رسید. از آن زمان ، ولکانو تا آخرین تجمع اخیر در حالت خاموش باقی مانده است.

نمودارهای ولکانو از طریق CoinMarketCap

نمودارهای ولکانو از طریق CoinMarketCap

در ابتدا ، Vulcano از سازوکار اجماعی اثبات کار / اثبات سهام استفاده می کند. اخیراً ، این پروژه کاملاً به مکانیسم Proof-of-Stake تبدیل شده است. توسعه دهندگان این تغییر را به عنوان ابزاری برای وفاداری به عقاید اصلی تحقیقات زیست محیطی سکه ها تصویب کردند.

آتشفشان فوران می کند

اکنون به نظر می رسد که بسیاری از رشد ولکانو ناشی از ترکیبی از عوامل بوده است. یک واقعیت مهم که باید در نظر گرفت افزودن سکه به سیستم عامل محبوب altcoin است Coinexchange. در بیشتر سناریوها ، در هر زمان سکه ای به صرافی اضافه می شود ، بطور خودکار حجم معاملات افزایش می یابد. در حال حاضر ، کاربران Vulcano می توانند سکه های خود را در بازار تجارت کنند یوبیت, بازارهای سکه ای, و سیستم عامل های Coinexchange.

Vulcano Upgrades

توسعه دهندگان Vulcano اخیراً به شبکه بلاکچین جدیدی ارتقا یافته اند که امنیت بیشتر و معاملات سریعتر را در اختیار کاربران قرار می دهد. علاوه بر این ، محققان تصمیم گرفتند مقدار کل VULC را کاهش دهند و کد عامل سیستم عامل را افزایش دهند. همه این مانورها به جنبشی که این altcoin مبهم کسب کرد افزود.

Vulcano سرعت اضافی را از یک چنگال کاملاً زمان بندی شده برنامه ریزی شده در طول هفته دریافت کرد. این هارد فورک ارز رمزنگاری شده را به مکانیسم اجماع Proof-of-Stake منتقل کرد. هر کسی که Vulcano را در حین چنگال نگه دارد مقدار مساوی سکه VULC جدید را دریافت کرد. چنگال های سخت معمولاً باعث افزایش حجم معاملات سکه می شوند زیرا سرمایه گذاران به دنبال موقعیت موجودی خود برای به حداکثر رساندن سکه های رایگان خود هستند.

این حجم معاملات اضافه شده همچنین منجر به افزایش ارزش بازار سکه می شود. با توجه به اینکه سازوکار جدید Proof-of-Stake 950 درصد سود به دست اندرکاران پرداخت می کند ، دلایل زیادی وجود دارد که ببینیم چرا سرمایه گذاران روی سخت چنگال پریده اند.

Vulcano Masternodes

پلت فرم Vulcano از Masternodes برای ایجاد امنیت بیشتر استفاده می کند. اپراتورهای Masternode در ازای جبران خسارت ، خدمات شبکه خاصی را ارائه می دهند. Masternodes با گره های معمولی تفاوت دارند زیرا کل بلاکچین را در زمان واقعی نگه می دارند. این پروتکل گره کامل به گره های اصلی امکان می دهد تا خدمات اضافی را برای کاربران بلاکچین مانند آنهایی که مربوط به معاملات خصوصی هستند انجام دهند.

Masternodes همچنین توانایی رأی دادن به تغییرات لازم شبکه را دارد. این گره ها برای امکان پذیر کردن بودجه و سیستم های خزانه داری در بلاکچین بسیار مهم هستند. برخلاف گره های معمولی ، Masternodes همیشه در حال اجرا هستند. برای تبدیل شدن به یک Masternode در پلت فرم Vulcano باید حداقل 50،000 VULC در نظر بگیرید.

حساب های رسانه ای

Vulcano مدیریت a گیتهوب صفحه ای که در آن علاقمندان می توانند اطلاعات مفیدی مانند اسکریپت های بارگیری Masternode را پیدا کنند. صفحه اصلی فعالیت زیادی با این پروژه ندارد و فقط شش مخزن و صفر نفر را نشان می دهد. ماه گذشته ، توسعه دهندگان سکه یک Github جدید را راه اندازی و به روز کردند کاغذ سفید برای کمک به ارتقا some برخی از ارتقا to سیستم.

اطلاعات ولکانو از طریق CryptoSlate

اطلاعات ولکانو از طریق CryptoSlate

ولکانو تلگرام این حساب با 165 عضو فعال فعالیت بسیار بیشتری دارد. توییتر سکه نیز بیش از حد فعال نیست. این حساب فقط 847 دنبال کننده را با مجموع 55 توییت نشان می دهد. اگرچه خیلی شلوغ نیست ، اما در اینجا جایی است که می توانید از طریق سابقه ارسال های تبلیغاتی ببینید که بخشی از حرکت این هفته کجاست.

کیف پول

کیف پول های Vulcano برای همه سیستم عامل های اصلی از جمله ویندوز ، سیستم عامل Mac و لینوکس وجود دارد. در حال حاضر این سیستم عامل هیچ کیف پول موبایلی ندارد ، اما توسعه دهندگان در تلاشند تا این هدف را دنبال کنند. همانطور که قبلاً گفته شد ، Masternodes باید پرونده های نصب خود را از لینک Github بارگیری کند.

تیم VULC

رهبر تیم توسعه Vulcano ، نظریه پردازان بلاکچین ، جیسون برینک ، یا همان است تلخ. این مبلغ دفتری توزیع شده صریح و صریح را می توان یافت ترویج کردن پروژه در بسیاری از رویدادهای مرتبط با بلاکچین آسیایی. اکثر تیم توسعه پروژه در انجمن رمزنگاری ناشناخته است.

تیم ولکانو از طریق صفحه اصلی

تیم ولکانو از طریق صفحه اصلی

VULC قدیمی & جدید

8،026،511،433 VULC (قدیمی) ایجاد خواهد شد. در حال حاضر 7،957،622،878 VULC در گردش است. امروز ، روند نزولی سکه با افت معاملات 24 ساعته تا 5437 دلار شروع به کند شدن کرده است. VULC جدید که اخیراً ایجاد شده است مجموع 103،900،001 مورد را لیست می کند. کل عرضه در گردش برای این سکه هنوز در دسترس نیست ، اما سکه در معاملات 24 ساعته از طریق CoinMarketCap 8،233 دلار نشان می دهد.

سکه های مرتبط با تحقیق

Vulcano تنها یکی از بسیاری از سکه های تحقیقاتی است که در سال گذشته وارد بازار شده است. سیستم عامل هایی از این دست ، ادغام بلاکچین را به جامعه علمی سوق می دهند و به مردم کمک می کنند که این فناوری تقریباً در هر بخشی اعمال می شود. انتظار می رود که با ظهور موفقیت پروژه های قبلی ، سکه های بیشتر مبتنی بر تحقیق مانند VULC در ماه های آینده توسعه یابد.

برنده برتر این هفته

پس از بررسی حقایق پیرامون برترین بازار رمزنگاری این هفته ، سود VULC نتیجه یک طرح فوری پمپ و تخلیه نبود. در عوض ، تصمیم تیم توسعه در مورد هارد فورک به طور مستقیم پس از یک لیست مبادله ای را می توان عامل اصلی سود سکه دانست.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me