تجزیه و تحلیل ICO WAX (World Asset eXchange)

WAX یا World Asset eXchange ، اخیراً فروش توکن ICO خود را که از 15 نوامبر تا 29 نوامبر ادامه داشت ، آغاز کرد و هدف کامل خود را از 9.6 میلیون دلار افزایش داد..

تجارت WAX

WAX یک پلت فرم غیرمتمرکز برای بازار دارایی های بازی های ویدیویی آنلاین ارائه می دهد. اساساً ، این بازار برای خدمت به بیش از 400 میلیون بازیکن آنلاین است که موارد منحصر به فرد درون بازی را جمع آوری ، خرید و فروش می کنند.

یکی دیگر از م componentلفه های قابل توجه WAX این است که پروژه بنیانگذاران OPSkins است ، که در حال حاضر رهبر جهان بازی های دارایی آنلاین بازی.

جزئیات اصلی WAX

تیکر: موم

نوع نشانه: ERC20

قیمت نشانه ICO: 1 WAX = 0.32 USD (0.00067 ETH)

هدف جمع آوری کمک مالی: 9،600،000 USD (20،000 ETH)

در پیش فروش فروخته می شود: 45،500،000 USD (140،000 ETH)

کل نشانه ها: 1،850،000،000

برای فروش توکن موجود است: 7.4٪

مشتری خود را بشناسید (KYC): آره

قبول می کند: ETH ، BTC ، USD

اطلاعات فوق از ICOdrops یک تصویر نسبتاً جالب ترسیم می کند. با اکثریت قریب به اتفاق WAX فروخته شده در پیش فروش (به ارزش حدود 45.5 میلیون دلار) ، جای تعجب نیست که این پروژه در حین فروش توکن ICO توانست بخشی از آن را جمع آوری کند.

تقسیم ICO

WAX ICO2

فرصت

تعداد زیادی از گیمرها در سراسر جهان (بیش از 400 میلیون نفر) که می توانند از WAX استفاده کنند بسیار حیرت انگیز است. اگر در انجمن بازی ها نباشید ، تصور اینکه افراد صدها (یا ده ها هزار به بالا) برای موارد بازی آنلاین هزینه می کنند ، کاملاً پوچ به نظر می رسد. با این حال ، به عصر اینترنت خوش آمدید. گیمرهایی که قسمت قابل توجهی از روز خود را صرف بازی های ویدئویی می کنند ، کالاهای درون بازی را تقریباً باطنی می دانند ، جایی که برخی موارد به عنوان سرمایه گذاری به خودی خود تلقی می شوند.

پارسه های مومی

تجارت “پوسته” ، نام کالاهای مجازی است که می تواند ظاهر بازی ها مانند شخصیت ها و سلاح ها را سفارشی کند ، از مدت ها قبل بخشی از جامعه بازی ها بوده است.

تبادل اینها بدون مشکل نبود. بدون وجود یک بازار واحد برای توسعه یک جامعه و دسترسی آسان به فروش پوست ، مبادلات اغلب حول برخوردهای اتفاقی یا سایر انجمن های آنلاین با اعتبار مشکوک می چرخید. حتی اگر گیمرها بتوانند کسی را که مایل به تجارت است پیدا کنند ، به اعتماد بالایی نیاز داشتند زیرا مبادلات اغلب در سیستم عامل های مختلف انجام می شد.

به عنوان مثال ، بگذارید بگوییم من می خواستم کلاه پارتی آبی را به قیمت 6000 دلار از شما بخرم. ابتدا باید مبادله ای انجام دهیم که در آن من 6000 دلار دلار برای شما ارسال می کنم و سپس شما کالای مورد نظر را برای من معامله می کنید یا بالعکس. در این فاصله کوتاه زمانی که نیمی از معامله قبلاً انجام شده است ، یکی از ما می تواند برای پول یا کالای گرانبهای خود کلاهبرداری کند. هدف WAX از بین بردن آن لحظه ایجاد اضطراب ایجاد کننده مهره های عرق روده در یک سیستم غیرمتمرکز است که تحویل را بدون نیاز به واسطه گران شخص ثالث گران قیمت یا مقدار بی اعتبار اعتماد ، تضمین می کند.

تاریخچه WAX

توانایی تجارت پوسته های بازی تا سال 2011 وجود نداشت که Steam یک Steam Trading Beta را با موفقیت زیادی باز کرد. در سال 2012 ، استیم بازاری را افتتاح کرد که برای اولین بار به اسکین ها ارزش پولی تأیید شده و قانونی می داد. با این حال ، هر پولی که در بازار استیم بدست می آید فقط می تواند در بازار بخار هزینه شود. این محدودیت در معاملات نظیر به نظیر ایجاد کرد.

خطرات

در حالی که پلت فرم WAX دارای یک پایگاه کاربر موجود است ، کاربرد آن ذاتاً فقط به آن پایگاه کاربر محدود می شود. هر کس دیگری خارج از انجمن بازی ها هیچ کاربردی برای رمز ندارد ، اما این نباید مانع زیادی باشد.

از آنچه به نظر می رسد ، WAX تلاش نمی کند سیستم بعدی پرداخت جهانی بزرگ باشد. پلت فرم WAX در جامعه بازی ها وجود دارد و هرچه افراد بیشتری از آن استفاده می کنند ، ما شروع به دریافت تصویر واضح تری از عملکرد واقعی این رمز خواهیم کرد..

نقشه راه مومی

با این حال ، با توجه به نقشه راه ارائه شده در مقاله سفید آنها ، تا زمان راه اندازی Q4 در سال 2018 ، شاهد کاربرد کاربردی نشانه های WAX نخواهیم بود.

با این حال ، از آنجا که به نظر می رسد این پروژه تا حدودی مهاجرت بازار OPSkins موجود به یک راه حل بلاکچین است ، غیرمنطقی نیست که پس از راه اندازی سریع حمل و نقل کاربران را انتظار داشته باشید.

تیم

WAX توسط OPSkins ، بزرگترین بازار دارایی های مجازی در جهان آغاز به کار کرد. بازار OPSkins هر ماه با سرعت 200000 کاربر جدید در حال رشد است. این بازار بستری را برای گیمرها فراهم می کند تا بتوانند مواردی را با خطر کم برای کلاهبرداری تجارت کنند.

اوپکینز

با این حال ، این پلتفرم محدودیت های زیادی دارد که یک راه حل مبتنی بر بلاکچین مانند WAX می تواند آنها را کاهش دهد.

WAX Community و منابع

WAX یک تن اعتیاد به مواد مخدره تبلیغاتی زیادی دریافت کرده است که قابل ذکر است.

WAX نیز دارای یک نسبتا بزرگ است انجمن تلگرام, با بیش از 23000 عضو. اگرچه این انجمن فقط به اطلاعیه های تلگرام WAX اجازه می دهد ، اما هنوز هم وسیله کمی برای تعیین کمیت تبلیغات در مورد پروژه نیست.

همچنین می توانید بخشهایی از انجمن WAX را در اینجا پیدا کنید Reddit, توییتر (7000 پوند دنبال کننده) ، و فیس بوک (200 پوند پسندیدن).

افکار نهایی

آینده WAX در جهانی پس از ICO امیدوار کننده به نظر می رسد. اگرچه تیم WAX تا Q4 2018 محصول خود را عرضه نخواهد کرد ، اما لازم به ذکر است که جامعه OPSkins با رشد 200000 ثبت نام جدید در ماه برای تصویب آماده می شود.

در حالی که پس از ورود WAX ICO به صرافی ها ، تصویری واضح تر از هرگونه سود و زیان احتمالی حاصل از WAX ICO خواهیم داشت ، اما پس از عرضه محصول و اینکه کاربران واقعاً از آن استفاده می کنند ، واقعاً شروع به دیدن محل لاستیک با جاده می کنیم..

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه ، آن را بررسی کنید سفید اینجا.