Winkdex شاخص بیت کوین ترکیبی: نحوه عملکرد آن

تایلر و کامرون وینکلووس به خاطر بسیاری از سو cry استفاده های رمزنگاری شده معروف هستند. در سال 2014 ، شرکت سرمایه گذاری Winklevoss ، شرکت سرمایه گذاری ایجاد شده توسط این دوقلوها ، Winkdex را راه اندازی کرد. هدف ایجاد ابزاری برای نظارت بر قیمت بیت کوین بود که دقیق تر از گزینه های موجود در آن زمان باشد. امروز ، پلت فرم نظارت بر قیمت Winkdex توسط بسیاری از موسسات مالی ، از جمله استفاده می شود بلومبرگ, هنگام تعیین قیمت واقعی بیت کوین.

Winkdex چگونه کار می کند

شاخص قیمت Winkdex ابزار داده ها را از مبادلات مختلف از جمله Bitfinex ، BTCE ، CampBX و LocalBTC می گیرد. سپس داده های جمع آوری شده در فرمول های ریاضی اختصاصی قرار می گیرد. این فرمول ها طیف گسترده ای از را در نظر می گیرند عوامل برای تعیین مقدار وزنی واقعی بیت کوین.

Winkdex برای اطمینان از بالاترین دقت قیمت های ارائه شده ، یک فرآیند پنج مرحله ای را به کار می گیرد. گام اول جمع آوری داده های تجاری از همه مبادلات شرکت کننده است. سپس اطلاعات برچسب زمانی زده و در شبکه قرار می گیرند. شبکه شامل منبع ، زمان ، قیمت ، کمیت و کمیت به عنوان درصدی از کل حجم تجارت است. علاوه بر این ، پروتکل ریاضی به دنبال نقاط داده اشتباه است و آنها را از معادله رد می کند.

پردازش داده ها

گام بعدی در معادله Winkdex برای مرتب سازی معاملات بر اساس قیمت از کمترین به بالاترین است. این مرحله یک م componentلفه مهم در معادله است زیرا به سیستم عامل اجازه می دهد تا بی ثبات ترین داده ها را نادیده بگیرد. معاملات صدک پایین و بالا می توانند بی نظمی در فرمول ریاضی مورد استفاده ایجاد کنند.

معاملات را شناسایی کنید

مرحله سوم در شاخص قیمت Bitcoin مخلوط Winkdex برای شناسایی معاملات با قیمت در آستانه قطع است. این اقدام مستلزم حذف قیمت داده های مبادله ای است که در 95 درصد بالای معادله جمع آوری شده است. در این مرحله ، پنج درصد بالا و پایین کل معاملات از محاسبات خارج می شوند. با حذف معاملات حجم بالا و پایین ، Winkdex می تواند محاسبه قیمت پایدارتری را ایجاد کند.

مرحله چهارم فرمول شاخص قیمت بیت کوین مخلوط Winkdex شامل صدک های بالا و پایین حذف شده است. وقتی این نقاط داده حذف شده دقیقاً 5 درصد جمع نشود ، Winkdex داده ها را تقسیم می کند تا به صدک پنجم مورد نظر پروتکل برسد.

داده های جمع آوری شده توسط Winkdex مجدداً مرتب شده و در جدولی قرار می گیرد که وزن معاملات را نشان می دهد. وزن معامله محاسبه ای است که ارتباط متناسب یک معامله را در نظر می گیرد. این داده ها شامل هر گونه اطلاعات تجارت تقسیم شده در مراحل قبلی است. داده ها با گرفتن مجموع حجم ها و تقسیم آنها بر مجموع مقادیر محاسبه می شوند.

Winkdex

Winkdex مستقر در نیویورک در اکتبر 2014 تحت موجی از بازار وارد بازار شد رسانه ها پوشش از زمان آغاز کار ، پلت فرم Winkdex به عنوان یکی از دقیق ترین شاخص های قیمت بیت کوین در دسترس سرمایه گذاران رمزنگاری ظاهر شده است..

WInkdex از طریق صفحه اصلی

فهرست مخلوط Winkdex از طریق صفحه اصلی

برنامه Winkdex

این دو نفره رمزنگاری تصمیم گرفتند که پس از تشخیص نیاز به یک رویکرد کاربرپسندتر ، سیستم عامل خود را به بخش تلفن همراه گسترش دهند. این آرزو باعث راه اندازی برنامه های Winkdex iOS و Android شد. می توانید از این پلتفرم مستقیماً از طریق دستگاه هوشمند iPhone یا Android خود استفاده کنید.

جامعه رمزنگاری در استراتژی نظارت بر سرمایه گذاری خود منحصر به فرد است. بسیاری از افراد در فضای رمزنگاری ، ادغام موبایل را گامی اساسی در جهت پذیرش ارز رمزپایه در مقیاس بزرگ می دانند. Winkdex با پذیرایی از این افراد توانسته است قسمت قابل توجهی از سهم بازار را به خود اختصاص دهد.

ویجت Winkdex

در سال 2015 ، پلت فرم Winkdex در دسترس قرار گرفت فرم ویجت همچنین. ابزارک ها به شما امکان می دهند تا به سرعت شاخص قیمت را بدون مرحله اضافه شده برای باز کردن برنامه ، کنترل کنید. نصب ابزارک آسان است و ویجت یک گزینه محبوب برای بارگیری کل برنامه Winkdex است.

پشتیبانی Ethereum

Winkdex همچنین از قابلیت های مشابه برای Ethereum (ETH) پشتیبانی می کند. مدت هاست که اتریوم یکی از برترین ارزهای رمزپایه از نظر سرمایه بازار در سطح جهانی است. معادله ریاضی مورد استفاده برای محاسبه قیمت بیت کوین هنگام تعیین Ethereum یکسان است.

دوقلوهای وینکلوس

دوقلوهای Winklevoss با کانون توجه رمزپایه ها غریبه نیستند. این دو نفره پویا سالهاست که صدای مهمی در فضای رمزنگاری شده است. این زوج در ابتدا پس از شکایت از فیس بوک تحت پوشش گسترده رسانه ای قرار گرفتند. برادران ادعا کردند که فیس بوک مفهوم خود را از سیستم عامل ConnectU برادر به سرقت برده است. پس از یک محاکمه طولانی مدت ، دوقلوها 65 میلیون دلار خسارت دریافت کردند.

این پیروزی در دادخواست 65 میلیون دلاری بود که در نهایت بودجه دوقلوها را برای سرمایه گذاری در بیت کوین فراهم کرد. برادران از 11 میلیون دلار از این وجوه برای خرید بیت کوین در آوریل 2007 استفاده کردند ، زمانی که قیمت بیت کوین حدود 120 دلار برای هر بیت کوین بود.

تایلر و کامرون همچنین به عنوان سرمایه گذاران خطر در جامعه رمزنگاری نامی برای خود ساخته اند. یکی از بیشترین تبلیغات دوقلوها در زمینه سرمایه گذاری ، BitInstant بود. این مبادله رمزنگاری مستقر در NY در سال 2011 وارد بازار شد و تا سال 2014 فعالیت می کرد. توسعه دهندگان این پروژه شامل چارلی شرم و گرت نلسون بودند..

دوقلوهای وینکلوس در سال 2008 وقتی در المپیک پکن شرکت کردند دوباره خبرساز شدند. در سال 2017, گزارش ها ظاهر شد که این دوقلوها از اولین میلیاردرهای بیت کوین هستند. در آن زمان برادران به خود می بالیدند که بیش از یک درصد کل بیت کوین در گردش را در اختیار دارند.

رد SEC

دوقلوهای Winklevoss در طول سفر رمزنگاری خود با SEC مشارکت داشتند. در ژوئیه سال جاری ، برادران خود را دریافت کردند دومین رد SEC در مورد راه اندازی صندوق ETF بیت کوین. این برادران پس از تبادل رمزگذاری بسیار موفق آن را صندوق جوزا نامگذاری کردند. SEC در رد خود اظهار داشت که “اکثریت قابل توجهی از معاملات بیت کوین در مکانهای غیرقانونی انجام می شود.”

دوقلوهای Winklevoss چراغ سبز دریافت می کنند

در این ماه ، ارز رمزنگاری جوزا دریافت شد تصویب برای اضافه کردن Litecoin به سیستم عامل. این پلتفرم از رعایت کامل SEC برخوردار است و به طور هم زمان از قیمت گذاری Winkdex استفاده می کند.

Winkdex به گسترش خود ادامه می دهد

دوقلوهای Winklevoss بازیگران مهمی در جامعه رمزنگاری ها هستند. تأثیر و نبوغ آنها در کل فضای رمزنگاری احساس می شود. این برادران همچنان برای افزایش تصویب بیت کوین تلاش می کنند و بسیاری از افراد در این زمینه مشارکت آنها را در گرفتن مجوزهای ETF بیت کوین بسیار مهم می دانند..

امیدوارم که در ماه های آینده ، این دو ذهن خلاق بتوانند SEC را در مورد مزایای اجازه فعالیت Bitcoin ETF متقاعد کنند. در حال حاضر ، انجمن رمزنگاری در حال مشاهده حرکت آنها از نزدیک برای تعیین آینده است.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
map